Marca 28, 2024, 22:15:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Komisy, Lombardy Itp.  (Przeczytany 26122 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MWK
Gość
« Odpowiedz #20 : Marca 25, 2009, 00:03:12 »

Skontaktujcie się z Tym Człowiekiem i walcie konkretami :

Kod:
Miłosz J. << 601 589 644
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #21 : Marca 25, 2009, 10:36:11 »

Jeżeli jest tu ktoś z Poznania kto naprawde "MA CZAS" i ochotę na spotkanie z niewielką ostoją starych kwadratowych kartów to niech pisze - sam bym to zrobił gdyby nie drugi koniec Polski...

Chodzi Ci o tego kolesia co miał niedawno wystawioną na allegro sporą ilość nowych cartów (nie tylko do pegaza) Huh?

Mi na maila wysłał fotki gier jakie ma... i były tam takie rarytasy jak 168in1 jeszcze we folii za 3 zeta.....

Miałem kupić większą ilość ale jak dzwoniłem to powiedział że odbiór tylko osobisty;/  i zrezygnowałem...
a do Poznania mam 176 km ;/ heh
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #22 : Marca 25, 2009, 20:24:37 »

Dzwoniłem i kolo powiedział że ma multum kartów do pegasa i płyt na ps 2
Za 2 tygodnie jadę to napisze co jak
MWK-masz jeszcze tego batmana na famicoma?
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #23 : Marca 28, 2009, 23:56:47 »

Dlatego właśnie trzeba tam pojechać i kupić wszystko co ma!

zelas12, rób fotki wszystkiego jak możesz (tylko nie telefonem), batmana już nie mam.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #24 : Marca 29, 2009, 10:22:14 »

Słuchajcie zapytajcie tego gostka ile dokładnie ma, jeśli jest tego sporo sam pojadę i wezmę całość a potem rozprowadze po forumowiczach.
Zapisane

Hamster
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 56



« Odpowiedz #25 : Marca 29, 2009, 11:23:54 »

Ja też chcę, ja też. Zostawcie coś dla mnie naughty.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #26 : Marca 29, 2009, 12:01:31 »

Spoko,spoko pojadę porobię foty zapytam się ile i jakie karty posiada.
Może jakieś zamówię?
Ale to dopiero za tydzień!
Mam nadzieję że to nie lipa!
pozdrawiam
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #27 : Marca 31, 2009, 11:17:54 »

W Chełmie w domu handlowym tzw."Stodole" swój butik ma taki fajny zegarmistrz z łysinką. Czasem też siedzi zamiast niego jego syn. U nich kiedyś zaopatrywalem się w carty, pady  i terminatory. Co ciekawe, żona tego gościa ma też budę na bazarze jakieś 1,5km dalej a tam też masa konsol i cartridży. W każdym razie tak było jeszcze jakiś rok temu...

zelas12 jesli będziesz mógł to daj znać o cartach do pegasusa. Być może będą jakieś, ktrych poszukuję...
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #28 : Marca 31, 2009, 23:18:40 »

Nie ma problemu czego się nie robi dla forumowiczów,też się nie mogę doczekać kiedy tam pojadę a wszystko dzięki MWK to on dał numer!
Pozdro dla niego
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #29 : Kwietnia 01, 2009, 09:44:55 »

Po podjęciu spontanicznej i szybkiej decyzji jadę dziś do poznania do tego gościa.
Jeżeli ktoś chce coś wiedzieć to pisać Smile Aparatu nie biorę bo w bramach poznania wielu moich kolegów straciło elektronike crazy Jeżeli ktoś z Was szuka jakiegoś konkretnego tytułu to pisać szybko jak mi wpadnie w łapy to wezmę i wyśle później. Jak dzwoniłem to mi gościu powiedział że ma masę gier na sege i psxa jeszcze. Powiedział mi też że miał 300 gier do lynxa ale wsio sprzedał jakiemuś Niemcowi.

MWK wielkie dzięki za numer!!
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #30 : Kwietnia 01, 2009, 09:50:09 »

Osobiście brałbym cały zapas a potem rozprowadzał po forumowiczach i alledrogo, teoretycznie interesuje mnie masa tytułów więc trudno by podać listę, jeśli możesz postaraj się zrobić listę tego co ma i ile chce od sztuki, jeśli będzie tego sensowna ilość chętnie kupie od niego wszystkie.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #31 : Kwietnia 01, 2009, 12:00:51 »

Mnie interesuje zakup zaledwie trzech, może czterech gier których tytuły umieściłem w dziale Kupię/Sprzedam/Zamienię. Allegro przeglądam regularnie i jak narazie poszukiwanych cartów ni chu chu nie widać. A obecnie szukanie gier w komisach lub butikach w moim mieście zupełnie nie ma sensu bo nawet nie ma jak sprawdzić czy to ta sama gra. Pozostaje jedynie allegro i życzliwość koegów/koleżanek z forum....
Zapisane

Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #32 : Kwietnia 02, 2009, 09:47:34 »

