EMU-NES #PL FORUM © 2004-2015

Jeszcze więcej NES-a... => Zlot EMU-NES => Wątek zaczęty przez: machbed Lipca 14, 2014, 19:40:04Tytuł: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: machbed Lipca 14, 2014, 19:40:04
Zlot wciąż trwa, ale z racji, że ja już wróciłem do domu postanowiłem założyć wątek, w którym każdy uczestnik skrobnie kilka słów o tym co sądzi o zlocie.

Kilka słów od wujka machbeda, który nie jest zbyt wylewny zazwyczaj. Miło było was spotkać, cały rok się czekało i było warto. Jak zawsze chlańsko, kupa śmiechu i... Pegasus kur*a! To jest to. :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: innuendo Lipca 14, 2014, 20:59:22
Miło było poznać nowych ludzi i spotkać starych zgredów :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 16, 2014, 15:41:55
Łódź dotarła w składzie kompletnym.

Jak było? Ciężko opisać. działy się rzeczy straszne, nocami po remizie grasował Pomocznik, a resztę historii zlotu pewnie każdy i tak zobaczy na tych grubych bajtach co z rana się dziś przesyłały między kompami.

Co prawda turniej w FCCG nie ruszył z głównie powodu zamulenia prawie wszystkich, to komu się miało podobać, to się podobało.

Krisu, obiecuję, za rok postrzelasz, ale liczę na Twojego kałasza <3

Szerszej relacji nie będę pisał z jednej prostej przyczyny - wielu z Was zrobi to ode mnie po prostu lepiej i barwniej. A najlepszym dowodem na to, że jednak było zajebiście, to to, że 6 rok przyjechałem, i 6 kolejnych przyjadę :)
A kto nie był, ten trąba ;P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 16, 2014, 16:43:41
Dużo by pisać, więc:
Dzięki wszystkim uczestnikom, było fajnie, beka z Famiego zawsze propsy (Dred PZMSDDCR najlepszy memes xD)
Masa konkursów, dużo argusów, grania, przechodzenia 3 razy pod rząd Króla Lwa, Pomocznik, i MonkeyLick xD
Chciałbym również przeprosić Mareczka, Lio, Nielogicznego, Hyu, Dafa ze nie zdążyliśmy się pożegnać a z reguły nie wchodze do namiotów i nie chciałem was budzić. Mam nadzieję że Dizzy9 będzie mógł dać oznaki życia i dotarł cały i zdrowy do domu ;)
Obiecuje że wpadniemy z Robim poza FamoCON do ludzi z Emunes bo dostaliśmy zapro od kilku osób na wspólne pegasus.
Wypisywałbym nickami za co dzięki itp ale jestem zmarnowany po podróży z WWA.
No i pozdrawiam Siudyma (xD), Dodo i Paulinkę z Armory TV, za rok zmienicie na Armored TV bo będziecie musieli się uzbroić w żelazną wątrobę.
A teraz mam ochotę zagrać w Jeż the Sonik xD

Oczywiście Zdjęcie z Rzeshoow na propsie:
http://i.imgur.com/YiyHQ69.jpg (http://i.imgur.com/YiyHQ69.jpg)

Teraz czekać na Famicon Siudym edition xD
...i daf ogłosił ze idzie na emeryture xD

Musicie mieć iść szybkość xD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 16, 2014, 22:50:29
Jako, że to była moja pierwsza wizyta na zlocie to przyznaję, że jestem pod wielkim wrażeniem całego przedsięwzięcia! Dziwię się sobie, że nie zjawiłem się na poprzednich zlotach. Mogłem wreszcie 'w realu' poznać tych wszystkich, których tylko kojarzyłem z nicków z forum.

Jak dotarłem wieczorem w piątek to widziałem już, jak pierwsze osoby zaczęły rozkładać swoje konsole i carty na stołach i przyznam, że spodobała mi się ta kolekcja, aż chciało się wszystko od razu przetestować! :D Fajny widok.

Abstrakcje przeprowadzane podczas zlotu również były interesujące ;) Co prawda za długo nie grałem w cartciankę (ciekawe czemu :D), ale mam przynajmniej miłą pamiątkę :D Koncert Nielogicznego i Milosa idealnie się wkomponował w świętowanie obecnego zlotu po obejrzeniu bardzo profesjonalnie wykonanego filmu z FamiCON#5 ;) BTW, nie mam właściwie filmów, ale nakręciły się 3 :P

MilioNESy: https://www.youtube.com/watch?v=OoIasMuGiBg
Koncert: https://www.youtube.com/watch?v=g7jpfDNZuxA i https://www.youtube.com/watch?v=QcLjwa6W-sY

Świetnie się bawiłem zarówno na track & olympic jak i na road fighter masakrator ;) Na uznanie zasługuje również "nesowa melodia", w której świetny wstęp Matiego rozbawił mnie niemalże do łez :D (zresztą pewno nie tylko mnie).

Jeszcze ciekawy był dla mnie fakt, że mogłem wreszcie poznać ludzi zajmującymi się pisaniem demek, gier, oraz tworzeniem tego ciekawego projektu od "kasety magnetofonowej" do pegasusa ;) Świetny projekt! Zmotywowaliście mnie by samemu zagłębić się w tajniki programowania procesora 6502 ;)

Mam jeszcze od siebie parę zdjęć z wydarzenia, link poniżej:

https://plus.google.com/photos/111277993421739828836/albums/6036413409918772993

Nie mogę się doczekać aż zobaczę zdjęcia i filmy od innych ;) No i oczywiście kolejnego FamiCON#7, na który z chęcią przyjadę!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 16, 2014, 23:51:00
A no, na razie powiem w skrócie, że było zajebiście ale również popieram, że Noc Żywego Pomocznika była bardzo przerażającą i niepokojącą rzeczą przez którą prawie nikt nie mógł spać ale od razu zaznaczę, że na szczęście nie została wyrządzona nikomu ani żadnym cartridgom żadna krzywda, jedynie ubrania jednej ofiary zostały trochę zniszczone ale miejmy nadzieję, że to nic wielkiego i wszystko wróci do normy. Więcej najprawdopodobniej napiszę po solidnym spaniu ;)

P.S. Dred dzięki za Super Bombermana 5, multitapa i przejściówkę multiregionalną!!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 17, 2014, 00:22:55
z racji na to, że wybuchła mi pianka do golenia w torbie z ciuchami, o czym dowiedziałem się dopiero co po powrocie z wojażu z telewizorami, czyli jakieś trzy godziny temu, jeszcze jestem na nogach i piorę swoje rambo-ciuchy. to kolejna noc spędzona na betonie dla Pegasus! jeszcze nie umiem myśleć o niczym innym, jak pragnę zdrowia z rozstrojonymi bebechami - jutro chyba napiszę dla Was coś wierszem, to były wspaniałe tak dni!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 17, 2014, 01:06:03
Witajcie. Odświerzony, rozpakowany i nie koniecznie zmęczony mogę coś skrobnąć puki mam na to siły. Wyspałem się w drodze powrotnej w Pl busie ze słuchawkami na uszach, to siedzę jeszcze i zaglądam na wspaniałe forum ze wspaniałymi ludźmi, którzy poraz szósty udowodnili, że tacy właśnie są, ale zacznijmy od początku ;D.
F6, to kolejne spotkanie, które nie mogło się nie udać. Udało się i to w taki sposób, że wracałem do domu z uśmiechem na twarzy, ale też i ze smutkiem, z tego powodu, że to już koniec. Wspaniale było was spotkać kochani, wspaniale było również poznać nowych ludzi, którzy również okazali się wspaniałymi ludźmi. Nie z wszystkimi udało mi się dobrze zapoznać, porozmawiać, ale przecież jest to do zrobienia za rok. I tak.
Innuendo, byłaś krótko, ale zapamiętałem ciebie jako fantastyczną i sympatyczną dziewczynę, taką uśmiechniętą. Nie udało nam się zagrać, porozmawiać więcej, ale nie ma innej opcji, nadrobimy :).
Borsuczku, czemu tak krótko? Liczyłem na dłuższe pogawędki i granie, ale pozdrawiam ciebie z całego serca :) ;D.
Pawgal, nie mieliśmy praktycznie okazji porozmawiać, po grać, jedynie właściwie jak dobrze pamiętam chyba się tylko przywitać i pożegnać. Co mogę napisać więcej, nadrobimy chłopie. Cieszę się, że w końcu się pojawiłeś na zlocie i mam nadzieję, że pojawisz się za rok ponownie ;D.
Pozdrawiam Dodo, urocza jesteś, Paulina dziękuję za wywiad. Mam nadzieję, że nie czujesz się poobijana przez żółwie xD. Ogólnie pozdrawiam całą ekipę z the armory :).
No i w końcu mistrz, który zawsze pomagał, zawsze tworzył coś niesamowitego na scenie i w końcu pojawił się na zlocie. Dizzy9. W końcu ciebie poznałem bracie. Przewspaniały z ciebie człowiek, taki ciepły i przedewszystkim z sercem. Dzięki za pomoc w przejściu, w kibicowaniu przejścia Batmana returns, za pogaduchy, za wszystko przyjacielu. Za to, że byłeś i za to, że na emunes robisz rospiernicz scenowy. Poraz kolejny jest czym się szczycić no i wiadomo, że scena jest nasza, nasza czy lubisz to suko, czy nie :DDD.
Teraz moje stare mordeczki. Wiecie co? Kocham was i tęsknię za wszystkimi już dzisiaj. Nielogiczny, niezarejestrowałem twojego koncertu, gdyż zrobiłem się sobotniego wieczora i zupełnie nie wiem co się działo. Niew zarejestrowałem tego wieczora zbyt pamiętnie, ale coś dzwoni, tylko nie wiem czy w Laskowskiej parafii. Nie mniej jednak dzięki za turniej w Vs excite bike, za pogaduchy.
Hyu. W końcu porozmawialiśmy. Na zeszłym zlocie niezamieniliśmy ani jednego słowa, tylko się pożegnaliśmy. Będę się odzywał w wolnym czasie.
Lioo, pozdrawiam :).
Mareczku, dziekuję ci za naprawienie pegasuska. Konektor podtrzymany przez patyczki do lodów hm. Opcja się sprawdza. Rozpakowałem pegasus w domu i odpaliłem od razu, żeby jeszcze raz się upewnić, czy to działa i taaaak. W wolnym czasie będę pykał mocno, no i dzięki za beki z wiesz jakich sytuacji i w ogóle za pogaduchy, brechty, za wszystko bracie.
Spazziu, co tak krótko? Fajnie było ciebie ujrzeć tak jak i Machbeda, Sogetsu.
Dziadku tobie to nie dziękuję, bo ja z tobą to się widuję często, często jest melanż mocno czy to u mnie, czy u ciebie i wiesz zawsze bracie, że moje podziękowania znasz na pamięć i, że to tylko sprawia, że nasza przyjaźń od 4 lat się tylko bardziej umacnia. Pomagałeś i pomożesz przyjacielu. Nakarmiłeś mnie dobrym mięchem na famiconie i nie biedowałem hehe. Widzimy się nie długo morduniu ty moja. Tak samo się tyczy reszty ekipy. Kwiatek, Vinyl. Pijemy za tydzień jak dobrze pójdzie, bo zamierzam was odwiedzić, ale się okaże. Tak czy owak takie same podziękowania jak i dla dziadka.
Żuro, dobrze było ciebie zobaczyć, po gadać i wiesz jak jest, jest tak bardzo pegazus.
Endru, Robi, Roben, Dred, Helper. Dzięki za pomoc, za pogranie, za piwkowanie, za wszystko po prostu. Gutek, szkoda, że twój masakrator nie odbył się do końca, ale mam nadzieję, że za rok się to zmieni, bo nawet nie zły wynik z Gargim osiągnęliśmy a już na pewno nie najgorszy. Duo, 5, zawsze. Gargi, szkoda, że musiałeś wcześniej wyjechać, ale mam nadzieję, że żona czuje się już lepiej i synek też, przyszły NESowicz.
Dafciu mordeczko. Dzięki za żółwiki, za fajne pogaduszki i za śmieszne akcje.
Krisuroku fajnie, że w końcu byłeś na całym zlocie. Po gadaliśmy, po graliśmy w żółwie, było tak jak miało być.
Zitz, fajnie, że sobie pogadaliśmy dużo i długo. Nie udało się zagrać w tym roku, ale co się odwlecze to nie uciecze. Będę w Warszawie w weekend jakiś tam to się pewnie uda zrobić browar, albo ognicho jak kiedyś w kampinosie.
Adamstar, fajnie było cię zobaczyć po trzech latach i mimo, że dawno nie grałeś w Tmnt tf i niby to miałeś zepsutego pada, to i tak rospieprzałeś mnie mocno, ale zabawa była przednia podczas grania z tobą, jak zawsze z resztą.
Chyba wszystkich wymieniłem, ah Endru, dzięki za zupę, była świetna.
Ryanku, fajnie było pokierować twoim maluchem hehe. Fajnie, że byłeś i mam nadzieję, że do zobaczenia nie długo. Ignus, Wodzu, dzięki za wszystko. Teraz Argusy to już zawsze będą dla mnie się kojarzyć tylko z wami :).
Kogo pominąłem to przepraszam. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę. Cały zlot był udany, wspaniały i w ogóle najlepszy no i pozostaje czekać na siódemeczkę.
P.s.
Dafciu, zapomniałbym. Twoja relacja jest po prostu najlepsza. Rozjebałeś system. Nie mam pytań.
Zeolas jeszcze. Fajnie, że byłeś mistrzu i dzięki za obiecaną goszką rzołądkową. Zrobimy taką za rok i mam nadzieję, że będziesz tym razem na dłużej.
Chyba tyle z mojej strony. Czas wrócić do rzeczywistości aczkolwiek i tak będę żył jeszcze pewnie przez kilka dni, tygodni a może i miesięcy. Tyle na dzień dzisiejszy ode mnie. Wszystkim wam wielkie  dzięki za to, że byliście i za to, że jesteście.
P.s.
Tak, mam kończyć posta a mi jeszcze się coś przypomina. Dredzik, świetna wiedzówka o forum. Nie sądziłem, że uda mi się zająć pierwsze miejsce, ale hmm. Wychodzi na to, że starannie śledzę forum i mało tego, że tępie durniów i dziwaków u nas, bo się niestety zdarzają to i sporo czytam i zapamiętuję. Może ktoś zrobi za rok taką samą wiedzówkę tylko bardziej temat historyczny emunes? Tu pytania były zróżnicowane, ale może troszkę historii, wspomnień co? Nie mniej jednak wiedzówka spoko, liczę na powtórkę za rok. MaarioSowi gratuluję zwycięstwa w jtnm, Koksowi i Mareczkowi. Mam nadzieję, że zabawa się podobała. Chyba tyle już na prawdę ode mnie, wrazie czego zedytuję, albo napiszę w temacie przy innej okazji. Kocham was moi ludzie, prawdziwi ludzie. Pozdrawiam was i wypoczywajcie spokojnie :).


