EMU-NES #PL FORUM © 2004-2015

Jeszcze więcej NES-a... => Zlot EMU-NES => Wątek zaczęty przez: mustwearkhakies Lutego 01, 2015, 00:45:08Tytuł: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Lutego 01, 2015, 00:45:08
(http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f7boniek.gif)(http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f7title.png)

Pozwólcie, że zacznę bardzo skromnie, acz przytomnie z uwagi na fakt upływającego nieubłaganie czasu, od przytoczenia jakże znamienitych, acz zmodyfikowanych na potrzeby niniejszego tematu słów Ryana sprzed trzeciego party :
"JEST LUTY I JESZCZE NIC NIE JEST ZROBIONE"  :crazy:

(http://mwk1.vot.pl/emunes/img/f7var.png)

PRZYGOTOWANIA DO FamiCON#7 ZACZAS ZACZĄĆ!

Momentalnie, aby nie być gołosłowny, pragnę zaproponować wiązankę dat oraz kilka graficzek na tegoroczny zlot.
Pewnie wielu z Was pamięta tę wiekopomną chwilę gdy darliśmy łacha aż do gleby widząc performance jakim raczył nas Zbigniew Boniek (ma pić!) pojawiwszy się na prześcieradle rzutnika podczas gry w "Track & Field", dlatego też postanowiłem przywołać tę postać (tą) jako tegoroczną maskotkę.
Niemniej jednak bardzo proszę nie traktować tego jako wyroczni i że tak już musi zostać, jest to tylko moja propozycja i jak ktoś na przestrzeni czasu coś wyprodukuje to niech zarzuca.
Tym bardziej nie chciałbym się wpierdalać Dziadkowi do kalendarza, wszak to od Niego (m.in.) zależy kiedy i w jakich terminach dostępna będzie nasza magiczna, partyzancka remiza.
Temat otwarty.

Na koniec od siebie podsyłam pierwsze wpisy do harmonogramu imprezy :
- Turniej PvP w gre "Bomberman 2" (by MWK),
- Konkurs o nazwie roboczej "Kecz de Famiką" i gra "Pooyan 2" (w przygotowaniu by MWK),
- Event Unlimited w "Contre" czyli "Albo my przekręcimy Contre, albo pająki przestaną na nas zwracać uwagę" (by Lio),
- Jakie to Pixele? (DAF kolabo z MWK, jedziemy z tym projektem jak rok temu, c'nie Bracie?).

yo!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Lutego 01, 2015, 01:43:53
Mi na tę chwilę termin jest obojętny, wszak i tak lipiec. Ważne tylko abym znał termin zlotu na ponad 3 miesiące do przodu bo w firmie jest chory system brania urlopów i nieobecność dłuższą niż 3 dni muszę zgłosić co najmniej 3 miesiące wcześniej (no comment).  :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lutego 01, 2015, 10:25:22
Już swoje atrakcje podsyłałem w innym temacie, lecz podeślę też tutaj :) Co do terminu najbardziej pasuje mi 10-15, jak zawsze w środku będzie Helpera :D

Atrakcje:
- Batman Challenge Version: Idziesz,bijesz i napierdalasz, nie ma zmiłuj, jesteś tylko Ty, Batman i Joker do przejścia w najtrudniejszej wersji jakiej widziałeś :D

- Batman Hell Version: Wyjdź jeśli Ci życie miłe!, hack przeznaczony tylko dla samobójców, nic nie będzie potem jakie być powinno!

- Batman New(nazwa jeszcze do zmiany): Prezentacja hacka by Helper, edytor jest bardzo ubogi, lecz zobaczy się co da się zrobić:)

EDIT: Zapomniałem wspomnieć o pomocy Dizzy9, który uraczył mnie informacją do dalszej modyfikacji, sesja krótka to się w końcu zabiorę


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lutego 01, 2015, 10:52:54
Ja na F#7 szykuję dwie atrakcje. No ale na ten moment daję info o jednej:

(http://files.tinypic.pl/i/00626/v0xx47082d4e.png)


Pady w dłoń i trenować!!!

A jeżeli idzie o datę zlotu to w sumie też mi obojętna także dostosuję się w miarę możliwości.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lutego 01, 2015, 11:00:34
Haha, Zbigniew - wypisz wymaluj - Boniek! Skurwęsyn twarzą swą promuje teraz w dodatku nasz zlot. Czyli nie ma to tamto - trzeba ubiegać się od PNGP PZPN o dofinansowanie naszych wspólnych dni. Świetnie to zrobiłeś MWK, logo jest urocze, a animacja Zibiego z buzującą flaszką była najlepszą rzeczą, jaką zobaczyłem dzisiaj rano.

Co do Pixelozy/Jakie to Pixele? - oczywiście, że w to wchodzę, nie ma innej opcji. Mimo, iż mam wrażenie, że z roku na rok konkurs cieszy się coraz mniejszym powodzeniem. Na pewno zorganizuję jeszcze coś solo, pewnie coś związanego z graniem w jakiś crapowaty tytuł (takie contesty są jednak najlepsze), ale jeszcze nic nie wymyśliłem.
No i wspomniany przeze mnie wcześniej Gruz Generator, czyli tworzenie memów na podstawie zdjęć z zeszłorocznych zlotów oraz grafik z gier. Podrukuję tego od cholery i zostawię wolne miejsca na dopisanie tekstów.
Planuję też wydzierżawić jakieś 5 minut na prześcieradle tuż przed relacją z F6, jednak temat jest dosyć ambitny i mogę temu nie podołać. W każdym razie będę się starał, ale na razie to tajemnic.

Co do terminów, tymczasowo się nie wypowiadam. Nie wiem, jak tam u mnie będzie z urlopami, więc nie ma sensu, abym teraz udzielał się tu z propozycjami. Podejrzewam jednak, że wygra data 10-15. Jak na razie terminy były zawsze dobrze trafiane i nigdy nie miałem co do tego żadnych przeciwwskazań. Wierzę, że i tak będzie i tym razem.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lutego 01, 2015, 11:05:09
Kosplej, tylko bez brania mojego namiotu i mówienie że to Yumetaro z Mr. Gimmick
(http://i.imgur.com/o4tNo0h.jpg)
Faza Beta rozpoczęta xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Lutego 01, 2015, 12:46:20
Krisu, czyli to jednak była sprawka Robin Hóóda, bo przecież to jest to drzewo, w które DAF... wiesz ;-)


edit:: DAF, bez obawy o Pixeloze, w tym roku mam pewien pomysł, który skutecznie zaktywizuje wszystkich, a przynajmniej taką mam nadzieje. Detale przekażę Ci niebawem.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 01, 2015, 13:06:30
Mareczku, ale to jest przepiękne, Boniek tak się tam maże od tego piwa, słowo daję, najlepszą możliwą maskotką jest!
chciałem zakładać koło połowy lutego, bo wtedy (jak mi znowu coś nie wpadnie jak ostatnio) powinienem już mieć odfajkowaną sprawę formalną z zaklepaniem remizy. wiem że zawsze poruszam ten temat przy każdej możliwej okazji, ale szalenie zależy mi na tym, abyśmy w tym miejscu.

- (http://s15.postimg.org/ksclwmybf/pijar.png)
myślę, że przyjedzie.

- obstaję za 10-15.07. a może pomyślimy nad przedłużeniem? że 10-17.07 FamiCON7_survivalparty?

- relacja... robi się, mamy tutaj nieprzewidziany problem z dyskiem z materiałami - ale wszystko jest na dobrej drodze (daf, nam należy porozmawiać, bo coś ustaliliśmy w Bydgoszczańsku ostatnio i ja nie wiem co, bo to niebezpiecznie sasiadowało z wybieraniem kierunkowego do Gruzji -> le rambo w golfie na podłodze).

- trwają pracę nad Pegagruzem 2 według racjonalnie przyjętego terminarza. jeśli ktoś chce coś napisać do naszego wydawanego wspólnymi siłami dekadnika, niech da znać mnie albo dafowi - dedlajn na teksty to połowa kwietnia, co definitywnie oznacza że trzeba pisać już teraz. jeśli nie brak Wam chęci, a brak Wam pomysłu na temat - na pewno razem coś wymyślimy :) to tak przy okazji - resztę na temat Pegagruzu napiszę w odpowiednim topicu

- coś powoli będziemy skrobać z Dizzym w temacie atrakcji :)

- ale ten Boniek jest ładny!


najwspanialej że ten temat już jest! można rzucić wszystko co ważne w życiu w pizdu i siedzeć w niedzielę o 13 w gaciach w spongeboby jarając się tym, że za 159 dni się zobaczymy! z tej okazji, wyjątkowo, bo tylko w tym tygodniu przesłuchałem tego na telefonie jakieś szejset razy (po prostu stań z powagą w środku komunikacji miejskiej i odpal tak żeby wszyscy słyszeli że zostało odpalone u tego gościa) http://www.youtube.com/watch?v=vgYJu6O_tMo
http://youtu.be/vgYJu6O_tMo <- mam taki motyw jak to wrzucić w relacje że Roben jako Jeż the Sonik który jest hogadogiem jest dwa levele niżej!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lutego 01, 2015, 13:11:27
środkowy termin chyba dla mnie naj, ale najważniejsze, żeby był jak najszybciej ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lutego 01, 2015, 14:02:46
Krisu, czyli to jednak była sprawka Robin Hóóda, bo przecież to jest to drzewo, w które DAF... wiesz ;-)

Jak najbardziej to była robota Robina, a Daf został w to po prostu wrobiony :P Nie wiem tylko jak wytłumaczyć straty powozu XD
Pewnie dostał serią strzał.


Cytat: Dziat
(...)za 159 dni się zobaczymy!(...)

Więcej takich postów a będziemy chodzić jak NEMESIS, lecz zamiast wypowiadać słowa S.T.AR.S. padać będzie FAMICON#7 :)Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lutego 01, 2015, 14:49:21
Cytat: dziat
- obstaję za 10-15.07. a może pomyślimy nad przedłużeniem?
Ogólnie FamiCON#6 był pod względem długości całkiem ok, ale...! Brakowało mi tego oficjalnie otwartego piątku. Tzn. zjechaliśmy się w większości w piątek wieczorem/nocy, a cudownie byłoby w tym roku, aby bramy były ten dzień otwarte od rana. Ale nie, że to oznacza przyjazd w czwartek pod osłoną nocy i przesunięcie tego 24h wstecz. W piątek na spokojnie sobie rano wstajesz, myjesz zęby i jedziesz na FamiCON. O 12 jesteś w Laskach i zaczynasz robić grandę. Oficjalnie i legalnie. No a w środę się pakujemy i do popołudnia opuszczamy remizę. Przemyśl taką opcję, pani Ciocia. Niech nam zaoferują taką opcję za taką samą cenę, przecież ku^wa jesteśmy stałymi klientami tej chałupy.

