Marca 29, 2024, 02:44:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 83013 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #120 : Sierpnia 06, 2010, 21:44:12 »

jestem po konsumpcji dwóch Grolsch-ów. Całkiem ok piwko, jednak najlepszym mykiem jest buteleczka którą można sobie wykorzystać do domowej nalewki niach niach.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #121 : Sierpnia 06, 2010, 23:29:39 »

Grolsh lub Phisher bardzo sympatyczne browce w niezwykłych butelczynach, dobre że by się "odchamić", niestety ubolewam na wielkie braki w okolicznym zaopatrzeniu, za dużo do wyboru nie ma.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #122 : Sierpnia 07, 2010, 00:11:35 »

U mnie w pracy pojawiło się ostatnio Faxe w litrowej puszce.



Cenie na fiszce się nie przyglądałem dokładnie ale będzie jakieś 5-6pln za sztukę, czyli po doliczeniu marży w sklepie po minimum 6 pln. Kolega z pracy (zatwardziały satanista) przyznał że piwo całkiem dobre więc po wypłacie trzeba się będzie skusić na przynajmniej jedną puszeczkę...
Zapisane

Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #123 : Sierpnia 07, 2010, 00:14:14 »

Grolsh lub Phisher bardzo sympatyczne browce w niezwykłych butelczynach, dobre że by się "odchamić", niestety ubolewam na wielkie braki w okolicznym zaopatrzeniu, za dużo do wyboru nie ma.
Grolsha wprowadziło do swojej ofert Tesco, przynajmniej w moim pobliskim markecie. Może mniej dostępnym ale równie smacznym jest Chodovar, butelczyna również jak najbardziej do ponownego wykorzystania.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #124 : Sierpnia 07, 2010, 10:50:17 »

Faxe w litrowej puszce

tu potwierdzę, że rzeczywiście Faxe OK piffko... ale na mój gust przypadło jedynie standardowe w białej puszcze, mocnemu w czarnej puszcze mówię zdecydoawne "нет" !  Tongue
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #125 : Sierpnia 08, 2010, 14:16:33 »

Cytat: Ignus
No co ty, pijałem po 10 dziennie tych mocniejszych i takowego stanu nie odczuwałem ;]

Ano widzisz, mocniejsze pewno lepsze, może bez tego efektu, ale i droższe Wink

Cytat: SebaSan1981
U mnie w pracy pojawiło się ostatnio Faxe w litrowej puszce.

Do mnie jakoś nie przemawiają piwa o pojemności ponad 0,66 (czyli warka 1,5 pet czy faxe 1l). Wolę kupić 2x0,5. Maksymalny czas picia piwa to dla mnie jakieś 15-20 minut, potem trunek zamienia się w zupkę chmielową. Bardzo cenię sobie wysycenie w piwie. Ogólnie ostatnio 'nauczyłem' się pić piwo na szybko w niespełna 5 minut.

Ale pamiętam jedno piwo, które praktycznie nie miało gazu, bądź miało go niezwykle niewiele (potrząsana non-stop puszka, a po otworzeniu nic piany). Był to Kiper Extra Mocny. Piwko o mocy 10%. Podczas picia gaz też ciężko wyczuć. Jedynie przystawiając ucho do puszki słychać, choć bardzo słabo ulatujący pseudo gaz. Jeszcze chyba nigdy nie piłem tak słabo nagazowanego piwa.
Zapisane

Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #126 : Sierpnia 11, 2010, 21:11:45 »

Dziś wpadło mi w łapki piwo Mocne Eksportowe Browar Jabłonowo. O dziwo smak pozytywny a nawet całkiem całkiem dobry. A i cena atrakcyjna. ogólnie polecam


Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2010, 21:17:22 wysłane przez Monk666 » Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #127 : Sierpnia 11, 2010, 21:50:52 »

Nie polecam! Piwo obleśne (jak większość z browaru Jabłonowo). Już wole z Jabłonowa 900ml 10% super mocne w butelce PET. Smakuje jeszcze gorzej niż Mocne Eksportowe, ale chociaż trzepie.
Zapisane

Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #128 : Sierpnia 12, 2010, 11:40:41 »

Chłopcze chyba obleśnego piwa nie piłeś? Pozatym widząc twoje zamiłowania gustujesz w tanich winkach po 3 zł dlatego może smak Ci się wypaczył. Skoro pijesz tylko żeby Cie trzepało to juz lepiej zostań przy tych winach albo mete jakąś poszukaj. Efekt ten sam.
Piwo to nie jest szczytem kunsztu piwowarskiego jednak piłem gorsze gówna średni 2, 3 razy droższe.
Dla wszystkich smakoszy piwnych którzy chcą zerwać z nałogiem alkoholowym proponuje piwo Tesco i VIP z biedronki. To jest dopiero kwach!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 11:56:35 wysłane przez Monk666 » Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #129 : Sierpnia 12, 2010, 16:39:01 »

'Chłopcze' tak się składa, że jak dla mnie Mocne Eksportowe to jest coś pokroju VIPa, ba nawet gorsze.
Aha i to, że tobie smakowało, nie znaczy, że wszyscy muszą pisać jakie to jest wspaniałe.

Cytat: Monk666
Pozatym widząc twoje zamiłowania gustujesz w tanich winkach po 3 zł dlatego może smak Ci się wypaczył.

Nie gustuję w tanich winkach po 3 złote, gustuję w piwkach i to wszelakich od 60 groszy do 10 złotych.

Cytat: Monk666
Skoro pijesz tylko żeby Cie trzepało to juz lepiej zostań przy tych winach albo mete jakąś poszukaj. Efekt ten sam.