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 17, 2014, 08:30:44
Ej starczy tego dobrego ze zdjeciami jak człowiek śpi :D. Praktykuję to od pierwszego zlotu, powinniście się już byli przyzwyczaić  :red:

A tak jeszcze zahaczając o tematykę około-zlotową:
(http://i49.photobucket.com/albums/f278/katietiedrich/comic362_zps778162a5.png)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: reset Lipca 17, 2014, 16:49:49
To i ja skrobne coś od siebie, był to mój pierwszy cały zlot i muszę powiedzieć, że wszystko zupełnie przerosło moje oczekiwania, nie liczyłem na taką ilość zabaw, konkursów, wypitego piwa (i wina ;) ) no i oczywiście na taką ilość zabawy, zarówno przy konsoli, na dworze no i w basenie! Ludzie kocham Was wszystkich i każdego z osobna.
Liczę na przyszły rok, bym mógł się dalej z Wami integrować ;)

Zapodaje kilkadziesiąt zrobionych przez siebie zdjęć:
http://speedy.sh/NtVYB/reset-f6.rar (http://speedy.sh/NtVYB/reset-f6.rar)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 17, 2014, 19:12:20
Co ja mogę napisać?? Było super jak rok temu. Było kilka kwestii które mnie trochę irytowały ale to pominę i skupię się na tych lepszych
momentach.

Hm Dred wiem, że chciałeś dobrze ale wcale nie potrzebowaliśmy tych składników do pizzy XD,
Helper, kryptonim Pomocznik jest spoko i co z tego, że się wylałeś na moje szmagrały przez pomyłkę. Wszak mogło być gorzej. Ale uważaj bo za rok mogę się zrewanżować haha.
Machbed Byłeś tak krótko, że nie zdołaliśmy zbytnio pogadać (No chyba, że alko zadziałało i nie pamiętam). No ale będzie i kolejny zlot to się nadrobi ^^.
Sogetsu Dzięki Ziom za pomoc przy sprzątaniu. Sam pewnie bym dłużej ogarniał ten bajzel ^^.
Dizzy9 Super, super i jeszcze raz super żeśmy się wreszcie poznali na żywo.
ThatChipJockey Miło było poznać utalentowanego chiptunowca do tego z mojego miasta XD Ziomuś zgadamy się nie raz na piwerko i pegaza XD

Ogólnie Dizzy9,ThatChipJockey czeka nas myślę miła i długa współpraca. Niejeden projekt przed Nami ^^.

Ryan Dzięki Ziom za PSX. Napewno postawię jakiś trunek na FamiCON#7 tego możesz być pewien :).
Robi co ja mogę napisać. Super się grało, przygotowywało razem turniej w Rockmanowych Bossów i ptfu makaronem na całego proszę państwa XD
Spazz4 Jak zawsze super było pogadać. Szkoda, że tak krótko byłeś. Fajnie, że animacja się podobała -- obiecuję, że za rok będzie lepsza ^^.
Dziat Fajnie, że jak zwykle służyłeś pomocą jak tylko się dało. Tekst z sytuacją intymną chyba nigdy nie uleci z mego umysłu hahahha
Daf Super, że zmontowałeś tak fajnie relację z F#5. Zabawnie było to obejrzeć.
MaarioS Jak zawsze zachwycasz kolejnymi tworami konsolowymi. Ten SNES przenośny jest genialny :)
Mati W przyszłym roku trzeba zagrać znowu w żółwiki ale pamiętaj bez HotHead'a tylko z Gromko Turtle. :)
VinylKU pozdrów siostrę ;)
Lio Ta rozmowa w oczekiwaniu na opuszczenie remizy była naprawdę ciekawa ^^.
Nielogiczny Jak zwykle było z humorem. Koncert był super. Sorki, że się nie bawiłem na nim tak jak rok temu ale z nogą mam problemy.
Hyu Nielogiczna Miło było spróbować swoich sił w tej dziwnej planszy Earth Worm Jimm'a :)
Borsuk Byłaś bardzo kruciutko, ale fajnie, że choć trochę udało się pogadać.
Zitz Następnym razem pokonamy Dark Queen, do tego czasu trzym się i opiekuj żoneczką :)
Duobix Jak zawsze rozkładałeś tekstami na obie łopatki :P
retRoben Ziom jak zwykle byłeś mega klimatyczny. koszuleczka Sonik The Jeż rozwala system :P
MWK Dzięki za otwarcie bramy na przywitanie w tym deszczu :) Mówki rządzą :P Jesteśmy w kontakcie w sprawie cartów ^^.
Koks Thx za urozmaicenie zlotu azjatycką golizną XD Ten trick z odtwarzaniem filmików w tym dzinwym filtrze dosowym było extra.
Dodo Wporzo jesteś. Im więcej kobitek w naszym gronie tym lepiej :)
Reset rozwaliłeś system jak razem z Ryan'em zamotowaliście hamak pomiędzy maluchami :P
Ignus dzięki za Argusa!! BTW "Gdzie jest Tyrael" XD
Wodzu Oczywiście liczę na to, że postrzelamy za rok. Jak tylko giwerę naprawię to napewno ją przywiozę :)
Gargi nie zapomnij odwiedzić mojej stronki ^^
zur0 Mimo iż ten Break Time się skończył to pamiętaj za rok będzie kolejny ;p
Kwiatek Jak ból głowy? Następnym razem kimaj więcej w remizie niż poza ^^.
Zelas Co tak krótko się pytam?? :P Gdybyś został to Twoje itemy zostały by napadnięte przed Pomocznika XD
Endru Scena która wiąże się z Tobą zapadła mi w pamięci najbardziej to ta kiedy przyniesiono 3 miski z wystającymi kośćmi haha
Pawgal Spoko ziomek jesteś. Fajnie, że Nas wreszcie odwiedziłeś.
innuendo Za szybko czmychnęłaś z Borsuczką. W przyszłym roku pobądź nieco dłużej :)

Dziękuję Wszystkim Zlotowiczom za udaną imprezkę. Za rok się widzimy ponownie. Jeżeli kogoś nie wymieniłem to najmocniej przepraszam.
                                                      Jedyne co można na sam koniec dodać to:
                                            (https://dl-web.dropbox.com/get/F%236%20To%20be%20continue.gif?_subject_uid=318753872&w=AAD90cAq6mchYpExlkyMdlf-z2VzJs61AqpWziWNR6kcUQ)Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Banan Lipca 17, 2014, 19:48:48
wielu mi mówiło, aby założył bloga. zatem założyłem, a debiutanckim tekstem będzie relacja ze zlociwa.

http://thatboyandhisblog.blogspot.com/2014/07/impresje-pozlotowe.html

zapraszam do lektury i konstruktywnej krytyki.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 17, 2014, 20:15:49
Lepszego tekstu na rozpoczęcie bloga nie dało się wkleić. Dredziu treść przecudna ^^.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 17, 2014, 20:55:36
Właśnie przeglądam randomowo wybrane filmy z kamery, a tu w jednym z filmów jest nagi Dziat, sikający w krzaki w rytm muzyki z z jakiejś gry xD Na razie nie dodaje plików bo muszę je trochę spakować, postaram się w najbliższym czasie udostępnić je dla każdego, także cierpliwości ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 17, 2014, 22:21:56
Wspaniały, wspaniały, wspaniały! Najlepszy zresztą.

I znowu można powiedzieć to samo - było tak, jak powinno być. Z tą różnicą, że o ile rok temu pisałem to jednak z pewną nutką zwątpienia i niedosytu, to teraz piszę to z stu procentach tego pewny. Idealny zlot, pod każdym względem, a ja spędziłem to właśnie tak, jak zaplanowałem. No, prawie tak, ale zawsze trzeba wziąć poprawkę na drobniutkie niepowodzenia. ;)
Pogoda jak zawsze dopisała. W sobotę co prawda było bardzo nieciekawie (już nie pamiętam dnia, gdy deszcz padał dosłownie cały dzień bez najmniejszej przerwy), ale później już można było przy wyjściu od parkingu zrobić mielno.

Mnóstwo starych znajomych, jakbym przyjechał na wigilię do rodziny. Ale nie do takiej rodziny, która pyta się Ciebie jak na uczelni i kiedy w końcu bierzesz ślub. Do takiej, która daje Ci kielich wódy na monumencie mocno, oblewa dupę anioła trunkiem (co) i sieje gruz oraz spustoszenie, a Ty myślisz sobie "Taaa! To tu zakończę swoją podróż!". Ludzie, już nie pozdrawiam Was wszystkich po kolei, bo wiecie sami, że Was kocham i nie wyobrażam sobie remizy bez tych wszystkich trybików napędzających to wspólne święto. Bardzo miło było mi porozmawiać w cztery oczy z kilkoma z Was, o najrzewniejszych tematach, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Bardzo cieszę się z poznania kilku nowych członków rodziny. Jak to świetnie, że każdy z Was odnajduje się w tej pegasusowej enklawie na mapie świata, a na Waszych twarzach widać zdumienie oraz zadowolenie. Dizzy9, bardzo się cieszę, że przełamałeś się i zawitałeś do remizy, jesteś świetnym człowiekiem i robisz przepiękne rzeczy. Naprawdę, brakowało nam Ciebie w naszym zlotowym gronie już rok temu, ale dobrze wierzymy, że nie zabraknie Ciebie już w przyszłym roku. Dzięki za rady przy Mitsume ga Tooru. ;) Tak samo Chip Jockey - wielkie gratulacje za serce włożone między zworki i za całą Twoją twórczość. Dobrze, że Ryan przeniósł Cię pewnej nocy na tę (demo) scenę jak spałeś. Pawgal - zaskoczony byłem poznając Cię osobiście. Tak jak Ci mówiłem - wyobrażałem sobie Ciebie zupełnie inaczej na podstawie wszystkich Twych postów, a tu duże pozytywne zaskoczenie. To znaczy nie to, że myślałem o Tobie negatywnie, ale miałem Cię za dużo młodszego człowieka. ;) Amory TV - spoko, że wpadliście (nawet Siudym był!), widać było, że wkręciliście w ten zakręcony świat Pegaholików i nie męczył Was ten wszechobecny (Pega)gruz. Miło!

A'propos naszego wspólnego czasopisma - jeszcze 10 lat do wydania następnego numeru, a już mamy doń okładkę! Bardzo klimatyczną, trzeba dodać. No właśnie, trzeba się podzielić zdjęciami. Oto paczka ode mnie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/daf%20F6.rar
Co do filmów, to są one do wglądu tylko i wyłącznie przez Dziata i Ryana, z wiadomych przyczyn. ;)


A więc moi Drodzy, miło było, ale się skończyło. Tym razem muszę powiedzieć, że nawet długość zlotu mi bardzo podpadła. Było optymalnie - nie za krótko, bo organizm w ostatnich dniach czuł już przetyranie wewnętrze, nie za długo - bo nie było ani grama chwili na nudę. Zdążyłem to, co chciałem zdążyć (ha, nawet Crisis Force padł rzutem na taśmę, MWK!) i jestem najszczęśliwszym człekiem na świecie!

Czo ten Pimpel, biore kojo po Siwym, siema Siudym! Mój stan fizyczny jest teraz trochę jak Boniek poniżej, ale duchowo jestem na szczycie zadowolenia! Już najchętniej działałbym nad siudy... siódmym zlotem. ;)

(http://www.pictures.emunes.pl/hosting/boniekgromko.png)


PS Aha! Machbed, najprawdopodobniej to my wychlaliśmy tę Twoją vodkę. "My", czyli pijący w sobotę w kuchni. Podczas monumentalnego picia, znaleźliśmy bezpańskie (jak to sami błędnie założyliśmy) flaszki i po namyśle stwierdziliśmy, że to te od Armory. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale nie wykluczam, że to jednak nie my. W każdym razie na wszelki wypadek przepraszamy, jakoś Ci to zrekompensujemy, czo ten Machbed. ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 17, 2014, 22:37:50
Widzisz daf, potrafię zaskakiwać ;) Większość mych postów jest sprzed 4 lat, wtedy to miałem inny styl pisania wiadomości. Dodam tylko, że już wtedy nie chcieli mi sprzedawać biletów ulgowych z legitymację studencką mówiąc, że jest ważna tylko do 26 lat :D

Ciekawie wyglądało to monumentalne picie :P No i się wyjaśniło, gdzie znikła machbedowa wóda.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 17, 2014, 22:43:32
Dobra. Lodówka uzupełniona, spleśniałe rzeczy o których zapomniałem przed wyjazdem wywalone, pranie zrobione. Zostały jeszcze boxy walające się po podłodze. W końcu i ja mogę dorzucić nieco od siebie.


Z każdym rokiem impreza nabiera rozpędu i ten zlot przebił chyba wszystkie poprzednie (no chyba, że poza bułeczkami Machbeda).

