Marca 19, 2024, 12:38:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 82893 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #60 : Czerwca 30, 2009, 18:06:50 »

Ja popijam Lech-a, Żuberka lub jak się uda jakimś cudem upolować to Perłe, do piwka (schłodzonego) polecam nachos +ostry sos meksykański lub prażynki krewetkowe - "cud miód i orzeszki".
Zapisane

koNESer
Gość
« Odpowiedz #61 : Sierpnia 29, 2009, 18:32:44 »



Wyrób własny  heh
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #62 : Sierpnia 29, 2009, 22:19:47 »



Wyrób własny  heh

heh moim zdaniem to popłuczyny po beczce ale o gustach sie nie dyskutuje...

Co do mojego piwa to jest to najczęściej Tyskie, Specjal lub Żubr ale to ostatnie tylko jak mam malo kasy...

Perła?? nigdy nie Pilem u mnie nie ma Sad
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #63 : Sierpnia 30, 2009, 06:47:42 »

Kuamierz

Podajesz niczym nie poparte zarzuty jak mniemam.
Górskie piwo z malutkiej rozlewni JAKO kosztowało ok. 3,20zł
Piłem po przejściu ~ 27 km szlakiem górskim w pełnym słońcu,piwo poszło w niecałe 3 minuty ,było naprawdę godne uwagi,oczywiście rewelacją nie jest ale zapewniam że jednak warto spróbować .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2009, 14:47:03 wysłane przez koNESer » Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #64 : Sierpnia 30, 2009, 11:31:29 »

Wiadomo że Lech Pils ewentualnie Premium!
Zapisane
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #65 : Sierpnia 30, 2009, 12:12:13 »

teraz wypiłbym jakiekolwiek <suszy!!>
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #66 : Sierpnia 30, 2009, 14:30:22 »

Ja 2 miesiące miałem ciekawą przygodę z piwkiem Wigry Beer

Będąc już wstawionym, postanowiłem napić się jakiegoś kolosa browarowego, czyli jakiegoś super mocnego browara. Na początku miał być Wojak supermocny, ale w monopolowym dostrzegłem czarną puszkę z Wigry Beer. Lubię testować nowe piwa, więc sięgnąłem zobaczyć ile to cudo ma %.

Dojrzeliśmy... że 8%. Łał, w sam razie takie mocne.
Siadamy nad strumykiem, otwieramy i pijemy te... siki. Paskudnie smakowało. Oglądam znowu puszkę, a tu okazuje się, że piwko ma... 4%, a 8% to ważenie czy coś takiego.

Że też nie wydało nam się podejrzane, że piwo mające tyle % by nie kosztowało tylko 2 złote.
Zapisane

Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #67 : Sierpnia 30, 2009, 14:52:52 »

Że też nie wydało nam się podejrzane, że piwo mające tyle % by nie kosztowało tylko 2 złote.

Ja tam nie polecam wynajdowania takich wynalazków, lepiej wypić mniej a coś sprawdzone już przez nas.... Wynalazki za 2 zł (karpackie, kumpel,tanie browary z marketow, huberty itd.) to nie dla mnie, mam pić popłuczyny po beczce które są przezroczyste to już wole wcale nie pić....

To samo "pseudo" piwa (Reddsy, Friq itp) grzech nazywać to piwem przecież.... Wiele osób namawiało mnie do spróbowania Desperadosa, no to dałem się namówić.... Toć to nie piwo tylko oranżada Wink Więcej nie napije się tego....

Co do piwek ktore pijam to tak jak mówilem wcześniej obecnie numerem jeden jest Tyskie, potem specjal a jak nie mam kasy to Żubr(chociaż po większej ilości brzuch mnie boli, jak to mówi mój kumpel "to piwo jest chyba robione z moczu tego żubra co na tym obrazku jest") albo Calsberg za 2,50 w jednorazowej butlce....

Ogólnie pije dużo piwa ostatnio Wink wole piwko niż jakieś wina albo wódzie.... Nie mam rano kaca dobrze sie czuje nawet po większych melanżach na przystanku Wink (powyżej 10 sztuk)
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #68 : Sierpnia 30, 2009, 15:05:06 »

Dobre piwo to Okocim premium pils(zielony label)ostatnio się do niego przekonałem.
Ciechany: miodowy i przeniczny, Staropramen, Zlatý Bažant  i Budweiser.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #69 : Sierpnia 30, 2009, 23:58:29 »

Cytat: koNESer
Dobre piwo to Okocim premium pils(zielony label)ostatnio się do niego przekonałem.

Może i dobre, ale po kieszeni daje ;/ 3 złote to trochę drogo.


U mnie na osiedlu w dziedzinie browarów praktycznie cała okolica zaopatruje się w... żabce. Ceny są naprawdę bardzo niskie. W promocji lech premium kosztował bodajże 2,20 czy 2,40. Żubr 2 złote, Tatra 2 złote, Tyskie 2,30, Dębowe 2,50 bądź 2,60.

Najtańsze i najczęściej schodzące to... Harnaś - 1,65.


Niestety kryzys dopadł i mój portfel i kiedyś mogłem się wozić okocimem pils, ale jeśli miał bym go pić codziennie po kilka sztuk to bym spał pod mostem. Więc przerzuciłem się na harnasia, który jak dla mnie ma za mało gazu, ale da się go pić. Nawet 2 browary wygrałem (harnasi wypiłem około 200 po obliczeniach i wyszło mi, że wygrywa 1 na 100; badania potwierdzone przez kumpli, którzy też wygrali i statystycznie było podobnie).



