Marca 29, 2024, 01:56:38 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor W±tek: ZLOT Emu-NES site  (Przeczytany 22118 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Lipca 09, 2006, 17:39:54 »

Gdzieś Senshu pisał na forum, że wraca wcześniej bo EP5 chcę nawiedzić. Nie chce mi sie tego posta szukać, tak pamiętam.

Pomysł Setezer'a dobry, sprawdzony przez wielu również, optymalny na mniejsze zloty.
Kurde, z 0,5 godziny tego posta pisze już. Chciałem przekazać, że jestem za jakiegokolwiek typu zlotami, choć jest 50% szans iż przybęde. Mimo to jak sobie wyobrażę takie spotkanie... No to czuję że 'musze tam być', e, a przede wszystkim 'chcę tam być'. Pozytywnie być powinno, raczej akcji z zagubionymi konsolami bądź zgon'ami nie będzie... mam nadzieję. Zakładajc oczywiście, iż zlot się odbędzie bo napisałem tego posta z perspektywy pewnego już zlotu, zapaliłem się tym.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #21 : Lipca 09, 2006, 21:03:31 »

taki zlot bylby nawet do zorganizowania, gdyby nie to, ze jestesmy porozrzucani po calej Polsce...

Set, ty qrwa mieszkasz "niedaleko" :> mnie
Zapisane
kiter
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 63


« Odpowiedz #22 : Lipca 09, 2006, 21:59:21 »

ja bym mogl nawet byc pod warunkiem ze ten zlot bylby gdzies w moich okolicach Smile czyli w dolnośląskiem, a to daleko od srodka polski, wiec szansa jest minimalna :/
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #23 : Lipca 10, 2006, 11:15:11 »

Kochani!!! Ja, także jestem z lubelskiego - Łukawka k. Puław (niech Pan Bóg jej świeci chwałą)... widzę że dzięki Pierunowi I Barmanowi mamy tutaj na wschodzie silną ekipę na taki zlot... wschód Polski to jest to (ukraińsko-rosyjskie klimaty i OSTRe gardła) ... myślę że taki zlot mógłby się odbyć.... właśnie najlepszym wyjściem byłoby woj mazowieckie (tam też czuć siłę NES'a)... ja to widzę jako działkę blisko wody...nie martwcie się o ilość fanów jest ich całe mnóstwo... nawet jeśli nie widać ich na tym forum... NES to piękna idea... pełen oldschool... ludzi którzy kochają oldschool jest mnóstwo... co do organizacji... NESOWISKO (pod patronatem Emu-NES) powinno zostać odłożone jeszcze przynajmniej na rok, może dwa.... jest tutaj kwestia...  pełnoletności...a  co się z tym wiąże, także umiejętności załatwiania pewnych spraw... myślę, że kiedy większośc z nas pozyska ten upragniony plastik z napisem Prawo Jazdy RP...łatwiej będzie nam rozmawiać na temat zlotu... poprostu ... musimy poczekać... a w tym czasie rosnąć w siłę... dojrzewać organizacyjnie (a strona i forum pokazuje jak wysoko już jesteśmy - co nie jest zasługą moją a "starego" sqadu...za co dziś dzień serdeczne dzięki... wogóle dzięki że tutaj jestem)... zlot... właśnie... dobre słowo... ja myślę ... że to nie powinien być zlot załogi Emu-NES, a zlot fanów NES... nawet tych trochę mniej wkręconych...co takiego mogłoby się tam dziać?? No wiadomo...
1. Bicie rekordu Polski w ustawioną wcześniej grę... (być może stałoby się to legendą - tradycją, coś na kształt Wielkiej Bitwy Warszawskiej - fani HH wiedzą o czym mówię)- ogólnie pełen freestyle
2. Dysputy na temat NES- konsola czy już sposób na życie.
3. Wymiana kartów.
4. Piwo.... no i może coś mocniejszego... (może nie całkowicie "Zlot ZGON"...ale umiarkowanie...
5. Ogólnie zabawa.... lajt....wakacje...
6. ....a na koniec... coś oczywistego.... zaciśnainie więzi między NES'ową rodziną...