A co do Pegagruz, to powiem krótko - piszcie, ludzie! Bo to znowu będzie tak, jak rok temu. Co z tego, że deadline jest przesunięty i parę miesięcy, skoro znowu większość nadeśle teksty w przeddzień. Jaki tego sens. Zmotywujcie się, i piszcie chociażby po jednym akapicie dziennie. Ja tak zrobiłem i dzisiaj mam prawie cały tekst. I niebawem zacznę pracować nad kolejnym.

Dziadek - mail do Bońka najlepszy!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ryan Lutego 01, 2015, 22:28:22
10-15.07.2015r. to dla mnie idealny termin, jak co roku w środku lipca ;PTytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 01, 2015, 23:18:33
Cytat: MWK
Event Unlimited w "Contre" czyli "Albo my przekręcimy Contre, albo pająki przestaną na nas zwracać uwagę" (by Lio),

dobiłem do wątku i wiem o co chodzi, jaram się milion na ten contest!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Janota 8 Lutego 02, 2015, 04:33:39
Bajerancko (czyt. wspaniale) już pierwszego lutego czytać o FamiCON#7 no i z graficzkami świetna robota Marek :cool:
termin? wporzo każdy, wakacje są, więc nie mam co marudzić, ja tu jestem bezstronny.
Atrakcje atrakcje atrakcje, szykuję coś od siebie:
- będzie na pewno King Of The Crap II, gdzie Marek będzie momentalnie bronił tytułu mistrza w krwawym pojedynku!
- szykujemy contest z Chip Jockeyem, ale o tym na dniach usłyszycie jak i przeczytacie, tajemnica mocno musi być :laugh:  
to aktualnie na tyle z mojej strony, będę informował co jakiś czas z nowościami :)

Klasyk oficjalnie oficjalny! DO HYMNU!
http://www.youtube.com/watch?v=tEf2zzY-Q98

Już się kurdebele doczekać nie mogę!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lutego 02, 2015, 05:22:29
Co do atrakcji to błagam, w szczególności Grzesia ażeby nie robił tak długich konkursów bo harmonogram zacznie się pieprzyć przez co niektórym nie odpowiadały nocne rozgrywki w Sameri xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 02, 2015, 05:47:08
luz, chociaż ile by zlot nie trwał to byłoby za krótko, to wydłużymy dobę tak, aby na wszystko czasu starczyło ;)

/me nie śpi bo jara się FamiCONem na 158 dni przed nim


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Lutego 02, 2015, 08:38:06
Co do atrakcji to błagam, w szczególności Grzesia ażeby nie robił tak długich konkursów bo harmonogram zacznie się pieprzyć przez co niektórym nie odpowiadały nocne rozgrywki w Sameri xD
>>Roadfighter Masakrator niedokończone historie i zwycięskie carty z powrotem w dom.

Jakby kto szykował się z Track & Field'em to zapraszam po rom, gdyż, ponieważ, bo obecność ma w tym odcinku niepewną jest (74,5%).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lutego 02, 2015, 18:42:12
A ja chciałbym się zjawić w kostiumie banana z Banana Prince.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 03, 2015, 00:05:14
pozwoliłem sobie dorzucić ankietę - dajcie znać który termin Wam najlepiej podchodzi!
warto to wyklarować jak najszybciej, bo a) wynajem, b) urlopy ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dfgg Lutego 03, 2015, 09:49:16
Oh god, nareszcie dowiedziałem się o party *przed* party.
Postaram się w tym roku zawitać ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 05, 2015, 18:33:00
yo dfgg dobrze! chociaż tyle dobrego (oprócz monstrualnego kaca) z naszego spotkania! ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Banan Lutego 05, 2015, 19:51:49
obstaję tradycyjnie za pierwszym terminem, albowiem znajomi mnie proszą, abym w tym roku pojawił się na Animatsuri.

jednocześnie, tradycyjnie, dostosuję się do terminu zlotu, jakikolwiek by on nie był.

będzie też jakiś konkurs ode mnie. chujowy.


tradycyjnie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Koks Lutego 05, 2015, 20:05:20
Nie przyniosę laptoka, już w nim grafika zaczyna się psuć (chyba nie mógł zdzierżyć tych treści), poza tym w zeszłym roku nie było miejsca tam, gdzie zwykle go ustawiałem. Wezmę jakieś filmy na pendrajwie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lutego 05, 2015, 20:39:45
Koks, może jakieś Japonki srające na igrzyskach, żeby pasowało tematycznie do zlotu.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Banan Lutego 05, 2015, 21:40:58
mamy film o japonkach biegających nago na zawodach lekkoatletycznych. niestety nie srają.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 05, 2015, 22:28:32
Dred, przeczytałem że japonki BLOGUJĄCE nago na zawodach lekkoatletycznych, i mi się spodo... dobra, ej, offtop offtopem, niedługo zaczynamy na poważnie z salą'zbiórkami'telewizorami'szaleństwem'n'shit!

-> do worka atrakcji dorzucam uroczysty męski śniadańsk w rodzinnym gronie, czyli 200 gram świeżego tatara i 100ml wódy na mordę w twarz na ryj, myślę, że to będzie dobry początek dnia sobotniego, bądź - jak przystało na niedziel, w niedziel! 


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Lutego 09, 2015, 05:09:13
na mordę w twarz na ryj
<3
Ażeby was zaskoczyć to z Dizzym coś skrobiem #kotoruzela


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: leszek Lutego 16, 2015, 17:11:53
żeby skały srały a chuj na chuju stanłą w tym roku nie może mnie zabraknąć.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Banan Lutego 21, 2015, 22:58:04
przeprowadzę "konkurs wiedzy losowej". :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Vash Lutego 22, 2015, 18:54:00
Mi na tę chwilę termin jest obojętny, wszak i tak lipiec. Ważne tylko abym znał termin zlotu na ponad 3 miesiące do przodu bo w firmie jest chory system brania urlopów i nieobecność dłuższą niż 3 dni muszę zgłosić co najmniej 3 miesiące wcześniej (no comment).  :)

Ja bym chciał mieć taki chory system brania urlopów jak Ty. W firmie w Niemczech musieliśmy do końca grudnia 2014 roku wypisać 80 % urlopu na rok 2015. Nie było możliwości wzięcia urlopu na czas zlotu, więc niestety się nie pojawię. Życzę Wam udanej imprezy :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lutego 25, 2015, 01:39:35
wielka szkoda, Vash - miałem nadzieję że w końcu zbijemy piątkę, bo ostatni raz to było, hoho, będzie pięć lat we wrześniu! jakbyś wybierał się gdziekolwiek w kraju na jakieś party, bądź po prostu złoży się tak że zajrzysz do miasta stołecznego, koniecznie daj znać!

odnośnie konkursów/turniejów/etc, dawajcie znać śmiało, wszystko pójdzie w kapownik ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Lutego 28, 2015, 09:44:55
Dziadek, a sztaba naokołomiesiąc przed party robimy (hello Małżeńsk Team)? Trzeba się napi... yy znaczy się napisać wszystko i tego, wiesz.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Marca 01, 2015, 17:49:56
Koniecznie sztabsk musimy zrobić przez zlotem. ;) Fajnie byłoby jednak, jakbyśmy naprawdę skupili się na wymyślaniu czegoś konkretnego, a nie - jak rok temu - na zapisaniu dwóch punktów w kapowniku (z czego jeden, to "gruz").
Wiem, złośliwy jestem, ale obgadaliśmy w ten weekend z Dziadem opcję spotkania i oboje stwierdziliśmy, że fajnie byłoby dopiąć wszystko na miesiąc przed. Także na mnie możecie liczyć.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Marca 01, 2015, 17:51:54
Jeżeli będę miał hajs, to spotkam się również tylko Panowie gdzie się spotkamy?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Marca 01, 2015, 17:55:07
(http://www.pictures.emunes.pl/hosting/siedziba352.jpg)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Marca 01, 2015, 23:04:28
Melduję gotowość. W termin kliknę niebawem.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Marca 02, 2015, 16:43:39
sztabsk totalnie, początek czerwca, najpóźniej połowa! nie wiem gdzie, może wyjazdowo?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Marca 03, 2015, 16:51:12
sztabsk totalnie, początek czerwca, najpóźniej połowa! nie wiem gdzie, może wyjazdowo?
Czechowice dziewice piggaro robi stawia pitce xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Marca 14, 2015, 16:01:19
dżentelmeńsk,

jako, że kończy się Pegasus Flashback, czyli zbieranie materiałów do gigantycznego opracowania historyczno/socjologicznego o Pegasusie nad Wisłą do Pegagruz#2 i trzeba go podpimpować na koniec, a że to Pegagruz#2, to jest nierozerwalnie zrośnięty z FamiCON7.

spora część z Was nie wzięła jeszcze udziału w wspólnym dostarczaniu danych dla artykułu żurka - to całkiem zrozumiałe, bo nie świeci o tym forum, a że potrzebne było gro głosów w ankietach i opowieści o przygodzie z Pegasusem od zwykłych zjadaczy chleba, zbieranie jest na fb. o, tu: https://www.facebook.com/events/1540286926229841/ co nie zmienia faktu że trochę słabo że prawdziwych wyjadaczy tam nie ma, c'nie? a że najlepiej się robi dwie pieczenie na jednym ogniu, tośmy z żurkiem wykoncypowali tak:

kto do 20.03, czyli ostatniego dnia wydarzenia, NIE OPISZE swojej historii związanej z Pegasusem (preferowane w wydarzeniu pod linkiem powyżej na fb, kto nie ma, niech wali w PW historię jak Berion), trafia pod sąd polowy na FamiCONie. co znaczy tyle, że ma zapewnione szorowanie kibli, sprzątanie kuchni, tarasu i dyżury trzeźwości w najgorszych porach .

no, to weny pozostaje życzyć!Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Kwietnia 05, 2015, 21:17:05
BUMP!

Czy widomo już ile w tym roku remiza nas wyniesie? Atrakcje? cokolwiek?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Kwietnia 06, 2015, 08:39:46
Roben, koszta będą wiadome w okolicy 10.04, a atrakcje ciągle się zbierają do wspólnego wora w tym topicu. Jak masz jakieś, śmiałosk.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Kwietnia 20, 2015, 01:46:30
w ten tygodzieńsk idę podpisać umowę!
dam znać jaka zrzuta na zaliczkę, tylko najpierw sam za nią założę - po raz pierwszy na to przygotowałem się finansowo <3


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Maja 05, 2015, 15:48:27
Yo nie wiem gdzie z tym uderzyc.... Mam pytanie czy moge zabrac na zlocicho mojego bratanka? Pytam bo Zeby nie bylo. :) Bratanek ma 18 lat apostasy alkohol I tez gra :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ryan Maja 05, 2015, 17:38:28
Jeżeli ma 18 lat to chyba nie problem, co? Dzięki tobie może się w kupić w grono emoNES xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Maja 06, 2015, 00:49:22
(...) I tez gra :)

Byle nie grał w nextgeny, a tym bardziej nie przywoził ich ze sobą ;-)

Skoro już o osobach trzecich mowa, Ryan, nie zrozum mnie źle, ale czy moglibyśmy nie zapraszać w tym roku Brazylijczyka? ;-)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Maja 06, 2015, 08:49:18
Nie zadnych next genow nie będzie. Marku nie martw sie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Maja 06, 2015, 10:06:35
Jeśli to nie problem, to chciałbym zaprosić swojego kolegę z Wielunia. Wcześniej kolekcjoner starych gier i konsol, a teraz zajmuje się sprzedażą na Allegro. Możliwe, że znacie go ze starego nicka jako Kreator_Marzen, a obecnie jako Jamnikos. Jest to również dobry kolega Nowej Ery oraz Księcia Wielunia, z którym koleguje się Duo. Możliwe, że zna go również więcej osób. Mówi, że nawet z Dziadem kiedyś rozmawiali.

