Marca 28, 2024, 15:09:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Komisy, Lombardy Itp.  (Przeczytany 26119 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MWK
Gość
« Odpowiedz #60 : Kwietnia 17, 2009, 22:34:05 »

Nasz "Agent" jest już w drodze ;-)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #61 : Kwietnia 17, 2009, 22:38:53 »

Nasz "Agent" jest już w drodze ;-)

Ale o co chodzi jakby?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #62 : Kwietnia 18, 2009, 05:40:06 »

W drodze czyli w drodze, kisze się właśnie na dworcu w Poznaniu. Spis tego co ma gostek podam około 18. Pozdro naughty
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #63 : Kwietnia 18, 2009, 16:56:01 »

Aktualizacja. Jestem już po małych zakupkach u gościa. Ci co twierdzili że ma mało to szkoda nawet się o nich wypowiadać. Ma setki cartów podatnych na modyfikacje (głównie nrom,mmc1,mmc3). Na ten przykjład zostało mu jeszcze co najmniej 70 cartów z Mission Impossible i 150 Pipe V. Dla NES ma tylko 4 tytuły ale podatne na modyfikacje. Dokładna relacja z fotkami i spisem jutro po południu jak dojde do siebie, już prawie 40h bez snu. Pozdro heh

Chwała tym co zmajstrowali kioski internetowe na dworcu.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #64 : Kwietnia 19, 2009, 23:47:31 »

Ja bym chciał Adventure Island 4... ma tego typu gry czy też nie zabardzo??
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #65 : Kwietnia 19, 2009, 23:58:04 »

Tu masz odpowiedź
http://www.nesforum.e9.pl/index.php?topic=2537.0
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #66 : Października 30, 2009, 15:42:23 »

Kolejny trop, który pewnie jest już dalekim wspomnieniem, lecz o którego to sprawdzenie jednak uprasza się Naszych Warszawskich Inspektorów w przypływie Ich szeroko pojętej "wolnej chwili" :

Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #67 : Października 30, 2009, 16:12:17 »

A co do Gniezna (bo stąd jestem), chyba koledze Newanderowi chodziło o miejsce, gdzie stacjonowali "piraci". Poza starociami, sprzedawali też pirackie gry na PCta, PS2, PSX, XBOXa. Mieli parę "rodzynków": prawię nówkę IQ-502 i SNESa. Głupi byłem, bo obchodziły mnie wtedy tylko emulatory. Sad

Z czynnych sklepów, ostał się ten na Krzywym Kole (równoległa do Dąbrówki). Jest to komis z komórkami (rozpoznać można po szyldzie z Game Boy'em). Asortyment konsolowy:
-Game Boy Color (prawie nówka)
-Nintendo 64 (prawie nówka)
-karty do GB
-karty do N64
Jak ktoś chce mogę pójść i zrobić spis gier, jakie ma. Ceny są przyzwoite. Smile
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #68 : Października 30, 2009, 16:19:54 »

Kolejny trop, który pewnie jest już dalekim wspomnieniem, lecz o którego to sprawdzenie jednak uprasza się Naszych Warszawskich Inspektorów w przypływie Ich szeroko pojętej "wolnej chwili" :



Podobnych naklejek mam dziesiątki na cartach, trzeba by bardzo dużo czasu poświęcić aby dotrzeć do tych firm czy też
odnaleźć jakiś ślad po ich egzystencji.
Zapisane

Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #69 : Października 30, 2009, 21:35:06 »

Kolejny trop, który pewnie jest już dalekim wspomnieniem, lecz o którego to sprawdzenie jednak uprasza się Naszych Warszawskich Inspektorów w przypływie Ich szeroko pojętej "wolnej chwili" :



Koleś ma jeszcze tą firme, teraz zajmuje się kasami fiskalnymi, akcesoriami do kompów itp. To strona jego firmy:
http://www.jacekphu.com/
Czy coś ze starych czasów zalega im w magazynie - wątpie. Komu się chce to może zadzwonić, tam na jego stronie są namiary...
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #70 : Października 30, 2009, 22:20:55 »