Może i nie spędziłem zbyt wiele czasu przy konsolach, ale cieszę się, że mogłem ten czas poświęcić by z Wami wszystkimi pogadać przy piwku i powygłupiać się nieco. Z każdym zlotem poznaję Was coraz lepiej ^_^

Brawa dla Wodza i Ignusa za genialną karciankę. Szkoda, że turniej nie doszedł do skutku. Rozgrywka była naprawdę przednia. Dzięki również za możliwość postrzelania nieco :)
Lio, ja wciąż uważam, że talerz został podmieniony i wyślę na Ciebie Detektywa Maariosa!
Mati, naprawdę świetnie wyglądałeś z tarczą i mieczem!
Dziat, brawa za organizację i pilnowanie (albo próby pilnowania porządku :P). Trochę szkoda tego bimberka, no ale cóż. Zawsze się zastanawiałem jak smakuje odmrażacz. Szkoda też, że nie udało się z cosplayem z byle czego :(
Spazz4, będę miał tego pony hacka choćbym miał wysłać się pocztą w automacie trojańskim do Ciebie!
Dred, rybę z sałatką je się z sałatką, a nie tylko samą rybę :P
Dizzy9, gierka wyglądała świetnie. Pierwszy się piszę po karta z nią! Brawa również za odwagę, gdy tylko zaoferowałem nakrycia głowy, jako pierwszy sięgnąłeś po perukę klauna xD
Machbed, w końcu udało Ci się zjeść swoje bułunie. Szkoda tylko, że byłeś tak krótko.
Nielogiczny, koncert jak zwykle przedni! Oczekuję 8-bitowych remiksów piosenek z MLP za rok ;P
Hyu, za rok rewanż w stateczki strzelające klockami! I obiecuję, że sprawdzę pudełka z grami przed zabraniem ich.
Sogetsu, wielka szkoda, że ty również nas wcześnie opuściłeś. te kuchenne rozmowy o zmroku bez Ciebie to nie to samo
Helper, nie zrażaj się tym co się stało i co kto mówi. Będę Cię wyczekiwał na F#7
Vinyl, dzięki za super podkłady. Dobra muzyka jest podstawą każdego zlotu
Daf, super filmik! Spodziewam się kolejnej dawki polewki za rok :)
Ryan, każdy zlot powinien mieć swojego Ryana. Dzięki za gry! Jest świetny dodatek do kolekcji ^__^
MWK, next year it's time for a revenge! You, me and the ring! Bring it down!
Krisuroku, byłeś niemal wszędzie i zawsze się można było dobrze pośmiać ^_^
MaarioS, będziesz już zaopatrzony w zupki na następny zlot! Spodziewam się też współpracy z Matim nad "Detektyw MaarioS na Tropie"!
Koksu, dzięki Tobie polubiłem golfa... japońskiego... z dziewczynami... bez ubrań.
Robi, dobrze się bawiłem na konkursach. Spodziewam się więcej za rok!
retRoben, czemu Ty jeszcze płyty nie wydałeś? xD
Reset, za rok też przyniosę swojego "qnia". Pasuje Ci :P
Gargi, Ty też nas opuściłeś przedwcześnie. Mam nadzieję, że w domu wszytko w porządku.
Żuro, z Tobą też nie dało się nudzić podczas tych tarasowych pogadanek ;D

Dziękuję Wam i tym, których nie wymieniłem. Jakoś się mijaliśmy na tym zlocie i nie pogadaliśmy, ale mam nadzieję, że za rok to nadgonimy!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Kaplitov Lipca 18, 2014, 06:03:35
Tak czytam te relację z FamiCONu i aż człowiek, żałuje że się nie zjawił.

Nie przyszedłem tutaj nic relacjonować, bo nie mam co.

Cóż, w tamtym roku na FamiCON nie dotarłem bo byłem zbyt nowy, nierozpakowany i jakoś tak wyszło że nie zdecydowałem się wyruszyć w wyprawę do Lasek (mimo tego, że miałem możliwości).
W tym roku zaś miałem przeogromną ochotę przyjechać i zintegrować się z Wami przy Pegaus, Famiconówce i Bóg jeden wie przy czym jeszcze (z tego co widzę, jesteście nieobliczalni!), ale w przeciwieństwie do roku poprzedniego, nie miałem możliwości żadnych. Mówi się trudno, choć trudno to przyjąć mi to spokojnie do świadomości :)
No ale niestety z przyczyn, które nie do końca były zależne ode mnie na FamiCOM#6 nie udało mi się dotrzeć - choć starałem się coś zdziałać do praktycznie samego końca. Cholernie żałuję, że byłem nieobecony na zlocie w tym roku, dlatego dzisiaj to (wczesnym piątkowym rankiem) poprzysiągłem sobie, że co by sie dziać nie miało, na kolejnym zlocie nie może mnie zabraknąć.

Dziat, miałeś rację - rwę sobie włosy z głowy tak jak mi sam napisałeś. Dred, mam nadzieję że nie obraziłeś się na mnie jeszcze xD

Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lipca 18, 2014, 09:40:54
Wróciłem i w końcu mam siły na relacje :biggrin:

O mój boże... co się na tym zlocie działo xD ? Odnośnie mojej osoby nie czuje się przygnębiony tym co miało miejsce ;) Trzeba zrobić święto Pomocznika xD

Spędziłem dużo czasu na konsolach, przeszedłem Batmana :chess: (Vinyl gdzie te zdjęcia ?!), Jaguar mnie zauroczył Doomem :biggrin: . Dużo czasu spędziłem też na rozmowie, dziękuje za nie wszystkie. Żuro, Daf, Dziad, Vinyl, Rajan Mam nadzieję, że na siódmym zlocie robimy kolejną imprezę w basenie a jak!!

Ignus dzięki za wszystko, a najbardziej za Twoje poczucie humoru xD
Ignus i Wodzu Karcianka wyszła zajebiście. Może nie grałem, ale chce zebrać je wszystkie! :biggrin:
Dziad Jak zawsze wspaniała organizacja i spokój kiedy ja nie mogłem wytrzymać ze stresu (chwała Ci za to ;) ) , nie wiem tylko czemu miałem tyle dyżurów, ale nie szkodzi ;)
Lio Może nie było tego za wiele, ale Twoje teksty są również rozbrajające w 100%
Mati Wspaniały z Ciebie człowiek, cieszę się, że mogłem w pewnych momentach przydać ;) Przeczytałem również pierwsze wydanie "Pegagruz" i Twoja historia jest niesamowita
Spazz4 Kolejna wspaniała organizacja :biggrin: szkoda, że tak krótko :( , ale na przyszłym zlocie się nadrobi ;)
Dred Dredziu Tobie jak zwykle podziękuje, że powiedziałeś mi o zlocie i o forum, stało się częścią mojego życia! :biggrin:
Dizzy9 Function jest naprawdę wspaniałą grą :biggrin: Dawno nie kodowałem, ale widząc co robisz znowu nabrałem na to ochoty, może spróbuje teraz coś na NES ;)
Machbed Wielkie i jeszcze raz wielkie dzięki za tego Batmana!! :biggrin: To moja ulubiona gra na NES/FC i w końcu przeszedłem ją o własnych siłach :chess:
Nielogiczny Szkoda, że przespałem koncert, nie mogę sobie tego wybaczyć :( , mam nadzieję, że przed zlotem nadarzy się jeszcze jakaś okazja ;)
Sogetsu Też wcześnie uciekłeś, a chciałem jeszcze tyle słów zamienić :( Trzeba to nadrobić na siódemce ;)
Endru Tu mogę wiele napisać, dzięki za filmiki, muzykę, czapki(zajebisty pomysł), poczucie humoru. Szczególnie za przyrządzanie wszystkiego, barszcz był wyśmienity, zupka niespodzianka również xD Dzięki też za Stoperan i Kasztelana :biggrin:
Vinyl Kolejna wspaniała porcja muzyki i porcja zabawy :biggrin: , dzięki że jednak przekazałeś mi tego PSX'a :)
Daf Obejrzałem relację jeszcze raz w domu i nie mogę wyjść z szoku! ;) Chciałbym dalej wiwatować w remizie krzycząc "Dafczyński!"
MWK Nie myślałem, że tak dobrze Ci pójdzie w bijatykach xD Jeszcze raz gratulacje za zajęcie I miejsca w Urban Champion :D
Ryan Stary druhu dziękuje Ci za obydwie konsole, które mi przekazałeś teraz chyba nie będę wychodził z pokoju i cały czas napieprzał na C64 i PSX :biggrin:
Krisuroku Cały czas gdzieś Cię widziałem, czyżby brat bliźniak, nie wiem czemu, ale na Twoim stanowisku najlepiej mi się zawsze gra :biggrin: Jeszcze raz przepraszam za to co zrobiłem nieświadomie...
Maarios Wspaniale się gadało, grało i brało udział w Twoim konkursie ;) Trzeba teraz spróbować zagrać w kolejną grę na Power Pad'zie :biggrin:
Koksu Ahh te Twoje filmiki, które oglądaliśmy xD. Jak również wspaniały pomocnik w japońskich grach ;)
Robi Wspaniałe się bawiłem na Twoich atrakcjach, na następnym zlocie niech będzie ich jeszcze więcej :biggrin: Nie zapomnę też Tobie i Grzesiowi trolowania podczas mojego turnieju. Na siódemce na pewno się zrewanżuje :P
retRoben Twoje teksty i humor są również wspaniałe, dziwię się tak samo jak Endru czemu nie wydałeś jeszcze płyty :biggrin: ?
Reset/Nowa_Era Dzięki za podwózkę pod samą chatę ;) , na następnym zlocie flaszka wędruje do Ciebie i masz to jak w banku :biggrin:
Gargi Wspaniały cosplay, wręcz idealny ;) Szkoda, że musiałeś nas niespodziewanie opuścić :( Mam nadzieję, że jest już wszystko w porządku :)
Żuro Piotrek wspaniały z Ciebie gość :biggrin: Szkoda, że nie wyszedł Twój turniej :( , ale mamy jeszcze kolejne zloty ;) , bardzo podobało mi się wasze wejście z Dziadem na turnieju, to musi się znaleźć w relacji xD

Dziękuje wszystkim, nawet tym których nie wymieniłem za idealną zabawę :D Choćby bez jednego z was nie było by to samo ;)

Plus zdjęcie dla Machbeda  :chess: (http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/745/4545de.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/745/4545de.jpg/)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 18, 2014, 10:52:07
wielu mi mówiło, aby założył bloga. zatem założyłem, a debiutanckim tekstem będzie relacja ze zlociwa.

http://thatboyandhisblog.blogspot.com/2014/07/impresje-pozlotowe.html

zapraszam do lektury i konstruktywnej krytyki.
Genialny tekst Dred aczkolwiek sądziłem, że opiszesz to tak jak FamiCON 2 dzień po
dniu. Tutaj jak dla mnie dużo ogółu, ale przyjemnie się czytało :).


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Banan Lipca 18, 2014, 11:27:33
Cytuj
Dred, rybę z sałatką je się z sałatką, a nie tylko samą rybę
ja zjadłem ją PO zjedzeniu ryby. :3
Cytuj
Dredziu Tobie jak zwykle podziękuje, że powiedziałeś mi o zlocie i o forum, stało się częścią mojego życia!
no spoko, do usług.
Cytuj
Dredzik, świetna wiedzówka o forum. Nie sądziłem, że uda mi się zająć pierwsze miejsce, ale hmm. Wychodzi na to, że starannie śledzę forum i mało tego, że tępie durniów i dziwaków u nas, bo się niestety zdarzają to i sporo czytam i zapamiętuję. Może ktoś zrobi za rok taką samą wiedzówkę tylko bardziej temat historyczny emunes? Tu pytania były zróżnicowane, ale może troszkę historii, wspomnień co? Nie mniej jednak wiedzówka spoko, liczę na powtórkę za rok
dziękuję za miłe słowa. mam już małe doświadczenie w robieniu konkursów (które nabyłem nie tylko na zlotach) i chyba wiem, jak one mają wyglądać dobrze. było parę pytań z dawnych czasów, aczkolwiek w przypadku tych wspominkowych potrzebowałbym pomocy jakiegoś starego wygi. dziat, co Ty na to?
Cytuj
Genialny tekst Dred aczkolwiek sądziłem, że opiszesz to tak jak FamiCON 2 dzień po
dniu. Tutaj jak dla mnie dużo ogółu, ale przyjemnie się czytało .
dziękuję za miłe słowa. nie pamiętam za bardzo tego, co wtedy pisałem i w sumie się tego wstydzę z deczka, bo teraz mam zupełnie inny styl pisania tekściw.

chciałem właśnie ogólnikowo, taki był mój zamysł tfurczy.
Cytuj
Dred, mam nadzieję że nie obraziłeś się na mnie jeszcze xD
ja Cię obserwuję, gagatku. nie było Cię na Magni, teraz na zlociwie... pamiętaj, że ja bardzo aktywnie konwentuję i bardzo łatwym jest spotkać Dreda hasającego po całej Polsce. ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Dizzy9 Lipca 18, 2014, 16:29:05
Długo myślałem, co napisać. Nie jestem dobry w pisaniu tekstów, ale coś machnę:
Na początek-chcę bardzo, Bardzo przeprosić wszystkich za sprawę z dysfunkcyjnymi MilioNESami. Choć to bez znaczenia w tej chwili, to bug został już naprawiony. Bardzo przepraszam za tamtą sytuację, czułem się naprawdę zgnieciony całą sytuacją (http://i.imgur.com/cNnQm4f.gif). I bardzo dziękuję za wyrozumiałość, że nikt mi tego nie wypominał.
Chcę też przeprosić za to zorganizowane poszukiwania długopisu pod koniec wtorku, w końcu się znalazł (co prawda bez zatyczki, ale jednak). Ten długopis ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne...mam go od kogoś, kogo już nie ma...