Innymi słowy - swój chłop (i ojciec mojej chrześnicy :P ).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Maja 06, 2015, 14:20:21
Jak dla mnie spoko. Miejsca jest dosc:)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Maja 06, 2015, 21:29:36
No Panowie od wielu, wielu lat planuję pojawić się na zlocie, ale zawsze jakoś było mi nie po drodze. W tym roku jestem jednak dość zdeterminowany i myślę, że w końcu zawitam ze swoją skromną osobą. Lubię pegasusa (mimo iż obecnie już nie gram tyle co kiedyś - brak czasu) i lubię alkohol, więc myślę, że odnajdę się na tym zlocie :D

Nie jestem jeszcze pewien czy będę na całym zlocie. Rozumiem, że termin zlotu to 10-15 lipiec. W najlepszym przypadku będę na całym zlocie, a w najgorszym wypadku pojawił bym się 12 lipca i był oczywiście do końca.

Jak wygląda w tym roku kwestia zrzutki, etc. Kiedy można spodziewać się jakiś konkretów?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Maja 07, 2015, 00:31:40
OsA, mamy zaklepany termin na 10-15 lipca, okolice połowy lipca to klasyczny termin zlotu.
jeszcze nie jest podpisana umowa - tło jest takie, że w ubiegłym roku wspólnie ustaliliśmy że remiza to miejsce już przesiąknięte absurdem FamiCONu, dlatego żal z niego rezygnować, ale musimy utrzymać cenę wstępu na tym samym poziomie - a obawa że będzie z tym problem stąd, że na FamiCON6 cena podskoczyła około dwukrotnie (nie pamiętam teraz dokładnie). zawsze jest to ustalane z tzw. ciocią, której już wyłożyłem kawę na ławę że nie zapłacimy więcej, bo logika podwyższania nam ceny jako jedynym klientom (cytując jej słowa "a kto chciałby teraz robić wesele w remizie pod stolicą?") jest co najmniej błędna, przyznała mi rację i przekierowała do człowieka odpowiedzialnego za miejsce w pełni, czyli "prezesa" remizy mieszkającego piętro wyżej. żywię nadzieję, że uda mi się z nim dopełnić tej formalności jak najszybciej, bo bardzo ciężko jest go złapać na spotkanie. z jednej strony jest odpowiedzialny za lokal i strażaków, z drugiej jest reprezentacją oczka w głowie samorządu gminy - dopasionej remizy, z trzeciej pomaga przy ośrodku dla niewidomych vis a vis - jak sam mi mówi.

termin jest zaklepany, ponieważ ciocia to solennie zapewnia że jesteśmy zakreśleni w kalendarzu - z racji na sześcioletnią znajomość.

obstawiałbym jednak, że dobrze będzie założyć cenę pobytu na całym zlocie na 120 pln/całość. biorąc pod uwagę, że nie będzie nas mniej niż 30 osób, zakładam to jako maksymalny koszt w rodzaju czarnego scenariusza, ale nadal możliwego. jeśli chodzi o pobyt krótszy, po prostu podziel powyższą kwotę przez liczbę dni (jeśli będzie taniej, oczywiście analogicznie).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Maja 16, 2015, 09:19:43
I jak postęp? Umowa podpisana i nie wejdzie nam w termin już żadne wesele? :P


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Maja 18, 2015, 00:13:23
Urlop na 10-15 lipca mam już wybrany i zaakceptowany  :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Banan Maja 18, 2015, 00:19:28
daję infońsk tutaj ło.

może i jeszcze w chuj czasu do zlotu zostało, acz dam informację.

na zlot będę się zabierał z moim ziomeczkiem dfgg/def. swój chłop, z resztą Dziad miał sposobność kolegę poznać (pamiętasz? xD). nie martwcie się, swój chłop. z konsolami jest jak najbardziej obyty, a i też znajomych w naszej rodzimej retro demoscenie posiada. :D

W KAŻDYM RAZIE. def wyrusza z Bydgoszczy i mógłby na ten przykład zgarnąć ze sobą takiego jednego dafa, który również jest z Bydgoszczy. xD co Panie Pawle o tym myślisz? xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dfgg Maja 18, 2015, 00:23:53
To co Dred napisał to najświętsza prawda, wyręczył mnie w pisaniu.
Niektórzy mieli już okazję przejechać się aż kilometr moim Partnerem po Warszawie xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mati Maja 18, 2015, 12:20:01
Urlop na 10-15 lipca mam już wybrany i zaakceptowany  :)
Ja także :).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Maja 18, 2015, 14:47:22
dfgg, jeżeli jesteś chętny, to możemy wybrać się razem, tak jak zaproponował Dred. Twoim, bądź moim samochodem. Opcja do przemyślenia/przedyskutowania, bo zawsze warto zaoszczędzić na paliwie. Tylko, że ja jadę w piątek, w okolicach godziny 12 bądź 17 (jeszcze nie wiem, do której będę pracował), a wracam w środę po południu (okolice godziny 14-16 z Lasek). I te daty oraz godziny nie powinny się zmienić.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Maja 18, 2015, 16:35:46
Urlopix zaklepany, czekam na sygnał od Duo w 100% czy szybkość samochut xD Bo zawsze b4 w czechowick u Robiego pienięzny xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Maja 20, 2015, 23:37:33
umowa nie jest podpisana - dzisiaj dopełniłem swoją wiedzę bazującą na plotkach o remoncie u wodzireja remizy - samego pana Włodka, który jest nieoficjalnym uczestnikiem każdego zlotu, bo mieszka piętro wyżej. i jednak nie dlatego odbijał moje połączenia, a z powodu rozjazdów na kolonie ze szkołą co stoi vis a vis.

otóż remont rzeczywiście będzie (co dla "cioci" było plotką o dużym prawdopodobieństwie), ale nie będzie w żaden sposób kolidował z imprezą - ustawione jest to tak, aby 10-15 był wolny od ciężkich prac które zakłóciłyby imprezę. co najwyżej w środku będzie zdjęta boazeria, jako rzecze mityczny wójt ochotniczego hufca straży ogniowej.

termin 10-15 lipca jest zaklepany, stawka w tym roku jest identyczna do ubiegłorocznej, na podpisanie umowy jesteśmy umówieni jutro, a jakby się pani ciocia nie wyrobiła z przygotowaniem do jutrzejszego wieczora, to odfajkujemy to do niedzieli (24.05). płacę 500 pln zaliczki, a tym co najmniej przyjemne - zbiórką - zajmiemy się jak już będę miał dokument. w tym roku chciałbym, aby wszystkie wpłaty poszły na konto bankowe, bez żadnego uzupełniania o gotówkę na imprezie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Maja 24, 2015, 14:21:08
Dziadek, miejmy tylko nadzieje, że dach, woda, kibel, prąd, klima, pingwin, stoły i krzesła nadal tam będą, to w zasadzie wszystko co potrzebujemy, ale skoro remont ma być, to nie będziemy musieli tak skrupulatnie sprzątać po imprezie, c'nie? ;-)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Maja 24, 2015, 16:55:41
Jak coś to burdel się zwali na robotników :P


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Maja 25, 2015, 06:13:20
(http://zlot.emunes.pl/wp-content/uploads/2015/05/f7boniek.gif) (http://zlot.emunes.pl)
zlotowa strona prawilne infosk tutaj.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Maja 25, 2015, 13:13:52
wczoraj wieczorem podpisałem umowę z remizą. poniżej po kolei konkrety (spisuję na szybko, siedzę w januszexie i januszex mocno):

1) remizę mamy od 10 - 15 lipca,

2) klucze odbieram 9.07 w okolicy 17:00. wtedy też wstawiamy najcięższy sprzęt, wynosimy szkło, rozstawiamy stoły, etc. to znaczy, ja na pewno z tym będę zapierdalał, fajnie będzie jak znajdą się jeszcze 2-3 osoby z Warszawy do dołączenia.

3) logistycznie ogarniamy albo w weekend przed zlotem (4-5.07) sprzęt z warszawy i okolic, albo 9.07 od rana - jeszcze nie wiem, ale raczej w żadnym innym terminie.
trasa klasycznie - czekoladowy volswagen pojedzie do Konstancina po nagłośnienie i całą wywrotkę sprzętu Vinyla, zachaczy o Wilanów i telewizory MaarioSa, co dalej - nie wiem, więc dajcie znać jeśli ktoś jest chętny na odbiór gratów.

4) ilość osób maksymalna - 35 - 40. jak ktoś jest zzewnątrz i chce się pojawić (a pisze do mnie kilka takich osób, więc możliwe że i to czytają) to niech najpierw się przedstawi w wątkach i upewni, że jesteśmy sektą i to przeżyje. plus fajnie, jakby kogoś z nas znał - stara gwardia wie o co chodzi

5) miejsce na namioty - na lewo od werandy, czyli tak, jak zawsze,

6) remont = zdjęta boazeria, nie więcej. przez te pogłoski o remoncie które są fundowane przez gminę trwało to najdłużej. ostatecznie udało się potwierdzić z panem Włodkiem odpowiedzialnym za remizę że będzie zdjęta boazeria - i żadnych cięższych prac które mogłyby jakkolwiek nam przeszkadzać. sam plan remontu jest w gminie, albo go nie ma, albo chuj wie, bo to jakieś przyklepane pieniążkiem po znajomości - w każdym razie, pan Włodek dał słowo jako osoba z remizy która będzie odpowiedzialna za remont.

7) 4-5 lipca chciałbym rozwiesić informację o zlocie w Laskach - o tym, że rozpierdalamy sufity przez tydzień. chętni do dołączenia, zapraszam

8) kwota wynajmu - 3k PLN + 200-300 PLN sprzątanie. bierzemy sprzątanie?

9) w koszt zbiórki wrzuciłbym od razu koszulkę i Pegagruz. jest to OK?
jak tak, to ogarniemy z MWK koszt druku Pegagruzu i z Leszke/Armory koszt produkcji koszulki. wydaje mi się, że możemy założyć że 35 osób będzie na całość zlotu.

10) zbiórkę zaczniemy niebawem, więc przygotujcie się hajsowo. tak jak pisałem, chciałbym, żeby odbyła się w 100% w formie przelewów na konto + terminowo do końca czerwca. 


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Maja 25, 2015, 15:48:27
Świetna wiadomość!

