EMU-NES #PL FORUM © 2004-2015

Kategoria Nietematyczna => Śmietnik => Wątek zaczęty przez: Nielogiczny Wrzesień 14, 2015, 00:00:31Tytuł: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Nielogiczny Wrzesień 14, 2015, 00:00:31
Po  siedmiu latach obecności na niniejszym forum zdecydowałem o skasowaniu konta. Żegnam się z tymi sześcioma literami z pasku adresu lecz nie bez powodu.


Nie zamierzam bowiem przebywać na tzw. forum z którego wypowiedzi poszczególnych użytkowników są potajemnie usuwane. Nie chcę zostawać w miejscu gdzie administrator ma się za wyrocznię i robi z moich przyjaciół idiotów, na koniec jeszcze ich banując i oczerniając. I nie chcę być kolejną osobą której się to przytrafi kiedy wypowiem się wbrew ideom administracji emu-nesa. Dlatego żegnam.


(http://i.imgur.com/w4uZOIW.png)


A nie przebierając w nickach opuszczam tę cenzurowaną tonącą hydeparkową łajbę, na której już dawno wygasły rozmowy na tematy związane z grami i konsolami i za takie numery jakie Spazz odwalałeś wobec Zitza, Borsuka, Dreda czy Dziata. Jeśli zamierzasz wykorzystywać otrzymaną rangę administratora po to by wobec każdego być jednocześnie prokuratorem i sędzią to proszę bardzo baw się w to dalej, ale już beze mnie wśród publiczności – bo mi się to po prostu nie podoba. Idę śladami Żura i tych którzy już skasowali swoje konta – Nielogiczny


Na koniec raz jeszcze podkreślę, że żegnam się z emu-nesem, z tą pustą nazwą forum które kiedyś spajało pasjonatów 8 bitów. Nie żegnam się z poznanymi tutaj przyjaciółmi bo kontakt utrzymujemy cały czas – do zobaczenia na facebooku, do usłyszenia w telefonach!


Zapewne powyższy tekst zostanie usunięty lub tak zmodyfikowany żeby na koniec i ze mnie zrobić durnia, kto jednak ma możliwość poczytać i jeszcze się waha niech nie zwleka z decyzją.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: koNESer Wrzesień 14, 2015, 00:28:13
Będzie krótko. Kucykowym hydeparkiem i spamowaniem dobrych tematów od dłuższego czasu też jestem mocno zmęczony, forum dla mnie umarło- stało się dla mnie obojętne, natomiast nie są obojętni mi ludzie stąd.

Pozdro dla Bojana za "enjoy" który trwał niemal 10 lat.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Hyu Wrzesień 14, 2015, 00:32:57
Nic tu po mnie, dołączam i również się kasuję. Do zobaczenia!


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Ret Wrzesień 14, 2015, 00:47:24
Ze względu na obecny stan aktywności oraz migracji też odchodzę. Za niedługo podziałam z realną konkurencją i zbieram ludzi. Szczegóły podam na FB.

Kasowanie bekowych postów i bycie piętnowanym od idiotów, odwracanie kota ogonem i mówienie że nikt tego nie powiedział, no to sztywniutko tam i z fartem mordy.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: mustwearkhakies Wrzesień 14, 2015, 00:48:28
Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcami, w związku z czym i ja się stąd zawijam, wszak najwyższy to już czas.
Chciałem na koniec raz jeszcze podziękować Spazzowi za cudowne wręcz w jego stylu sp***olenie ładnych kilku lat wspólnej pracy nas wszystkich.

Ale nic to, stary reżim upada, a teraz nadszedł czas na nową, lepszą banderę!
Do zobaczenia niebawem - prawdziwi przyjaciele.

Pozdrawiam,
-MWK.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Wrzesień 14, 2015, 00:48:58
Każdy może robić co tylko chce :) Forum i tak podtrzymywane było/jest przez kilka ostatnich lat przez zlot. Można się z tym albo pogodzić albo coś zacząć robić jak np: Dizzy. Było na to kilka dobrych lat. Można też narzekać że admin jest zły i nie pozwala wypowiadać się, banuje użytkowników - od tego jest admin a jego narzędziem jest regulamin. Można zrezygnować, ale można też próbować wszystko zmienić. Proponować zmiany w regulaminie, zmiany w działach, poszerzenie tematyki - tak aby forum żyło. Ale zmian na forum można dokonać jedynie kiedy zaczniemy od siebie samych. Usuwanie konta jest jednoznaczne z poddaniem się i zaprzepaszczeniem kilku dobrych lat życia na forum. Taka drama temu forum nie pomoże, ani innym użytkownikom, którzy poświęcali czas na jego budowanie. Jeżeli mało wam internetowej dramy, to myślę że nikt nie obrazi się za cytat z innego wątku :) Ponieważ ten wątek i tak powinien znajdować się w kategorii "Hyde Park".