A teraz, podziękowania:
Spazziu:Dziękuję za sprowadzenie mnie na siłę i pomoc finansową, wyrobienie cartów i pocieszaniu po epickim failu milionesów, jesteś wspaniałą osobą. Szkoda że nie byłeś na całości, ale może za rok? :>
Dziat:Dziat, dzięki za organizację i pomoc ze wszystkim. ;)
Reset:My się znamy nie od dziś, nie? W końcu się zobaczyliśmy po tylu latach wspólnego uprzykrzania sobie życia, hahaha. W porządku z Ciebie chłop ;)
MWK:Dzięki za pomoc z materacem i wzięcie pegasusa do siebie. W ogóle jesteś świetnym gościem ;)
Mati:Miło było Cię spotkać, jestem pod wrażeniem twoich umiejętności w żółwikach, a twój artykuł w pegagruzie jest świetny. Piona chłopie!
Retroben:Twój rap był niesamowity, cieszę się też że chcesz się nauczyć kodować, im nas więcej, tym lepiej!
Robi:Miło było cię poznać, dzięki Tobie i Robiemu za znalezienie mnie w stolicy i doprowadzenie do zapomnianej remizy :)
Dred:Dzięki za świetną wiedzówkę z forum, naprawdę fajny pomysł. Dzięki też za odprowadzenie mnie na busa i rady odnośnie torb podróżnych.
Endru:Dzięki za naleweczkę i za to, że dałeś mi się wycofać z konkursu związanego z jedzeniem bliżej nieokreślonego pokarmu ;) Dzięki też za stos czapek, te okulary z doczepianymi wąsami były przegenialne.
Machbed:Dzięki Tobie i dredowi za naprawę pegasusów. Na początku się trochę bałem Ciebie, ale jak się okazało, nie było czego. Dzięki raz jeszcze!
Helper:Wyszło, jak wyszło. Nie zrażaj się sam-wiesz-czym, nie mieliśmy dużo okazji pogadać, ale nadrobimy to na następnym zlocie.
Pawgal:Świetnie było mi Cię poznać, trenuj w linusa, za rok chcę zobaczyć jak to przechodzisz!
Krisu:Dzięki za wyrozumiałość z FamiDepth, także fajnie było zobaczyć jak przechodzisz robin hooda na żywca. Świetnie się z Tobą współpracowało w masakratorze, dzięki!
Koksu:Twoje filmiki wylevelowały mnie do innego wymiaru, oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu.
Wodzu:Dzięki za za ten pomysł z...co to był za trunek na który się składaliśmy? hahaha, w każdym razie, dzięki.
Maarios:Dzięki za pokaz przejścia battletoads, street fighter 2010 i wai wai world, twoje umiejętności są czymś wielkim....tak samo jak i twoja wiedza. Konkurs na powerpadzie był wyśmienitym pomysłem, powtórka za rok? ;) Pozdro!
Nielogiczny:Twój koncert był świetny. Co prawda nie tańczyłem (wstydziłem się) ale fajnie było posłuchać.
Chip Jockey:Twój koncert był równie epicki, a nawiązania do zlotu w melodiach to super pomysł. Niestety nie wyszło za dobrze z organizacją, bo już wszyscy zmęczeni byli po tańcu u nielogicznego...za rok trzeba będzie to lepiej rozplanować. No i Bardzo miło było mi się spotkać z muzykiem number one!
Lio:Pokazałeś, że jak ktoś chce, to umie. Żaden talerz Ci nie straszny ;) A Twoje teksty były świetne, nie raz się uhahahałem.
Vinyl:Dzięki za podkład pod zlot, świetnie dobrałeś utwory do klimatu, pozdrów siostrę ;)
Daf:Film zmontowany na 6+, po przyjeździe obejrzałem jeszcze raz i nie mogę wyjść z podziwu, brawo!
Ryan:Dzięki za pokazanie czym jest C64, i że dałes pograć, naprawdę fajna rzecz. Może nawet w wolniejszym czasie poczytam jak to to działa i zacznę coś kodować ;)
Armory:Dzięki, ze przybliście, dzięki za wywiady i dzięki za...no wszystko!

Przepraszam jeśli kogoś pomyliłem, ale tak jakoś mam z pamięcią, że ciężko mi dopasować imię\ksywkę do twarzy. Nie gniewajcie się oki? ;>

I wiecie co teraz?? Jak to, nie wiecie? Trzeba zbierać kasę na następny zlot!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 18, 2014, 18:01:56
Chciałbym jeszcze dodać, że prysznic był w tym roku najlepszy, a jeszcze lepsze były te słoiki ogórków do Andrzejka. Chłopie, powinienem Cię ozłocić za te ogórki, za rok będę Cię miesiąc przed F7 męczył, żebyś narobił parę słojów na ratowanie żołądków przy wódka. Trafiłeś w dziesiątkę.

Kiszczak musi iść siedzieć, za tę Garumakirumę.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 18, 2014, 19:07:06
Hehe, dzięki!
Teraz wiem, że 3 słoiki to będzie mało. Postaram się więcej zrobić. Może też jakąś papryczkę zamarynuję?
Miałem też wziąć grzybki z domu, ale okazało się, że ktoś zapomniał ich posolić :/


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 18, 2014, 20:01:19
Endru powinien być naczelnych kuchmajstrem zlotowym !


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 18, 2014, 20:20:33
Miałem już zamówienie na barszczyk czerwony za rok :P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 18, 2014, 20:27:51
Czerwoy koniecznie !


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Lipca 18, 2014, 20:31:33
Endru powinien być naczelnych kuchmajstrem zlotowym !
sugerowanie, że nie jest

Ciężko nazywać coś tradycyjnym, jak było się na dwóch zlotach dwukrotnie niepełnych, ale lubię ten moment:

*Endru nakurwia przykrywkami*
- ZUPA, k***a!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 18, 2014, 20:42:05
Kiedyś drzewiej to aboabo nam kuchcił ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 18, 2014, 21:24:43
A właśnie. Na trzecim zlocie ktoś chyba leczo robił. Nie udało mi się jednak docisnąć ;P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 18, 2014, 21:34:47
Dizzy, Whisky to była. może nie najlepszego sortu, ale na bank też nie najgorszego - cieszę się, że Ci smakowało. Za rok zamiast tu wydawać, przywiozę coś lepszego, jeśli tylko obiecasz, że będziesz znowu ;P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 18, 2014, 21:45:19
Abo robił leczo. Też się niedochałem na całą porcję, ale Abo się ze mną jakąś tam resztką podzielił. Było dobre.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 18, 2014, 22:40:39
Swoją drogą: http://tomo.damnserver.com/FCCG/view.php?SHOWIMAGES=1 (http://tomo.damnserver.com/FCCG/view.php?SHOWIMAGES=1) <- dla zainteresowanych naszą karcianką, macie tutaj pełną listę kart wraz z obrazkami tychże.Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lipca 18, 2014, 23:20:46
Wodzu link nie działa :( , czy jest jakaś możliwość uzyskania teraz brakujących kart do kompletnej kolekcji ;) ?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Lipca 19, 2014, 01:19:23
Czy Famicon #7 odbędzie się w Brukseli?

(http://i.pinger.pl/pgr487/95d8a051000460db509798c3/sikaj%C4%85cy-ch%C5%82opiec.jpg)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 19, 2014, 08:23:12
Już powinno wsio działać.
Mogę dać link do paczki ze wszystkimi kartami do ściągnięcia, żeby się nie pieprzyć z zapisem pojedynczych, ale druk już na własny koszt.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 19, 2014, 11:39:04
A to przepraszam mój błąd. Nie wiem czemu myślałem, że to Abo.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 19, 2014, 18:36:58
Paczuszka ode mnie ;)

ftp://famicon6.ddns.net/FTP/materialy/f6/zip/zdjecia.zip

edit:

musicie usunąć początek http:// aby zadziałało _^_ no i haslo to emunes a użytkownik też emunes

edit2:

jeżeli nadal nie działa link to trzeba wpisać w przeglądarce najpierw : ftp://  a później adres : famicon6.ddns.net

dlatego tak może nie działać bo system na forum sam dodaje nagłówek http:// i kasuje dwukropki po nim w linku :/


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 19, 2014, 19:00:17
Jak ściągniecie tę paczkę, to mam do Was prośbę o wrzucenie tego na jakiś inny serwer. Z Ryanowskiego ftpa, pobieranie raz zatrzymało mi się na 80%, a raz na 50%...


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 19, 2014, 19:02:21
Daf, wiem że trochę to kiepska opcja, z tym moim ftp, więc wrzucam zdjęcia na dysk google, a teraz też robię torrenta z filmami, bo tego inaczej pobrać się nie da _^_


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 19, 2014, 19:24:57
bo to Gizki serwer jest.

ej słuchajcie, ja jeszcze się nie ogarnąłem po zlocie, pomyślałem wczoraj - skoszę sobie trawę, to może przestanę słyszeć chiptune zmieszany z italo disco i krzykiem, zatem - koszę, ale w kosiarce słyszę... malucha

ciągle zbieram się z podłogi, wrócę! i napiszę! jak tylko poukładam fakty! tymczasem podrzucam Wam relację A(r)mory TV: http://thearmory.eu/tv/blog/view/24

ps. zlot sam w sobie spiął się w kosztach - z delikatną nadwyżką do rozdysponowania na następne nasze działania. zlot sam w sobie - bo zrzuta pokryła tylko jakiś procent realizacji projektów


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 19, 2014, 19:46:49
Łapajcie torrenta jak wolicie :P

http://www.gamefreak.xaa.pl/f6.torrentTytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: FamiGyver Lipca 19, 2014, 20:16:22
14 GB neta na miesiąć  :crazy: kużwa  :chess:


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 19, 2014, 21:06:05
Torrent fajnie, ale seedujta te materiały, bo wiekami to będę ściągać jeśli można.
Sporo tego jest.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: ThatChipJockey Lipca 19, 2014, 21:47:40
A więc, na sam początek powiem tak.  Żałuję, że byłem tylko na trzy dni.
Było przezajebiście. A to mało powiedziane. Nie dość, że to był mój pierwszy taki zlot, to w dodatku poświęcony moim ulubionym starokonsolom. Byłem w niebie.
Miło było spotkać każdego z was (a niektórych po raz drugi) i razem pograć/pogadać/podpalać kuce/posłuchać dobrej muzyki.
Tyle się wydarzyło, że jeszcze pamiętam te wydarzenia jak to by było wczoraj. Maluchy, pasztety i italo disco latają wciąż mi po głowie.
Butelka po Famiconadzie stoi pusta (miałem zostawić ją na następny rok, ale pragnienie wygrało tę bitwę) na honorowym miejscu, razem z płytą DVD, Pegagruzem oraz jedną gumą Turbo.

Teraz mały shoutout do ludu (przepraszam, lecz nie do wszystkich, niestety, bo moja głowa zbyt mała i nieśmiała, żeby ogarnąć całe grono w trzy dni):

Dziat - fajnie było zobaczyć twoje afro po raz drugi xD I dzięki za wszelką pomoc, jaką tam dostarczałeś.
Krisu -
ThatChipJockey Miło było poznać utalentowanego chiptunowca do tego z mojego miasta XD Ziomuś zgadamy się nie raz na piwerko i pegaza XD

Ogólnie Dizzy9,ThatChipJockey czeka nas myślę miła i długa współpraca. Niejeden projekt przed Nami ^^.
No ba, trzeba! Ja wciąż nie dowierzam, że na takim wypiździewie jak Tomaszów, jeszcze się Pegazusowce uchowują xD
Dizzy - na prawdę miło, że się w końcu poznaliśmy i fajnie, że ogólnie przyjechałeś na zlot. Trzeba na następny potrenować w Inversiona i Chip n' Dale'a xD
Nielogiczny - rozmiażdzyłeś mi mózg swoimi niektórymi utworami i to kompletnie. Szczerze mówiąc, słychać różnicę po roku tworzenia muzyki i to ogromną. Te utwory są przegenialne! Dzięki za dawkę energii na twoim koncercie.
MWK - czyli to tak wygląda człowiek, który jako pierwszy i chyba jedyny w historii wpłacił mi 5 euro za album :P Miło było mi Cię poznać.
retRoben - ty chory człowieku! Jesteś po prostu... kimś. Dobrym kimś. Ale z "pomysłami na" mogłeś sobie darować, srsly. xD
Endru -
Oczekuję 8-bitowych remiksów piosenek z MLP za rok ;P
Nie jestem Nielogicznym, ale możesz tego ode mnie oczekiwać, tylko daj mi się wpasować pod jakiś nowy nick ;) (ps to prawda)
Mati - twoje żarty podczas Nesowej Melodii mnie rozbrajały. Mało gadalismy i trzeba będzie to nadrobić! Będę czekał na to, aż za rok mi skopiesz tyłek w żółwiach :)
MaarioS - na następnych zawodach Cię pokonam! Chyba. A tak serio - twoja kolekcja przenośnych konsol była naprawdę genialna, tak samo FDS!
innuendo - szkoda, że tak krótko, ale fajnie, że się pojawiłeś :)
Dred - mieliśmy robić tą fotkę dla Rogera i co? Zrobiliście ją w końcu?
Daf - twoją relację oglądałem jeszcze kilka razy po FamiCONie. Jest piękniusia.
Spazz4 - i kolejny przegenialny developer! Serio, twój i Dizzy'ego projekt dyskotekowego cart'a był po prostu idealny.
W tym miejscu pozdrawiam jeszcze "człowieka-pegazusa" oraz parę osób z którymi grałem w Balloon Fight'a. Nie pamiętam waszych nicków, przepraszam.

No i to tyle ode mnie. Musimy się zobaczyć za rok! Nagrania i zdjęcia podeślę w wolnym czasie.
Niech PAL będzie z wami!

