Kwietnia 19, 2024, 15:04:02 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor W±tek: ZLOT Emu-NES site  (Przeczytany 22158 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #80 : Sierpnia 05, 2007, 17:10:42 »

No właśnie, vide spotkanie warszawiaków.
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #81 : Sierpnia 06, 2007, 18:42:26 »

to zrób

matole
Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #82 : PaĽdziernika 06, 2007, 19:04:13 »

Witam.

Długo sie nad tym zastanawiałem i wogóle czytając cały ten temat doszedłem do kilku wniosków nad ogólnym sensem organizacji takowej lib... yy znaczy sie ZLOTU ;-) Ale najpierw, generalnie chciałbym zapytać Was, Forumowicze o najważniejszą kwestie determinującą wogóle całość takiej imprezy - mianowicie :

CZY ktoś i ILE osób deklarowało by sie na EWENTUALNY przyjazd do mnei do Rzeszowa ?? Termin jeszcze do ustalenia ale na bank przyszły rok... wiosna albo cos takiego bo musiało by sie zrobić cieplej.

Sprawa jest następująca - powiedzmy, że miałbym do zaoferowania miejscówke, wolno stojący betonowy, 2-piętrowy budyneczek, wynajmowany na tego typu i podobne biby. Wiele razy robiliśmy tam czyjeś urodziny :-) Wyposażenie jego jest raczej skromne ale jest to duży obiekt. Na pierwszym pietrze sala główna, można spokojnie zaadoptować to pod main room czyli Pegasus w akcji a na górze jest nieco mniejszy pokoik z ławeczkami i krzesełkami jak w szkole. Do tego malutkie pomieszczenie gospodarcze, nie pamietam jak z ubikacją, musiałbym zapytać. Prąd oczywiście jest. Wypożyczenie kosztuje + - 500 pln na dobe. Ja od siebie praktycznie bez wiekszych problemów załatwiłbym podstawowe materiały niezbędne do życia + związane z jedzeniem oraz wyjebane w kosmos nagłośnienie, tak więc w nocy można nawet bankiet zrobić. Jedyne czego nie mam i mieć na bank nie będe to rzutnik albo inne tym podobne urządzenie wyjściowe prezentujące obraz.

Wszystko jest do dogrania wraz ze szczegułami, kimać mozna by na dole, jeść gdziekolwiek itp. Budynek jest praktycznie przy centrum wiec blisko do sklepu, na dworzec and so on.

Tak więc to tyle ode mnie na dzień dzisiejszy, najważniejsze to puki co deklaracja chętnych mniej lub bardziej zainteresowanych owym wydarzeniem bo jak ma przyjechać 5 osób to sie mija wogóle z celem... wiadomo. No a potem dogralibyśmy reszte, typu, data, detale miejscówki, dojazd, koszta no i przede wszystkim rzutnik w miare przyzwoity.

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #83 : PaĽdziernika 06, 2007, 19:10:46 »

ech, ta lokalizacja... Do Rzeszowa mam około 500km, więc ja odpadam, zdecydowanie...
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 460



« Odpowiedz #84 : Grudnia 13, 2007, 23:01:55 »

Może coś w łodzi? ;P Wszystkim blisko, bo po środku Polski xD A może by tak  tą imprę połączyć ze zlotem fanów nintendo (organizowanym przez ŚwiatN)?
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #85 : Grudnia 13, 2007, 23:29:49 »

Cytuj
Może coś w łodzi? ;P Wszystkim blisko, bo po środku Polski xD A może by tak  tą imprę połączyć ze zlotem fanów nintendo (organizowanym przez ŚwiatN)?
[snapback]16632[/snapback]
ja się piszę na to w każdym zakątku polski mogę być Tongue
Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #86 : Grudnia 14, 2007, 15:47:58 »

Fajnie, że w końcu sie ktoś zainteresował tematem... aczkolwiek szkoda ze po 3 miechach są "tylko" 3 osoby, które w jakikolwiek sposób sie wypowiedziały.

Duobix, dobry pomysł, możemy sie nawet podłączyć pod Atarowców - oni co chwila gdzieś sie ustawiają. Myśle, że nie mieli by nic przeciwko gdybysmy połączyli 8-bitowe siły skoro sami nie możemy nic konkretnego rozkminić.