Organizacja takiego zlotu to kolejne wyzwanie przed tą ekipą...ekipą Emu-NES.... wyzwanie, chyba najtrudniejsze jak dotychczas... wymagające odpowiedzialności...samozaparcia... olbrzymiej woli... no i kasy... ale to wszystko da się skręcić... a nuż zlot stanie się tradycją na skalę całej Polski...
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2006, 11:16:40 wysłane przez żuro » Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #24 : Lipca 11, 2006, 00:29:20 »

Ja też ze wschodu Cheesy Raczej bym nie pojechał na taki zlot, chociaż gdyby kasa była i miejsce przystepnę to czemu nie.
Zapisane
pawgal
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #25 : Lipca 17, 2006, 23:43:35 »

To może chociaż taki zlot na skype?1 w konferencji? Znalazłem niedawno taką opcję "Skypecast" to jest coś takiego jak czat tyle że mówiony. Maxymalnie może być100 osó ale zazwyczaj siedzi po 5 czasem 8 osób. Jest tam taka ciekawa opcja dawania komuś głosu - innym wyciszamy mikrofon i dajemy dojść do głosu komuś tam. Takie skypecast można założyć na jakąś datę i godzinę i poprostu dzwonić jako skypeout - tyle że za darmoche. Co wy na to?
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #26 : Lipca 18, 2006, 00:54:49 »

Kiepski pomysł. Jednak zlot to zlot i żaden czat nie może się równać ze spotkaniem twarzą w twarz.
Zapisane
pawgal
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #27 : Lipca 18, 2006, 14:58:27 »

właściwie to masz racje. ale mi jest za daleko do opola czy gdzieś tam Cheesy:d
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #28 : Kwietnia 24, 2007, 13:48:40 »

Odgrzewam temat.
Ostatnio nakręciłem się na Extreme Party. Na ostatnie pojechać nie mogłem, bo nie miałem z kim - raz że 15 lat na liczniku, dwa że w sumie nie wielkie znajomości w ludziach. No to później sobie poczytałem o EP5 i już wtedy sobie powiedziałem, że na następnym musze być  heh . Pooglądałem foty, poczytałem relacji kilka, w końcu Komodo mi opowiedział...

Napalony byłem przed rokiem na zlot EMU-NES - sytuacja ta sama. Ale w tym roku...w tym roku może się zmienić. Możliw że będzie okazja aby część ludzi się spotkała - EP6. Teraz koNESer mnie namawia, co by pomyśleć o naszym zlocie! No i dobrze prawi, możnaby, tymbardziej jak organizatorzy się spotkają na EP6... Wtedy byłaby droga wolna ku organizacji naszego zlotu. No bo powiedz, co w tym trudnego? Finanse? Koszt dojazdu i zrzutka na lokal. Że z lokalem ciężko? Obok siebie [dosłownie przez płot] mam klub, nie taki znowu duży budynek, ale wszystko co potrzeba jest, nawet ze dwa-trzy TV. Nie mówię że zaraz tutaj, daje przykład. Lepszy plener, działeczka nad wodą? Też idzie bez trudu zorganizować... Nawet i sala gimnastyczna może być.

Kto chętny byłby na zlot? Niekoniecznie w Warszawie, ja z koNESerem tu mieszkamy i znamy swój region. Jeżeli jesteś chętny, masz jakiś pomysł - wal. Naprawde to nie jest tak trudne do organizacji jak się wydaje...Bylebyście to WY mieli zapał i chęć pograć razem w Contre. Właśnie, NCL mamy do rozegrania panowie  :wink2: .
Czekam na Wasz odzew.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #29 : Kwietnia 24, 2007, 14:51:48 »

wszystko zalezy od czasu i lokalizacji, jak zlot bedzie w wawce to pojawie sie na bank, jak gdzies indziej to raczej nic z tego nie bedzie. nie chodzi o kwestie finansowa nawet bo przy dobrych checiach wszystko mozna. tyle ze ja tych dobrych checi mam tyle ze na zlot juz ich nie starczy.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #30 : Kwietnia 24, 2007, 15:24:38 »