PS:
https://soundcloud.com/milosandchipjockey/orzel-daj-troche-pasztetu/s-dmTJF
SOON (Nielogiczny, gdzieś ty jest? Trza się zgadać!)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lipca 19, 2014, 22:53:01
Ryan Ty seeduj to bo się nie da teraz w ogóle ściągnąć :(


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 19, 2014, 22:58:19
Helper skasuj starego torrenta, jest nowy.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 19, 2014, 23:01:02
Ściągnij z tego samego linku, bo go z aktualizowałem i teraz dobrze idzie :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lipca 19, 2014, 23:33:23
Dziękować nikt nie pisał, że nowy, więc tkwiłem w błędzie :P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Gloryfikator Lipca 19, 2014, 23:39:45
Na pewno wszystko dobrze? Ściągnąłem sobie tego torrenta i jak dotąd ani bajta z tego nie mam.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 20, 2014, 00:16:42
To spróbuj jeszcze raz go ściągnąć, po za tym w tej chwili tylko ja to seeduje niestety, więc jak w tę stronę nie daje rady to zawsze można spróbować z FTP :P link podałem jak coś wyżej ;P


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Gloryfikator Lipca 20, 2014, 01:55:43
Chyba była wina klienta, ściągnąłem sobie uTorrenta i już chodzi.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 20, 2014, 10:03:09
Link do zdjęć na dysku google :P

https://drive.google.com/file/d/0B9R-Wm6JXL3oRlczX3VDelBXbjQ/edit?usp=sharing


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 20, 2014, 11:31:26
I teraz jest przepięknie, dzięki, Ryan. ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Lipca 20, 2014, 22:38:00
To i może kilka słów od Zelasa Belmonta :), śmieje się panowie. Zlot jak to każdy z was określił był zajebisty i jedyny w swoim rodzaju ( jak każdy ). Z tego co się orientuje to odwiedziła nas rekordowa liczba retromaniakopegagruzowców:) należy się tylko z tego cieszyć ponieważ zaowocuje to na przyszłość oraz można stwierdzić że retro scena jakoś się trzyma i daje rade.

Ja z mojego miejsca chciałbym podziękować całej załodze EM za poświęcenie oraz wkład że mogliśmy się spotkać na kolejnym t j  6 Famiconie.
Chodź byłem do niedzieli bardzo mi się podobało :) nie będę tutaj opowiadał o konkursach,zabawach,grach itd
Kto był wie że było zajebiście,kto nie był niech żałuję,bo opuściło go coś fenomenalnego coś zajebistego coś co powoduje że serce zaczyna szybko bić na myśl że znowu tam pojadę i znowu zobaczę tych wspaniałych ludzi których można śmiało podpiąć pod rodzinę.Pod rodzinę z cyklu 8 bitów!

Mógłbym złożyć podziękowania dla Dafa,Dziada,Matiego itd ale panowie składam podziękowania dla wszystkich którzy byli w Laskach na wspomnianym zlocie, bo bez was wszystkich bez waszego zaangażowania i poświęcenia nic by nie było! Nie było by Famiconu 6!!

Kocham was moje mordeczki :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Lipca 20, 2014, 23:52:30
Cholera, czwartku w ogóle nie pamiętam, caały piątek chodziłęm jak zombie (nation) i kiedy się jebnąłem o 21 to obudziłem się w sobote o 11:49, o, wtedy dopiero poczułem, że się wreszcie wyspałem ;-)
Takiego "hard resetu" już dawno nie pamiętam, ale warto było przez to wszystko przejść na poczet kolejnego udanego zlotu :-)

(http://i62.tinypic.com/35a818i.jpg)
- tylu dobroci to jeszcze nigdy nie przywiozłem z żadnego party haha

Ode mnie będzie w marszałkowskim skrócie, ponieważ moi znakomici przedmówcy wyczerpali wszystkie superlatywy, którymi mógłbym obudować moją wypowiedź.
Chciałem jedynie bardzo serdecznie podziękować wszystkim partyzantom, tym, którzy pojawili się tylko na chwilę, tym, którzy musieli wracać w poniedziałek oraz tym, którzy wytrzymali całość.
Jak zawsze największą przyjemnostką było spotkać stare, znane twarze, a także poznać te nowe. Jesteście najlepsi!
FamiCON#6 zdecydowanie zapisał się jako kolejny kamień milowy w całym naszym projekcie.
Cały czas do przodu - niech żyje EMU-NES#PL :cool:


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 21, 2014, 09:28:02
Czy powie mi ktoś jak w Utorrencie można zmienić lokalizacje pobierania? Niby zmieniłem na partycję d wybrałem folder, a wciąż pobiera mi na dysk c. Niestety mam mało miejsca na tej partycji a co za tym idzie nie pociągnę tych 61 gb. Na d natomiast mam ponad 1 Tb miejsca jeszcze i chciałbym żeby mi się na dysk d ściągało. Czy może ktoś mi powiedzieć jak to zmienić? W przeciwnym razie nie ma opcji żeby to ściągnąć w ogóle. Z góry dzięki.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Gloryfikator Lipca 21, 2014, 14:47:19
Usuń torrent z listy, przenieś to co już udało ci się ściągnąć gdzie chcesz i "Dodaj torrent (wybierz folder zapisu)...". Jeśli właśnie to robisz, nie wiem co może być źle.
EDIT: ewentualnie można takim sposobem: http://forums.afterdawn.com/threads/change-file-location-utorrent.616815/#post-4165563


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 21, 2014, 16:25:22
Zlewam na to. Wznowię ściąganie jak kiedyś zwiększę sobie partycję na dysku c ewentualnie może Dziad mi coś podrzuci jak będę u niego z dyskiem w warszawie. No nic, trudno.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 21, 2014, 17:43:41
Dobra, jako że ogar Gruzin mocno to trzeba podziękować z osobna kazdemu więc:

Robi, za to ze wpadłeś do mnie, jak zwykle moja mama poczęstowała cię po Zagłębiowsku, czyli żurkiem i kanapkami. Jesteś moim imiennikiem także propsy są, jak coś zawsze możesz liczyć na wsparcie :D Pobudka była najlepsza xD
daf, za przejście na emeryturę xD Famiplanszówkę i wiele pozytywnych rzeczy.
MWK, za wspólne picie i nocne debaty których było niewiele ale dobry gościu z ciebie.
Lio, stary jesteś przechuj, gadasz bardzo mądrze i czasem jak coś powiesz to się śmiać chce, jesteś strasznie pozytywny, kiedyś tam was w Rzeszowie odwiedzę.
Ginekrologiczny, fajnie ze pojawiłeś się ponownie z Klaudią... tak tyle gier było a grałem w jakieś gówniane gry xD i jako jedyny miałeś Króla lwa którego męczyłem cały zlot.
Hyu, zazdrośnica, ale dzięki ze poświęciłaś choć troche czasu na moim gameplay'u Króla lwa xD
żur0, dusza towarzystwa, wiadomo swój chłop, kiedy dostanę tą płytę egipską zamiast "Gdzie jest Eis?". Najlepsze dni.
Dred, dziękuję ci że nie obrzygałeś mi materaca xD A tak serio to dzięki za śmieszne obraski, za wiedzówkę o forum, i tonę (xD) inby. SMSy jak zwykle wymiatają xDDD beka najlebiej xD
Helpy, ciebie za te swastyki zap***ole xD Dzięki ci za odsprzedanie browców xD
Wodzu & Ignus, jesteście zajebiści, dzięki za propozycje z Whisky, karcianka mimo ze nie grałem znajduje sie w mojej kolekcji rzeczy zlotowych. Dzięki za zaproszenie do Łodzi (albo kajaku xD). Za rok można zagrać. Szczelaniny zajebiste były, nawet raz udało mi się trafić xD
Endu, dzięki za zupę, była pieniężna wiadomo, jak zwykle nagrywałeś mnie, jestes spoko zajebistym gościem, szkoda ze nie zabrałem spajdermenów xD
Mati, jak zwykle dostarczasz tonę inby, musimy nagrać coś wiadomix, zrobisz mi (8)bitbox i jakiś Lunch Time Cypher powstanie.
Milos, ciesze się ze cię w końcu poznałem, kiedyś oglądałem twoje vlogi. Spoko gościu jesteś fajnie ze wpadłeś. Mam nadzieję że pomysły na dziwki są xD
Krisu, Jak zwykle pozytyw wiadomka, musisz Mieć iść szybkość pamietaj o tym #jeżthesonik.
Koks, dzięki za pomoc przy Asm, musimy kiedyś zlepić kutasy i inne chore rzeczy na demko dla f#7.
Dziat, Co roku pilnujesz porządku i dopilnowałeś go teraz. Dzięki za poczęstunek w postaci gumy Turbo i Famiconady <3 PegaGruz na propsie od ocalenia narodowego xD
Vinyl, fajno masz toł siostre. #walterwhite
1990in1(Gutek), fajnie było cię znowu widzieć mordo, jak zwykle inba xD
Machbed, szkoda ze tak krótko, ale jak zwykle fajnie się rozmawiało z toba na zlocie, mam nadzieję ze Niemcy ci wyjdą. Trzymaj się z fartem ziomeczku xD #czotenemunyz
Spazz4, dzięki za moda xD przez cały zlot ci trułem dupe o to i w końcu sie udało xD Mamy jeszcze filmik ze spalenia kucyka xD Zajebisty motyw z Musiccassete. Mam nadzieję że w końcu coś się stanie jak nacisniesz START! xD
Dizzy9, obiecałem i słowa dotrzymałem, dobrze ze cało dojechałeś, mam nadzieję ze umilałeś sobie podróż Sameri baer kiedy wracałeś do domu. Dzięki ci również za moje pseudodemko, wyjaśniłeś mi działanie spriteów, ogólnie jesteś zajebisty ziomeczek, troszeczkę cichociemny, ale mam nadzieję ze dobrze będziesz wspominać Zlot. Zaskoczyłeś mnie swoim umysłem matematycznym, i na końcu rozgromiłeś Hi-Score w Somari. Mam nadzieję ze nawiążemy jakąś współpracę i stworzy się coś. Jak zrobie ED to zacznę grać w Function. Szkoda ze Gągor nam nie wyszedł, moze sie uda go zlepić jak nabiorę wiedzy o Asm6502.
Sogetsu, ten chłód na twarzy przez cały zlot, fajnie że wpadłeś, nawet mnie poczęstowałeś Miąszem xD
Bursok&Zic, fajnie było was znowu widzieć.
Duobix, za rozjebany umysł "czytasz kripipaste, a tu nagle sciana się roztwiera i wlatuje w ciebie ogromny penis co robisz?" xD
Gargi, gratulacje za bycie ojcem, szkoda ze z bratem sie nie zabrałeś xD
Zelas, jak co roku, spoko mordeczka z ciebie, można pogadać o pracy twojej jest bardzo ciekawa xD Lej to gimbusiarskie ścierwo p***olonych cwaniaczków, szanuje bardzo! Za rok oczekuje od ciebie przejścia Castlevanii 2 xD
koNESer, fajnie że mogłem cię widzieć, w tym roku nie było zdzierania papy z dachu.
Ryan, szkoda że te psxy były nieprzerobione bo bym sie skusił na pewno. Pozdrawiam cie ciepło.
pawgal, ciesze się że poznałem kolejną osobę.
Reset/new-era, nadal nie rozumiem tych komixxów xD
MaarioS, chyba zawinąłeś mój zasilacz do NESa. Może kiedyś spróbuje w RPGi zagrać, bo ten Large Point fajny xD
The Armory, dobrze że to nie biznes, pozdrowionka lecoł dla waszej ekipy, wiadomo najlepsze Laski w dupach... znaczy najlepsze dupy w Laskach xD
Al Zeer, mam nadzieję że nasza współpraca da jakieś profity i będzie owocno-pieniężna xD

Pozdrawiam również Masonów/Illuminatów którzy kontrolowali naszą remizę ps to prawda, a o to dowód:
(http://i.imgur.com/Rd981VM.png)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 21, 2014, 18:12:25
Cytuj
Pobudka była najlepsza xD

Nalegam mocno, abyś umieścił tu ten najlepszy film, jaki widziałem!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 21, 2014, 18:28:06
Nalegam mocno, abyś umieścił tu ten najlepszy film, jaki widziałem!
Proszę (https://www.youtube.com/watch?v=g7TX9I4pnc4)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 21, 2014, 18:53:57
Hahahaha Robi wymiata z tym nagłym wybudzeniem XD (czy to gra ten sam utwór co w relacji było Pegasus Maniaks?)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 21, 2014, 18:55:52
Hahahaha Robi wymiata z tym nagłym wybudzeniem XD (czy to gra ten sam utwór co w relacji było Pegasus Maniaks?)
YUP!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 21, 2014, 23:36:56
http://www.youtube.com/watch?v=0jilZPHzoPk
https://www.youtube.com/watch?v=0jilZPHzoPk

Jezu, trzeci raz siadam do relacji i nadal nie jestem ułożony, Panowie - dla mnie się jeszcze zlot nie skończył! ciągle nie myślę o niczym innym niż on, a że w międzyczasie montujemy temat relacji z Armory, to t-o-t-a-l-n-i-e nie myślę o niczym innym. pomimo tego, że jutro idę do pracy po dwutygodniowym urlopie i najprawdopodobniej moja psychika zostanie zbrukana tą fikcją, którą wszyscy uważają za rzeczywistość, a w której nie ma Pegasusa! czuję się jakbym o szóstej rano miał zacząć wojnę - i to, co jest w tym najbardziej gorzkie to to, że nie będzie ona w basenie z padem do NESa i odpalonym waterfallem, że daf nie będzie siedział obok i krzyczał na telewizor ze mną, Ryan nie będzie mi polewał pleców wódką - żebym przypadkiem nie przeszedł bez straty życia -, a Vinyl nie będzie po prostu Vinylował za moimi plecami szykując kolejną wyrzutnie gruzu.

moi drodzy, to były naprawdę najlepsze dni!
nie jestem w stanie ich poskładać do kupy w kontekście...jakimkolwiek, a tym bardziej chronologicznym. mam wrażenie że dwa tygodnie podczas których rozpocząłem urlop nie trwały dwa tygodnie, a może dwie doby. i zamiast pisać licencjat - zaczęliśmy działać z Pegagruzem (Zitz - przepraszam Cię jeszcze raz za te srogie dedlajny, gdybyś był plejerem w GTA2, a ja mafią, miałbyś u mnie pełen szacunek, Dizzy9 - Ciebie też przepraszam i Ty wiesz za co! ale pamiętaj, zrobimy to jeszcze lepiej!), z ogarnianiem logistycznym, z tą całą nudą która jest konieczna żeby remiza ciągle huczała italo disco. podziękowania za organizację tego zlotu należą się dla Was, ja mam tylko ten nieprzyjemny obowiązek zbierania floty, podpisywania papirów i jakiś tam innych drobiazgów. no i krzyczenia że #wójalert po to, żeby siedem minut później zrobić totalny gruz. dziękuje Wam, że tak rośniemy! to jakiś nadstan zadowolenia że byłem, jestem i będę z tak wspaniałymi ludźmi robił tak wspaniałe rzeczy o których pamięć nigdy nie ginie!

