EMU-NES #PL FORUM © 2004-2015

Jeszcze więcej NES-a... => Ogólne forum o Nesie/Pegasusie/Famicomie => Wątek zaczęty przez: Axl Kwiecień 10, 2016, 20:33:56Tytuł: Replika boxa do Pegasusa IQ-502
Wiadomość wysłana przez: Axl Kwiecień 10, 2016, 20:33:56
Pojawił się w mojej głowie taki pomysł aby zrobić replikę boxa od Pegasusa IQ-502. Poczyniłem już pewne działania, które niżej przedstawiam.

(http://i.imgur.com/HU8cT5O.png)
(http://i.imgur.com/UpHEP2k.png)

Jak widzicie - do pełni brakuje mi dobrej jakości zdjęć z Pegasusem widocznym na przedniej i tylnej stronie pudełka oraz zdjęciem rodziny z Pegasusem (mama, tata, starszy syn i dziecko na rękach ojca).

Zdjęcia z Big Nose i Stuntmana ciężko było dobrać w odpowiedniej jakości. Musiałem je przerabiać i łączyć z kilku obrazków, bo niektóre były niekompletne np. okładki Stuntmana są z taką wyciętą gwiazdką, a jej nie mogłem dać tu na pudełku, więc to zakleiłem wycinając fragment z plakatu. Prawie nie widać :) a na wydruku już na pewno nie będzie to widoczne.

Co o tym sądzicie?

Czy są osoby chętne pomóc w tym projekcie?

Jeśli ktoś z was ma takiego boxa to czy zrobiłby zdjęcia lub skany brakujących elementów czyli konsoli oraz zdjęcia rodzinki?

Całość zostanie nie tylko przeze mnie stworzona w formie fizycznego boxa, ale projekt graficzny udostępnię też do ściągnięcia, aby każdy mógł go sobie pobrać, wydrukować i skleić własnego boxa.

Wszelkie uwagi mile widziane :)


Tytuł: Odp: Replika boxa do Pegasusa IQ-502
Wiadomość wysłana przez: Endru Kwiecień 12, 2016, 17:01:53
Wygląda świetnie :D


Tytuł: Odp: Replika boxa do Pegasusa IQ-502
Wiadomość wysłana przez: matizc Kwiecień 14, 2016, 23:02:52
daj znać co potrzebujesz. Mam box'a i moge zrobić foty.


Tytuł: Odp: Replika boxa do Pegasusa IQ-502
Wiadomość wysłana przez: Axl Kwiecień 17, 2016, 19:00:29
Tak jak wcześniej napisałem - zdjęcie przedniej i tylnej części pudełka, gdzie widoczna jest konsola, pady i zdjęcie rodzinki grającej. Najmilej byłoby gdyby zdjęcia były możliwie najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia mógłbyś wstawić tutaj lub wysłać mi na maila: axedims90s@gmail.com
Dzięki :)

O etapie dalszych prac będę informował, jeśli oczywiście pomożesz z fotkami. Bo jak na razie nikt inny nie zgodził się pomóc, a napisałem jeszcze na 3 forach...