Marca 28, 2024, 15:44:41 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 15
  Drukuj  
Autor W±tek: Wasze kolekcja konsol oraz gier  (Przeczytany 86426 razy)
0 użytkowników i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.
MaarioS
Go¶ć
« : Marca 02, 2007, 21:25:54 »

elo, chyba wszyscy wiedzą o co chodzi Smile . Tu wymieniajcie swoją kolekcję konsól i gier na nie. Chociaż to forum jest dość duże natomiast dziwię się że jeszcze tego tematu jeszcze nie było Tongue . No to może ja zacznę:

Konsole:pegasus, Sega MS,SuperNES,GBcolor,N64 i PS2.

Jeżeli chodzi o gry, to ja zawsze myślałem że jestem rekordzistą jeżeli chodzi o gry do pegasusa Tongue . No bo mam ich mniej więcej 120!!!! Jeżeli nie wierzycie to niedługo zamieszczę zdjęcia. A co do innych konsol to:

GBcolor:28 gier
SMS:9 gier
SNES:15 gier
N64: 7 gier
PS2: nie liczyłem Tongue . Ale coś chyba około 20 gier.

Możecie teraz swoje wymieniać Tongue .
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2008, 23:11:13 wysłane przez siudym » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Marca 02, 2007, 22:32:41 »

Temat z serii "jestem z***y". No dobra - zobaczymy kto jest zajebiściejszy, zlicze wsio i podam, sporo sie przez te 3 lata zebrało...

to będzie tak - GB, GBC, GBA, Pegasus, NES, SNES, SMD, SMS, A2600, PS2, Philips Videopac G7000, SuperVision, NGPC, DreamCast. Na Pegasus'a ostały mi się tylko gry, PS2 opylam.

Game Boy'e - 13 gier;
Pegasus - 39 gier;
NES - 77 gier;
SNES - 11 gier (w tym 2 rpg po niemiecku x/);
Mega Drive - 8 gier;
Master System - 12 gier;
Atari2600 - 23 gry;
Videopac - 8 gier;
SuperVision - 10 gier;
NeoGeo Pocket Color - 7 gier;
DreamCast - 2 gry [shame...ale DC miałem tylko 2 tygodnie, ciężko sie wybrać na Tarchomin strasznie x]

Uff...to by było na tyle. Sporo sie zebrało, sporo sie wydało - grania na pół roku od świtu do nocy.

no to dawać opisywać sie dalej, bądźmy próżnymi chwalipiętami razem.


Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Marca 03, 2007, 02:21:20 »

Dziadek co ty tam masz na tego NESa smiley  moze chcesz cos opierdzielic sorx za oftop
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Marca 03, 2007, 10:42:16 »

No sie uzbierało, sam nie wierze że tyle tego jest...poszło na to chyba ponad 1k zl polskich...
Do opchniecia mam caly zestaw NES jakby ktos chcial, jest w topicu "dziad sprzeda". Moge opylić same gry Ci, chociaż wolalbym komus caly zestqaw puscic, jestem gotow obniżyc cene.
enyłej, offtopy w tym temacie to bedzie normalka, bo ciagle beda pytania 'eno opyl cos'. Taki topic.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Marca 03, 2007, 11:23:48 »

niestety, jak zauważyliście nie jestem żadnym kolekcjonerem konsol. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie szansa nadrobić... Mam tylko:
-Pegasusa mt-777dx i... 9 cartów do niego : (
-Mega Drive z siedmioma grami. Uwierzcie, że we wiosce, w której mieszkam było to swojego czasu jedyne siedem gier, które znalazłem we wszystkich sklepach. Sprzedawcy mówili, że nikt oprócz mnie nie interesuje się tą konsolą i grami na nią. Często zamawiali carty specjalnie dla mnie (przynajmniej w jednym sklepie tak było ; ). Bardzo klimatyczny sklepik, miło wspominam. Niestety upadł, pewnie dlatego, że miał chyba jednego klienta ; ) )
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2007, 11:44:25 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Marca 03, 2007, 12:06:20 »

kiedys troche tego mialem ;] a dzis: NES + kilka cart'ow, Pegasus'ow kilka + 110-120 cartow, C-64 + maly stosik kaset, PSX i PSTwo ...a teraz chce spelnic jedno ze swoich marzen i tymczasowo nie mam zamiaru poszerzac kolekcji, ale ciii... o tym cos kolo wakacji bedzie "slychac" (doslownie) ;]
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Marca 03, 2007, 20:14:09 »

Bojan zrob fote i spis tych gier na pegasa Wink Niezla ilosc masz Smile
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #7 : Marca 03, 2007, 21:53:46 »

Hyh,  w takim razie pozostaje mieć nadzieję, że twoje marzenie się spełni - i że nie zapomnisz o tym, wtedy dowiemy się co to takiego
Aktualnie kolekcjonerem nie jestem, nie byłem, i nie mam zamiaru nim być (no chyba że będąc u brata za granicą uda mi się wygrzebać coś na śmietniku=)) Jedyne co mam teraz to jakieś resztki zepsutego pegasusa(/ów) schowane w kącie. Oprócz tego kiedyś miałem styczność z PSX i Commodore (dawno już).
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #8 : Marca 04, 2007, 21:27:12 »