Organizacjo, Rodzino, najmilsi, drodzy, bracia! dziękuję za to, że spotkaliśmy się po raz kolejny. nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. i to wspaniałe że już wszyscy tylko o nim rozprawiają, niektórzy już! wspominają o nowych pomysłach na aBStrakcje, coraz więcej jest demek. nikt nie może mówić, że nie jesteśmy sceną - jesteśmy nią, i nie znam żadnej innej która działałaby tak prężnie! ciągle jestem w uderzeniu i ciężko mi skleić nawet tych kilka prostych zdań. podziękowałem Wam w ostatnim (he) numerze Pegagruz - niestety, z racji na pisanie tego o świcie nie pojawiło się w moim Zrzewnieniu dziata podziękowań dla wszystkich - przesłałem Zitzowi o świcie niedokończony plik, w następnym numerze (jeszcze tylko 10 lat!) będzie na pewno kompletny. tych, których tam zabrakło - wiedzcie, że za Wami też już tęsknię

tymczasem - dla mnie ten zlot będzie trwał jeszcze co najmniej pół tygodnia, bo nie mniej niż tyle będzie na tapecie jeszcze montowanie tematu relacji z Armory . przy tej okazji i Wam ekipo Armory chciałem podziękować za obecność i kręcenie świetnych materiałów. no i wspólne gruzowanie! mam nadzieje że jeszcze zrobimy mnóstwo wspólnych projektów niemniejszych niż Wasza obecność na #FamiCON6.

ale jak mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca, po prostu jak na razie - nasza współpraca idzie dobrze i to dlatego, że po Waszej stronie widać duże zaangażowanie. a jakby osłabło... pamiętajcie, że jest takich trzydziestu, ba! czterdziestu! ludzi na tyle szalonych, aby raz do roku zebrać się w Laskach i strzelać do kartridży!

i tymi słowami, zanim się odmelduje na najbliższe dni pochłonięte przez tą przykrą fikcję dookoła, chciałbym Wam powiedzieć że prace nad relacją ze zlotu FamiCON6 już rozpocząłem, mam tak kurwiście krwiste materiały już teraz! nie mając całości na dysku lecącym od Rajana! zamierzam przebić relację dafczynskiego do której biję brawo w pustym domu. szykuję najcięższą artylerię! :)
i przy okazji - jeśli ktoś nie zgrywał materiałów na laptop Ryana, jakichkolwiek - dajcie proszę znać, nie operuję wystarczającym internetem aby je ściągnąć, dlatego dogadamy się w kwestii dysku który do Was doleci aby je zebrać


zostawiam Wam cukierek na koniec z trailerem relacji Armory. nad całością ciągle trwają prace, będę się z Wami jeszcze kontaktował (prywatami, bo nie będziemy upubliczniać zamysłu relacji in public - wiadomo). mam nadzieję że Wam się spodoba:

http://www.youtube.com/watch?v=HdugNLzrSrM
http://www.youtube.com/watch?v=HdugNLzrSrM

wkrótce - więcej. i to takich cuksów, że Wam się nie śniło! już się o to z Vinylem postaramy, bo grzebiemy coś grubego! x)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 21, 2014, 23:52:59
Najlepsze zakończenie gry planszowej, jakie w życiu przeżyłem, naprawdę. Totalny reset naszej koncentracji w wykonaniu Lio:

http://www.youtube.com/watch?v=IOcYwuJs5wc
http://www.youtube.com/watch?v=IOcYwuJs5wc

Wójt Alert, pijesz cztery rundy ciepłej vodki! Mam nadzieję, że za rok uda się rozegrać większą ilość rozgrywek i każdy zainteresowany będzie miał okazję. ;)


PS Ja dopiero zaczynam się z tego całego zlotu tak na całego cieszyć, dopiero wszystko do mnie dociera...


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Lipca 22, 2014, 01:41:06
Zaledwie kilka godzin po powrocie pochłonął mnie wir codzienności, po F6 pozostało sporo artefaktów i jak co roku świeżo po zlocie non-stop włączam tylko italo disco. Nie mam tendencji do pisania każdemu z osobna podziękowań, ale w tej sytuacji każdemu coś się da przypisać, a więc lecimy:

Dziat - no1, teraz już wiem co myślisz gdy co rok pierwszy raz wsuwasz kluczyk i rozdziewiczasz remizę (te wszystkie telewizory! hahah). Kapitalna organizacja chaosu! Brawa i podziękowania

Daf - super relacja, fajnie że jeszcze wychwyciłem jedną z ostatnich płyt F5. Szokująca taktyka wjazdu na posesję w Quartha, przyznam że w zasadach turnieju nie przewidziałem takiego rusha. Po Twoim wyjeździe drzewa krwawią plastikiem

Robi - tfuuuuu hahahah te teksty mi się przykleiły w pamięci. Pilnowanie nie naszego turnieju w Urban Champion i trolowanie prowadzącego było najlepsze. Swoją drogą jak ta doskonała taktyka mogła paść?!

Ignus - zawsze z Argusem w ręce! Nie kojarzę momentu żebyś był bez puszki w dłoni, nawet gdy grałeś. I jak zawsze śmieszne teksty nie wiadomo skąd i nie wiadomo o czym

Wodzu - a właściwie Wódz śpiący Wazon, za każdym razem zaskakiwało mnie że śpiąc tak starannie pilnowałeś trzymanej puszki z piwem! Widać że wymasterowany skill, podobnie jak chrapanie którego nie dało się nie słyszeć próbując zasnąć mając namiot kilka metrów dalej

Lio - chyciłbyś się Pan grania a nie! Hahahah co jak co ale talerz sam się nie stłukł i sam za siebie nie zapłaci. I ta scena gdy w Leśnym (D)worze zamówiłeś tylko piwo podczas gdy my wszyscy jedliśmy obiad... mistrzostwo świata!

Żuro - skandal z tym finałem mundialu, nie godzi się żeby rzesza wygrała puchar w piłkę i w ogóle wiele kwestii jest bardzo niepomyślnych dobrze że chociaż przez kilka dni jest pegagruz na ścianach i Zbigniew Boniek wykładający się w hurdless

MWK - fajnie że wziąłeś Kuńkida, wreszcie miałem okazję przysiąść do gier SNESowych. Dzięki za całokształt łącznie z kierownictwem auta i morderstwem muchy latającej nad naleśnikami

Pawgal - za rok kontrę na jednym życiu trzeba zaliczyć! Nie ma zmiłuj, pomijania S i ginięcia na Snow Fields. Świetnie że się zjawiłeś!

Endru - postać z Panic Restaurant która uciekła z kartridża, kucharz nadworny FamiConu! Dzięki że przywiozłeś grę... szkoda tylko że bez płyty w środku heheh

Koks - nigdy za wiele nie rozmawiamy a i tak zawsze masz destrukcyjny wpływ na psychikę. Te filmy na rzutniku... zło i zniszczenie

Milos - cieszę się że mogłem osobiście poznać twórcę chiptunów wyprzedzającego mnie o lata świetlne. Podziwiam i po cichu liczę że kiedyś dojdę do podobnego poziomu

Dred - znowu przywiozłeś Bombermana 5 aiiiiiiiiii reweleacja, dzięki! I mów co chesz ale przybrałeś imidż Jerzego Owsiaka heheheh

Vinyl - italo wszystko i udźwiękowienie jak zwykle ogarnięte. Że też tego roku sosu tam nie było to aż dziw!

Zitz - zawsze dobrze z Tobą porozmawiać i posłuchać o dołujących realiach Warszawy. Najbardziej cieszy mnie jednak, że razem z Klaudią jesteśmy bratnimi duszami Emu-Nesa tak jak Ty z Borsukiem

Zelas - myślę że z góry mogę gratulować awansu prestiżu społecznego związanego ze zmianą zawodu. I Castelvanię jak zawsze wymęczyłeś, jesteś jak monolit, co roku bez zmian!

Helper - spałeś pod projektorem podczas tylu turniejów... no i legenda pomocznika tak szybko nie zwietrzeje hahahah

Krisu - podobnie jak niektórzy mam wrażenie, że ciągle byłeś wszędzie. Zapomnieliśmy uskutecznić ośmiobitowy pomysł!!!! przypomnij sobie i zaalarmuj przed F7, nadrobimy

Ryan - znowu zakazy grania na zlocie hahahah, świetna pomoc w organizacji niezastąpiony na swój sposób jak co roku

kretRoben - king of the shit, a właściwie wszystkich shitty gier. Króla Lwa przejść to jeszcze okay, ale te Soniki i inne crapy to już przegięcie

Sogetsu - tradycja wspólnego gotowania spaghetti została dopełniona i w tym roku. Nie wiedziałem że tak szybko znikniesz i później musieliśmy z Klaudią jeść zupki chińskie

Maarios - turniej na macie był kapitalny, równie mocne z resztą także objaśnianie zasad użytkowania maty i no drugs restriction. Za rok musisz dać znać która nagroda najbardziej Ci smakowała

Spazz - kartridż-kaseta łał! Dałeś impuls, zimą wygarnę nieco czasu i zrealizujemy jeden projekt (ale na początek jeden nie trzy!)

Mati - oddałeś tytuł niezwyciężonego w jakiej to melodii, ale za to jak ją poprowadziłeś hahahah, no i stałeś się posiadaczem pierwszego Pegasusa icesticks-mode

Armory - fajnie wkomponowaliście się w nasz klimat, dzięki za wspominki o mnie ilość odwiedzin profilu na soundcloudzie troszkę wzrosła po opisaniu relacji. Sorki za słaby wywiad, lubię każdą odpowiedź przemyśleć a nie mając czasu na przemyślenia odpowiadam krótkimi zdaniami

Wszyscy których nie wpisałem - pamiętam o Was! Mogę wymienić z nicków! Nie ująłem w opisach po prostu dlatego że mało czasu razem spędziliśmy lecz Wasza obecność była równie konieczna aby F6 dopełnił całości

btw. zlot pozostawił mi rysę w postaci chronicznego niewyspania w przemokniętym namiocie do którego nie zmieścił się materac argh! (już zwrócony w Tesco, pieniążek odzyskany) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

ps: zdjęć w tym roku nie robiłem, mam ich tylko kilka (dosłownie) z telefonu http://www.gamefront.com/files/24365728/F6+by+Nielogiczny.7z


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mtmt Lipca 22, 2014, 01:49:27
jak zawsze smut, że kolejna edycja za nami (taa, wszystkie obejrzane jak zawsze przed monitorem)
zdjęcia na propsie, czekam na więcej filmików :)
ja to chyba zostanę najbardziej relacjonującym pimpelem, który przegapił kolejną edycję, bo urlop musi być wtedy i wtedy...
nie chcę obiecywać, ale za rok (tak, mówię to od drugiego famiconu) się zjawię, ale jak zawsze dam ciała, to chyba powinienem być klasykiem tego przeboju

i teraz powinienem to zmazać i w ogóle nie wstawiać, bo naprawdę fajnie się ogląda forum i przeżywa od tylu tylu lat i dobrze wiecie, że macie wspaniałą widownię jak i grono przyjaciół, którzy wam kibicują ! :D


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 22, 2014, 08:30:27
My o Tobie Qurek również pamiętaliśmy i przynajmniej jeden toast powędrował za Twoje zdrowie. Do zobaczenia już za rok, będę trenować do Olimpiady. ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Sogetsu Lipca 22, 2014, 12:20:43
Liczymy na Twoją obecność za rok :)

Po F#6 mam lekki niedosyt jednak niby weekend to wystarczająca ilość dni na zlocie ale jak popatrzę ile mnie ominęło to trochę żal się robi (pewnie miałbym inne zdanie, gdyby nie możliwość spania w namiocie dzięki uprzejmości Spazza :P ). FamiCON z roku na rok jest coraz lepszy. W tym roku bardzo inspirujące było zaangażowanie ludzi w przygotowanie nie tylko miejscówki ale też demek, gier, abstrakcji wszelkiego rodzaju. Ja już myślę co by tu przygotować za rok i mam już nawet parę pomysłów :) Dziękuję wszystkim obecnym i nieobecnym za możliwość spotkania z ludźmi, z którymi można pogadać o wspólnej pasji. Bardzo lubię to, że w tej grupie każdy może być sobą i nie trzeba zakładać żadnej maski, chyba, że są to okulary spawalnicze w komplecie z plastikowym hełmem wikinga.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 22, 2014, 13:46:56
btw. zlot pozostawił mi rysę w postaci chronicznego niewyspania w przemokniętym namiocie
To! No i zapomniałeś o tym że twój turniej zajmował bardzo dużo czasu xD
Postaram się złożyć do całości i zrobić to demo xD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 22, 2014, 14:11:14
Zelas doged the bullet.
Nuff said.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 22, 2014, 14:57:06
Czy jeszcze ktokolwiek inny oprócz mnie zauważył ten mały niewinny znaczek na zdjęciu grupowym?? xD

(http://s2.postimg.org/xe003d8op/ill.png)
Czyli wychodzi na to, że coś o kimś nie wiem??


