Marca 28, 2024, 13:09:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 82991 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #80 : Stycznia 30, 2010, 21:04:27 »

Czarne jest zdecydowanie za słodkie, jak na piwo, ale mi to odpowiada.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #81 : Stycznia 30, 2010, 23:55:18 »

Mi również, w tym piwie w ogóle nie czuć gorzkiego smaku, jedyny minus to konieczność posiadania przy sobie butelki 1,5l z wodą już kilka godzin po piciu, gdyż niemiłosiernie po nim suszy.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #82 : Stycznia 31, 2010, 22:32:51 »

Cytuj
A komuś, kto u Abo wsadził je do lodówki i wypieprzyły kapselki, nigdy nie wybaczę!  heh
Ja wiem kto to był! (nie powiem) Wsadził piwa do zamrażarki i poszedł spać  zawstydzony
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #83 : Lutego 08, 2010, 15:35:59 »

Ja to zazwyczaj pijam Żywca, albo piwo rodem z Wawy Cheesy Królewskie. A kto pijał piwa biedronkowe typu V.I.P., Trixx, Fasberg, czy Sarmackie? heh
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #84 : Lutego 08, 2010, 22:00:03 »

Pijam takie codziennie bo na nic innego mnie nie stać Smile Fasberg jak na tą cenę bije smakiem nawet droższe piwa, kto twierdzi inaczej jest śmieszny  Tongue
Zapisane

Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #85 : Lutego 12, 2010, 18:37:37 »

Ja tam głównie popijam Carlsberg'a lub Desperados'a.
Dawniej żłopałem Okocim palone.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #86 : Lutego 12, 2010, 21:47:53 »

A mi ostatnio Warka dobrze podchodzi ale nic nie przebije rodzimego Magnusa. Najlepszy browiec jaki piłem do tej pory!!!



Pił ktoś?? Zapewne Sogetsu mógł się z nim spotkać bo to lokalne piwsko a mieszkamy niedaleko od siebie...
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #87 : Lutego 12, 2010, 23:13:01 »

Hmm, nie przypominam sobie tego piwa. Zresztą, swoją markę już znalazłem - Desperados (Krisuroku - piątka!) a po drugie - od pół roku jadę na antybiotyku i nie piję z tego powodu (w ogóle mało piję).
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #88 : Lutego 12, 2010, 23:18:33 »

Również uwielbiam Desperadosa i ciekawi mnie jedna rzecz - dlaczego ci wszyscy 'prawdziwi mężczyźni' tak jadą po Redd'sach i Freeqach (że nie tkną, bo to dla dziewczynek), a po Desperadosa już chętnie sięgają? Jaka jest różnica? Niby Desperados jest tam o 1.5% mocniejszy, wiem, ale w końcu ma pojemność o 100ml mniejszą.

Ja tam te wszystkie smakowe bardzo lubię. ; ) W sam raz do obiadku, mniam.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #89 : Lutego 12, 2010, 23:37:18 »

A ja nie tykam ani reddsów ani freeqow, ani karmi, ani desperadow... Tzn. raz na sprobowanie to i owszem, ale to ten jedyny raz.

Jeśli chce się napić soku lub oranżady, to kupuję sok lub oranżadę.

Piwo ma mieć smak piwa. A desperados, redds czy inne smakowe - nie mają smaku prawdziwego piwa.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #90 : Lutego 13, 2010, 09:58:02 »

Zdefiniuj "smak prawdziwego piwa" oraz "prawdziwe piwo".
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #91 : Lutego 13, 2010, 14:31:22 »

Zapewne chodzi mu o gorzką substancję o kolorze żółtym.  :cheess[1]:

Powiem tyle: Bro to bro. Każdy ma inną filozofię picia.

W związku z tym ja gdy piję też biorę rozróżnienie na piwo, tanie piwo (czytaj: wodę),
oraz piwoosok. Wszystko co piłem alkoholowego do tej pory było ok z wyjątkiem taniego piwa.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #92 : Lutego 13, 2010, 18:59:49 »

Zdefiniuj "smak prawdziwego piwa" oraz "prawdziwe piwo".

Prawdziwe piwo - Niestety te wszystkie redd'sy, etc. są piwami... ale dla mnie nie są 'prawdziwymi piwami'. Redd`s JEST piwem ponieważ jest sfermentowanym ekstraktem zbożowym.
A co dalej z nim robią to inna sprawa (zarzut sprofanowanego piwa).
Weźmy mniej znane, smakowe piwa, typu trixx czy chat. Na puszkach jest nawet napis: Skład: piwo (96%) i jakieś inne badziewia i barwniki. Prawdziwe piwo to z pewnością piwo bez dodatku soku.

Smak prawdziwego piwa - no niestety to ciężki kawałek chleba. Pasteryzacja w jakiś sposób oznacza zabicie smaku prawdziwego piwa. Dlatego przede wszystkim smak prawdziwego piwa to piwa niepasteryzowane, typu: Ciechan czy Świeże.

Piwa smakowe jak już kupuję to wiem, że to piwo na raz, na zasadzie 'a kupie z ciekawości'.