Jeśli o mnie chodzi (i o RZW) to już swoje napisałem niemniej co do wypadu to zajmuje podobne stanowisko jak koNESer - jak znajdzie sie konkretny organizator to ja i do ŁDZ czy WRC moge pojechać, byle było warto bo jak narazie to widze, że wiekszość... heh czasmi sie zastanawiam, że może lepiej żeby tak zostało.

Wesołych Świąt Forumowicze.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #87 : Grudnia 14, 2007, 16:08:44 »

Możecie śmiało zrzucić wine na mnie, bo ja zawiniłem. Wszak sam podjąłem się organizacji... Ale (zresztą nie pierwszy raz to pisze) ostatnio w moim życiu naprawde sporo się działo i wszystko jest inne niż kiedyś. Rezultatem "tego" jest brak czasu i chęci  na uczestniczenie w 'scenowym życiu'...
Mimo wszystko będe sie starał coś zorganizować. Plany miałem naprawde dumne i chciałbym choć połowę ich dopiąć. Ale samodzielnie pod szyldem tylko EMU-NES mi sie marzy... Choć połączyć siły z jakimiś staroszkolnymi konsolowymi pasjonatami nie byłoby źle. Ale to nie to samo co własny zlot. Może jestem idealistą no.

Jeśli sam nie będe potrafił nic zrobić, dam o tym znać. W każdym razie zapowiadam wsparcie w sprawie zlotu jak tylko będe potrafił!
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #88 : Stycznia 20, 2008, 13:49:44 »

Tez chetnie przyjade. Ale to musi byc zorganizowane wczesniej Wink

Moze duzo osob chce, ale nie pisze tutaj tego Smile (dlaczego ?? xD)
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #89 : Stycznia 20, 2008, 14:06:53 »

Może na przykład klawiatura im nie działa, nie mam pojęcia... Ej! Czemu nie piszecie?!
Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #90 : Stycznia 22, 2008, 01:01:48 »

Ja już swoje w tym temacie wylałem niemniej jednak w celach stricte informacyjnych dla zainteresowanych i tych, których z zajawki zapraszać nie trzeba powiadamiam, iż najprawdopodobniej (na 99% bo zawsze sie cuś może przydażyć) pojawię się na Magnificonie 6 organizowanym 29-30 marca 2008 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, mieszczącego się przy ulicy Zakopiańskiej 62 w Krakowie (więciej info tutaj >> http://magnificon.net/) będę miał z ramienia organizatorów swój koncik na "korytarzo-gamesroomie" wraz z przydzielonym TV oraz swoim Pegazem i grami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2008, 01:02:24 wysłane przez MWK » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #91 : Stycznia 30, 2008, 23:17:47 »

MWK czy byles juz wczesniej na tym konwencie ? Jakby mi sie udalo jakas ekipa ode mnie zebrac, to moze i bym pojechal, samemu mi sie troche nie chce, mam dosyc daleko do Krakowa. Szkoda ze jestesmy wszyscy tak porozrzucani po tej Polsce :/
Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #92 : Lutego 02, 2008, 02:28:35 »

Senshu, generalnie, w miarę możliwości jeżdżę na zloty atari, jeśli chodzi konkretnie o Magnificon to nie byłem nań nigdy. Anime, mimo iż lubie to raczej nie moja liga i bywałem tylko sporadycznie na kilku konwentach razem z moim kumplem co jest zajarany tematem maksymalnie i z nim też uderzam tym razem.

BTW Porozrzucani to raz a niezorganizowani to dwa... nie widze obecnie żadnego innego wyjścia jak podpiąć sie pod jakiś inny zlot. Chyba, że czas coś zmieni w co śmiem powątpiewać. Jak już wspominałem - ja tak czy siak tam będę i grać zamierzam do bólu we wszystko co mam lub co planowałem skończyć - jeżeli ktoś ma ochotę i sposobność się podpiąć tudzież przytaszczyć coś swojego to zapraszam, będzie total.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 02:29:28 wysłane przez MWK » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #93 : Lutego 02, 2008, 10:44:37 »

Hyhy, MWK, dziadziejesz. Jeszcze Ci szczena zachaczy o ziemie, coś tak mi sie wyraźnie udziela to odczucie Cheesy.