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 22, 2014, 15:08:25
O kurcze... detektyw MaarioS : "...ale o co chodzi?"  :laugh:


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: FamiGyver Lipca 22, 2014, 15:09:05
Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 22, 2014, 15:36:00
(http://www.gamefreak.xaa.pl/lazer.gif)

Bo najważniejsza jest dobra tarcza przed laserem :D


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 22, 2014, 15:45:16
Czy ktoś ma udokumentowaną jaka to NESową melodię od początku do koca? Chciałbym mieć to w swoich zasobach. Jeśli ktoś posiada, to bardzo prosiłbym o wrzutkę :).


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Kaplitov Lipca 22, 2014, 16:44:24
Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?

Illuminati, rządowy/globalny spisek, masoneria, zło, new world order, albo coś w tym guście.
Poczytaj kilka "teorii spiskowych" na ich temat, powinieneś szybko załapać.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Zitz Lipca 22, 2014, 16:56:01
Oczywiście było wspaniale ale to wiadomo - wszystko najlepiej itd itp - wystarczy przeczytać każdy post więc nie będę się powtarzał i po raz pierwszy sam zrezygnuję z ogólnie przyjętej formy dziękowania każdemu z osobna - ot tak dla wygody.

A więc konkrety:
Zdjęcia i filmy LQ (~100MB):
Kod:
http://mir.cr/1MJMUTDB
Powyżej około 10 mirrorów, poniżej przykładowy link dla osób które mają problem ze ściągnięciem:
Kod:
http://www53.zippyshare.com/v/95990300/file.html
Posiadam powyższą paczkę w lepszej jakości (1GB) - jednak przyda się ona praktycznie jedynie osobie która będzie sklejała wideorelację. Jbc. pisać PW to podrzucę.
(http://img31.otofotki.pl/miniaturki/qx997_IMG_4493.JPG) (http://img31.otofotki.pl/qx997_IMG_4493.JPG.html)
Co znajdziecie w paczce? 60 zdjęć (głównie rzut terminatorem) i randomowe filmiki, ale niektóre chyba unikatowe (np. wejście Marka przed walką wreslingową :D) czy też finał (przyda się przy montażu wideo).

Cóż mogę powiedzieć... Jak na każdym zlocie jedne rzeczy wyszły lepiej inne trochę gorzej. Sam osobiście nie mogę odżałować pomylenia murzyna z Bońkiem w Track & Field - cóż, nie zawsze dane jest grać Usain'em Bolt'em ;).
Niedzielę trochę popsuło mi krzesło, które nocą rzuciło się agresywnie na moją nogę i dotkliwie ją zraniło (tej wersji będę się trzymał!). Nie bolało wcale a wcale, ale po nocy na podłodze w śpiworze coś musiało przeskoczyć i każdy widział jak chodziłem w niedzielę i poniedziałek (z tego też względu nie zostałem na noc w niedzielę). Widok miny żony jak w niedzielę wróciłem do domu - bezcenny XD (jak ostatni żul..).

Poniżej trochę prywaty - także w ramach komentarzy na poprzednie posty:
Robi - cóż... Wszędzie było Ciebie pełno no i bardzo dobrze! Twoje zaangażowanie w prowadzeniu atrakcji/konkursów (oraz szukanie uczestników po całej remizie) zrobiło na mnie spore wrażenie.
Marios - zawstydziłeś mnie i Krisa grą w Battletoadsy, podczas gdy my na zlocie w trybie 2-players nie przeszliśmy jej młodszej siostrzyczki (Battletoads and Double Dragon). Zrobiłeś na mnie większe wrażenie niż mój dobry kolega który za szczenięcych lat przechodził Turbo Tunel z ręką w gipsie. Na przyszłość sugeruję w widocznym miejscu zaznaczyć gdzieś że to jedna z najtrudniejszych gier w historii bo osoby niezaznajomione z tematem mogły takiego wrażenia nie odnieść :D
Mati - no trochę się gadało (do 5 nad ranem w sobotę w zasadzie...:D). Krótko graliśmy w żółwie jedyne co powiem że grałem z Tobą inaczej niż zawsze tzn. bardziej technicznie a mimo to przegrałem - co chyba zresztą ktoś z ekipy ArmoryTV widział. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w tym roku!
Krisu - W tym roku tylko z Tobą próbowałem przejść jakąś grę i cóż... Nie udało się, ale było blisko! Troszkę smuteczek że tam gdzie jako dziecko traciłem pierwsze życie to na zlocie straciłem całe "continue"... Starość nie radość ;<.
Dizzy9 - o planach rozrysowanych na ręczniku toaletowym nie zapomniałem, aczkolwiek z początkowej idei mało zostało...
dziat - Pegagruz był na swojego rodzaju masochistyczny sposób miłym doświadczeniem XD.
Nielogiczny - Temat odnośnie pracy nawinął się sam (telefon). To nie chodzi o to że realia warszawskie są dołujące, raczej polskie - jeśli je przyrównać do rynku pracy za granicą a takie porównanie od roku mam całkiem niezłe (wyjazd do Holandii+rodzina w U.K./Belgii/Holandii/U.S.A./Kanadzie). Nie chodziło mi jedynie o umowy śmieciowe/bezpłatne staże, ale także o dawanie kasy pod "ławą". Niestety w Polsce zaczyna panować ciche przyzwolenie na wcześniej wymienione wypaczenia. Z racji wykonywanego zawodu dotyka mnie to czasami bardziej niż innych (choćby Magdę, o czym wspomniałem).
daf-2 słowa: Monopoly - Relacja. Wymiatają. Po prostu. To były dla mnie jedne z najprzyjemniejszych punktów tego zlotu.
MWK - ekhmm... Mistrzu MWK... Polecam podejrzeć paczkę ode mnie :D. Poza tym niczym mnie nie zaskoczyłeś - rozmowa z Tobą to czysta przyjemność!

Wiem że są osoby z którymi rozmawiałem więcej niż z innymi/grałem w Monopoly/szedłem do sklepu po bułeczki, jednakże skończę w tym momencie krótkim "dziękuję" Bo od tego nadmiaru miodu bazy więcej ważą i forum niedługo jebnie ;).
DO ZOBACZENIA ZA ROK!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 22, 2014, 17:41:55
Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?

Illuminati, rządowy/globalny spisek, masoneria, zło, new world order, albo coś w tym guście.
Poczytaj kilka "teorii spiskowych" na ich temat, powinieneś szybko załapać.
http://www.youtube.com/watch?v=UKoJ1QcogKI
http://www.youtube.com/watch?v=UKoJ1QcogKI


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 22, 2014, 18:06:16
Geneza Illuminatów na F#6 jest prosta jak anatomia bizona xD
Kiedy podpisywaliśmy swoje plakaty to Helpy zaczął rysować swastyki, jak to zauważyłem zacząłem inbować z pewnymi punktami na swastyce i zarzuciłem "illuminaci mocno xD", odbyło się to 1 dnia, czyli 11 Lipca 2014 r.
Przez cały zlot z Lio wyłapywaliśmy trójkąty na zlocie i twierdziliśmy, ze niegdyś był tu zakon illuminatów, a my jesteśmy marionetkami w remizie xD
Cała histora, ale jak zwykle jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Lipca 22, 2014, 18:41:37
tak było! tuż po dyskusji nt. afery cartowej.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Kaplitov Lipca 22, 2014, 19:21:39
jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD

Mam nadzieję, że to nie do mnie. Sam mam niezłą imbę z ludzi wierzących w te brednie xD
Szczególnie wielkie stężenie takich ludzi można znaleźć na YT po dziwnymi filmikami albo na pewnych forach...
Po prostu nakierowuje Fami`ego na tory, coby wiedział o co mniej więcej chodzi i dlaczego jest to śmieszne.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 22, 2014, 21:40:04
Cytat: zur0

czyżby? po przekroczeniu progu remizy w Laskach jesteście członkami sekty, możecie to racjonalizować, wypierać, stosować inne mechanizmy psychologiczne, ale fakty są takie jakie są. trójkąty na zlocie to nie jest przypadek, wszystko zostało w najmniejszych szczegółach zaplanowane przez Najwyższą Lożę Organizacji. Wasze życie jest opanowane przez Pegasus. czy szał Brajana jest przypadkiem co zlot? nie sądzę. czy Rocket, który udaje żołnierza z Pasji jest przypadkiem? czy jesteście pewni, że zupa Endru nie zawiera magicznych halucynogenów? oddaję pod Waszą refleksję to wszystko...

pewne przesłanki o tym zostały ujawnione już w styczniu, wszak CZY ŚWIĘCI SĄ PO TO AŻEBY PEGASUS?


strasznie mi się podoba to pozdrowienie które krazylo w środę od poranka i krąży w tym temacie, to "do zobaczenie za rok!", to nie jest aż rok, to w kazdych ustach słyszałem to, jak zbijasz piątkę z najlepszym kumplem któremu wiesz że masz jeszcze sporo do powiedzenia, ale dzień się kończy, rzucasz mu wtedy "do zobaczenia jutro!", i ta noc dzielącą spotkania znaczy mniej niż chwila


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 22, 2014, 22:00:29
@ Żuro -> Ciekawe, co by powiedział na to Stachu Jones ;)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 22, 2014, 22:25:18
W kwestii iluminatów - do zobaczenia za rok, PegaGruz jest tylko jeden !


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 22, 2014, 23:42:29
jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD

Mam nadzieję, że to nie do mnie. Sam mam niezłą imbę z ludzi wierzących w te brednie xD
Szczególnie wielkie stężenie takich ludzi można znaleźć na YT po dziwnymi filmikami albo na pewnych forach...
Po prostu nakierowuje Fami`ego na tory, coby wiedział o co mniej więcej chodzi i dlaczego jest to śmieszne.

czyżby? po przekroczeniu progu remizy w Laskach jesteście członkami sekty, możecie to racjonalizować, wypierać, stosować inne mechanizmy psychologiczne, ale fakty są takie jakie są. trójkąty na zlocie to nie jest przypadek, wszystko zostało w najmniejszych szczegółach zaplanowane przez Najwyższą Lożę Organizacji. Wasze życie jest opanowane przez Pegasus. czy szał Brajana jest przypadkiem co zlot? nie sądzę. czy Rocket, który udaje żołnierza z Pasji jest przypadkiem? czy jesteście pewni, że zupa Endru nie zawiera magicznych halucynogenów? oddaję pod Waszą refleksję to wszystko...
A pamiętasz jak na konkursie wiedzowym o forum MaarioS zaraz na początku dostał pytanie które jego dotyczyło? Przypadek? nie sondze!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 23, 2014, 20:20:27
I jak daf odpowiedział na każde pytanie o sobie xD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 23, 2014, 21:40:52
Od zlotu minął już ponad tydzień a ja ciągle czuję przepełniającą mnie euforie i radość z naszego wspólnego spotkania, ale jednocześnie czuje smutek, że to już koniec... Teraz trzeba wracać do szarej rzeczywistości, mając was jedynie na forum :( Dlatego chciałbym wam podziękować za ten wspólnie spędzony czas, który zostanie w naszej pamięci przynajmniej do przyszłego roku ;) Nie będę dziękował każdemu z osobna, bo po prostu nie jestem dobrym skrybą :P Ale za to wiem jak mogę wam jeszcze raz przypomnieć kilka tych fajnych chwil ze zlotu :D

http://youtu.be/0Z0k3CZaJM8

Dzięki wielkie za wspólnie spędzony czas~!

Ryan~


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 23, 2014, 21:52:13
A tak z ciekawości spytam: jak wygląda seedowanie tej paczki 61 GB filmów? :D Jaki jest % zaawansowania u kogokolwiek?

u mnie 10% i wisi, odpalone 24h


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 26, 2014, 01:53:53
Na prośbę Matiego wrzuciłem pliki z "Jakiej To Nesowej Melodii" na google dysk do pobrania ;) Przynajmniej tyle mi się udało odnaleźć :P Nie sprawdziłem jeszcze do końca materiałów od Endru, więc materiał może być niekompletny _^_

https://drive.google.com/file/d/0B9R-Wm6JXL3oLVpHN3NXdEhjcm8/edit?usp=sharing

A jeżeli chodzi o torrenta, to ja cały czas mam włączonego i seeduje, co jakiś czas widzę że pojedyńcza osoba łączy się z do mnie, ale nikt po za nią :U W najbliższym czasie postaram się rozwiązać jakoś ten problem i podesłać cały materiał w miarę możliwości do kilku osób aby i one mogły po seedować dla innych.

Ryan~


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 26, 2014, 11:11:37
Ok, ale jak to pobrać?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 26, 2014, 12:17:53
Na środku ekranu jest okienko z przyciskiem "Pobierz", ale możliwe że twój program do czytania, go nie widzi bo całość jest zrobiona we flashu - chyba :U


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 26, 2014, 12:27:04
Na środku ekranu jest okienko z przyciskiem "Pobierz", ale możliwe że twój program do czytania, go nie widzi bo całość jest zrobiona we flashu - chyba :U
No to wszystko jasne. Nie ma możliwości pobrania.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Lipca 27, 2014, 13:46:51
@Ryan, Twój torrent sam zrywa, mam odpalonego klienta non stop i na cały dzień może z 3 godziny pobiera i stopuje.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lipca 27, 2014, 14:12:24
No ja już na to nie mam wpływu, nie wiem dlaczego tak się dzieje O_o


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 27, 2014, 14:14:24
Dobra, jak ktoś chce to możecie mi podesłać jakieś nośniki typu pendrive czy jakiś dysk twardy i mogę dla was zgrać materiały. Tylko pokryjcie koszty wysyłki :P

Mam materiały również ze wcześniejszych zlotów. Z ostatniego mam około 60-70gb.

