Kwietnia 18, 2024, 12:25:20 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor W±tek: ZLOT Emu-NES site  (Przeczytany 22157 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Tubus
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 39



« Odpowiedz #60 : Lipca 07, 2007, 15:00:30 »

wiem że niedługo tu jestem, ale może się rozkręce Cheesy Jestem za woj. Lubelskim jako miejsce zlotu. Mieszkam jakieś 15km od Lublina (Pierun - możesz kojarzyć - Babin wiocha ok. 5km od Bełżyc)
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #61 : Lipca 07, 2007, 20:46:03 »

No to faktycznie wiocha Cheesy , pierwszy raz o niej słyszę. Za to w Bełżycach byłem wiele razy - przejazdem, kiedy jeździłem do Lublina. Jednak to oznacza, że ekipa 'Lubelska'
stale nam się powiększa,  nasza kandydatura ma coraz większe szanse, co żuro?  heh
Gdyby było nas jeszcze trochę więcej, to może zorganizowalibyśmy taki mini-zlot, tylko dla naszej ekipy...

Patrząc na to co się dzieje, wolałbym jednak poczekać do tej 18-stki, w tej chwili jest już raczej przesądzone, ze zlot się nie odbędzie, w roku 2008 już nie powinno być problemów, na dodatek może będzie choć troszkę lepsza pogoda, bo ostatnio u mnie dosyć często jest pochmurno i leje.

BTW. Bojana nie ma, to więcej roboty dla mnie Cheesy  Ale czasu mi nie brakuje, dlatego powinienem sobie poradzić. Ustaliłem, że mniej - więcej powinien być na stronce jeden nius( i 1 text) na tydzień, wtedy nie będzie problemu z materiałem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2007, 20:50:26 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Tubus
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 39



« Odpowiedz #62 : Lipca 07, 2007, 20:57:41 »

istnieje duże prawdopodobieństwo, ze jadąc do LBN jechałeś i przez Babin Cheesy ale tak patrze na wasze profile - w porównaniu do was to ja gówniarz jestem :/
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #63 : Lipca 07, 2007, 21:36:31 »

Wiesz Pierun... mnie to strasznie cieszy że "ekipa lubelska" się powiększa Smile już nas sporo Smile Zauważyłem że EMU-NES ma 3 wielkie wielkie źródła: mazowieckie, pomorskie no i właśnie ukochana Lubelszczyzna Smile
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #64 : Lipca 07, 2007, 21:44:03 »

bo zachód nie zna się na prawdziwym oldskulu  Tongue
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #65 : Lipca 08, 2007, 18:45:12 »

mnie tez najbardziej pasuje warszawa
bo tam pomieszkuje (z importu!)

zwlaszcza podoba mi sie opcja spotkania i zrobienia masowej wymiany kartow Smile


chociaz zjazd bez siudyma i oldschoolowego dziada to cos dziwnego dosc
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2007, 18:45:47 wysłane przez dropship » Zapisane
Ignus
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 153



« Odpowiedz #66 : Lipca 08, 2007, 20:00:48 »

Za rok tej strony może już nawet nie być...  Innym może się to hobby już znudzić, inni będą pracować, nie ma tak że w tym roku nie pasuje nikomu, a za rok wszyscy pojadą...

EDIT: Siudym, a twoje stanowisko?
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2007, 20:02:07 wysłane przez Ignus » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #67 : Lipca 08, 2007, 20:08:36 »

Nie no - ze mną, z koNESerem przecież się za organizację łapałem  Tongue . Chodzi tylko o moje nastawienie... Ale nie wiem jak pan siudym. Wymownie olewa topic - ciężki temat aktywności ruchowej.

Daf - rozumiem Twoje nastawienie, bo mnie też koli mocno że zlot właściwie nie ma w tym roku prawa bytu. Pierwszy zlot byłby wielkim osiągnięciem w historii EMU-NES, tak samo jak pojawienie się w PSX Extreme na początku tego roku. Co ja czułem czytając ten mail od Dżuja to jest nie do opisania... I chciałbym, aby zlot byłby w pewnym sensie taki sam. Abyśmy się wszyscy aktywni, zainteresowani tym cyrkiem zwanym NESem spotkali, razem porozmawiali, pograli. Jak sobie wyobrażę te sytuacje to aż mi się serce raduje, że ona nastąpi. Realnie. Pierwszy zlot musi odbyć się w pełnym składzie. Z najważniejszymi dla nas ludźmi. Nie może pomiędzy nami zabraknąć żura, Qurka czy Bojana... tak samo siudyma zresztą, ale przybyłby, tylko takiego 'obojętnego' gra [prawda, panie Laskowik?  heh ].