Ja tam lubię testować nowe browary. Od 20 września do 19 grudnia wypiłem 100 różnych marek piw. To był mój cel. Teraz pije nowy browar gdy gdzieś napotkam. Po prostu lubię odkrywać nowe smaki, nie szkodzi, że czasem są paskudne. Do dziś mam na koncie 152 piwa.

Podzielę się moją wiedzą:

Najtańsze piwo jakie piłem Askania za 59 groszy. 0,5 litra butelka. 3,5%. Siki Wink
Najmocniejsze piwo jakie piłem Amsterdam 11,6%. 5 złotych.
Najsłabsze piwo jakie piłem Roger 3%


Po wypiciu 100 piw moje ulubione to były:

Moje ulubione piwa:

- Warka Czerwona
Była moją ulubioną na długie dystanse (6+). Mój rekord 11 przez 10 godzin. Obecnie albo mi się smak zmienił, albo się zepsuła.

- Żubr
Było, jest i będzie pysznym piwem z cudowną dawką goryczy, idealną dawką gazu i przystępną ceną.

- Dębowe Mocne
Bardzo dobrze smakuje przy dobrym woltarzu 7,2%

- Perła Mocna
Również mi smakowało dość lajtowo przy woltarzu 7,6%

- Okocim OK BEER
Piłem tylko raz i nie wiem czy jest ono nadal dostępne, bo nigdzie już go spotkać nie mogłem. Koszt bodajże 2,60 i niecałe 6%
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #70 : Sierpnia 31, 2009, 16:39:01 »

Warka jest ultra, ale tylko w butlach po 1,5l-szklane są wymywane mydłem ze względu na oszczędności, dlatego tak też smakują i tak się pienią crazy
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #71 : Października 21, 2009, 01:06:08 »

Mnie juz Zubr sie przepil. Co prawda produkowane to piwo only w moim miescie, sponsor Jagiellonii, ale co z tego? Kiedys jakos bylo to piwo lepsze. Teraz tylko Wareeczka, to piwo rzadzi bez kitu. Aha, kiedys pilem te napoje z puszek, teraz juz jakos nie moge, koniecznie butelkowo, albo kufelek. Czesto przed kompem kufelek, Warka i chipsy chilli i zycie plynie dalej xD.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #72 : Grudnia 08, 2009, 21:48:58 »

Moje ulubione to Argus Strong sprzedawany w Lidlu po 1,70. Z tych droższych smakowała mi Warka czerwona i Żubr.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #73 : Grudnia 08, 2009, 22:09:57 »

Ja zakochałem się w Lubelskim Mocnym.
Niestety mało dostępne. U mnie na szczęście dostępne w specjalnym sklepie 'Piwa Importowane'. Tak to dostępne na Lubelszczyźnie powinno być.

Piwko ma aż 7,6% alkoholu, a smakuje po prostu fenomenalnie. Piwko z browaru Perła - Browary Lubelskie. Jedno z najzajebistszych piwek jakie dane mi było pić.

U mnie dostępne tylko w butelkach bączek 330ml za 1,60 + 0,60 groszy zwrotna butelka.

Dwie takie butelki w sam raz do szkoły. 
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #74 : Grudnia 08, 2009, 23:56:43 »

A co o Koźlaku sądzisz, waść? Dla mnie jak najbardziej na plus. Ogólnie te niepasteryzowane smakują mi dużo bardziej. Koźlak wysuwa się chyba na ich czoło. I jeszcze ta 'rubinowa' barwa...
Zapisane
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #75 : Grudnia 09, 2009, 09:59:51 »

we wrocławiu na rynku jest Śpiż, robia tam piwko na miejscu a smakuje fenomenalnie - ciemne jakbym ugryzł kawałek świeżego chlebka Smile co ciekawe w krakowie jest CK browar który opiera się na podobnej idei ale smak już mi niestety nie odpowiada.
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #76 : Grudnia 09, 2009, 15:26:06 »

Moje ulubione to Argus Strong sprzedawany w Lidlu po 1,70. Z tych droższych smakowała mi Warka czerwona i Żubr.

Z racji małej ilości funduszy zazwyczaj właśnie pada na kilka Argusów wybór. Aczkolwiek, tego piwa nie da się pić ze względu na smak... Smakuje strasznie.

Ogólnie to ostatnio, przez Famicon oczywiście, pijam Perły, te słabsze ma się rozumieć Nie są drogie, a smakowo przebijają nawet Żubra Wink
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #77 : Grudnia 09, 2009, 21:56:29 »

No Perełki nie są złe ale ja wolę swojego Pilsa  naughty
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #78 : Stycznia 30, 2010, 20:06:10 »

Od jakiegoś czasu nałogowo oglądam Angry Video Game Nerda i zwróciłem uwagę na jego piwo... Rolling Rock. Sprzedają to w ogóle w Polsce? Spotkaliście się gdzieś z tym piwem?
Zapisane


Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #79 : Stycznia 30, 2010, 20:48:02 »

Dla mnie nie ma i pewnie już nie będzie lepszego piwa:



Coś w tym jest, że często region decyduje. A komuś, kto u Abo wsadził je do lodówki i wypieprzyły kapselki, nigdy nie wybaczę!  heh
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2010, 20:52:45 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.