No tak, nie napisałem nic o przewidywanym czasie zlotu. Na pewno będą to wakacje - na tym stopniu knowań nic więcej powiedzieć nie mogę, bo po prostu nie wiem.
Co do lokalizacji, to jest to zależne od propozycji - jeśli ktoś da jakąś sensowną, to wtedy będzie się i ją rozpatrywać. Od lokazlizacji jest zależna ilość ludzi. A od ilości ludzi lokalizacja...i tak to idzie.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #31 : Kwietnia 25, 2007, 12:05:14 »

Ja oczywiście w chwili obecnej jestem chętny. Powiem więcej, gdy będą znane detale... Wink
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #32 : Kwietnia 25, 2007, 19:21:31 »

To wcale nie jest głupi pomysł Wink Przy takich ogólnych założeniach szanse mojego pojawienia się na zlocie określam na 40%.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #33 : Czerwca 10, 2007, 22:54:53 »

Mamy pierwszą kłode nie do przeskoczenia - integracja początkowa chociaż organizatorów [czyli redakcji, bądź jej części] na ExtremeParty prawdopodobnie nie ma prawa bytu. W tym roku najprawdopodobniej zlotu PE nie będzie, przebąkiwuje o tym Kleju i kilka mniej lub bardziej powiązanych z redakcją ludzi. Ale przez Ściere ani Fenixa nie zostało to jeszcze potwierdzone oficjalnie...

No nic. Musze pogmerać głębiej. Idea zlotu nie może tak po prostu upaść, bo mam wielką ochote mocno się przyłożyć do organizacji...x].
Zapisane
Ignus
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 153



« Odpowiedz #34 : Czerwca 11, 2007, 10:54:10 »

No kombinuj, kombinuj bo sam chętnie bym się zjawił  :wink2: Jak napisałeś to nie wymaga to jakiejś większej organizacji - jak napisałeś wolałbym jakąś działeczke nad wodą czy coś, jakieś tv do tego, gril, piwko i mamy piękny, niedrogi zlocik  Wink Jeżeli ten pomysł wypali to będę obecny na 99% (ten jeden procent odejmuje bo mogę gdzieś wyjechać). Tylko nie łącz tego z żadnym EP bo mnie to nie interesuje i chce jechać na zlot EMU-NES  :wink2: . A co na to inne grubsze ryby tego forum? (Bojan, Siudym i inni modzi i admini) Też byście się zjawili?
Zapisane

koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #35 : Czerwca 11, 2007, 11:17:14 »

Cytuj
wolałbym jakąś działeczke nad wodą czy coś, jakieś tv do tego, gril, piwko i mamy piękny, niedrogi zlocik  Wink Jeżeli ten pomysł wypali to będę obecny na 99%
[snapback]12885[/snapback]


działkę z piętrowym domkiem,nad wodą mogę załatwić za free ale to by było w Gdyni :/
  a jak wiadomo nie każdy ma te 18 lat więc niektórzy mogli by miec problem z przybyciem,dojazd pociagiem czy pksem raczej do tanich nie należy

Myślę że najlepiej było by zlot zorganizować w Warszawie-nie dlatego że ja tu mieszkam,ale do stolicy wam by było najbliżej
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #36 : Czerwca 11, 2007, 12:05:28 »

Źle mnie zrozumiałeś Ignus - łączyć nie chcę, tylko mamy problem taki, że nawet Ci najdłużej powiązani z forum [i stroną] nie znają się osobiście. Planowaliśmy, aby część tam się spotkała, co by jakoś łatwiej było się później zintegrować. Jeżeli zlot miałby być, to na pewno nie dołączalibyśmy go do jakiegoś większego - własna, suwerenna inicjatywa. No i nie z jednym tv, a z kilkoma, wszak jak mamy sie spotkać, to pogramy troche  :wink2: .