Zjazdy nie wielkie w tym roku pewnie się odbędą, przed zlotem ogólnym przydałyby się. Ekipa warszawska ma dumny plan się w te wakacje spotkać...nie raz x). Lubelszczyzna też widze nie próżnuje, BARDZO DOBRZE!
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #68 : Lipca 08, 2007, 20:31:22 »

Moje zdanie jest takie - całkiem dużo ludzi jest chętnych na zlot, niektórzy na 'ogólny', a niektórzy tylko na lokalne. Ja bym proponował, aby jednak wybrać jakieś miasto, które znajduje się gdzieś 'pomiędzy' i połączyć chętnych ze zlotów miastowych, tworząc zlot ogólny. Zapewniam, że jakby połączyć lubelski crew z warszawskim, na pewno też bym się na nim stawił. Nawet, jeśli miałby być w Warszawie (no bo do Lublina niestety...).
Będę w tym roku walczył, żeby doszło to do skutku, ponieważ podzielam zdanie Ignusa...

edit: a już nawet pominąć ideę wspólnej rozgrywki, po prostu pójść się razem napić, czy coś w ten deseń (dlatego propozycja Gdyni była dla mnie idealna - nocleg zapewniony. Ale rozumiem Was - ja sam ze względu na dystans nie mogę sobie pozwolić na chociażby wspomniany wyżej Lublin...)

edit2: kuźwa, ekipo! Pokażmy, że stać nas na wspólny wysiłek. Już raz, z NChL, nie wyszło... ;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2007, 20:50:23 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #69 : Lipca 08, 2007, 21:12:00 »

Damy rade kurna Daf widze że Gdynia jako miejscówa zlotu ci  sie spodobała i bardzo dobrze Tongue
Sie napaliłem strasznie i myślałem że to wszystko uda sie zorganizować w tym roku.....lecz nie przewidziałem pewnych przeszkód które stoja niektórym na drodze ku spotkaniu

Myśle że dobrze że chłopaki z Lubelszczyzny chcą sie spotkać,my też we Wsi Warszawa zrobimy mam nadzieje niejedno spotkanie....?kto wie alkohol.......a nóż widelec coś więcej,jakieś mini rozgrywki.....ogólnie gadanie itp...co za tym idzie ZGRANIE waszej i naszej ekipy ze stolycy  Smile  a to oznacza że ZLOT w pełnym składzie będzie miał większe szanse sie odbyć w przyszłym roku Smile

PS.Strona będzie dłuuuuugo  jeszcze,szybciej to ja sie przekręce,wierze że tylu wspaniałych gości tu pozostanie i jeszcze przez długo nie przestanie nawijać o ukochanych 8 bitach
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #70 : Lipca 08, 2007, 21:19:04 »

Ignus pojechał chyba o ogólnych ścieżkach losu. Bo są na tym świecie rzeczy, które póki my żyjemy na pewno nie odejdą...

Jak tak wszystkim zależy, no to już, możemy robić  Cheesy . Dla mnie wszelka aktywność w tej kwestii to ogólna radość że jest więcej takich osób. Kto chętny? Sie niech wpisuje.
Tylko jeśli Warszawa, to przydałby sie jakiś lokal żeby móc sobie 'pozwolić'. Nocleg najlepiej  Tongue . No i żeby pograć. A miejsce wywalczyć bez kasy ciężej, więc co proponujecie? Jestem ZA spotkaniem. Nie będzie to taki zlot, no ale spotkać się możemy i przygotować do spotkania na większą skale. Fakt że takie spotkanie nas zjednoczy, ja jako takie spotkanie chciałem uznać Extreme Party...ale nie mam żadnych wiadomości i pewnie się w tym roku nei odbędzie.

