Marca 28, 2024, 11:04:18 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor W±tek: ZLOT Emu-NES site  (Przeczytany 22114 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Rocket
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 111



« : Listopada 02, 2005, 16:25:51 »

Co wy na to aby w Wolnym czasie zorganizować jednodniowy zlot strony Emu-NES site. Miejsce Zlotu: Warszawa lub inna miejscowość dla których będzie najbliżej. Czas: Od godziny 10 do 20. Data i miejsce nieznane Cheesy.
Plan programu:
1. Wymiana/kupno/Sprzedaż kartdridży
2.Turniej w jakąś grę na NES'a/Famicom'a( Posiada ktoś jakieś oryginalne cart'y na Famicom?).
3.Jakiś wspólny posiłek.
4.Oglądanie filmów z graczami bijącymi rekord przejścia czasu w grach na NES'a/Famicom'a (Wierzcie, mam ich sporo Cheesy )
W czasie zlotu oczywiście Gra muzyka z gier na NES'a/Famicom'a (Mati i Flclfcl to wasza domena)
Dalej nie wiem, wy dajcie jakieś propozycje. Pamiętajcie ten zlot to tylko propozycja, wy możecie zmienić coś jak chcecie.
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Listopada 02, 2005, 17:00:45 »

Ja cię kręcę hahaaaa. Rocket normalnie strzał w dychę. Dobry pomysł, a nawet genialny. Weź też pod uwagę, że w tedy wszyscy bliżej się poznamy. Ahah, ale by była jazda. Najlepszy termin wakacje, w tedy i może dzieciaki na to polecą. Stary to było poprostu mistrzowskie.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopada 02, 2005, 17:26:57 »

Było! Tylko nie pamiętam gdzie... Opisywałem tam swoją wizję zlotu na moich terenach. Byłoby ciekawie...

Niemniej topic o zlocie EMU-NES bardzo się niebawem przyda. Jednak na razie w sferze marzeń...
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Listopada 02, 2005, 18:12:39 »

Ja myślę, że coś takiego może wypalić tylko trzeba się do tego odpowiednio przygotować, i z tworzyć dobrą organizajcę. Ciekawe co na to bojan.
Zapisane
barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #4 : Listopada 02, 2005, 18:40:39 »

To chyba raczej mało prawdopodobne Sad Fajna sprawa ale bez konkretów nie do organizacji.
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #5 : Listopada 02, 2005, 19:07:33 »

Mi się podoba ten pomysł, ale myśle że trzebaby było to innaczej zoragnizowac, bo samym pegazem na takim spotkaniu nie wyzyjemy (kazdy bierze swojego next gena i inne konsole Tongue), tymbardziej że jesli miałoby trwać jeden dzień to nie warto w ogóle się za to brac, najlepiej 2 dni. Po drugie co z lokalem ? musiałoby byc tanio, co oznacza...hmm za mało nas Cheesy wynajelibysmy jakąs bude dla psa co najwyżej...

pomysł fajny, ale chyba nigdy nie wypali....tzn, jest sposób - jak bedzie jakiś konwent czy cos w tym stylu, to moznaby było sie tam spotkać, ewentualnie dogadać z organizatorami co oni na to itp.
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #6 : Listopada 02, 2005, 19:58:42 »

Ja już się na ten temat wypowiadałem  - to żaden nowy pomysł, widziałem na kilku innych forach, był tam nawet ponawiany klika razy, ale jak dotad nic z tego nie wyszło :/ ( Jedno z tych for, to to na którym widziałem Rocketa - nie byłem pewien, że to ty, ale jak teraz zobaczyłem adres  twojej strony w profilu, to wiem że to ty)
Wciaz uważam, ze jest nas po prostu za malo (chociaż ostatnio zarejestrowalo sie klku nowych userów), i jesteśmy zbyt 'rozsiani' po POlsce...
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : Listopada 02, 2005, 20:37:04 »

No inicjatywe zapoczątkował Set - zaproponował lokal na swojej działce. No, Set, teraz sie nie wykręcisz  Cheesy .

Nie no 'świruje', ale to byłoby najlepsze rozwiązanie. Jakaś działka albo coś. Dojazd - pociągi może i dziadowe, ale mamy 'jeszcze' w naszym pięknym kraju. Tylko tak, żeby z każdego 'miejsca' jechały przynajmniej 2 osoby, nie samotnie! Bo byłoby kiepsko.

Oczywiście przywozimy konsole, gry, ciasto od mamci... Przy wejściu spis tego, co przywieżliśmy (sory, ale jednak lepiej i bezpieczniej by było tak...).
Składka - na prowiant, głównie napoje (ghegheghegheghe i wszyscy wiedzą o co chodzi)
ewentualnie kto mieszka bliżej miejsca spotkanie kołuje jakiś telewizor dodatkowy.