Masz ktos informacje dotyczące Trójmiasta? Meliny, targi itp:>
Zapisane
stiffer
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #71 : Listopada 11, 2009, 13:42:26 »

i ponawiam pytanie. wie ktos czy zostalo cos w Lublinie?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #72 : Listopada 11, 2009, 13:49:21 »

Ja czasami bywam w Lublinie bo mam niedaleko ale poza bazarkiem na ul.Ruskiej i tym nowym obok zamku nigdzie nie mogłem znaleźć żadnego sklepiku gdzie ktoś miałby w ofercie carty lub konsole.
W Chełmie to tylko mój znajomy zegarmistrz którego żona na bazarze sprzedaje-ma w ofercie sporo gier i konsol. Niestety carty w ogromnej większości na glucie a konsole na poziomie gumowych BS'ów lub klawiatur...
Zapisane

Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #73 : Listopada 11, 2009, 14:39:28 »

Masz ktos informacje dotyczące Trójmiasta? Meliny, targi itp:>
Niedaleko Starego Miasta w Gdańsku, po drugiej stronie ulicy, praktycznie kolo wesołego miasteczka jest centrum handlowe, nie pamiętam nazwy, do gameboya coś tam można znaleźć, do innych może też, nie wiem byłem w okolicy na wakacjach i tyle znalazłem. Nie podam dokładnego adresu bo nie mam pojęcia crazy
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #74 : Listopada 11, 2009, 15:00:15 »

Bardziej by mi o NES/Fami chodzilo;P
Zapisane
Ghunter
Gość
« Odpowiedz #75 : Sierpnia 01, 2010, 16:08:55 »

Jeśli ktoś będzie w Częstochowie to radzę odwiedzić komis z grami ''Świat gier'' al. NMP 28 (w bramie) mają tam dużo gier na Gameboya, Snesa ( większość w boxach, cena do negocjacji), N64 (też w boxach), gry na NESa w znikomych ilościach oraz standard w postaci PSX, PS2, Xbox itd, jeśli chodzi o konsole starszej generacji, to od czasu do czasu można coś wyhaczyć, w tej chwili zalega tam konsola N64 w boxie oraz Sega Genesis też w pudle Smile Jeszcze niedawno się dowiedziałem o gościu co prowadzi sklep z zabawkami i sprowadza czasami karty do pegasusa, będę się wybierał za jakiś czas do niego bo mówił, że w sierpniu przywiezie sporo (ciekawe skąd?) ale nie liczyłbym na coś wielkiego, spodziewam się, że to będą same bazarki Smile
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #76 : Sierpnia 01, 2010, 22:03:12 »

Kilka dni temu wpadam do pewnej laski (sklep komputerowy "Bajt"), u której przez całe moje ośmiobitowe życie zaopatrywałem się w różnorodne gry oraz akcesoria i... natychmiast uciekłem w popłochu - 100% telefony komórkowe :-(
Zapisane
kondzio251
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #77 : Sierpnia 08, 2010, 19:48:09 »

Witajcie. Znacie jakieś miejsca w Krakowie ze starymi konsolami? Bądź ogólnie retro Wink ? Gdzieś widziałem jakiś sklep "Świat gier" , bodaj na Józefa Dietla.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #78 : Sierpnia 08, 2010, 19:53:33 »

Cytuj
Byłem przedwczoraj w Gnieźnie służbowo, miałem wolną chwilę więc poszedłem na obchód. Pamiętam że jak kiedyś byłem to na Warszawskiej był w podwórzu taki sklepik z konsolami. Gość miał nowe i stare konsole oraz gry/akcesoria do nich. Jeżeli ktoś o tym miejscu wiedział i chce się tam wybrać to mam smutną wiadomość, sklepiku już nie ma
Jeszcze a'propos tego sklepu, to się okazało, że panowie ze swoim stuffikiem gdzieś przenieśli się. Za niedługo się dowiem, gdzie.
Zapisane
stiffer
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #79 : Sierpnia 15, 2010, 00:00:40 »

bylem w jasle na targu i... jest jeden koles, ma carty ale same 48in1 100in1 itd. lipne plastiki, nic ciekawego. cart za 5 lub 10zl
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.