No to jak będzie? Jakieś miejsce konkretne, jakieś propozycje..? Ile osób przede wszystkim.
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #71 : Lipca 08, 2007, 22:55:15 »

od biedy mozna sie zakwaterowac w akademiku jakims, jesli zakladacie przyjazd na dluzej

problem polega na tym, ze w nich nie ma telewizorow :-)


co do picia, to moze od biedy jakis student czy cos w tym stylu, nie wiem gdzie tanie piwo, bo jak juz gdzies laze to zazwyczaj do jadłodajni filozoficznej, albo aurory, a tam sie rozmawia srednio
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #72 : Lipca 09, 2007, 14:46:21 »

Akademik? Łoja  Cheesy . Pomysł ciekawy, oryginalny, ale telewizory... Zresztą w sumie to nie jest taki problem. Napisz coś więcej ze swojej wizji dropship, z chęcią przeczytam. Bo najlepsza byłaby kwatera typu jakiejś małej sali. Jakieś kilka telewizorów [ze 3], przed którymi można spokojnie usiąść. I jakiś stół większy, co by razem usiąść i 'poobradować'. Tak to widze. Ale samego miejsca takiego nie mam...
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #73 : Lipca 16, 2007, 00:40:29 »

Dobra chłopaki, za tydzien jestem w PL, na 3 tygodnie i tak sie sklada ze w międzyczasie chyba sie pojawie w Warszawie bo mnie znajomy zaprasza juz od dawna, wiec jesli ktos zdecyduje zrobic jakies male spotkanie to mozecie na mnie liczyc
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #74 : Lipca 16, 2007, 01:18:06 »

Cytuj
Dobra chłopaki, za tydzien jestem w PL, na 3 tygodnie i tak sie sklada ze w międzyczasie chyba sie pojawie w Warszawie bo mnie znajomy zaprasza juz od dawna, wiec jesli ktos zdecyduje zrobic jakies male spotkanie to mozecie na mnie liczyc
[snapback]14073[/snapback]

W takim razie bądź pewien że sie spotkamy......oczywiście w nieco większym Warszawskim gronie Smile
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #75 : Lipca 19, 2007, 12:50:22 »

Sorka za post jeden pod drugim ale sprawa ważna

Senshu podaj datę kiedy będziesz w Warszawie bo chcielibyśmy i z Tobą sie spotkać

EDIT:
W ogóle to Warszawiaków prosiłbym o podanie jakiegoś terminu przybliżonego,kiedy to spotkanie będzie miało miejsce

Ja sie dostosuje heh
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2007, 12:52:56 wysłane przez koNESer » Zapisane
marijuz
Go¶ć
« Odpowiedz #76 : Sierpnia 05, 2007, 14:33:43 »

wiecie , chociaż nie mieszkam na drugim końcu polski to nie chciało by mi się jechać do warszawy , żeby na pegazusie pograć ;] . Nie chciało mi się czytac wszystkich postów , jeśliktoś zarzucił taką propozycję to się z nim zgadzam. Mianowicie , zrobić kilka , a nawet kilkanaście miejsc zlotu. Tak aby każdy miał blisko.
Zapisane
nightking
Go¶ć
« Odpowiedz #77 : Sierpnia 05, 2007, 14:56:57 »

Cytuj
wiecie , chociaż nie mieszkam na drugim końcu polski to nie chciało by mi się jechać do warszawy , żeby na pegazusie pograć ;] . Nie chciało mi się czytac wszystkich postów , jeśliktoś zarzucił taką propozycję to się z nim zgadzam. Mianowicie , zrobić kilka , a nawet kilkanaście miejsc zlotu. Tak aby każdy miał blisko.
[snapback]14543[/snapback]
Gościu krótka piłka ...
Urzędowałeś kiedyś na bajki.tv.pl ??
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #78 : Sierpnia 05, 2007, 16:08:08 »

Kilka miejsc zlotu..? Jak to sobie wyobrażasz? Mieliśmy zrobić w Warszawie pierwszy zlot. Zobaczymy jak to będzie. Nie chce Ci się jechać - nie przyjeżdżaj, obowiązku nie ma. Tylko, że główną atrakcją nie byłby Pegasus, a chociażby granie w Contre na NESie NTSC na projektorze, czyli ekran na pół ściany. W sumie to nawet atrakcja nie jest, w świetle moich du(r/)mnych planów.

Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #79 : Sierpnia 05, 2007, 16:27:45 »

wiesz... 'Kilka miejsc zlotów', a redakcja ma u nas kilka osób... Zloty jedno-, dwuosobowe? Wink To już raczej nie 'zlot', z spotkanie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2007, 16:28:24 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.