(http://i1174.photobucket.com/albums/r607/BrotherPunk/Our%20creations/emunes_1.jpg)


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Mati Wrzesień 14, 2015, 00:50:12
Z mojej strony krótko. Odchodzę, gdyż praktycznie codziennie byłem pomiędzy jednymi i drugimi. Nie byłem przeciwko nikomu. Chciałem to załagodzić. Nie dało się. Jestem zmęczony. To już nie było forum o NESie, tylko o walczeniu ze sobą. Ostatnio i tak nie miałem nic do napisania. Nie miejcie do mnie pretensji, bo pewnie będą domysły, że ktoś mnie zwerbował. To moja decyzja. Ja po prostu miałem dość tej szarpaniny. Kontakt fb, gg, telefon, cześć.Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Oldschoolowy dziad Wrzesień 14, 2015, 01:38:47
11 lat to kawał czasu, u mnie to prawie pół życia. Jestem dumny z tego, co przez ten czas zrobiliśmy, nie znam żadnej grupy która zrobiłaby tak wiele dla swojej pasji. Pamiętam NCL - do dziś mam ten numer PSX Extreme.
Mógłbym zresztą wymieniać, a nie chcę, bo jest wystarczająco ckliwie. Kiedyś setezer powiedział, że pierwsze spotkanie zmieni wszystko, zmieniło wszystko na dużo lepsze. A nawet durzo lebrze.

Pegazus żyje - i przeżyje, i nigdy nie umrze. Do zobaczenia, przyjaciele!


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dafczynsky Wrzesień 14, 2015, 09:25:53
Czo ten emunyz. xD

Dzięki za 1/3 mojego żywota w naszym wspólnym kąciku w internecie. Do zobaczenia gdzieś indziej.

/daf


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Tibiarz Wrzesień 14, 2015, 12:44:56
Zgodnie z tematem - Farewell. Dupa mi chyba skwaśniała, latka lecą. Lecę i ja. Do usłyszenia w słuchawkach telefonów. 8-bit Nintendo Forever.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Janota 8 Wrzesień 14, 2015, 15:19:32
Byłem tutaj krótko, raptem 3 lata, forum to miało fantastyczny klimat, teraz widać doskonale co się dzieje. Poznałem w tym miejscu tak bardzo wspaniałych przyjaciół. Forum to ludzie, ludzie to forum, także do zobaczenia! Ave Pegasus! /Robi 


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Koks Wrzesień 14, 2015, 15:25:16
(http://i5.fuskator.com/large/kiC-JbBMtYN/image-4.jpg)


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: machbed Wrzesień 14, 2015, 19:57:31
Wygląda mi to na jakąś zmowę. No trudno panowie, wasz wybór. :)


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 14, 2015, 23:41:23
#uchodzcy


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: multizgredek Wrzesień 15, 2015, 01:30:02
No i chuj no i cześć. Możecie mi gilopa zjeść.


#to są właśnie dobre pancze


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: DH Wrzesień 15, 2015, 18:13:34
@machbed, a mi to wygląda na bardzo zły znak że tyle osób kasuje swoje konta z forum. O co wogóle chodzi?


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 15, 2015, 19:29:50
Z tego co się orientuję to nie mogli znieść faktu, że na tym forum są też osoby, które spożywają alkohol jedynie degustując go, a nie wlewając jak w studnię i publicznie się tym chwaląc oraz nie kończąc kretyńsko wszystkich wyrazów na ..sk .


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: mario.somari Wrzesień 15, 2015, 19:52:11
dr88 napisał:
Cytuj
Z tego co się orientuję to nie mogli znieść faktu, że na tym forum są też osoby, które spożywają alkohol jedynie degustując go, a nie wlewając jak w studnię i publicznie się tym chwalą

dr88 napisał także:
Cytuj
Jeśli czytając nadal jesteś w stanie wskazać kandydata, który m.in.:
(...)
- jest w stanie po pijaku o 4.00 rano z palca napisać najbardziej złożone zapytaniem wykorzystując OUTER, INNER JOINy, żeby wykonać dla Spazza raport, bo jest podejrzenie przestępstwa wobec użytkownika naszego forum.
..to rzucaj kamieniem. Z tego co się orientuję, to jestem na forum dłużej niż ty i w pewnym stopniu poznałem się na użytkownikach.
Sam rzuć kamieniem.

