Marca 28, 2024, 12:26:22 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor W±tek: ZLOT Emu-NES site  (Przeczytany 22115 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
śmigło .::.
Go¶ć
« Odpowiedz #100 : Kwietnia 24, 2008, 17:58:18 »

No to jak stoją plany?

Daf ma rację - im człowiek jest starszy, tym więcej ma na głowie. Ciągłe przekładanie realizacji zlotu na przyszłość jeszcze bardziej stawia go pod znakiem zapytania. Wiek, czy odległość od miejsca to sprawy drugorzędne. Kiedy w Polsce formowała się demoscena pc, na zloty jeździli ludzie 15-letni. A wieść o pierwszym party - Próbie Generalnej z 1994r. - niektórzy odbierali początkowo jako żart, potem okazało się że obecnych było chyba ok. 100 osób. Demoscena to oczywiście trochę inna bajka, ale morał uniwersalny - chcieć to móc. Jeżeli idzie o ilość chętnych - sądzę, że znajdzie się ich wystarczająco dużo. To jest kwestia w pierwszej kolejności mobilizacji samych organizatorów - resztę zmotywuje oficjalne zaproszenie.

Domyślam się że organizacja zlotu to duże wyzwanie i ryzyko, tym większe że nie ma w tym środowisku żadnej tradycji tego typu. Ale naprawdę można. Myślę że MWK potwierdzi... Smile Najtrudniejsze to zacząć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2008, 18:05:03 wysłane przez śmigło .::. » Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #101 : Kwietnia 24, 2008, 18:11:34 »

MWK potwierdza ;-) Ale jak zacząć wiedząc, że nikt to Rzeszowa nie przyjedzie bo "nie ma czasu" bo "za daleko" pomijam już kwestie finansowe takiej organizacji ale przecież sam albo z 1 - 2 kolegami z osiedla nie uśmiecha mi się siedzieć powiedzmy na wynajętej i zaadoptowanej przykładowo sali gimnastycznej... w tak przesadnie mówiąc licznym gronie to samo mogę zrobić u siebie na kwadracie :-)

Także szczytując myślę jednak, że nie do końca masz rację Śmigło bo oprócz samej zajawki na organizacje i całej adrenalinki z tym związanej dobrze jest mieć swiadomość nieco wcześniej, że jednak "ktoś" na taką impreze przyjedzie... a weekend majowy jak złoto by się wpasował...

aha BTW. dla mnie ewentualne wakacje odpadają z życiorysu gdyż wyjeżdzam daleko, także przykro mi.
Zapisane
śmigło .::.
Go¶ć
« Odpowiedz #102 : Kwietnia 24, 2008, 18:47:42 »

Cytuj
Ale jak zacząć wiedząc, że nikt to Rzeszowa nie przyjedzie bo "nie ma czasu" bo "za daleko" pomijam już kwestie finansowe takiej organizacji ale przecież sam albo z 1 - 2 kolegami z osiedla nie uśmiecha mi się siedzieć powiedzmy na wynajętej i zaadoptowanej przykładowo sali gimnastycznej... w tak przesadnie mówiąc licznym gronie to samo mogę zrobić u siebie na kwadracie :-)

Zdaje się że to ma być zlot ogólnopolski, a nie tylko rzeszowski. Smile

...co jednak nie jeszcze z mojej strony deklaracją przybycia, ale kto wie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2008, 18:55:50 wysłane przez śmigło .::. » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #103 : Kwietnia 24, 2008, 19:23:09 »

ja do Rzeszowa moglbym jechac, czemu nie :] MWK zaproponowal konkretna organizacje ze swojej strony i jest to niewatpliwie duzy plus. minusem jest lokalizacja, niektorzy beda mieli naprawde daleko. z drugiej strony zawsze znajdzie sie ktos komu bedzie cos nie pasowac. ja ze swojej strony deklaruje ze moge sie pojawic w kazdym miejscu w polsce. wczesniej nie pasowal mi domek brata koNESera w Gdyni gdyz uznalem ze bedzie niezly sztynks w domku gdzie kima 10 osob :D ale kimac na dworze pod wlasnym namiotem moge jak najbardziej.

rozwazam swoja obecnosc na Funekai'u w Łodzi gdzie swoj przybytek zadeklarowali juz Oldschoolowy Dziad i koNESer, a Ignus ma zalatwic darmowe wejsciowki, trzymam Cie za słowo Ignus xD tylko powiedz czy mamy zarezerwowac sobie miejsce czy sam to zrobisz. zeby sie pozniej nie obudzic z przyslowiowa reka w nocniku.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Ignus
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 153



« Odpowiedz #104 : Kwietnia 24, 2008, 20:18:56 »

No tak z tymi wejściówkami to może być na chwilę obecną mały problem. Jako że nie zostałem ani orgiem, helperem itp. (za dużo bym musiał robić, a tak to będzie czas na wszystko) nie wiem czy sam sobie darmowe wejściówki wykombinuje nawet  Smile  Takich się ma znajomych miłych, pozazdrościć. Wejściówki by były na pewno jeżeli byśmy zorganizowali jakiś panel o NESie, konsolach czy cokolwiek innego. Od biedy nawet jakiś kącik konsolowy. Ale to i tak nie widze problemu nawet jak będzie trza płacić, kupa forsy to nie jest, komuś mogę zasponsorować wejścióweczkę, będzie git. A że mieszkam jeszcze na miejscu można wpaść do mnie i pomacać troszku moje konsolki ewentualnie zjeść coś ciepłego Wink Ja będę na 100% na konwencie, zobaczymy, może coś uda mi się z tymi wejściami wykombinować.
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #105 : Kwietnia 24, 2008, 21:58:13 »

na czym dokladnie polega taki panel i jakim sprzetem audiowizualnym tam dysponujecie? moglbym zorganizowac cos ciekawego jesli warunki techniczne beda wystarczajace. niestety do pociagu raczej nie bedzie sensu ladowac sie z laptokiem, a samochodu nie posiadam. tak wiec nie wiem za bardzo jakie beda mozliwosci, przybliz troche temat.

czyli mamy rezerwowac miejsca? bo jak sie okaze niedlugo ze ilosc miejsc zostala wyczerpana (tak jak na magnificonie) to trzeba bedzie sobie ten wyjazd odpuscic.