Tak na szybko od siebie dodam - trzeba chyba jednak ujednolicić cenę zlotu, nie wliczając w nią cenę koszulek oraz PG. Powód prosty - koszt druku Gruzu będziemy znać pewnie dopiero lekko przed samym zlotem... Z koszulkami może być podobnie. Tradycyjnie dopiero na zlocie powinniśmy chyba zbierać haracz od chętnych na koszulki oraz czasopismo (nie wiadomo nawet ilu jest chętnych i na ile dzielić koszta).
Tak mi się wydaje.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: leszek Maja 25, 2015, 16:04:00
jeżeli chodzi o bawełne, to musimy mieć wcześniej info ile osób jest chętnych co by wyprodukować tyle sztuk ilu chętnych.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Maja 25, 2015, 16:42:15
Niewiadomo też ile koszulek będzie trzeba zrobić i Pegagruzów, więc to jest w cholerę zależne i nie ma, więc sensu, żeby je dołączyć do ceny.

Cena na osobe miałaby się równać (Cena Remizy + Ilość * Cena Pegagruzów + Ilość * Cena Koszulek ) / Ilość uczestników ?

Wtedy osoba na przykład, która nie chce koszulki i Pegagruzu to zapłaci więcej niż powinna, uczciwość Panowie uczciwość

Co do sprzątania.. Co my jakieś nie roby? Zawsze zostawała grupa, która ogarnęła miejscówkę po imprezie. Chociaż i tak jak będzie 30 osób to cena wyniesie 10zł na osobę , ale to już 4 Harnasie / Argusy xD

Tako rzecze Ja, Ja matematyk Helper


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Banan Maja 25, 2015, 19:52:07
Cytuj
3) logistycznie ogarniamy albo w weekend przed zlotem (4-5.07) sprzęt z warszawy i okolic, albo 9.07 od rana - jeszcze nie wiem, ale raczej w żadnym innym terminie.
zapomniałem powiedzieć, że mój ziomeczek dfgg wspominał, że w razie czego może być dyspozycyjny przez cały piątek (ma duży samochód)
Cytuj
9) w koszt zbiórki wrzuciłbym od razu koszulkę i Pegagruz. jest to OK?
niezbyt, albowiem ja tradycyjnie nie chcę kupować koszulki.
Cytuj
10) zbiórkę zaczniemy niebawem, więc przygotujcie się hajsowo. tak jak pisałem, chciałbym, żeby odbyła się w 100% w formie przelewów na konto + terminowo do końca czerwca. 
od razu mówię, że będę wypłacalny dopiero na początku lipca. :( mam nadzieję, że to nie sprawi problemu.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Maja 25, 2015, 23:30:27
oczywiście że nie Helper, bo wydawało mi się, że wszyscy chcą koszulkę i Pegagruz, czyli każdy by dostał taki komplet. ale jak napisał daf, rzeczywiście ostateczny koszt druku będzie wiadomy jak gazeta będzie złożona, więc to tym bardziej niemożliwe aby policzyć to razem.

co do sprzątania: i tak to będziemy robić, bo inaczej by wybuchła epidemia.
co nie zmienia faktu, że nie robimy tego na błysk od 3 zlotu, kiedy pewna grupa miała zostać na dzień po zlocie - i wyszorować wszystko na błysk, ta sama, która miała także zwieść sprzęt i salę przygotować, i o ile daliśmy radę, to wolałbym oszczędzić sobie tej przyjemności w tym roku. większość osób wyjeżdża rano/po południu, możliwość sprzątania jest mocno popołudniu, gdy mamy oddać salę o 17/18. dycha od osoby to serio dużo? chyba że są osoby, które są chętne aby tym się zająć, wtedy zapraszam serdecznie.

Dred, piątek jest trochę późno, ale to i tak istotne info, dzięki.
ogarnij jakąś pożyczkę plz.

odnośnie koszulek: przenoszę do tematu macierzystego.

a z milszych rzeczy: Roben zrobił stronę zlotową: zlot.emunes.pl i widzę, że jeszcze nie podrzucił. dzięki Roben, fajnie, że Ci się chciało po prostu coś zrobić dla idei.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Maja 26, 2015, 00:47:06
Bomba news! Dziadek, jak zawsze osobiste podziękowania za ogarnięcie tematu dla Ciebie i całego WÓDKAZOO ;-)

Natomiast w kwestii ustalenia zrzuty, wszystko jest spox, ale - wydaje mi się, że bez względu na okoliczności przygody, należy się zawsze przygotowywać na najgorszy scenariusz, czyli zrzućmy się lepiej po te kilka groszy więcej i spokój, wszystko uzbierane ponad stan ZAWSZE się przyda nawet, pomijając alkohol, na takie banalne z pozoru rzeczy jak środki czystości, wagon srajtaśmy, plastiki, herbaty czy inne temu podobne chleby i kiełbaski. Dodatkowo zaoszczędzi to czas i nerwy robienia każdorazowej zrzuty podczas zlotu na wcześniej wspomniane.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Maja 26, 2015, 09:21:54
Dokładnie tak, jak zostało napisane post nade mną.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Maja 26, 2015, 10:07:01
oczywiście że nie Helper, bo wydawało mi się, że wszyscy chcą koszulkę i Pegagruz, czyli każdy by dostał taki komplet. ale jak napisał daf, rzeczywiście ostateczny koszt druku będzie wiadomy jak gazeta będzie złożona, więc to tym bardziej niemożliwe aby policzyć to razem.

co do sprzątania: i tak to będziemy robić, bo inaczej by wybuchła epidemia.
co nie zmienia faktu, że nie robimy tego na błysk od 3 zlotu, kiedy pewna grupa miała zostać na dzień po zlocie - i wyszorować wszystko na błysk, ta sama, która miała także zwieść sprzęt i salę przygotować, i o ile daliśmy radę, to wolałbym oszczędzić sobie tej przyjemności w tym roku. większość osób wyjeżdża rano/po południu, możliwość sprzątania jest mocno popołudniu, gdy mamy oddać salę o 17/18. dycha od osoby to serio dużo? chyba że są osoby, które są chętne aby tym się zająć, wtedy zapraszam serdecznie

Wiem o tym Dziadek, ale jak dobrze pamiętam, lub mi się zdaje, już nie wszyscy brali koszulki od 5 zlotu,  były już 3 kolejne imprezy, więc ciężko znów zakładać, że będzie inaczej :) Jak również wolę pisać oczywistości, tak już mam :P

Co do sprzątania: Rozumiem o co chodzi, lecz jak dobrze widzę to zawsze organizator miejscówki ogarnął miejsce po naszych imprezach. Zloty były ogarnięte przez pewną grupę. Na Kawalericonie nie byłem, ale zapewne MaarioS ogarnął po imprezie swoją chatę :) Tak jak również sam posprzątałem z Spazzem i Endru miejscówkę po PGA.

Uważam również, że nie powinnobyć dużo do sprzątania po Zlocie, oczywiście jeśli są ustalone dyżury! , a nie jak na ostatnim zlocie sprzątałem z miłej chęci np. taras jak mnie o to prosiłeś :)
Zawsze też, można lud nie wypuścić dopóki w ostatni dzień nie będzie w 100% czysto, 4-5 pomieszczeń i 30 osobowa grupa sprzątająca powinno pójść w try miga :)

Dycha to naprawdę dużo dla mnie (długi > 1k zł , wiem nie powinienem ich robić) , każdy zawsze uważa inaczej.
Choć zgadzam się z tym co napisał MWK , załóżmy koszt wejściówki po prostu trochę więcej w okolicach 5-10 zł i zróbmy z tego budżet zlotowy.
Oczywiście najlepiej bybyło jakby był kontrolowany i zrobiony kosztorys po zlocie.

PS. Może trochę przesadzam :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Maja 26, 2015, 11:37:24
Helper, wszystko rozumiem, tylko jest to mało możliwe aby posprzątać gdy duża część ludzi wynosi sprzęt z sali bo już wyjeżdża, a dodatkowy czas na sprzątanie jest wykluczony - remiza jest nasza do 17 i tyle. ja w tym czasie muszę wywozić sprzęt, więc też się nie rozdwoję.

jeśli jest jednak więcej chętnych ku tej opcji aby sprzątać remizę na błysk na koniec eventu + sprzątać podczas dyżurów - zapraszam, ujawnijcie się.

ja jednak jestem za tym, abyśmy sprzątali dyżurowo abyśmy nie zarośli brudem i na koniec cokolwiek po sobie sprzątnęli (i mam na myśli sprzątanie np. butelek wokół remizy i wyniesienia śmieci) - a resztę oddali w ręce pani/pana który to dokończy za nas, za kwotę 200-300pln (nie pamiętam teraz dokładnie).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Maja 26, 2015, 22:41:42
Jak dla mnie kwestia sprzątania w ogóle nie powinna być omawiana, tylko co rok powinno to być wliczane w koszta zlotu z automatu.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Maja 26, 2015, 23:21:50
I ja tak myślę....
Pani powinna być wliczona i koniec kropka :) (odezwał się ten który przyjeżdża na weekend :) ).
Panowie 10 zeta to nie majątek(prawie wszyscy pracują itd odpuścicie te 3 piwska i pani Mariola przyjdzie i ogarnie syf).

Ogólnie to byłbym za tym abyśmy wcielili w życie składki....zanim mnie zjebiecie to mnie wysłuchajcie...
Np byłoby nas ok 30 składka po 5 zeta na miesiąc to robi nam się dobra sumka.... i wtedy nie które rzeczy stałyby się prostrze :))


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: AceMan Maja 29, 2015, 12:45:34
4) ilość osób maksymalna - 35 - 40. jak ktoś jest zzewnątrz i chce się pojawić (a pisze do mnie kilka takich osób, więc możliwe że i to czytają) to niech najpierw się przedstawi w wątkach i upewni, że jesteśmy sektą i to przeżyje. plus fajnie, jakby kogoś z nas znał - stara gwardia wie o co chodzi

No witam, jestem jedną z tych osób "z zewnątrz" ;)
Od 10 lat jeżdżę na scenowe parties i zloty retro (amiga, c64, atari), więc czemu by nie na NESowe :)
O FamiCON słyszałem od kogoś na PixelHeaven 2013, w zeszłym roku przypomniał mi o nim mejlowo Robi, ale już było za późno. W tym roku może się uda :)

Chciałbym pojawić się pt-nd, lub może nawet tylko sb-nd (w tygodniu trzeba pracować).

Mam wobec tego parę pytań, wybaczcie jeśli są oczywiste ;)

1. Czy na miejscu jest gdzie spać? Nie potrzebuję luksusów, suchy ciepły kawałek podłogi wystarczy, żeby zgnić gdzieś w kącie.

2. Jak wygląda sprawa zaopatrzenia? Są w okolicy sensowne sklepy?

3. Alko w postaci wszelakiej = ok? :)

4. Sprzęt inny niż NES (GBC, Amiga) = ok? Mógłbym co przywieźć ze sobą.

5. Jechałby ktoś z okolic Katowic?

Cheers,
AceMan / Appendix^modules.pl^BitBerry


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Maja 29, 2015, 19:07:32
Hej AceMan. Krótko co do Twoich pytań:

Cytuj
1. Czy na miejscu jest gdzie spać? Nie potrzebuję luksusów, suchy ciepły kawałek podłogi wystarczy, żeby zgnić gdzieś w kącie.
Ludzie na zlotach śpią głównie na materacach w głównej sali. Nieliczna (choć z roku na rok coraz liczniejsza) grupa bierze swoje namioty i tworzymy małe pole namiotowe zaraz przed remizą. Zdarzają się także przypadki spania na betonie - co kto lubi. ;) Ogólnie da się znośnie wyspać, choć nie jest to łatwe.