Byłem, zobaczyłem i kupiłem. Więc  tak:
Pegasus
- ceny są inne przez telefon a inne na miejscu
- jak ktoś liczy że kupi 168 in 1 za 3 zł to niech zapomni, kosztują prawie 20 zł
- to samo ze składankami typu 2 in 1, 4 in 1, 11 in 1, tak 5 - 15 zł zależy co.
- pojedyncze gierki po 3,50 jak weźmie się dość dużo jak nie to po 4 zł
- wiekszość cartów ma kartoniki i folijki ale nie wszystkie, część z nich jest zniszczona
- są prostokątne pady, niby nowe a czuć że używane, każdy ma inną twardość przycisków, choć są takie same.
- jest pegasus 16 bitowy

Snes
- wysokie ceny
- nie znajdzie się nic ciekawego oprócz japońskiego donkey konga, o j-rpg czy fajnych platformówkach nie wspominając

Megadrive
- nowe konsole w boxach ale w zawrotnych cenach
- troche gierek, nawet coś ciekawego można wychaczyc ale ceny wysokie

Psx, PS 2
- tytuły w większości kiepskie, ceny zawrotne crazy

GB
- gierki po 10 zł

nes
- 4 shitowe gry w ilościach kosmicznych laugh

Większość stuffu ma przebrane, wiara z Niemiec nawet była. Jak coś mi się przypomni to dopiszę, zaraz po robocie pojechałem do poznania, wróciłem po 22 także mam mózg jeszcze nieprzytomny zawstydzony
Mam troche adventure island 2, double dragon, kilka gimmickow i snow bros, katalogów gier do pegasusa, ze 2 prostokątne pady i cuś tam jeszcze jak wróce do domu to dopiszę. Jak ktoś coś chce to uderzać. Tu możecie sobie fotki rzeczy pooglądać http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7200070 to jest to co zdążyłem wystawić.
Oczywiście dla Was będą normalne ceny, tyle że nie mam tego za dużo bo większość do siebie wziąłem. Mogę sie na coś powymieniać też.
Sobie wziąłem kilka składanek 2 in 1, 4 in 1 (na którejś jest super contra), castlevanie 1 i 2, ale to były pojedyncze sztuki.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2009, 09:49:23 wysłane przez Newander88 » Zapisane
Ukukuki
Gość
« Odpowiedz #33 : Kwietnia 02, 2009, 14:21:13 »

Ile chcesz za Gimmick , Snow Bros, Double Dragon , pada i katalog? Wstępnie zamawiam.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #34 : Kwietnia 02, 2009, 15:54:28 »

Prosze o podanie jeśli to możliwe Twoich cen, oraz ilościowo ile miał ten człek gier,oraz ile mu jeszcze zostało po Twojej wizycie Smile
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #35 : Kwietnia 02, 2009, 22:59:53 »

Ja bym zamówił Adventure Island...niewiele w to grałem ale chętnie lepiej zapoznałbym sie z tą grą. Jaki rodzaj transakcjii i jaka kwota Cię zadowala??
Zapisane

Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #36 : Kwietnia 04, 2009, 09:54:29 »

Ludu forum, ze tak sie wyraze. Z gory przepraszam za brak polskich znakow lecz akurat teraz mam taka klawiature.
Wiec tak gier troche gosciowi zostalo, listy mi nie wyslal. Jutro albo pojutrze postaram sie zabrac to co mu zostalo. Zrobie zdjecia tym razem bo napewno cos zostanie, poza tym ma gierki na GBA  za 20 zl nowki jakby kogos to interesowalo. Jezeli ktos chce to wezme wiecej prostokatnych padow (wtyczki szerokie i waskie).
spazz4 czlek mial sporo gier, ale sporo juz nie ma:)
SebaSan1981 taniej niz na allegro wystawiam, dogadamy sie tylko napisz mi napewno czy chcesz to wezme wiecej.
Jezeli ktos z Was ma cos ciekawego to nawet mozemy sie powymieniac za te gry/pady.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2009, 09:56:40 wysłane przez Newander88 » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #37 : Kwietnia 04, 2009, 10:47:41 »

Interesują mnie prostokątne pady - minimum 4 sztuki, carty jeżeli są w solidnych boxach każda ilość, najlepiej zadzwoń do mnie gdy będziesz u niego telefon podam Ci na PW a ja oddzwonię i powiesz mi co człek ma, prawdę mówiąc mogę kupić nieograniczoną ilość cartów. Interesują mnie też broszurki. Troszkę nie fair zrobiłeś ze najpierw wystrzeliłeś z tym na allegro, ale czekam na telefon bo naprawdę nie będę żałować grosza jeśli tylko będzie co kupić a i Tobie dam zarobić.
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #38 : Kwietnia 04, 2009, 17:06:35 »

edit:: vulomedia sczezła...


To tak ogólnie jak tam jest w środku.
Gościu jest wporzo idzie się dogadać jeżeli chodzi o ceny zdradzę tylko że kupiłem gry na Nintendo 64 miały być po 50 dych a kupiłem za 25.
Kardridzy miał bardzo dużo np double dragon 3 i 168 in 1 te 2 gry razy może 400 w kartonie.
Coś czuję że za miesiąc po wypłacie się znowu przejadę biggrin
Wrazie pytan prosze pisac.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 03:37:28 wysłane przez MWK » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #39 : Kwietnia 04, 2009, 17:28:45 »

Jade z Tobą ! tylko podaj termin na PW.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.