Tak się właśnie niszczy wieloletnią pracę innych użytkowników. Stoję murem za słowami Marka.

@DH - jeśli zależy Ci na poznaniu opinii drugiej strony, kontaktuj się mailowo.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Koks Wrzesień 15, 2015, 19:52:32
Ponadto zabrakło zdjęć Wałęsy w kisielu.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Hilfer Wrzesień 15, 2015, 20:11:47
Stworzenie nowego konta..
Napisanie posta...
Usunięcie konta...

W co my się Panowie bawimy? W wojnę usuńmy konto, lecz jak coś mi się nie podoba to napiszę posta?

Totalny bezsens... i brak honoru...


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: SebaSan1981 Wrzesień 16, 2015, 06:53:57
Korciło mnie także żeby usunąć konto po tych zjebanych do cna kucykach i bezsensownym wyciągnięciu przez Dizzy'ego na forum publiczne moich kolekcjonerskich zajawek (figurkowe kolekcjonerstwo, z którym nigdy się nie afiszowałem na siłę na forum) ale zdecydowałem się jednak moje konto zostawić. Fakt, z racji że więcej czasu przebywam na treningach oraz sesjach na PS4 to udzielam się ostatnio rzadko, odebrano mi możliwość edycji postów co mnie jeszcze bardziej zirytowało.... ale szkoda mi troszkę tych postów z grami/solucjami, do których po odejściu nie miałbym już dostępu. Owczym pędem jednak za innymi nie podążam, mam swoje wyrobione zdanie/myślenie, nie ulegam wpływom i mimo wszystko na EmuNyz zostaję.

A uchodźców pozdrawiam i życzę im wszystkiego najlepszego.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: zelas12 Wrzesień 16, 2015, 07:55:34
Może założę nowy wątek? Ilu i kto jest na forum?


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Dizzy9 Wrzesień 16, 2015, 13:41:45
@machbed, a mi to wygląda na bardzo zły znak że tyle osób kasuje swoje konta z forum. O co w ogóle chodzi?
Nie wiem, jak inni, ale ja dostałem wiadomość zachęcającą do usunięcia konta na forum. Jako "przynętę" miałbym dostać specjalna rangę na nowym forum i mój artykuł miałby się pojawić w kwartalniku pegagruz #2. Dostałem też sankcję że jeśli tego nie zrobię to artykuł się nie pojawi.
No i były też obietnice (brak kłótni czy jakoby większe możliwości rozwoju i PROMOCJI moich gier i w ogóle sielanka).

Dla mnie to bezsens kasować obecne tutaj konto. Czemu miałbym to robić? Dla forum którego jeszcze nie ma (nie mówię, że nie powstanie, mówię jak jest obecnie). I czemu ktoś miałby mi zabraniać posiadania kont na obu forach?
"Bo jak masz konto na emunes to cię tu do naszego nie wpuścimy, o!"* ? To po co mi konto na takim forumie?

*-Ok, nikt tak nie powiedział, to tylko taki mój domysł...


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: SebaSan1981 Wrzesień 16, 2015, 15:18:30
Łoo to taką propozycję dostałeś?? Nieźle. Mnie to tamci ludzie chyba nie lubią i mają na mnie wyjebane więc pewnie dlatego żadnej propozycji nie dostałem :P Choć w sumie to i dobrze bo i tak bym nie przystał. A nowemu ich forum i tak nie wróżę sukcesu bo troszkę za późne czasy by tworzyć coś nowego o retrogamingu - temat już nieco zeszły, oklepany i prawie całkiem wyeksploatowany.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Wrzesień 16, 2015, 15:52:33
Dizzełke, ale słuchaj, ja miałem troche podobnie :D. Może nie że moje artykuły których nie mam, ale propozycje wspolpracy przy nowym jak tylko przejde.ludzie tutaj powoli rosna do rangi wrogów publicznych #1 :D