Dziękuje za dobre rady.
Widzisz są takie piwa 'chłopcze', które są stworzone po to, aby 'trzepały'. Masz jakieś kompleksy na punkcie win? Temat o piwach, więc nie p***ol tu o czym innym.


Tak się składa, że akurat z tym piwem (Mocne Eksportowe) wiąże się długa historia i miało swoje wzloty i upadki (bywały momenty, że było naprawdę obleśne i momenty kiedy było całkiem do wypicia).

Mocne Eksportowe wyszła też wersja w plastiku. 2zł w kerfurze.
Oczywiście, że są gorsze piwa, ale są i lepsze i to w podobnej cenie, wiec Mocne Eksportowe osobiście odradzam.
Zapisane

Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #130 : Sierpnia 12, 2010, 17:50:16 »

A tu się z tobą zgodze, bo swego czasu piłem to piwsko i rzeczywiście było ochydne. Drugi raz namówił mnie mój ziomek i o dziwo sromotnie miło się zaskoczyłem nie wiem czym to jest spowodowane.
Mój ojciec ostatnio jakieś Świeże Niepasteryzowane przywozi.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #131 : Sierpnia 12, 2010, 18:15:38 »

Ja ostatnio mialem okazje sprobowac w Londynie piweczka Koronka. Bardzo dobre piweczko i rowniez sprobowalem w koncu piweczka Desperadosika. Co prawda nie wiem, czy takie samo jest w Pl, bo obecnie przebywam w Londynie i tutaj to piweczko bylo z Tekila i cytrynka, czy w Pl jest takie samo? Jesli tak, to powiem szczerze, ze piweczko pierwsza klasa, bardzo dobre piweczko, a kolega mi zawsze powtarzal, nie probuj nawet tego piwa, jest oblesne, nastepnie Daf mi wspominal pare razy, ze to piweczko jest dobre i mial racje. Smialo polecam dla tych, ktorzy jeszcze nie mieli okazji Desperadosika sprobowac.
Edit.
A jeszcze na tegorocznym zlociku mialem okazje sprobowac rownie genialnego piweczka Magnusik dzieki Spazzowi. Tez bede musial sie rozejrzec, czy u mnie takie znajde, choc watpie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 18:19:15 wysłane przez Mati » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #132 : Sierpnia 12, 2010, 22:31:47 »

Hm, na pierwszym miejscu podium muszę jednak ulokować... browar Okocim. Dziwne, nigdy się takiego obrotu sprawy nie spodziewałem. Zawsze miałem Okocim za tani browar dla studentów, ale skubaniec strasznie mi ostatnio zasmakował. Ma gorzkawy smak a'la Koźlak, który bardzo sobie cenię. Muszę jeszcze wypróbować Okocim pszeniczne, które zachwalał mi kumpel.

A Desperados... Mmmm... Mógłbym pić bez przerwy.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #133 : Sierpnia 12, 2010, 23:48:22 »

Desperados? Jak dla mnie dla kobiet, a'la redds, ale to, że smakują w tym i faceci to mnie nieco przeraża.
Desperados nie rozumiem co w nim takiego niezwykłego? Smakuje naprawdę średnio, a kosztuje ok. 4 zika i ma pojemność bodajżę 440ml czy 400 jakos tak.

Okocim mi bardzo smakuje, bynajmniej ten zwykły pils zielony. Po osiemnastce non-stop go piłem. Obecnie szkoda mi wydawać te 3 zika na tego okocima. Niestety juz nie te czasy.

Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #134 : Sierpnia 13, 2010, 00:33:24 »

(...) że smakują w tym i faceci to mnie nieco przeraża.

Tia, kolejny wielki mężczyzna pijący tylko "prawdziwe" piwo... ; )


Desperados nie rozumiem co w nim takiego niezwykłego?

Ano wyobraź sobie, że niektórym ten smak może smakować, a piwa nie muszą pić tylko w celu narąbania się, ale np. do obiadu, czy w celu zaspokojenia pragnienia. A skoro smak podchodzi - czego chcieć więcej? ; ) Ja w każdym razie jestem uzależniony.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #135 : Sierpnia 13, 2010, 10:44:06 »

Cytuj
Jak dla mnie dla kobiet, a'la redds, ale to, że smakują w tym i faceci to mnie nieco przeraża.
To możesz mnie nazwać kobietą, obojniakiem, patyczakiem albo nawet gejem. Bo o wiele bardziej mi smakuje Redds i Desperados od "prawdziwego" piwa, które IMO smakuje jak uryna.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #136 : Sierpnia 13, 2010, 12:03:47 »

Nie obierajcie mych słów jako jakiś atak, bo sam mam sporo znajomych, którzy również gustują w Desperadosach.

Ja mimo wszystko smakowym piwom mówię stanowcze nie. A już samowolne dolewanie soku do zwykłego piwa to dla mnie profanacja.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2010, 12:34:16 wysłane przez OsA » Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #137 : Sierpnia 16, 2010, 08:46:42 »

"Nie obierajcie mych słów jako jakiś atak, bo sam mam sporo znajomych, którzy również w ryj dać mogą dać"
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #138 : Sierpnia 16, 2010, 08:51:00 »

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany..
Zapisane
Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #139 : Sierpnia 16, 2010, 09:15:38 »

Tak jak kolega dafczynsky stwierdzil są piwą do wypicia i posmakowania, śa piwa na zaspokojenie pragnienia w upalne dni ale i są piwą żeby za pare groszy naj**** bo brakuje na flache.
Tymczasem pił ktoś z was piwo własnej roboty? miałem(nie)przyjemność w weekend.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.