Zlot co najmniej 2-3 dniowy; można jakieś namioty wziąść ze sobą.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #8 : Listopada 02, 2005, 20:44:54 »

Fajnie by było, ale kłopot jest taki że ja mieszkam w woj. Opolskim, bardzo daleko od centrum Polski Cheesy a z opolskiego chyba tylko ja jestem, więc nie wiem czy skusiłbym się przemierzac cała polskę z konsolami...ciężka sprawa, lepiej na konwent/turniej sie umówic, bo wtedy znajomych wykombinuje (i chyba nie tylko ja Smile ).
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Listopada 02, 2005, 21:21:11 »

No kurcze. A ja na to już się za bardzo napaliłem. No dobra, a jeżeli ktoś nie ma już żadnej konsoli np. ja, no bo nie mam to co. No, a ja mieszkam w Białymstoku, i nie wiem kto jeszcze z tego forum. Senshu, a ja myślałem, że mieszkasz tam gdzie Siudym. On bodajże w Olsztynie. No cóż. Narazie można tylko pomażyć.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Listopada 02, 2005, 22:37:27 »

...na razie owy pomysl pozostaje w sferze marzen...

p.s. jest tu ktos z woj. pomorskiego ??
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #11 : Listopada 02, 2005, 22:46:38 »

Cytuj
Fajnie by było, ale kłopot jest taki że ja mieszkam w woj. Opolskim, bardzo daleko od centrum Polski Cheesy a z opolskiego chyba tylko ja jestem, więc nie wiem czy skusiłbym się przemierzac cała polskę z konsolami...ciężka sprawa, lepiej na konwent/turniej sie umówic, bo wtedy znajomych wykombinuje (i chyba nie tylko ja Smile ).
[snapback]1693[/snapback]

no właśnie o to mi chodzi - niektórzy mieszkają daleko od centrum...

Jest tu ktoś z lubelskiego? bo ja mieszkam koło Lublina:D
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #12 : Listopada 03, 2005, 15:21:26 »

Ja jestem z pomorskiego, tyle że kujawsko pomorskiego Smile. Turnieje w takie gierki jak Soul Calibur 2, Smash Bros, Resident Evil 4 (jest tam tyrb mordowania na czas Smile), altered beast, moh'y, time splitters i wiele innych. Pokazy Metroidów, Zeld i innych świetnych tytułów. Oglądanie filmów z lat 80 i słuchanie muzy również z tamtego okresu, badź zgrywek z NESowych hitów.

Ja ma jakieś 80% w wakacje przez tydzień będe miał wolny dom, jak pisałem jest on spory i ma dużą działkę. Jednak nim bym was sprośił to fotki waszych twarzy, skan legitymacji/dowodu osobistego i jeszcze coś by się wymyśliło - nie chciałbym niepotrzebnych ekscesów potem mieć. Na razie zapomnijcie o tym.
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #13 : Listopada 03, 2005, 18:23:34 »

Dokładnie, znamy sie tylko z forum a jak jest naprawde ? najpierw niech ktoś założy topic "moja facjata" lub cos w tym stylu, bo się okaże że na zlot przyjadą jakies drechy (nie obrażając uzytkowników) nie związane z forum i okradną Seta...Tongue
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #14 : Listopada 03, 2005, 18:49:42 »

Senshu zabawne. Przecież by była dokładna organizacja, i nic by się nioe stało
Zapisane
barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #15 : Listopada 03, 2005, 19:11:09 »

Cytuj
Jest tu ktoś z lubelskiego? bo ja mieszkam koło Lublina:D

Ja Pierun jestem z Łukowa, wiesz gdzie to Smile

P.S. Nie ma to jak zadyma po meczu Orleta Łuków : Motor Lublin
Ale Motor awansował do III Ligi Sad
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 19:15:29 wysłane przez barman » Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Listopada 03, 2005, 19:35:47 »

...tymczasowo zamykam topic
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Lipca 08, 2006, 23:12:00 »

...i otwieram go ponownie ;>
Zapisane
Mejs
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 196



« Odpowiedz #18 : Lipca 08, 2006, 23:27:58 »

JA senshu też z opolskiego. Baa ! Nawet z samego Opola !

Nie jesteś sam Wink
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #19 : Lipca 09, 2006, 15:13:20 »

TAAAAAAAAAK, ale Senshu jest obecnie w Irlandii Smile, wraca za miesiąc albo dwa - zależy czy pracę znajdzie. Schizy ostre odchodzą.

Na takie coś najlepiej wynając jakąś salę gimnastyczną albo lokal. Każdy jakiś sprzęt przywozi, konsole gry: http://online.freeware.info.pl  czy TV. Browary i żarło na miejscu się kupuje + śpiwory z domu. I cała noc leci. Im więcej osób tym taniej wyjdzie. Np. u mnie w Rypinie wynajęcie sali gimnastycznej na godzinę = 10zł, ale jakby wziąć od 3P.M. do np. 12A.M to ze 100-150zł, wiec kazdy po 10zł + reszta w dowolnym stopniu. Możn wziąc piwo, dwa lub 8, zależy od experience - tylko, żeby jakiegoś hardcore nie było, każdy zna swoje możliwości Smile. Ofkoz można bawić się bez alkoholu, ale co to za zabawa... Wink.

« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2015, 14:23:13 wysłane przez setezer » Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.