Cytuj
ewentualnie zjeść coś ciepłego :wink:
ok, to ja zamawiam duzy miso ramen z jajem, na ostro i łososia teriyaki oraz wielka miche ryzu cheesy nie zapomnij tez o warzywkach, warzywka sa najzdrowsze heh cheesy
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #106 : Kwietnia 25, 2008, 23:52:05 »

Eno mnie to wystarczy halibut po jugosławsku i trzy sardynki w oleju z kalarepy na deser.

Zlot na majówke. Pomysł dobry, ale niektórzy - w tym koNESer, do którego brata chaty mieliśmy zapodać - zdają maturke w tym roku... Poza tym czas ograniczony, tak to by można troche naciągnąć czas trwania imprezy Cheesy.
Zorganizuje się. Jakoś chyba.

Na Funekai chyba damy rade z jakimś panelczem, co?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #107 : Maja 01, 2009, 14:07:36 »

emu nes zlot neverending story, part miljon.

Tym razem serio, odgrzewajcie kotlety ze swoimi pomysłami. Jakie¶ kontakty do vipów? Plan krok po kroku jak ma wygl±dać spotkanie? Do¶wiadczone sugestie?
Ogólnie, moje drogie, musimy to rozplanować na ircu je¶li będzie trochę konkretniej co do tej magicznej miejscówki któr± zapodałem. Czyli -najprawdopodobniej- w poniedziałek.
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #108 : Sierpnia 21, 2009, 22:40:34 »

"a plan awaryjny" ?

n/c... nie chce krakać ale sylwka pewnie też szlag trafi... przykra sprawa - do zobaczenia za rok w Laskach na FamiCON#2.

Też nie chcę krakać, jak to będzie z sylwkiem, no ale sam nie wiem, czy jest to naprawdę dobry pomysł, żeby kolejnego famicon'a robić jako sylwka, no bo niektórzy mog± mieć już inne plany, no bo ja np. zawsze co roku robię sylwka z kumplami i w tym roku też mam to zaklepane, więc mnie na zlocie typu sylwek na 99% nie będzie Wink .
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 466


« Odpowiedz #109 : Sierpnia 21, 2009, 23:10:04 »

Tu nie chodzi o sylwka tylko o dni między 27-30 grudnia.
Wg mnie to jest dobra data my¶le że bedzie dużo chętnych Smile
Czas pokaże,my¶lę że do tego czasu stęsknimy się za sob±  heh
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2009, 23:12:41 wysłane przez zelas12 » Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #110 : Sierpnia 23, 2009, 02:56:43 »

Panowie ale pie*dolicie za przeproszeniem!

Tu nie chodzi o żadnego "kolejnego famicon'a", tu nie chodzi również o jakie¶ konkretnie dni "między 27-30 grudnia" - tylko tak jak rozmawiali¶my w Laskach - ABY WSPÓLNIE RAZEM PRZYWITAĆ NOWY ROK !!!1

Nierozumiem dlaczego wszyscy z góry zakładaj±, że ma być to "kolejny zlot" - a je¶li nawet to "że za często", że to nie wypali i wogóle, że wszyscy będ± mieli inne plany mimo, iż jeszcze dobre kilka miechów jest i mimo, że już w Laskach ustalili¶my chórkiem by owszem planować sobie sylwka ALE Z priorytetowym uwgzlędnieniem przedłożenia nań ewentualnego Naszego spotkania - jeżeli do takiego dojdzie ale widzę, że chyba na zbyt wiele liczyłem... przecież... czy każde Nasze spotkanie musi być w ch*j nie wiem jakim wyje*anym przedsięwzięciem tr±bionym rok naprzód? czy nie można się normalnie bezstresowo ustawić?

Miałem wrażenie, że szlak został przetarty.

Dlatego niech już te Nasze Magiczne Izabelińskie Laski pozostan± ikon±/miejscem corocznych spotkań  i popie*dolić (tak przynajmniej WSZYSCY będziemy mieć jasno¶ć oraz pewno¶ć co do terminu, daty, miejsca i akredytacji - dlatego już zbierać hajs na przyszły rok i już rezerwować znany Wam termin).

amen
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 2032



WWW
« Odpowiedz #111 : Sierpnia 27, 2009, 13:10:04 »

Je¶li chodzi o Sylwestra spędzonego w naszym wspólnym forumowym gronie to może być z tym ciężko prawdę mówi±c. Niektórzy z nas (poza tymi którzy maj± ferie ¶wi±teczne lub urlopy) będa pracować w tych dniach pomiędzy ¶więtami a Nowym Rokiem, innych czekaj± też inwentaryzacje w pracy (jak np mnie) i to chyba główna przeszkoda. Wiem że fajnie by było się spotkać w zimie (jakie¶ ognicho zorganizować, kulig itp) ale na 100% i z większo¶ci± braci forumowej to wypali raczej dopiero następnego lata. Wtedy będziemy mogli sie w spokoju napić, nagrać się do woli i bawić się na całego..
Ja tam już się szykuję na Famicon2010  naughty
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.