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: DH Wrzesień 16, 2015, 19:34:12
Nie chciał bym się za bardzo wypowiadać bo zbyt krótko tu jestem pomimo że zaglądałem tu od dawna ale z tego co dzisiaj poczytałem to wygląda mi to po prostu na brak zwykłej braterskiej chęci wybaczenia i zapomnienia ze strony osób administracji. Znacie się tyle lat że takie spory o takie pierdółki nie powinny mieć miejsca wogóle. Jedna strona argumentuje to tak druga siak a prawda zazwyczaj leży gdzieś po środku trzeba to tylko mądrze zbalansować i nie patrzeć czy temu mniej albo tamtemu więcej. Szkoda tylko że cierpi na tym NES. Jak pisałem przedtem taki nagły spadek ilości użytkowników nie rokuje najlepiej. Szkoda ale co ja tam mnie.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 16, 2015, 20:20:27
Seba, sa duze oszczednosci ze wzgledu na zwolnienie oddzialow prewencyjnych chroniacych porzadku i uchodzcow, wiec kupimy ci S-klasę.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Dizzy9 Wrzesień 18, 2015, 19:17:09
Towarzysze!
Chciałem się Wam do czegoś przyznać.
Okłamałem Was. Mój powyższy post że jakoby miałbym otrzymywać od kogoś jakieś obietnice było obrzydliwym kłamstwem którego się teraz wstydzę.
Nie wiem czemu to zrobiłem, może z frustracji bo coraz więcej osób opuściło forum. Mam nadzieję że mi wybaczycie, a jeśli nie, to zrozumiem.
Przepraszam, zawiodłem zarówno Was jak i tych co odeszli.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Thug Life Wrzesień 18, 2015, 19:23:46
[post usunięty na prośbę]


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 18, 2015, 20:02:58
Opowiem pewną przypowieść. Chodzi o misjonarzy w pewnym kraju. Otóż ci misjonarze pracowali z pewnym plemieniem aby nawrocic ich na chrzescijanstwo, udowodnic ze to co czynia (kanibalizm) jest zle z natury i jak powinni postepowac. Jak to bywa w plemeniu, czesc osob chetnie przyjmowala nauki misjonarzy, czesc je szanowala, ale czesc grono duchownych przesladowala.
Czesto dochodzilo do sytuacji gdy osaczano misjonarza, grozono mu utrata zycia, przykladano ostrze do szyi, zmuszono do wyrzeczenie sie religii. I wiecie co robili misjonarze? Wiedzieli ze nie ma co narazac swojego zycia, bo to do niczego nie prowadzi, jedynie do zmniejszania sie ich szanownego grona, wiec... zgadzali sie oficjalnie, pluli na krzyze, lamali je, wykrzykiwali modly zwiazane z barbarzyncami. A po tej calej ceremonii, wracali do swoich dalszych nauk misjonarskich, wiedzac ze zwyczajnie w swiecie oszukali baranow.

Tyle ode mnie :)


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: machbed Wrzesień 18, 2015, 21:54:24
Czyli, że główny prowokator i ten, który rozpieprzył forum napisał coś, do czego się nie przyznał i oskarżył naszego nadwornego programistę o oszczerstwa? Do czego tu dochodzi? :-)


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 18, 2015, 22:17:25
Podobno już rozpoczęły się zapisy na nowym forum. Moderacja:

http://www.youtube.com/watch?v=ly92UUTtxXg

EDIT:
Emunes uczy i bawi, więc nie wiem czy wiecie, ale w języku niemieckim die Zitze oznacza cycek.Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: machbed Wrzesień 20, 2015, 15:46:47
Farewell my love! Czyli dostałem cynk, że warunek konieczny, to znaczy usunięcie konta z emuryż to ściema i wszyscy fundamentaliści emunesowi są zaproszeni na NOWE EMUNES bez koniecznosci usuwania konta... :D


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 20, 2015, 16:03:45
A wypłata z wszystkich bankomatów też jest za darmo?


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: machbed Wrzesień 20, 2015, 16:08:38
Nie. Tylko w Nadsańskim Banku Spółdzielczym.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: Ryan Wrzesień 20, 2015, 17:26:05
Machbed, jak to pięknie polityka zachęcająco-zniechęcająca ekipy ze stolnicy zmienia się gdy na horyzoncie widać groźbę odświeżonej strony&forum emunyz :D


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: dr00id88 Wrzesień 20, 2015, 18:23:19
Co tu można o słoikach powiedzieć...

.. men - one jar.


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: FamiGyver Wrzesień 20, 2015, 19:25:54
Dr prosze nie obrzydzaj niedzielnej kolacji ;p


Tytuł: Odp: Farewell!
Wiadomość wysłana przez: spazz4 Wrzesień 20, 2015, 19:33:28
A co Ty masz do słoików, bardzo przydatne są.

P.S. Ponieważ wątek mocno w spam poszedł i przede wszystkim jest w złym miejscu zamykam i odsyłam poleconym do śmietnika ( w bardzo sekretny sposób  :cool: ).

na prośbę doklejam
------------------------
[17:23:33] BrotherPunk (Endru): Ponieważ ja jeszcze nie komentowałem, to zrobię to w swoim stylu. Linkiem.

http://www.youtube.com/watch?v=R-7cWBBUedg