EMU-NES #PL FORUM © 2004-2015

EMU-NES #PL Redakcja => Pegagruz => Wątek zaczęty przez: Zitz Lipca 21, 2015, 00:09:14Tytuł: Pegagruz #2 - wchodzisz w to?
Wiadomość wysłana przez: Zitz Lipca 21, 2015, 00:09:14
Witam.
Nie owijając w bawełnę;

Let's Make Some gruz (again)!

(http://img24.otofotki.pl/obrazki/ib274_Pegagruz.jpg)

Wszelkie osoby zainteresowane współtworzeniem kolejnego numeru czasopisma "Pegagruz" proszone są o jak najszybszy kontakt e-mailowy. Artykuły przyjmujemy do końca lipca - jednakże pod pewnymi warunkami możemy zrobić wyjątki (wszystko zależy od tego jak nam się ułoży makieta).

Informujemy, że wszelka komunikacja dotycząca tworzenia czasopisma "Pegagruz" odbywać się będzie za pośrednictwem specjalnego e-maila:

Kod:
pegagruz@gmail.com

W celu ułatwienia komunikacji proszę o wpisywanie poniższych słów w temacie e-maili:

START - prosze każdą osobę na samym początku o maila ze "START" w temacie a imieniem/nazwiskiem oraz nickiem z forum w treści
ARTYKUŁY - jeśli wysyłasz artykuł, który chciałbyś zobaczyć w Pegagruzie
ZAPYTANIE - by zadać pytanie (natury technicznej) dotyczące gazety.
PROPOZYCJE - mieliśmy ponad rok czasu na dyskusje odnośnie gazety, jej ogólony zarys został już ustalony w porozumieniu z autorami tekstów. Nie zamykamy się jednak na pomysły (nawet te zaproponowane w ostatniej chwili - jeśli tylko ich wdrożenie będzie wykonalne ;).
GRAFIKA - gdy chcesz wysłać materiały graficzne do ktorych posiadasz prawa autorskie a chcesz by zostały opublikowane, np. własne rysunki, zdjęcia (także te sprzed lat) itp.

Możesz oczywiście także wysłać e-maila z każdym innym tematem - jednakże tylko powyższe tematy wyłapie filtr poczty co zaowocuje ogólnym porządkiem i wydajniejszą pracą nad gazetą.

UWAGA! Jednorazowo można wysłać mailem załącznik w wielkości max. 25 MB, sądzę że na nasze potrzeby starczy - w razie kłopotów uruchomimy FTP lub też będziemy część materiałów wrzucać na serwer zewnętrzny.

Ta informacja jak i kontakt kierowana jest głównie do osób zaangażowanych w projekt "Pegagruz#2". Wszystkie osoby współtworzące nowy numer gazety będą informowane na bieżąco odnośnie dalszej współpracy. Więcej szczegółów już niebawem w pierwszym mailu zwrotnym.

Wszystkie inne osoby zainteresowane otrzymaniem drugiego numeru Pegagruz 2 zostaną poinformowane o takiej możliwości gdy tylko prace nad czasopismem będą zmierzać ku końcowi.

Informuję, iż wszelka komunikacja w sprawie gazety odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem powyższego e-maila.