Piszcie na PW w razie czego.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 27, 2014, 17:33:56
Nie mogłem się powstrzymać :)

(http://pics.tinypic.pl/i/00557/hlxid4xkmw8g.jpg)Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 27, 2014, 19:51:32
Nie mogłem się powstrzymać :)

(https://dl-web.dropbox.com/get/Pegasus%20Disk%20System.jpg?_subject_uid=318753872&w=AADW4OWcuG3MJJTB5Vip2vj6JxpsRUzg4Fcw45m_wOJutw)

Że niby co?? Nic nie widać


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: FamiGyver Lipca 27, 2014, 19:54:30
Myślałem że tylko ja nie widzę xD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 27, 2014, 21:20:37
Rozchodziło się o to, że jak leżał Pegasus na NES to przypominało to Famicom Disk System. Niektórzy z obecnych na minionym zlocie mogą kojarzyć to co mi się w głowie upierdzieliło ^^.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 27, 2014, 22:41:39
Ale fajnie by było gdyby było widać jakąkolwiek fotę


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 28, 2014, 00:17:22
@Ryan, puściłeś już dysk? /inside joke - tylko puść na moje nazwisko, bo pamiętam jak się oplułem kaszą gryczaną gdy pytałeś czy dysk z materiałami z f#5 wysłać do Pawła Dafczyńskiego!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 28, 2014, 06:05:48
Ale fajnie by było gdyby było widać jakąkolwiek fotę
Problem w tym MaarioS, że u mnie wsio było widać, najwyraźniej tylko ja widzę obrazki z DropBoxa.

(http://pics.tinypic.pl/i/00557/hlxid4xkmw8g.jpg)
Czy teraz widać?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 28, 2014, 19:20:11
Obrazki na dropboxie może i byłyby widoczne, jakbyś je wrzucił do folderu publicznego :P
teraz widać PDS-a ;)
ナイス。


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 30, 2014, 12:30:13
Czy jest możliwość otrzymania naszej gazetki w formie elektronicznej? Jakiś pdf, word cokolwiek bym mógł przeczytać w całości od początku do końca.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Zitz Lipca 30, 2014, 23:10:16
Hej Mati jest, jutro postaram się podesłać jednakże obawiam się że PDF będzie skonstruowany w sposób uniemożliwiający skuteczne czytanie go przez programy... Chodzi o kolejność wątków - nie dbałem o to zupełnie gdyż ma to znaczenie jedynie (a i nie zawsze) w publikacjach elektronicznych a tutaj mieliśmy do czynienia ze składem do druku na chybcika... Upraszczając sprawę nie narzuciłem publikacji kolejności czytania a programy same nie myślą za ludzi i nie odgadną jak się czyta taką wieloszpaltową gazetę (kolejność). Tak więc nic nie mogę obiecać, a raczej inaczej - myślę że jest to do zrobienia ale nie od ręki. Pzdr!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 30, 2014, 23:40:26
https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/PEGAGRUZ_No1.rar


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 31, 2014, 01:36:51
Dziękuję Dafciu Już nawet przeczytałem całość poza moim artykułem, któregopominąłem, bo go znałem. Świetna robota. Wszystkie teksty genialne :). No to co, za 10 lat kolejny zin?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lipca 31, 2014, 12:02:30
Afera Cartowa
(https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/l/t1.0-9/q77/s720x720/10559960_808395885866612_3982178865810315254_n.jpg)
Konkurs Jeż the Sonik xD
(https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/q71/s720x720/10391383_808407465865454_8269246934924063691_n.jpg)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Sierpnia 02, 2014, 03:32:07
(...) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

Jeżeli zajmiesz się tą kwestią z równie wielkim, osobistym zaangażowaniem co w relację z F#4 to w przyszłym roku myjemy dupę pod kranem, tak jak na pierwszym zlocie...


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Sierpnia 06, 2014, 23:29:38
Mati pisz tekst, za 107 miesięcy jesteśmy znowu w druku!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Sierpnia 09, 2014, 23:21:23
bracia,
parę minut temu ekipa ArmoryTV oddała swój materiał do publikacji na YT. na każdym etapie pracowaliśmy razem - i o ile może się wydawać że zajęło im to dużo czasu, bo żeby pokroić materiały z całej imprezy, i z wywiadów, a następnie - złożyć to w całość, trzeba było zginać kręgosłup przez kilka długich nocy. i sam to odczułem - bo miałem zaszczyt uczestniczyć w procesie produkcyjnym. ze swojej strony postarałem się doradzić w wyborze scen tak, aby nie było widać Duobixa tańczącego z Virtual Boyem na głowie i spodniach na barkach jak ninja, zaś retRoben z talerzem przyklejonym do czoła udawał beatboxera to ja nawet nie- w każdym razie, trzymałem się dewizy gruz: ale odpowiednio nasypany na głowy. wypośrodkowane, pełne akcji, umiarkowane, odpowiednie!

wczoraj koło 5 nad ranem wyjebało projekt tak, że w ostatniej chwili zauważyliśmy że leci na YT bez dźwięku, więc dzisiaj montaż (podkręcanie kolorytu, składanie dźwięku, napisy, słowem - postprodukcja) trwał od świtu. i jak w tym - wannabe - kultowym cytacie Vinyla:
(http://s27.postimg.org/xlbdr7rs3/vinol.jpg)

serdeczne podziękowania dla ekipy ArmoryTV - naprawdę kawał dobrej roboty!
https://www.youtube.com/watch?v=bniKAbwhOhU


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dodo Sierpnia 09, 2014, 23:36:01
I ja dziękuję. Tak bardzo #miłość. Jak tylko Pegasus da, widzimy się za rok! Dzięki wszystkim tak bardzo. Na fb więcej ode mnie.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Sierpnia 10, 2014, 01:22:23
Jezu, jak wspaniale. Wywiad z Koksem przebiegł tak, jak to sobie wyobrażałem, od zawsze.
Dzięki za poświęcenie nad klejeniem tych klatek, naprawdę było warto. Wyszedł z tego naprawdę świetny materiał. W końcu jakaś relacja ludzi, którzy trafili między innych ludzi i nie rozumieją, co się dzieje!

Jest pierwsza dwadzieścia rano i jestem napruty w... sobotę.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Sierpnia 10, 2014, 09:33:47
(...) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

Jeżeli zajmiesz się tą kwestią z równie wielkim, osobistym zaangażowaniem co w relację z F#4 to w przyszłym roku myjemy dupę pod kranem, tak jak na pierwszym zlocie...
(http://i.imgur.com/BBCBvGf.gif)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Sierpnia 10, 2014, 21:03:42
Relacja jest wypośrodkowana :) jeżeli wiecie o co mi chodzi.
A tak kochani powinno być.Myślę ,że idziemy w dobrym kierunku:)
Co rok jest fajniej,co rok jest lepiej, no i co rok jest nas chyba więcej, a z tego należy się tylko cieszyć :)
Myślę że F-Siudym będzie również wyjątkowy jak poprzednie zloty.
No i oczywiście żeby tradycji stało się zadość.Z Matim obalimy żołędzia:) a co :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Mati Sierpnia 11, 2014, 00:31:05
Relacja świetna :). Zelas, jak najbardziej, ale następnym razem może już dwie co? hehe :).
Mati w sumie masz rację następnym razem postaram się lepiej:)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Sierpnia 11, 2014, 08:27:22
Relacja jest niezła, aczkolwiek mam wrażenie, że czegoś brakuje. Aczkolwiek wywiad z koksem faktycznie niszczy :D.
Plus podoba mi się zestawienie muzyczne całości, a zwłaszcza fragmentu gdzie chłopaki biegną na macie.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: retRoben Sierpnia 11, 2014, 09:19:46
Relacja jest niezła, aczkolwiek mam wrażenie, że czegoś brakuje. Aczkolwiek wywiad z koksem faktycznie niszczy :D.
Plus podoba mi się zestawienie muzyczne całości, a zwłaszcza fragmentu gdzie chłopaki biegną na macie.
Ten chłód Kogza to ja nawet nie xD
A relacja pieniądz, wiadomix.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: ThatChipJockey Sierpnia 18, 2014, 23:39:14
(https://f1.bcbits.com/img/a2385662787_10.jpg) (https://chipjockey.bandcamp.com/album/famicon-6-music-pack)
Kochani! Kolejna edycja zlotu zasługuje na kolejny album!
Zresztą, świętowaliśmy na tegorocznym FamiCONie dziesięciolecie forum EMU-NES!
Razem z Nielogicznym przygotowaliśmy dla was mały album utworów znanych i lubianych oraz tych mniej znanych.
Czuć moc i to wielką. A jak wielką? Wciśnij start, to się przekonasz.
Widzimy się na #FamicomSiudym!

Kliknij we front arta, aby przejść na Bandcampa.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Sierpnia 19, 2014, 10:28:15
Świetne info, fajnie, że wydaliście tegoroczną edycję z kolejnymi perełkami. Czekam (nie)cierpliwie na pełną wersję Pasztetu. Bardzo mi ten cover przypasował do gustu. ;) Naprawdę czuć już świetną jakość w niektórych kawałkach, jest zauważalny progres. Chociaż album jest mocno nierówny.

Tylko Nielogiczny... Przecież to wszystko, to miałeś już przed/na FamiCON#5...

sad but true :(


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Sierpnia 25, 2014, 00:11:16

Tylko Nielogiczny... Przecież to wszystko, to miałeś już przed/na FamiCON#5...

sad but true :(

Ale o co chodzi? Milos napisał że chciałby wrzucić na Bandcamp album z utworami które były grane na F6... więc? A jeśli to taki problem że są sprzed roku to moje można usunąć i po sprawie


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Sierpnia 25, 2014, 01:06:44
Grzesiu, my po prostu łakniemy trzaskow w nowym rytmie z Twojego Gamę Boya! :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Października 05, 2014, 22:50:09
Andrzejek, Ty tam kisisz już te ogóreczki na F#Ś?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Endru Października 05, 2014, 23:00:22
Spokojnie, małosolne potrzebują tylko paru dni :D


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Października 12, 2014, 21:04:49
Jak zwykle randomowy przegląd telefonu i kilka kompromitujących materiałów, o których kompletnie zapomniałem ;-)

Fotka profilowa Krisuroku na fejsbuka >> http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f6krisu.jpg
Uroczy klasyk, czyli śpiący Wodzu >> http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f6wodzu.jpg
I na koniec filmek z walki soul calibur oraz kosztowania azjatyka >> http://www25.zippyshare.com/v/23113211/file.html


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Października 14, 2014, 07:43:09
styropianowy kubek a miecz z recyklingu aby?


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Października 16, 2014, 22:08:43
http://picosong.com/fcDQ


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Października 21, 2014, 00:59:15
Marek, dziecku przy łóżku to postawię żeby chłonęło powagę starszego od dni najpierwszych, tylko daf mi będzie musiał wrzucić blur powagi na mordę!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Października 21, 2014, 06:36:56
No przecież wiesz!

(http://www.pictures.emunes.pl/hosting/linda.jpg)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Października 25, 2014, 16:18:49
Mareczku!!! filmik przekozak XD Ja to generalnie zapomniałem już o tej akcji a tu taka miła niespodziewanka XD. Kolejne miłe wspomnienia z F#6.


Edit: Już filmik został przeze mnie skromnie przerobiony ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0d5NDDW4Clc&feature=youtu.be


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Listopada 03, 2014, 09:28:41
hahahaha k***a jak się splakalem niemiłosiernie :D


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Listopada 03, 2014, 19:02:53
Tak po przemyśleniu stwierdzam. Tomek!!! Ty tam w tle to zupełnie jak w Street Fighter ci statyści co mają taką ubogą animację typu machanie ręką XD


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Listopada 03, 2014, 19:27:10
bo bylem statysta do wywiadów, tylko strony kamery mi się pomylily!


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Listopada 03, 2014, 23:32:17
DAF, edytuj mnie jeśli już to wrzucałeś, lecz ja wzmianki o kulisach tegorocznej "pixelozy" nie znalazłem, w związku z powyższym czas już zaprzeszły aby udostępnić materiał, który Ty zmontowałeś, a który posłużył nam w konkursie "Jakie to piksele". Zapraszam zatem wszystkich Was do pobierania :

(http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f6pixeloza.jpg) (http://mwk1.vot.pl/emunes/f6pixeloza.rar)
>> http://mwk1.vot.pl/emunes/f6pixeloza.rar [30MB]

W paczce znajdują się również odpowiedzi, natomiast w mojej tece dziadka z WSI odnalazłem jeszcze karty odpowiedzi wszystkich uczestników, jeżeli więc będziecie chcieli abym opublikował wyniki, to dajcie znać a zeskanuje wszystkie karty i dorzucę do powyższego downloadu :-)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Grudnia 02, 2014, 10:24:50
[Spoiler] wiekszosc odpowiedzi brzmi: co to k***a jest?[spoiler]
Jedynym wybitnym byl Rayan, ktory sie staral.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Grudnia 02, 2014, 17:19:25
Po prostu nie każdy posiadał takową wiedzę i pamięć by to wszystko ogarnąć.


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Grudnia 02, 2014, 21:11:34
1990in1, dlatego też i On został również nagrodzony ;-)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Grudnia 06, 2014, 16:31:51
Zasłużenie :) :)


Tytuł: Odp: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Sierpnia 11, 2015, 18:18:34
Chyba znalazłem najlepszy dialog w relacji:

dziat: Przepraszam. Dlaczego już nie jesteś ninja garden?
duobix: ... a dlaczego ty nie jesteś w lesie?