Kwietnia 16, 2024, 18:46:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Komisy, Lombardy Itp.  (Przeczytany 26356 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
NESEK
Gość
« : Stycznia 16, 2007, 10:23:33 »

Czy znacie jakieœ dobre lombardy, komisy itp. w których można dostać pegasusa albo inne konsole i carty???

Ja np. w Krakowskim lombardku na ulicy Długiej kupiłem dwa pady do IQ-502  cool
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2007, 10:24:07 wysłane przez NESEK » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #1 : Stycznia 16, 2007, 11:57:24 »

kwidzyn, na wschodniej jest malutki komis z masa stuff'u do saturna i psx'a
Zapisane
NESEK
Gość
« Odpowiedz #2 : Stycznia 16, 2007, 17:41:10 »

Kwidzyn to z deka daleko od Krk.
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #3 : Stycznia 16, 2007, 17:55:31 »

next.

tydzien temu w Grudzišdzu na wystawie sklepu z 'badziewiami elektronicznymi - made in china' widzialem klony famicoma i carty, owy sklep znajduje sie obok sklepu firmowego O-Zone/Oxide (niedaleko ul. gen Bema - Dafczynsky pewnie wiedzialby gdzie to jest dokladnie)
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #4 : Stycznia 17, 2007, 10:41:22 »

ja znam jeszcze(ale w szamotułach) 2 komisy ze starszym sprzętek konsolowym i konsolowopodobnym
1 na ulicy Wronieckiej - taki garaz z zoltym napisem KOMIS, mozna tu kupic pegasusa, gry na niego, rozne akcesoria, udalo mi sie z tamtš wycišgnšć sege megadrive
2 na ulicy Braci Czeskich, zolty budynek obok kantoru, raczej nieduzo ale udalo mi sie tam dostac Amige 500, 600 z okceoriami i zasilacz do c64, kiedys byl jeszcze pistolet do pegasusa a teraz jest playstatyon 1 z uszkodzonym laserem
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #5 : Stycznia 17, 2007, 11:09:35 »

Cytuj
To też daleko od KrAkOwA
no i co z tego myslisz ze wszyscy w krakowie mieszkaja?

a zna ktos podobne placowki na terenie warszawy? jest u nas w stolicy cos takiego wogole? bo do tej pory widzialem carty jedynie na straganie warzywnym, potasowane z msa innego szmelcu od ruskich typu zegarki baterie skarpetki Wink
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
NESEK
Gość
« Odpowiedz #6 : Stycznia 17, 2007, 16:42:41 »

No nie muszš wszyscy w KrK mieszkać, ja tylko mówię że to daleko!!!!! Shocked
Zapisane
lejcyn
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Odpowiedz #7 : Stycznia 17, 2007, 18:11:09 »

a w toruniu jest coœ takiego?? bo nigdize nie widziałem stufffu od pegasusa i starych konsol, teraz wszędzie tylko psx, ps2, xbox i Wii
Zapisane
NESEK
Gość
« Odpowiedz #8 : Stycznia 17, 2007, 18:21:16 »

Dziœ po turnieju byłem na małym obchodzi miasta w poszukiwaniu œladów Pegaza w komisach. Leczy nic ciekawego nie szarpnšłem
Zapisane
Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #9 : Stycznia 20, 2007, 21:20:17 »

W Warszawie kartdridże do pegasusa można kupić jescze od ruska na Bazarku "Na dołku" w Sobote i Niedziele, znajduje się on na Ursynowie niedaleko Stacji metra Natolin. Drugim miejscem gdzie można jeszcze cart'y dostać to Bazarek na Al. Lotników, co œmieszniejsze od tego samego Ruska. Tylko że nie wiem kiedy ten Rusek na drugim bazarku handluje. Co œmieszniejsze to, to że na tym drugim bazarze innymi gierkami handluje Cheesy
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #10 : Stycznia 20, 2007, 21:36:16 »

a jakie gry ma ten rusek?
Zapisane
stiffer
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #11 : Marca 22, 2007, 17:41:27 »

jakies miejsca z nesem/klonami w Lublinie moze?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 08, 2008, 13:45:05 »

Cholera i teraz to mówisz? Oja!

Przede wszystkim Tomel TV Games, troche szpargałów mu zostało raczej. Tylko nie wiem jak z działaniem, ostatnio poluje na niego i nie mogę wcale trafić na godziny otwarcia;/. Urlop sobie urządził? Jupiter, wiesz coś..?
Sklep jest na wolumenie na Bielanach. Dojedziesz metrem do Słodowca, potem trzeba dojśćna piechotę bądź dojechać jakimś busem który w tamtą strone zmierza (195, 156, 103).
Jest tam też kilka straganów z cartami Pega. Ogólnie najlepiej udać się w niedziele z samego rana.
Zapisane
Piro
Stary pierdziel w młodym wieku
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 112


« Odpowiedz #13 : Listopada 14, 2008, 19:07:15 »

Zielona Góra Giełda przy Dekoracyjnej.W każdą niedziele.Udało mi się z tamkąd wyciągnąć SMS II i parę mniejszych szpargałów.
Zapisane
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #14 : Listopada 15, 2008, 03:29:31 »

cos na pomorzu? Trojmiasto?
Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #15 : Listopada 21, 2008, 00:11:23 »

jakies miejsca z nesem/klonami w Lublinie moze?

hm kiedys sie kupowało na tym bazarku koło novej, ostatnio tam łaziłem ale nic nieznalazłem, jednak bardzo rzadko tam jestem wiec nie moge byc pewien
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Marca 07, 2009, 18:12:07 »

Cytuj
tydzien temu w Grudzišdzu na wystawie sklepu z 'badziewiami elektronicznymi - made in china' widzialem klony famicoma i carty, owy sklep znajduje sie obok sklepu firmowego O-Zone/Oxide (niedaleko ul. gen Bema - Dafczynsky pewnie wiedzialby gdzie to jest dokladnie)
no i dla sklepiku nadeszła czarna godzina. Teraz możemy tam kupić obudowę do motorolki, tytoń, albo zabawkę dla młodszego brata (lub syna). Elektroniki do grania już tam nie znajdziemy... ; ( A jest to sklep, w którym zakupiłem kilkadziesiąt cartów w dzieciństwie, wielka szkoda.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #17 : Marca 08, 2009, 23:00:56 »

Jeżeli jest tu ktoś z Poznania kto naprawde "MA CZAS" i ochotę na spotkanie z niewielką ostoją starych kwadratowych kartów to niech pisze - sam bym to zrobił gdyby nie drugi koniec Polski...
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2009, 14:26:09 wysłane przez MWK » Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #18 : Marca 24, 2009, 19:23:07 »

Mieszkam niedaleko Poznania, o czym mówisz?
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #19 : Marca 24, 2009, 22:16:06 »

witam ja również jestem spod Poznania?
Jakaś sprawa?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.