Cytuj
2. Jak wygląda sprawa zaopatrzenia? Są w okolicy sensowne sklepy?
Do skupiska kilku sklepów spożywczo-przemysłowych mamy piechotą 10 minut. Jest tam wszystko, czego potrzeba. A jakby ktoś miał większe wymagania, to 4 minuty jazdy samochodem i jest Tesco. Przynajmniej 1 raz dziennie ktoś trzeźwy robi doń kurs.

Cytuj
3. Alko w postaci wszelakiej = ok?  :)
Na tyle wszelakiej, że jeszcze się zdziwisz.

Cytuj
4. Sprzęt inny niż NES (GBC, Amiga) = ok? Mógłbym co przywieźć ze sobą.
Głównie mimo wszystko Pegasus/Famicom, jednak nie jesteśmy zamknięci na inne systemy staroszkolne. Krzywimy się jedynie na nextgeny.

Cytuj
5. Jechałby ktoś z okolic Katowic?
Owszem, mamy dwuosobową grupę, startującą właśnie z Katowic (chyba?). To Robi, o którym sam wspominałeś, oraz retRoben.


Zapraszamy Cię serdecznie. Fajnie, że pokrótce przedstawiłeś się nam w tym właśnie temacie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Maja 29, 2015, 23:30:40
AceMan, jak DAF pisał,  albo jedziemy od Czechowice (Robi), albo nie wiem. Ale wiadome ze do Katowic mam 45 minut z Zawiercia (ja)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: machbed Maja 30, 2015, 00:37:48
Ludzie na zlotach śpią głównie na materacach w głównej sali. Nieliczna (choć z roku na rok coraz liczniejsza) grupa bierze swoje namioty i tworzymy małe pole namiotowe zaraz przed remizą. Zdarzają się także przypadki spania na betonie - co kto lubi. ;) Ogólnie da się znośnie wyspać, choć nie jest to łatwe.

Roben nawet spał w kałuży, więc spoko, dasz radę. xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Maja 30, 2015, 00:55:10
Hej AceMan. Krótko co do Twoich pytań:
Cytuj
1. Czy na miejscu jest gdzie spać? Nie potrzebuję luksusów, suchy ciepły kawałek podłogi wystarczy, żeby zgnić gdzieś w kącie.
Ludzie na zlotach śpią głównie na materacach w głównej sali. Nieliczna (choć z roku na rok coraz liczniejsza) grupa bierze swoje namioty i tworzymy małe pole namiotowe zaraz przed remizą. Zdarzają się także przypadki spania na betonie - co kto lubi. ;) Ogólnie da się znośnie wyspać, choć nie jest to łatwe.

W noc weekendową i tak śpi się tylko kilka godzin, więc 3 (na bogato 6) krzesła + śpiwór = oko przymknięte, jeśli nie przeszkadzają ci pijackie gadki nad uchem.
Polecam i pozdrawiam, doświadczony krześlista.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ryan Maja 30, 2015, 01:20:22
Na zlocie zawsze można się wyspać :) Mi się bardzo dobrze śpi pod stolikami, a krzesełka też są dobre ale troche piłują w plecy ;P Można się wyspać, jeżeli nikt nie chce ciebie na siłę obudzić pokrywkami od garnków ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Maja 30, 2015, 02:52:34
Można się wyspać, jeżeli nikt nie chce ciebie na siłę obudzić pokrywkami od garnków ;)
na Teleekspress


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: retRoben Maja 30, 2015, 22:17:43
Krisuroku, obowiązkowo cię widze w tym (http://emunes.pl/koszulka_jts.png).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Maja 30, 2015, 22:32:49
Ja wiem retRoben. Ciągle pamiętam by się w to odziać na zlot XD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: AceMan Czerwca 01, 2015, 09:17:50
Ludzie na zlotach śpią głównie na materacach w głównej sali. Nieliczna (choć z roku na rok coraz liczniejsza) grupa bierze swoje namioty i tworzymy małe pole namiotowe zaraz przed remizą. Zdarzają się także przypadki spania na betonie - co kto lubi. ;) Ogólnie da się znośnie wyspać, choć nie jest to łatwe.

Czyli zwyczajowo śpię gdzie upadnę. Dla mnie bomba. ;)

Cytuj
Do skupiska kilku sklepów spożywczo-przemysłowych mamy piechotą 10 minut. Jest tam wszystko, czego potrzeba. A jakby ktoś miał większe wymagania, to 4 minuty jazdy samochodem i jest Tesco. Przynajmniej 1 raz dziennie ktoś trzeźwy robi doń kurs.

Elegancko.

Cytuj
Cytuj
3. Alko w postaci wszelakiej = ok?  :)
Na tyle wszelakiej, że jeszcze się zdziwisz.

My liver is ready.

Cytuj
Głównie mimo wszystko Pegasus/Famicom, jednak nie jesteśmy zamknięci na inne systemy staroszkolne. Krzywimy się jedynie na nextgeny.

Ok, w takim razie pewnie wezmę A600 :)
Chyba że do tego czasu dorobię się NESa, kto wie.

AceMan, jak DAF pisał,  albo jedziemy od Czechowice (Robi), albo nie wiem. Ale wiadome ze do Katowic mam 45 minut z Zawiercia (ja)

Mógłbym do Zawiercia dojechać, mam jakieś 15 min. pociągiem.
Tylko że najpewniej byłbym najwcześniej ok. 17:00 w piątek. No ale, będę do Was pisał bliżej terminu. Najwyżej jakoś sam dotrę :)Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Czerwca 08, 2015, 00:22:30
Ruszamy ze zrzutą na zlot. Kwota zrzuty łącznie to 4200 PLN, z czego:

- 3200 PLN to wynajem sali w dniach 10-15 lipca + sprzątanie po imprezie (co nie zwalnia nas ze sprzątania w trakcie),
- ~150 PLN to zwożenie sprzętu na imprezę z Warszawy i okolic. Klasycznie - kluczowe są telewizory i nagłośnienie. I klasycznie, to drugie w dużej mierze to Vinyl, telewizory - wszyscy, ale na terenie Warszawy i okolicy jest ich 9, które trzeba zwieźć czekoladowym Volswagenem (który jest pod znakiem zapytania - ale znajdę inny transport. Jeśli ktoś z Was jest chętny aby przyjechać do Warszawy i obskoczyć ze mną wszystko 4-5.06 / 9.06, niech da znać. Nocleg 9.06 już w remizie.). 9 to ponad 50% tego co potrzebujemy, więc to lepsze rozwiązanie niż jak np. reset ma wieźć swoje 4 retrokobyły maluchem spod Poznania.
- naczynia jednorazowe, środki czystości, papier toaletowy - głównie stąd http://beradex.pl/ (tania hurtownia w pobliżu z której korzystamy od bodaj 2 lat):
200x worki na śmieci - 139,8 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003120291589)
200 rolek papieru toaletowego - 49,75 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003010353973)
środki czystości (płyn do mycia naczyń, gąbki, płyn do mycia podłóg, odświeżacze powietrza) -  
10 x gąbki - 3,2 PLN (http://beradex.pl/zmywak-gabka-maxi-5-p-347.html)
2 x płyn do mycia podłóg -  22,5 PLN (http://beradex.pl/plyn-do-mycia-1l-ajax-bukiet-wiosennyzielony-p-2966.html)
1 x cif - 15,62 PLN (http://beradex.pl/emulsja-czyszczaca-cif-lemon-700-p-3057.html)
4 x odświeżacz powietrza - 23,6 PLN PLN (http://beradex.pl/odswiezacz-powietrza-spray-aro-p-80.html)
300x widelec - 15,48 PLN (http://beradex.pl/widelec-100-p-307.html)
500x duże talerze - 39,8 PLN (http://beradex.pl/talerz-plastikowy-16cm-100-p-249.html)
1000x kubki - 62,8 PLN (http://beradex.pl/kubek-do-goracego-200-ml-100-p-372.html)
520x kieliszki - 64,87 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2005107999996)
kawa - 18,99 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003000284096)
2x herbata - 29,18 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003000284881)
3x cukier - 5,07 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003009665629)
50x woda - 39,5 PLN (http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003010679714)

469,84 PLN - na straty na miejscu, na druk ogłoszeń, na ceny które urosną i asortyment którego nie będzie w najtańszych miejscach zakupu.
Na to wszystko, co dopiszecie, i co ja sam jeszcze dopiszę.

A i ewentualnie na:

- przedłużacze - 15, tyle, ile stanowisk. Mam 6, myślę że pozostałe 9 się znajdzie (jak nie - dopiszę je do zakupów),
- ewentualne wspólne posiłki z tego, co nam zostanie z pieniędzy zlotowych, czyli klasyczne ognisko, czy też chleb i ser do remizy.
- jeśli coś jeszcze powinno się tu znajdować - dajcie znać.

Łącznie 4200 PLN.

Co mamy z poprzednich lat:
- 7 rolek papieru toaletowego,
- pół butli płynu Kret,
- 2,5 l płynu do mycia naczyń,
- 100 dużych talerzy,
- 10 kubków,
- jedna rolka papieru kuchennego,
- 100 noży,
- 200 widelców,
- 300 łyżek,
- 50 kieliszków,
- 6 przedłużaczy,

kto ma coś co może dorzucić - pisać, będę upował.

Remiza jest na 40 osób, myślę, że możemy założyć obecność 30.
W takiej sytuacji daje to 140 PLN zrzuty od osoby na całość zlotu, i 28 PLN za obecność podczas jednego dnia.
Płatność wyłącznie przelewem do ostatniego dnia czerwca na konto:

Tomasz Miecznikowski
ul Wólczyńska 304A
01-919 Warszawa
49 1140 2004 0000 3202 7153 1483 mBank

Osoba obecna na zlocie = osoba która zapłaci do końca czerwca. Kto wpłaci - tego wpisuję poniżej.