2 x SEGA[/span] Master System  + pistolet + 21 gier
[span style=\'color:blue\']SEGA[/span] Mega Drive (model 1 i 2) + [span style=\'color:blue\']SEGA[/span] Genesis + mega key + 60 gier na cartach (2 gry sa na Genesis 32X) + 7 gier na CD ([span style=\'color:blue\']SEGA CD[/span])
[span style=\'color:blue\']SEGA[/color] Saturn + 11 gier (2 w NTSC)
Amiga CD32 (goła konsola)
3 x NES + 14 gier (4 w NTSC) + 1 gra na Famicona
2 x SNES + 17 gier (10 w NTSC) + adapter NTSC -> PAL + Super Game Boy (+ 1 gra na GB)
N64 + 3 gry (2 w NTSC)
pegasus + masa gier + adapter NES -> pegasus (super rzecz)

Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #9 : Marca 05, 2007, 14:48:46 »

z oldsqlowych sprzetow obecnie posiadam:

Pegasus mt-777dx + jakies 30 cartow , 2 pady i przelotke NES->FC

3 Gameboye Classic, 1 Gameboy Color, 2 nagrywalne carty, flash linker, gameboy camera, Little Sound DJ, Nanoloop 1.3

1 brudny NES, 1 gra, 3 pady

Atari 2600 junior tuningowany ;d + Paul Slocum SYNTHCART Game, kontrolery numeryczne

komputery:

C64 - 3 sztuki w pelni sprawne, w jednej dodany audio IN/OUT i 4 potencjometry do sterowania syntezatorem prophet64. masa szrotu dyskietek cartridgy kaset

Atari 1024STFM - obecnie zbiera kurz w szafie

Amiga 600 +2gb HD - juz jest moja obiecana tylko musze sobie odebrac



czyli ch.. nie kolekcja.. ale za to mam juz jeden bilet do nieba, a czy ty masz juz swoj bilet do nieba?

Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
lejcyn
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 30


« Odpowiedz #10 : Marca 07, 2007, 14:58:23 »

pegasus i 35 cartów,
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Marca 12, 2007, 15:35:15 »

Eeeeej nooooo a czemu wszyscy zwracają wielką uwagę na kogoś wyższego huh Huh?? Ja też mam b.dużo cartów do pegasusa Cheesy !!!!! Chyba tyle samo co BOJAN. A zapomniałem powiedzieć (mówię naprawdę na serio!!!) że ja miałem b.dużo powtórzonych cartów do pegaza (z jakieś 30) ale wszystkie pooddawałem kolegom, a gdybym miał je przy sobie no to bym miał wszystkich z jakieś 140-150 cartów!!!!!! Noo ale pooddawałem je no bo one mi tylko bałagan robiły wśród tych gier. Jeżeli mi nie wierzycie to zrobię zdjęcie swoich cartów na stan dzisiejszy!!!!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #12 : Marca 14, 2007, 16:52:39 »

Nie musisz sie fatygować z tym zdjęciem, wierzymy, tylko rzuć sie aparatem, bo potrzbuje a nikt nie chce pożyczyć (siudym, będą te fotki x).

Zresztą, kolekcja sie nie liczy, przecież my gramy a nie zbieramy, nie? Więc właśnie.
Zapisane
meffcio
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 157


WWW
« Odpowiedz #13 : Marca 23, 2007, 15:35:06 »

Zazdroszczę wam takich kolekcji na pegaza. Chciałbym mieć tyle gierek. Ale byłem głupi i oddałem jedyne kartridże razem z terminatorem. ;(

Meine kolekszyn:

- 2 x komputer ATARI 65 XE, do tego 2 polskie monochromatyczne zielone monitory NEPTUN (można do nich podłączyć wszystko co ma wyjście AV, nawet pegazusa czy cyfrowy aparat fotograficzny xP), magnetofon kasetowy (do gierek, nie do muzyki xP), stacja dyskietek, kilka kaset z grami i od groma (nie wiem, chyba ze 200, może więcej) dyskietek z grami i użytkami;

- fami-klon MEGAGUN, taki bez wejścia na kartridże (w sumie to i tak nawet żadnych kartridźy nie mam, oddałem mojego poprzedniego pegaza z kilkoma kartami takiemu jednemu dzieciakowi), ale za to ma zasilanie z 4 baterii AA i około 120 gierek (nie powtarzających się, dopiero pod koniec jest kilkadziesiąt hacków); podłączam tą konsolkę do w/w monitora Neptun, fajny klimacik to daje. xP

Jakby się kto zastanawiał jak ten MegaGun wygląda, zarzucam fotkami.
http://www.retrocactus.com/consoles/megagun.html
http://famiclone.emucamp.com/mega-gun/megagun.htm
Mój wygląda tak jak na tej fotce.
To chyba dość rzadko spotykana w Polsce konsola.