Jestem piwoszem. Do tej pory wypiłem ponad 220 gatunków piw i można by rzec, że poznawanie nowych smaków/testowanie nowych piw to moje jakieś tam małe hobby.
Zapisane

Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #93 : Lutego 25, 2010, 19:43:43 »

Jestem piwoszem. Do tej pory wypiłem ponad 220 gatunków piw i można by rzec, że poznawanie nowych smaków/testowanie nowych piw to moje jakieś tam małe hobby.

Zapraszam kolegę na zlot w tym roku, mam podobnie Wink (łącznie z piwami zagranicznymi, ale ogólnie tak jak wiele osób mówi - polskie są najlepsze)

Cytuj
Jeśli chce się napić soku lub oranżady, to kupuję sok lub oranżadę.

Piwo ma mieć smak piwa. A desperados, redds czy inne smakowe - nie mają smaku prawdziwego piwa.

Również potwierdzam. Jak można pić takie coś? Przecież to jak oranżada smakuje. Jak komuś pasuje to okej, po to jest zrobione.

A ten śmieszny Desperados to chyba ludzie piją dla szpanu. Smak w ogóle jakiś beznadziejny, drogie to strasznie więc nie rozumiem.

Tylko dlatego nazywamy je piwami bo mają w sobie śladowe szczątki alkoholu, bo jak inaczej to nazwać? Napój alkoholowy? Za długie... Przyjęło się piwo i wsio.

Trixx zostawie bez komentarza bo można je dostać w pewnej znanej sieci tanich sklepów i smakuje obrzydliwie.

Dziadowi zapomniałem przywieźć Faxe'a litrowego na Famicon #1, obiecuje w tym roku, że przywiozę Smile
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2010, 19:46:10 wysłane przez Ignus » Zapisane

siudym
Gość
« Odpowiedz #94 : Lutego 25, 2010, 21:30:16 »

Ja tam tez nie czaje jechania po tych smakowych piwach. Akurat sam lubie desperados albo Gingers (lubie imbir).
Tak samo mozna jechac po drinkach - po chuja te drinki, jak mozna to pic, skoro mozna wciagnac flaszke czystej popijajac woda mineralna, prawda?

A te smakowe piwa, maja tyle samo w sobie piwa, co zwykle piwo, w ktore ludzie dolewaja sobie soku.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #95 : Lutego 25, 2010, 22:17:49 »

Cytuj
A ten śmieszny Desperados to chyba ludzie piją dla szpanu. Smak w ogóle jakiś beznadziejny, drogie to strasznie więc nie rozumiem.

Ależ drogi Ignusie... Rzecz gustu przecież. ; ) Tak samo, jak ktoś woli gorzką czekoladę, a kto inny jej nie znosi.

Już ja Cię przekonam na zlocie do wypicia jakichś smakowych gówienek. : P

Cytuj
Trixx zostawie bez komentarza bo można je dostać w pewnej znanej sieci tanich sklepów i smakuje obrzydliwie.

Trixx jest chyba najgorszym napojem alkoholowym z tych smakowych, ale nawet i on mi smakuje... : shy :
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #96 : Lutego 26, 2010, 02:01:33 »

Cytuj
A te smakowe piwa, maja tyle samo w sobie piwa, co zwykle piwo, w ktore ludzie dolewaja sobie soku.

Zawierają też cukier, więc jest to napój słodzony. Więc nie do końca jest to piwo.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2010, 02:03:27 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #97 : Lutego 26, 2010, 02:32:58 »

Vip - nigdy nie zapomnę, wypiłem tego 3 puszki, poprawiłem jakąś Warką, na pusty bebzol, zacząłem jesć pod koniec picia drugiego. Od godziny 8.00 - 9.30, ławeczki kawałek obok L.O., Biologia i Fizyka kartkówki, na które nie poszliśmy. Na francuskim już byłem, ale w połowie lekcji wyleciałem z sali, dobrze, że stał śmietnik zaraz przy niej. Nigdy potem już tego nie wypiłem. heh

Freeq - akurat mi to piwo bardzo smakuje, piłem najwięcej w roku 2005, przed każdą imprezą (czas 18-stek), ładnie wchodziło, i kilka Freeqów organizm przyjmował lepiej niż tradycyjnego browca.
Tak samo Gingers, jak i piwo którego marki już dziś nie pamiętam, o smaku bananowym! crazy

A z piw typu Desperados gustuje w Millerkach, oczywiście, obowiązkowo z cytryną.

Zauważyłem, iż mi typowe browary nie podchodzą już za bardzo, za dzieciaka się raz przechlałem, i jakoś organizm mi to do dziś wypomina, teraz wolę posączyć Fortunkę lub ew. Millera.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2010, 02:35:15 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #98 : Kwietnia 25, 2010, 21:46:48 »

nie pamietam czy pisalem w tym temacie.
Z wszelkich masci cudakow i wynalazkow to lubie Gingery i inne Desperadosy ale o wiele bardziej wole kupic zwyklego bronka.
Standard to Lech, heniek, Zubr i Harnas
Cenie sobie browarki Ciechan, Zloty Bazant, jakies czeskie z tesco, Pilsner
Ostatnio Ciechan Miodowe nawalam.
Zapisane
bodzio
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #99 : Kwietnia 26, 2010, 17:35:10 »

Najlepszy jest Żywiec i nie ma nic lepszego. Mam do niego sentyment, bo zawsze go piłem w najlepszych chwilach mego życia :]
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.