 Osoby obecne na zlocie - ilość dni - wpłacona kwota:
dziat - 5 dni - 140 PLN,
Zitz - 3 dni - 84 PLN,
borsuk - 1 dzień - 28 PLN,
Koks - 5 dni - 140 PLN,
Krisuroku - 5 dni - 140 PLN,
daf - 5 dni - 140 PLN,
reset - 5 dni - 140 PLN,
Mejs - 5 dni - 140 PLN,
Gargi - 5 dni - 140 PLN,
1990in1 - 3 dni - 84 PLN,
Mati - 5 dni - 140 PLN,
Duobix - 4 dni - 112 PLN,
MaarioS - 5 dni - 140 PLN,
Ignus - 5 dni - 140 PLN,
żur0 - 3 dni - 84 PLN,
Daniel Urban (znajomy Matiego z Lasek) - 2 dni - 56 PLN,
kwiatek - 3 dni - 84 PLN,
MWK - 5 dni - 140 PLN,
Lio - 5 dni - 140 PLN,
Przemysław Sojka (kolega rascala) - 2 dni - 58 PLN,
rascal - 2 dni - 58 PLN,
Endru - 5 dni - 140 PLN,
Helper - 5 dni - 140 PLN,
Innuendo - 1 dzień - 28 PLN,
leszek - 1 dzień - 28 PLN,
pawgal - 3 dni - 84 PLN,
OsA - 5 dni - 140 PLN,
Nielogiczny - 5 dni - 140 PLN,
Hyu - 5 dni - 140 PLN,
Vinyl - 5 dni - 140 PLN,
Zeer - 1 dzień - 28 PLN,
dfgg - 1 dzień - 28 PLN,
zelas12 - 3 dni - 84 PLN,
Dizzy9 - 3 dni - 84 PLN,
Wodzu - 3 dni - 84 PLN,
Robi - 5 dni - 140 PLN,
machbed - 3 dni - 84 PLN,
Dred - 5 dni - 140,
dodo - 2 dni - 56 PLN,
Paweł Pysiak - 2 dni - 56 PLN,


Odnośnie logistyki - jeśli jest ktoś poza Vinylem, Rocketem, MaarioSem (bo możemy o Ciebie MaarioS zachaczyć jadąc do Vinyla po sprzęt jak rok w rok niemal - piszesz się na to?) i kwiatkiem kto chciałby podrzucić swój sprzęt, dajcie znać. Jeśli będzie więcej telewizorów - to doskonale, bo odciąży to podróżujących z całej Polski. Wstępnie planuję zebrać sprzęt albo w weekend 4-5.07, albo dzień przed rozpoczęciem, 9.07 (w tym wypadku godziny poranne is a must). I jestem bardziej za tą drugą opcją, ale tak jak mówię - trochę to trzeba zgrać z nami, a trochę z transportem, bo czekoladowy Volswagen może być wtedy poza zasięgiem. Coś ogarniemy - dawajcie znaka jak to będzie u Was czasowo wyglądać.
I jeszcze raz - Jeśli ktoś ma auto i chciałby pomóc w transporcie, a możliwe, że będzie to konieczne (nie mam auta, mój transport może się wysypać) - dajcie znać.

Wkrótce wrzucę info w pozostałych tematach - organizacja dyżuru sprzątania i dyżuru kierowców, koszulki.
EDIT: Mejs będzie w Warszawie już 9.07 - pomoże z ogarnianiem remizy.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Czerwca 08, 2015, 00:32:47
Jak najbardziej się piszę na to, jak co roku, nie ma problemu ;)

Co do samej obecności na zlocie to teraz również mam w planach się zjawić na całość i chciałbym się zjawić jednak mam nadzieję, że nic się w międzyczasie nie zawali a przede wszystkim chodzi jak zawsze o kolidującą szkołę i teraz dodatkowo pracę inżynierską. Wpłacić kasę postaram się niedługo


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Czerwca 08, 2015, 01:08:11
MaarioS, co do obecności - najrozsądniej będzie, jak wyklarujesz sprawę do końca czerwca, i wtedy wpłacisz odpowiednią kwotę, mam nadzieję, za całość.
Wypowiedz się proszę także w temacie zbierania sprzętu od Ciebie. A jak masz auto i chcesz w pogotowiu być kierowcą na cały sprzęt - także daj znać.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Czerwca 08, 2015, 14:15:24
Słuchajcie, wpadłem na dość zwariowany pomysł do wykonania na zlocie - wpiszmy się do księgi rekordów Guinessa. Rekord dotyczyłby nieprzerwanego grania w jedną z niekończących się gier (jak np. Star Force albo Baltron) przez kilka dni. Jeśli wśród nas znajdzie się wystarczająca ilość chętnych gotowych grać przynajmniej 1h dziennie każdego dnia zlotu to pomysł jest jak najbardziej wykonalny. Więc kto chętny pisać! Może się udać załatwić wszystko tak aby rekord padł na tegorocznym FamiCONie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Czerwca 08, 2015, 14:27:10
Podaj dokładne zasady ze szczególami jak takie coś dokładnie trzeba byłoby wykonać i jakie są zasady do wpisu do księgi itp. Pomysł rzeczywiście bardzo nietypowy ale ciekawy. Nawet jeśli to jakie są szanse aby tam się w ogóle wpisać i jak się o tym dowiedziałeś?? Znasz się na tym??


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Czerwca 08, 2015, 15:57:26
Nielogiczny, to wspaniały pomysł - rozeznajesz się cuś w procedurach? Jedyne co kojarzę to to, że trzeba mieć komisję nad głową.
Podczas gdy na scenie byłby Robeńsk Time, mogliby go nam przyznać po prostu aby się wydostać z Lasek. Serio, propsuję ten pomysł.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Czerwca 08, 2015, 16:04:03
Drugi sposób, to załatwić osobną kamerę i nagrywać wydarzenie non stop i potem przesłać do komisji.
Tak jak robili to w filmie The King of Kong, gdzie bili rekordy na automatach.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Czerwca 08, 2015, 17:00:12
Tak btw. ile wynosi obecny rekord?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Czerwca 08, 2015, 17:07:50
Komisja musi być chyba na miejscu. I kosztuje to kilka stów (może nawet ponad 1000). Nie jestem pewny, czy zgłoszenia nie trzeba załatwiać dużo wcześniej. Kiedyś próbowaliśmy to ogarnąć z Shymelem (tym do pompek), ale przerosło go to finansowo. Ale też byłbym za, tylko trzeba potężny zasilacz załatwić. ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: reset Czerwca 08, 2015, 17:55:53
Co do wpłaty - wpłacam od razu po dostaniu wypłaty, czyli 10-tego. Przedłużaczy które mógłbym zabrać naliczyłem 7 (1 listwa z 3 gniazdami, 3 listwy z 4 gniazdami i 3 listwy z 5 gniazdami). Na zlot przyjedziemy z Helperem (jeśli nic się nie zmieni) jakoś w piątek pamiętając o zasadzie im wcześniej tym lepiej :) Chętnie poratowałbym samochodem do transportowania klamotów, ale co ja tam mogę...


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Czerwca 08, 2015, 19:35:21
Btw.
Brałem kiedyś udział w biciu rekordu i są dwie opcje:
1) z komisja - wówczas trzeba ich opłacić na cały okres trwania bicia rekordu (i to nie jest jedna osoba). Trzeba im zapewnić przelot, hotel, etc. Generalnie wychodzi bardzo drogo.
2) bez komisji - nie znam szczegółów, ale właśnie w ten sposób ja brałem udział w biciu rekordu. Tutaj jest dość skomplikowanie jeśli chodzi o procedury. Na pewno trzeba nagrywać kamerą całość bicia rekordu. W biciu rekordu w którym brałem udział ostatecznie po kilku miesiącach (a mają trochę czasu na weryfikację) nie uznano rekordu. Nie znam szczegółów, ale do czegoś tam się doczepili w kwestii proceduralnej.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Czerwca 09, 2015, 00:11:15
Widzę, że jest zainteresowanie ustanowieniem rekordu - to dobrze.
Do weekendu zbiorę informacje i przedstawię Wam. Stay tuned!  :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Czerwca 09, 2015, 06:11:35
Podczas gdy na scenie byłby Robeńsk Time, mogliby go nam przyznać po prostu aby się wydostać z Lasek. Serio, propsuję ten pomysł.
No nie wiem,  może ją zdobędę tytuł za przyśpieszenia :v #bragga_doceniam.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Czerwca 09, 2015, 11:05:37
Zacząłbym od poszukania info, czy obecny rekord nie przekracza czasu trwania zlotu. Kto tam wie, czy jakiś Azjata nie spędził przy Bombermanie dwóch miesięcy.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Czerwca 15, 2015, 21:39:18
Wracając do tematu ogarniania sprzętu na terenie Warszawy - jeśli nie uda się ogarnąć czekoladowego Volswagena mojego ojca, co pisałem wcześniej, to są dwie opcje - obie co najmniej gorsze od tamtej:
- wynajem auta podobnego do Volswagena Transportera (dlatego że wiem, że pomieści wszystkie te bambetle) na dwa dni - 9.06 i 15.06 z Kiepłina pod Warszawą. Koszt wynajmu - 150 pln doba. Nie sądzę, aby chcieli potraktować wynajęcie na 6h 9.06 i kolejne 6h 15.06 jako jedną dobę, te przeliczniki raczej tak nie działają. Wtedy kierowcą będzie MaarioS i jednego dnia wszystko zwieziemy - drugiego rozwieziemy,
- transport z Leszkiem. W weekend przed zlotem / w czwartek 9.06 zwieziemy sprzęt do mnie / do remizy (jeśli w czwartek - to o 18-19 trzeba będzie się wyrobić, nie jestem pewien na ile to możliwe). Jego auto powinno wszystkie bambetle zmieścić.

Wstępnie obie opcje potwierdziłem z MaarioSem i Leszkiem. Traktuje je jednak jako ostateczność, po cichu liczę, że zgłosi się ktoś, kto może przyjechać do stolicy 9.06 autem i sobie z tym poradzimy we dwójkę. Zaraz otworzę temat o dyżurze kierowców - może on pozwoli coś wyklarować w tej kwestii.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Czerwca 18, 2015, 14:03:29
Organizatorzy bicia rekordów nie odpowiadają  :dry:


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ryan Czerwca 18, 2015, 14:58:22
Pewnie to dlatego ze wystraszyli sie zwierzat z lasu... dzikow, jeleni i borsukow xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Czerwca 18, 2015, 15:20:02
Nie odpisywali ale telefon odebrali - kontynuacja temat w osobnym wątku  :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Czerwca 19, 2015, 16:26:01
MaarioS wszystko wskazuje na to, że tak jak napisał Dziat
Osoba obecna na zlocie = osoba która zapłaci do końca czerwca. Kto wpłaci - tego wpisuję poniżejTytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: machbed Czerwca 20, 2015, 07:54:06
Osoba obecna na zlocie = osoba która zapłaci do końca czerwca. Kto wpłaci - tego wpisuję poniżej

Dziat, czyli rozumiem, że jak nie zapłacę w tym terminie to już nie mogę przyjechać? :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Czerwca 21, 2015, 17:36:52
Dobry przekaz poleciał ode mnie przelewem za cały zlot.
https://youtu.be/Uh4lmrfLjvY (https://youtu.be/Uh4lmrfLjvY)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Czerwca 22, 2015, 10:27:36
machbed, możemy przedłużyć termin wpłat w związku z tym o czym rozmawialiśmy, co zgłasza - dajcie znać do kiedy + deklaracja obecności nadal jest potrzebna.
Może być i do dnia zlotu - chciałbym tylko, żebyśmy oparli się na wpłatach via przelew, w ogóle wykluczyć gotówkę.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 01, 2015, 14:17:21
Siema, tak się składa, że najprawdopodobniej w końcu uda mi się dotrzeć. Niestety nie mam jak być na całości, z racji roboty, aczkolwiek sobota/niedziela to dni, w których bym się pojawił.
Przyjechałbym ze znajomym (nie ma konta na forum), myślę, że to nie będzie problem?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 01, 2015, 18:22:03
rascal, mamy przyjętą niepisaną zasadę, że jeśli chcesz wprowadzić kogoś nowego - to wszyscy muszą mieć pewność, że nie jest to ktoś kto przyjedzie zrobić raban - a nie wspólnie bawić się na zlocie. Jest tak? :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 01, 2015, 18:59:06
A no, nie żebym był rasistowski czy coś ale każdy kto był wcześniej pamięta te nieprzyjemności co się działy na famiconie #3 o czym było bardzo głośno... więc w końcu nie pamiętam na czym to stanęło czy każdy zlotowicz musi się zarejestrować, każdy zlotowicz może zabrać maximum jednego "z zewnątrz" czy nikt poza forum nie może być przyjmowany??