Btw. Gierki z mojego megaguna niekoniecznie odpowiadają tym pokazanym na linkach u góry. Mam inne menu (z jakąś japońską muzyczką i zielonym kosmicznym tłem), i różne gierki, m.in. Karateka, SMB1, Galaga, Galaxian, Millipede, Paper Boy, Tetris 2, Arkanoid, Bomberman, F1 Race, Gradius, Sky Destroyer, Duck Hunt, Wild Gunman, Excite Bike itd.
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #14 : Marca 23, 2007, 22:24:11 »

No to i ja pochwale się moim dobytkiem Cheesy

4x GB - tak to jest, jak ma się za dużo pieniędzy i za dużo wolnego czasu, który spędza się na allego Smile 1 ma uszkodzony krzyżak, 2 nie mają klapki, a 1 (przezroczysty) to po prostu żyleta. W życiu nie powiedziałbym że tak stary sprzęt może tak wyglądać.
2x GBC - zielony i wersja pokemon. Mimo, że obie konsole kupiłem w 2006 to mam do nich duży sentyment, ale to ze względu na starego wydania Playa. Były to czasy w których recenzowali jeszcze gry konsolowe, a ja jako mały chłopak marzyłem o swoim GBC.
Gamecube - ach, co za sprzęt. Od razu czuć tą konsolową magie, która gdzieś uciekła z PS2. Niestety konsola przez większość czasu stoi schowana w szafie Sad Tak to jest jak nie ma się telewizora.
DS - aktualnie moja ulubiona zabawka. Przy hiciorach od Nintendo człowiek bawi się tak dobrze jak w dzieciństwie (boskie NSMB). Chociaż inni developerzy też ostro dają w palnik (np. Konami - Castlevania, LiB). Po prostu tytuły na tej konsoli to istny "Newschool" - mimo, że to nowe gry to jednak mają 8/16-bitową duszę.
PSP - najnowszy nabytek, którym przyznam jestem rozczarowany. O ile funkcje multimedialne sprawują się świetnie, to niestety w sferze gier jest cienko. Jakieś wszystkie te tytuły niedorobione - tu coś przycina, tu jest zwalona kamera, tu grafika, choć 3d to brzydka jak noc. Naprawdę pograłem 2 tygodnie i w nic więcej mi się już nie chce. DS zostawia sprzęt Sony daleko, daleko w tyle.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2007, 22:24:36 wysłane przez sobek » Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #15 : Marca 23, 2007, 23:19:25 »

MOJA KOLEKCJA Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Marca 24, 2007, 13:42:52 »

Swojski p***olnik x). Ja tam mam wsio pod telewizorem, na sprytnej szafce (nie umywa sie do dawnego modelu...) - jak dla mnie wygodniejsze, tylko że problemem jest mnóstwo kabli z tyłu, dobrze że ich nie widać.

GBC...błogie czasy, kiedy nie było żadnych zmartwień. Play był faktycznie niezłym pismem, choć w tamtych czasach wyżej był dla mnie i tak GameBoy Magazyn. Szkoda, że upadł, jakby dotrwał do dzisiaj to by dopiero mieli gier do recenzowania [ale ja już bym GBM'a nie czytał, bo wole 'opozycje' w postaci PE].
Kurka, ja nawet gdzieś mam zeszyt z recenzjami - screenshoty w postaci moich rysunków, recenzje na 4 linijki...
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Marca 24, 2007, 15:02:21 »

dla tych co posiadaja więcej niż 2 konsole polecam kupić rozdzielacz antenowy na allegro koszt ok.14zł takie małe ustrojstwo a daje tyle radości,gdyż nie trzeba sie babrać z kablami antenowymi i sie zastanawiac który od której konsoli Tongue podpina sie wszystkie grajki raz i jest gitara Tongue naprawde ułatwia życie
Zapisane
reset
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149


a_e


« Odpowiedz #18 : Marca 24, 2007, 18:39:02 »

kiedys gdies chyba pisalem co mam ale troszke sie zmienilo(nie duzo) wiec jeszcze raz

pegasus a wlasciwie console TV - szajs jakich malo, polowa gier nie dziala, trza bedzie jakiegos innego skolowac

Amiga 500, 500+ i 600, do tego zielony monitor philipsa i pare gierek

c64, 2 sztuki z czego 1 ma zepsute gniazdo magneciaka i uklad dzwiekowy, kilkanascie kaset i 2 kasetofony

szajski klon atari 2600 bez gniazda cartów ale z wbudowanymi grami, mam do tego tylko joystick od orginalnego a2600 i jakis cartridg z 32 grami

sega mega drive - sama konsola bez niczego

i kilkadziesiąt kilogramów PeCetów klasy 486 i pierwsze pentium, monitorów i osprzętu
Zapisane

Nie kładźĽ trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradn±
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #19 : Marca 27, 2007, 01:14:05 »

To ja jeszcze opis slowny wzbogace o foty Smile

NES

SNES

Amiga CD32 oraz N64

SEGA Master System

SEGA Master System (2)

SEGA Saturn

Na sam koniec ciekawostka, komplet "Zlota 5". Zakladam ze nie wszyscy mieli okazje widziec box i instrukcje ;]

Złota Piątka (komplet)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 15
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.