Marca 28, 2024, 13:10:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Adventures Of Rad Gravity  (Przeczytany 1766 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Qurek
Gość
« : Stycznia 04, 2007, 12:08:17 »

Peace & Love
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 21:49:10 wysłane przez Qurek » Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #1 : Stycznia 04, 2007, 14:18:43 »

No ja o tej grze zlego slowa powiedziec nie moge Smile Gralem dawniej w nia sporo, fajny klimacik. Bardzo ciekawe sa dalsze planety, nie pamietam juz gdzie doszedlem ale kilka planet zaliczylem. Gra jest trudna, jest sporo skakania po waskich platformach i czesto mozna niezle sie nastresowac. Jest tez sporo kombinowania w niektorych levelach.
Zapisane
kiziorro
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Odpowiedz #2 : Lutego 14, 2007, 18:25:12 »

jestem na planecie udor chyba, dlem trolowi przenoszenie, zeby wzial i mnie teleportowalo do podziemi. Jestem w miejscu gdzie sie wykluwaja mlode trole(?) juz z pol godziny latja z moimi granatami i nic Cheesy chyba sie gra zaciela, bo nie moge rzucac granatami ani innych rzeczy uzywc i co chwile pojawiaja sie nowe granaty w miejscu gdzie sie rodza mlode trole i jeden z nich leci gdzies z tym granatem, jak przejsc ta plansze ?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 06, 2010, 16:30:05 »

Trochę dziwna gra jak dla mnie ale bardzo oryginalna. Już na początku bardzo zaskoczyło mnie menu z wyborem misji. Tytułowy Rad przechadzał się po swoim statku (świetna animacja) po czym obierał kurs na wybraną planetę.
  Co się tyczy samej gry i świata gry...no cóż. Mam troszkę mieszane uczucia po tak rewelacyjnym menu na początku. Nasz bohater wygląda komicznie (głowa zajmuje połowę ciała) ale najlepszy jest zasięg jego gnata...kurde, przecież to kosmiczna broń i powinna miotać pociskami na kilometr!!!     
  Jednak przy strzale koleś napina się jakby miał zatwardzenie. No chyba że to miecz świetlny to zasięg byłby calkiem uzasadniony. Ogólnie samo chodzenie i skakanie jest ok ale przy kontakcie z przeciwnikiem pojawia się problem znany chociażby z Ninja Gaiden lub Castlevanii-odskakiwanie naszego ludka do tyłu.

Strasznie to frustrujące gdy trzeba wskoczyć na kładkę po której łazi jakiś koleś. Przez to odrzucanie nie załatwimy jego ale siebie..
Mimo to gra ma to "coś" i mimo tych małych duperszwanców gra się w nią całkiem przyjemnie.
Zapisane

kiziorro
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Odpowiedz #4 : Lipca 06, 2010, 13:53:47 »

taka bron to jest na poczatku, pozniej zdobywasz inne Smile
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipca 06, 2010, 23:18:59 »

Po latach chcialem ukonczyc na emu... Ja pindole jaka trudna, az w szoku jestem, ze mialem kiedys wene tak daleko na konsoli zajsc Smile
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 18 zapytaniami.