Co do lokalizacji...koNESer na nowo przyniósł pomysł na zlot jakiś czas temu, na początku rozpatrywaliśmy co możemy załatwić 'na już'. Wiadomo, że jeśli mieszkamy w stolicy to miejscówki są tutaj. Myśleliśmy jeszcze nad domem brata koNESera, ale ciężej z organizacją - dojazd, dłużej przed zlotem by musiał przyjechać i organizować. Ja myślałem nad działką na Mazurach...jest tam prąd, do wody nie daleko, ale nie ma żadnej chaty, przez co automatycznie odpada.
Narazie szukam i orientuje się w cenach lokali jakichś. No i troche myśle o różnych atrakcjach, a z moją wyobraźnią na prawde może być kolorowo  ;] .

Czy odpowiadałoby Wam, gdyby zlot został zrobiony w Warszawie? Może sami macie jakieś propozycje, jakiekolwiek? Rzucajcie śmiało, każdą rozpatrzymy.
Zapisane
Ignus
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 153



« Odpowiedz #37 : Czerwca 11, 2007, 12:24:52 »

>Źle mnie zrozumiałeś Ignus - łączyć nie chcę, tylko mamy problem taki, że nawet >Ci najdłużej powiązani z forum [i stroną] nie znają się osobiście. Planowaliśmy, >aby część tam się spotkała, co by jakoś łatwiej było się później zintegrować. >Jeżeli zlot miałby być, to na pewno nie dołączalibyśmy go do jakiegoś większego  >własna, suwerenna inicjatywa.

No tak, źle zrozumiałem  :wink2:

>No i nie z jednym tv, a z kilkoma, wszak jak mamy sie spotkać, to pogramy >troche  :wink2: .

No to się rozumie  Smile  Każdy niech weźmie jakiegoś sprzętu (inne konsole może też) i będzie git (tudzież jakieś carty na sprzedaż lub wymianę  rolleyes ) [/quote]

>No i troche myśle o różnych atrakcjach, a z moją wyobraźnią na prawde może >być kolorowo  ;] .

"Rzut terminatorem na odległość" może być?  Cheesy

>Czy odpowiadałoby Wam, gdyby zlot został zrobiony w Warszawie? Może sami >macie jakieś propozycje, jakiekolwiek? Rzucajcie śmiało, każdą rozpatrzymy.

Warszawa pasi, całkiem niedaleko mam sumie. Tylko tak bardziej na obrzeżach jeżeli już, nie lubie zbyt dużego natężenia ruchu i innych rzeczy...

Czasu jest jeszcze troche, ale wypadałoby orientacyjnie zobaczyć ile ludzi by pojechało bo się okaże jeszcze, że będzie mało ludu i nie będzie się opłacać w ogóle jakikolwiek wyjazd...

EDIT: Nigdy nie wiem jak działają "quoty" w IPB, no cóż...  Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2007, 12:27:05 wysłane przez Ignus » Zapisane

MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #38 : Czerwca 11, 2007, 15:56:35 »

Skoro można się tu dopisywać ile ludu ma na tym zlocie być, to ja mogę się dopisać, bo skoro zlot ma być w Wawie to nie ma problemu, bo własnie tutaj mieszkam Wink .
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #39 : Czerwca 11, 2007, 16:29:52 »

Cytuj
A co na to inne grubsze ryby tego forum?
No, wiadomo, że żadnej grubej ryby z tego forum, czyli naszej redakcyjnej siódemki, zabraknąć nie może. Nie wiem tylko tego, czy w tym roku - szansę, że się pojawię gdyby zlot odbył się w tym roku, to jakieś 60%.
Dziwi mnie jednak, że część redakcji nie jest zbyt zainteresowana tym tematem...
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 18 zapytaniami.