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 01, 2015, 19:01:00
Hmm, z hołotą się raczej nie zadaję :) Także możecie być spokojni, znam gościa od pierwszej technikum ;) Ale w razie potrzeby powiem mu, żeby sie zarejestrował.
W każdym razie kasę dziś wpłacamy za 2 dni.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 01, 2015, 21:07:54
rascal, jak się zarejestruje i napiszę parę słów o sobie, wszyscy będziemy spokojniejsi :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Lipca 02, 2015, 13:19:54
Dzisiaj wieczorem pójdzie przelew ode mnie za 5 dni (10-15 lipiec).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 02, 2015, 15:58:59
OsA, spoko.

Trochę informacji w sprawie przygotowań:

- w ten weekend chcę wieszać ogłoszenia o hałasie w Laskach - składzie warszawski, kto chętny, zapraszam,
- projektor właśnie ogarniamy z Robim - śliczny NEC z nową lampą,
- transport jest ogarnięty w 60% (tylko 60%, bo ciągle szukam kogoś z dużym autem któremu nie będzie trzeba płacić parę stów za przewóz, a który koleżeńsko pomoże),
- bambetle zlotowe już gotowe do wymarszu (tylko muszę namierzyć gdzie jest ten jebany prysznic),
- zamówienie w postaci opakowań jednorazowych, środków czyszczących etc. powinni dowieść maksymalnie na początku przyszłego tyg.,
- koszulki są na produkcji i będę je miał w poniedziałek,
- mięso na tatar zamówione u rzeźnika, chleb pod to się piecze, nalewka na granacie właśnie dochodzi, leżakuje już cały tydzień.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 02, 2015, 18:28:14
OsA, ale winiacza jebniem, co?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Lipca 02, 2015, 20:47:50
Jednak przelew chyba jutro, bo jeszcze szef nie klepnął urlopu, ale to kwestia czasu (mam nadzieje ze jutro).

@Daf
I to nie jednego :) (choć wolę goudę, ale na wszystko się znajdzie czas).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 02, 2015, 22:22:31
Ojojo będzie  się dziao :)!!!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 02, 2015, 23:15:38
Kasa wpłacona i można się powoli pakować :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Lipca 03, 2015, 06:19:03
Co do projektorsk to Robi masz czas zahacz o mnie XD hajs dam do ręki bo Janusz 10 przelew robi.
Gargi czuje dobrze xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 04, 2015, 11:36:18
Hej. Ja przyjeżdżam na pewno. Matioz może wpadnie na 1-2 dni ale bez żadnej gwarancji. Jest też szansa że moja żonka z synkiem Igorkiem i koleżanką będą dzień  dwa w Wawie. Będą miały nocleg  gdzieś w Wawie i by wpadły nas  odwiedzić. Nie macie  nic  przeciwko :)?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 05, 2015, 09:40:48
Ile mniej więcej zajmuje dojazd z Centralnej na miejsce?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Lipca 05, 2015, 10:12:53
Ciężko powiedzieć, na początek metro/tramwaj potem jeszcze autobus i dojście, zaraz się policzy:

Metro 18 min , dojście na przystanek autobusowy 1-2 min, autobus z 25-30 min nie umiem czytać tych Warszawskich rozkładów :P Plus dojście z przystanku w Laskach na miejsce ok 5 min. Maksymalnie, więc z 50 min. Pamiętaj Rascal, że zawsze raźniej ostatnio uformowała się grupa na dworcu w Centrum :)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 05, 2015, 10:53:46
Mamy już zarezerwowane bilety na pociąg, który w Warszawie jest (planowo) o 13:29 w sobotę. Jak ktoś będzie dojeżdżał o podobnej godzinie to chętnie się przyłącze, bo komunikacja miejska w Wawie to dla mnie jeden wielki cyrk :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Lipca 05, 2015, 21:59:58
Ja planowo (wg. rozkladu) będę na Centralnym w piątek o 17:34.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 07, 2015, 00:35:16
Garść newsów przed samym zlotem:

- projektor jest już na miejscu w Czechowicach - i działa jak złoto, ale na wszelki wypadek skołuję pod niego jakąś chłodziarkę laptopową,
- jutro będę miał koszulki, na oko wyglądają wspaniale, wszystko okaże się jutro - jak pojadę je odbierać:
(https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/p526x395/11059626_1097880876908672_1188436150467032373_o.jpg)
- nie udało mi się rozwiesić ulotek w Laskach - zrobimy to w Mejsem w czwartek rano, albo wieczorem,
- wszystkie naczynia jednorazowe i środki czystości kupiłem i będę miał je jutro/pojutrze od kuriera z Beradex i Tesco e-zakupy (tip do zamówień na zlocie - kwota jest wyliczana w zależności od atrakcyjności pory, od 8-12 zł dowóz z tego co widziałem; najbliższy Tesco z dostawami znajduje się na Połczyńskiej - czyli na drugim końcu Warszawy), nie wszystko było w najtańszej opcji i musiałem wziąć miejscami zamienniki, ale damy radę,
- logistycznie skorzystamy z kontaktu Vinyla, czyli znajomego kuriera.
Startujemy ze zwożeniem sprzętu w czwartek około godziny 18, czyli już po odebraniu kluczy i zalogowaniu się w remizie.
Trasa - Konstancin i sprzęt Vinyla, Wilanów i sprzęt MaarioSa, Bródno i sprzęt kwiatka, Bielany i sprzęt Rocketa, Wólka i mój sprzęt, Laski - abordaż.

I klasycznie, trzymajcie mój numer telefonu: 721-018-806. Szczególnie przyda się Wam OsA i rascal - w razie czego, dzwońcie śmiało, pokierujemy Was na miejsce docelowe.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 07, 2015, 01:00:00
Jestem w piątek o 20:20 na Młocinach jakby co.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Lipca 07, 2015, 09:19:25
Dla stałych bywalców, odpowiedzi wydadzą się oczywiste, ale jako iż to będzie mój pierwszy raz na FamiConie chciał bym zadać kilka pytań (odpowiedzi może bym znalazł w tematach z poprzednich lat, ale po pierwsze nie ma czasu szukać, a po drugie nie wiadomo czy informacje tam podane są aktualne). Więc do rzeczy.

1. Sprawa noclegu - już w tym temacie była chyba poruszana. Rozumiem, że wyjścia noclegowe są dwa: materac gdzieś w kącie w remizie lub namiot obok remizy?

2. Sprawa jedzenia - jak to wygląda generalnie. Większość codziennie robi zakupy w sklepie w Laskach? Czy wozicie ze sobą zapasy jedzenia? Często jest zamawiane jakieś "ciepłe" żarcie? Co jest na wyposażeniu (w sensie czajnik elektryczny? mikrofalówka?)

3. Czy jadąc "bez niczego" będę miał szansę zagrać :D ?

4. Jak wygląda spraw higieny? Bo z poprzednich lat coś mi świta o jakimś prowizorycznym natrysku na dworze, ale nie pamiętam dobrze.

5. Hmmm... chyba na razie tyle. Jeśli jeszcze o czymś powinienem wiedzieć z rzeczy oczywistych dajcie znać:)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 07, 2015, 09:58:24
Cytuj
1. Sprawa noclegu - już w tym temacie była chyba poruszana. Rozumiem, że wyjścia noclegowe są dwa: materac gdzieś w kącie w remizie lub namiot obok remizy?
Dokładnie tak, jak piszesz. Tzn można spać gdzie się tylko chce - w dowolnym miejscu podłogi, na krześle, w namiocie, w samochodzie, na ławce na tarasie. Co kto lubi, nic nie jest w tej materii zakazane.

Cytuj
2. Sprawa jedzenia - jak to wygląda generalnie. Większość codziennie robi zakupy w sklepie w Laskach? Czy wozicie ze sobą zapasy jedzenia? Często jest zamawiane jakieś "ciepłe" żarcie? Co jest na wyposażeniu (w sensie czajnik elektryczny? mikrofalówka?)
Ja akurat mam zawsze ze sobą 3-4 turystyczne obiadki w słoikach, ale robię też zakupy na bieżąco - w sklepie oddalonym o pół kilometra. Przeważnie jeden raz w ciągu zlotu zamawiamy pizzę dla każdego chętnego, czasami ktoś coś ugotuje dla reszty ekipy. Kuchnia jest (bez mikrofali), wszelkie potrzebne naczynia i przyrządy są. W tym także czajnik.

Cytuj
3. Czy jadąc "bez niczego" będę miał szansę zagrać ?
Oczywiście. Wielu z nas (w tym także ja) ma co roku swoje własne stanowisko - telewizor z konsolą i grami. Jednak nie oznacza to, że spędzam większość zlotu tylko i wyłącznie w moim kącie i gram tylko na mojej konsoli. Wręcz przeciwnie. Stanowiska takie są otwarte dla każdego, każdy może usiąść i pograć na dowolnym sprzęcie.


Cytuj
4. Jak wygląda spraw higieny? Bo z poprzednich lat coś mi świta o jakimś prowizorycznym natrysku na dworze, ale nie pamiętam dobrze.
W remizie są dwie toalety (damska i męska, heheee). W każdej zlew oraz klop. Tak jak piszesz - na tyłach remizy rozbijamy nasz namiot z prysznicem, więc w każdej chwili można skorzystać. Woda jest ciepła, czasami nawet aż za bardzo. ;) Ponadto rozłożony będzie basen, więc będzie można i tam umyć dupę (żart).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 07, 2015, 11:05:13
Prysznic w tym toku będzie taki, jak na FamiCONie piątym, czyli mocno solidny.
Mati - Zitz Cię zgarnie, akurat będzie mu po drodze do remizy, tylko możliwe że poczekasz z kwadrans, ale to już ogarniecie.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 07, 2015, 13:22:36
Prysznic w tym toku będzie taki, jak na FamiCONie piątym, czyli mocno solidny.
Mati - Zitz Cię zgarnie, akurat będzie mu po drodze do remizy, tylko możliwe że poczekasz z kwadrans, ale to już ogarniecie.
Wporządku, tak więc do zobaczenia w piątek :).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 07, 2015, 14:57:07
(http://www.pictures.emunes.pl/hosting/bonki.jpg)

Zawsze to my możemy jechać do Zbigniewa. To tylko 60 km.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: OsA Lipca 07, 2015, 22:11:45
Sory, ale jeszcze raz ja :)

Czy ktoś będzie ze soba posiadał pompke do materaca? Biorę materac tego typu:

(http://mirapol.pro-linuxpl.com/obrazki/materac-dmuchany-jednoosobowy.jpg)

Mam też wprawdzie pompke do niego:

(http://stemplariusz.pl/turystykaallegro/pompki/JL29P389N_01.jpg)

ale z racji ograniczonego miejsca w plecaku wolał bym jej nie brać, jeśli ktoś ma i użyczy na miejscu.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 07, 2015, 22:15:07
Ja wezmę swoją - ręczną. Muszę tylko zobaczyć czy jest kompletna.