Wszystko jest na etapie wczesnego planowaaania, zlot musi być w tym roku. Najwyższy czas.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 10:44:57 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Ignus
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 153



« Odpowiedz #94 : Lutego 02, 2008, 11:11:04 »

No to ja zaproponuje coś ze swojej strony. W dniach Sobota, 19.07.2008 i Niedziela, 20.07.2008 organizowany jest konwent w Łodzi. Zwie się on Funekai. Tak jak MWK mam możliwość zarezerwowania troche miejsca na panel / nes room. Panel można zrobić oczywiście o NESie, jakimś cart-hackingu, czy ogólnie o rozwoju konsol czy coś na ten deseń (byle nie o Final Fantasy, oklepany już temat jak świat). W Warszawie na Echiconie odbył się mini panel - Rocket z forum przyniósł swojego Fami i gry (kupione od Senshu notabene jeżeli dobrze pamiętam Smile ). No i było bardzo fajnie. Żałuje, że Dziad jeden w końcu nie przyszedł, ale kiedyś go dorwe  Tongue Wejściówki będziecie mieli zapewne darmowe, sleep room się jakiś tylko dla nas rezerwnie i będzie git  Smile  Integracja w pobliskim parku również obowiązkowa Smile (środek lata będzie więc nie ma chyba problemu natury temperaturowej). W samym środku Polski jest konwent więc mniej więcej każdy powinien znaleźć jakiś dogodny środek transportu Smile Jeżeli komuś się podoba ten pomysł to można się tu wpisywać, bądź na gadu-gadu, dzwonić, whatever  Smile

Jak na razie pytałem się Siudyma i Dziada. Pierwszy raczej się nie wyrobi z robotą, drugi jeżeli mnie pamięć nie myli napisał że wpadnie  Tongue

EDIT: A i jeszcze stronka konwentu na wszelki wypadek: TUTAJ
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 11:12:02 wysłane przez Ignus » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #95 : Lutego 02, 2008, 12:00:26 »

Baaa, jasne że wpadnie, wszak wakacje.
O ile nie zapomne jak z Echiconem, wtedy zawaliłem straszliwie, bo to sobota była. Cheesy

Zapisane
śmigło .::.
Go¶ć
« Odpowiedz #96 : Lutego 03, 2008, 15:06:49 »

MWK:
Cytuj
"w miarę możliwości jeżdżę na zloty atari"

Widzimy się na Foreverze? Smile
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #97 : Lutego 03, 2008, 15:13:20 »

Jak dla mnie trochę mało danych =)
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #98 : Marca 15, 2008, 04:53:56 »

magnificon sie zbliza, rozwazalem swoja obecnosc, ale widze ze rezerwacje miejsc zostaly juz wyczerpane. wybiera sie ktos tam wogole oprocz MWK? obecnie mysle ze lato (czerwiec lipiec sierpien) sa najbardziej sprzyjajacym dla mnie terminem, o ile bede dysponowac jakimkolwiek finansem (czyt. komornik mnie nie udupi) to moge nawet jechac stopem na krzywy ryj na drugi koniec polski. funekai brzmi bardzo dobrze, do łodzi z wawy jest calkiem blisko, przy okazji pewnie spotkalbym sie ze znajomymi ktorzy takze sa ortodoksyjnymi fanami anime i gier konsolowych. ja jestem za

Cytuj
ja się piszę na to w każdym zakątku polski mogę być tongue.gif
no to jest nas trzech, warszawiakow. Dziad zadeklarowal juz swoja obecnosc. teraz jedynie wypada wygenerowac ruch w temacie co by wiecej potencjalnych chetnych mialo motywacje wpisac sie tutaj. lisci wprawdzie jeszcze na drzewach nie ma lecz warto pomyslec o tym zawczasu.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 05:05:03 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #99 : Marca 19, 2008, 22:11:37 »

Z Rzeszowskiego R-kon'u_2008, niewiele ale zawsze coś :

http://www.mwkpegasus.ovh.org/rkon/


P.S. :: Jupiter, zaiste, totalna bardaszka z tą wyczerpaną rezerwacją miejsc.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.