Ewentualnie elektryczną pod gniazdo zapalniczki, ale ktoś by musiał samochodu użyczyć. U mnie akumulator jest już leciwy.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 07, 2015, 22:16:04
Ja zabieram ze sobą pompkę elektryczną. Użyczę nie ma najmniejszego problemu.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Lipca 08, 2015, 20:15:11
twardym trza być, z ryjca pompować! a jak dobrze pomaga na pierwszonocne przepicie ;P


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Lipca 09, 2015, 04:22:45
Dzisiaj robie liste potrzebnych rzeczy :D
To już jutro, także widzimy się gromko na F#7


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 09, 2015, 13:29:49
Hej, bierze ktoś jakieś gry PS2, PS1 na zlot?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Lipca 09, 2015, 13:34:38
Ktoś ma przelotkę z euro (damskie) na dwa czincze (gilopy)?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 09, 2015, 13:40:11
Gargi, a interesuje Cię coś konkretnego?


dziat, o coś w ten deseń chodzi?

(http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/88/48/03/5088480361)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Lipca 09, 2015, 13:48:22
Hej, ktoś bierze sprawny pad do Super Famicoma i konsolę Sega Mega Drive?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 09, 2015, 14:08:42
To i ja się może dopiszę.
Ma ktoś może starego pada z wtyczką szeregową do peceta?
Piwo dla osoby, która mogłaby coś takiego wziąć razem ze sterownikami lub podać mi model bym sam wyszukał.

(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/87/RS-232.jpeg)


[Edit]
Gargi, gdybyś wziął plejkę, to mógłbym wziąć ciekawy kontroler do wymulatorów lotu do przetestowania wraz z grą Ace Combat :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Lipca 09, 2015, 14:46:40
Endru,  jak masz psxa przerobione to zabierz go to dokonamy dealu.
No i cart co chciałeś spakowałem :D


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Endru Lipca 09, 2015, 15:05:26
Ret, poszło PW.

A może ktoś ma taką przelotkę?

(http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/images/pc-amiga-joystick-adapter.jpg)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 09, 2015, 16:07:49
Wymienia ktoś może kable z oryginalnych padów iq502?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: leszek Lipca 09, 2015, 23:40:40
Zgarnąć kogoś z młocin ok 19?


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 10, 2015, 00:13:32
Ciekawe jak to funkcjonuje. https://m.facebook.com/KEBABASLAN.IZABELIN?refid=46&sld=eyJzZWFyY2hfc2lkIjoiZWJjM2IxOGZhMjY0MzdiYmM1ZTBlZTk0MjZmZWIyMDEiLCJxdWVyeSI6ImtlYmFiIGFzbGFuIiwic2VhcmNoX3R5cGUiOiJTZWFyY2giLCJzZXF1ZW5jZV9pZCI6MjI1OTIzNzMxLCJwYWdlX251bWJlciI6MSwiZmlsdGVyX3R5cGUiOiJTZWFyY2giLCJlbnRfaWQiOjE3MDA2NTQyMzE5MzcwMywicG9zaXRpb24iOjIsInJlc3VsdF90eXBlIjoyNzR9


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: mtmt Lipca 10, 2015, 00:34:15
no to czekam na relacje forum :)
do mnie właśnie w sobote wbijają rodzice i będę także chlał i grał z ojcem z nieśmiertelne gry z pegasusa
życzę udanego zlotu!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mati Lipca 10, 2015, 01:35:12
Zabrzmiało to jakby conajmniej twoi rodzice byli jakimiś dobrymi ziomkami heh. Bede grał i z ojcem chlał, wspaniałe życie. Zdaj relacje jak to jest grać z najebanym ojcem w Pegasus po chlaniu xD. No a tak na poważnie to musisz mieć dobry kontakt z nimi jak tak piszesz :), pozdro.
No t jeszcze kilka godzin i do zobaczenia brać. Oj czuję doskonalsk.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 10, 2015, 02:53:32
Gargi, a interesuje Cię coś konkretnego?


dziat, o coś w ten deseń chodzi?

(http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/88/48/03/5088480361)

Wyścigałkowanie się, tomb rider, straszne. No nie znam się zbyt jakieś zajebiste gry ale bez ciśnienia. Ps2 cinkiego będę miał.

PS.  Postaram się wziąć Pikachu i Harego Pottera na Pegazusa bo napewno ktoś będzie chciał zagrać :).


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Lipca 10, 2015, 05:20:05
Zabrzmiało to jakby conajmniej twoi rodzice byli jakimiś dobrymi ziomkami heh. Bede grał i z ojcem chlał, wspaniałe życie. Zdaj relacje jak to jest grać z najebanym ojcem w Pegasus po chlaniu xD. No a tak na poważnie to musisz mieć dobry kontakt z nimi jak tak piszesz :), pozdro.
No t jeszcze kilka godzin i do zobaczenia brać. Oj czuję doskonalsk.
Czekam na picie gilopsk


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: AceMan Lipca 10, 2015, 12:23:03
No i koniec końców, znów nie wyszło... a takie plany były :(

Cóż. Może za rok dotrę. Z komodorowym Silesia Party też tak miałem i w końcu wyszło ;)


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dodo Lipca 10, 2015, 20:05:51
halo halo! Co tutaj się dzieje  :naughty:


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: 1990in1 Lipca 11, 2015, 11:29:56
Zajebali mi 3 bułki :(


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Mejs Lipca 12, 2015, 21:14:21
Pewno jakiś gilop


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: rascal Lipca 12, 2015, 21:43:48
Pewno jakiś gilop
Byłbym naprawdę wdzięczny jakby ktoś mi wyjaśnił o co z tym biega, miałem zapytać ale wyleciało mi z głowy :)

Generalnie miło było poznać wielu z Was i pogadać. Za rok z pewnością na dłużej się wybiorę, udanej reszty zlotu życzę.


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dodo Lipca 14, 2015, 00:08:03
Ja już w dom i właśnie idę spać. Chciałabym podziękować każdemu z osobna i wszystkim bardzo! Kocham was całym serduchem!! Było mega mega! Do zobaczenia za rok, a nawet i szybciej, bo liczę na to, że okazja będzie nie jedna! <3 wysyłam wam dużo i mocno miłoś! Pozdro, dodo


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: koNESer Lipca 15, 2015, 15:40:51
Relacja się jeszcze renderuje. Na potęgę posępnego gilopa było zajebiście!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Duobix Lipca 15, 2015, 16:23:14
Bania wszechpotężna, gilop motzno.
Dzięki ludzie za ten zlot xD Nie wiem w jakim stanie byłem
gdy nagle usiadłem do amstrada, i działy się jakieś cuda w Basicu. Rascal powinien wiedzieć o co chodzi xD
Wyświetlanie na namiocie gier i Konami w dupie też ostro na propsie.
Gazowana wódka zniszczyła mnie dogłębnie.
Robeńsk przejechano autem?
Wódz miał banię na posąg wielkanocny?

A, no i wszędzie latający gilop w powietrzu.

Dziwne jest to, że przez cały zlot nie miałem pary żeby z wami balangować. Co ten mój organizm, to ja nie.
Miejmy nadzieję że w przyszłym roku będę na nieco dłużej i intensywniej xD


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Krisuroku Lipca 15, 2015, 17:12:13
Na wstępie pragnę przeprosić wszystkich tych, którym nie przybiłem piątki na pożegnanie. Była wczesna pora gdy się zmywałem i większość jeszcze spała. Nie wypadało budzić ^_^
A teraz do rzeczy:
Było MEGA!!!
Bracia Pegasus wymiatają!!! :) Do tego jakieś tańczące lambadziary na czerwonym f.....iaciku po godzinie 23:00 XD
Pozdro Ziomale i oczekuje kolejnego zlociku ^_^


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: dodo Lipca 15, 2015, 18:07:15
ominęło mnie tańczenie na czerwonym gilopie? :(


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Ret Lipca 15, 2015, 18:28:38
Nie tylko. Bo freestylewsk był jeszcze lepszy


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: MaarioS Lipca 15, 2015, 18:54:28
ominęło mnie tańczenie na czerwonym gilopie? :(


Tu prawdopodobnie bardziej chodzi o tańczenie na czerwonym ferrari marki 126p

Mimo wszystko ja już wróciłem spokojnie do swojej ciemnej i cichej nory. Muszę to wszystko odespać i zregenerować siły ale na razie ujmę to jednym słowem w skrócie jak było- ZAJEBIŚCIE!! :laugh:


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 15, 2015, 20:30:25
Kilka godzin temu dogilopowałem do domu. Emocje nadal buzują i klimat F7 cały czas mi towarzyszy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję, że znów mogłem spędzić czas w Waszym towarzystwie. Dzięki za koncerty, konkursy, wspólne gry, rozmowy, porady, pijaństwo:), piękne gadżety.  W ogóle całą organizację zlotu i wspaniałą atmosferę. W kilku słowach... Było pięknie!!! Chcę więcej:)!!!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 15, 2015, 21:38:31
Niezwykle się cieszę, że udało mi się przyjechać na te parę dni ;) Wspaniała atmosfera, wspólne granie, konkursy, również mini-koncert-niespodzianka to było coś na co czekałem :D Za rok pragnę zostać na cały zlot! :D

Dziękuję również za targanie moich klamotów i podwózkę zarówno pod remizę jak i pod me domostwo ;)

Ponieważ już ogarnąłem zdjęcia - przekazuję link do galerii.

https://picasaweb.google.com/111277993421739828836/FamiCON7#Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: Gargi Lipca 15, 2015, 23:30:20
Pawgal ładnie to udokumentowałeś. W ogóle Pawgal, Osa, Mejs, Rascal cieszę się, że Was poznałem. Świeża krew zlotowa:). Rozmawiałem też z kilkoma innymi osobami, które  były  1szy raz ale niestety nie pamiętam Waszych ksywek. Pozdrawiam!


Tytuł: Odp: FamiCON#7
Wiadomość wysłana przez: pawgal Lipca 15, 2015, 23:50:02
Dzięki!
To wspaniałe, że na tegorocznym zlocie pojawiły się osoby, które są na forum od dawna a jest to ich "pierwszy raz" :)