Marca 28, 2024, 20:29:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 83002 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dred
Gość
« Odpowiedz #180 : Grudnia 31, 2010, 16:50:40 »

Wczoraj wypiłem puszkę malinowego Argusa z Lidla za całe dwa złocisze bez grosza. Powiem szczerze, że większego gówna nie piłem i wolę nie wiedzieć, jak smakuje ten normalny. :E
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #181 : Grudnia 31, 2010, 16:57:46 »

Radzę ci, lepiej zwykłego nie próbuj...
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #182 : Grudnia 31, 2010, 17:05:21 »

Kiedyś kupiłem 4-pak Argusów zwykłych za 5 złotych. Co bystrzejsi obliczą, że wyszło 1,25 za browar i powiem szczerze, że patrząc pod względem cena/jakość opłaciło się. Oczywiście szału nie ma, w dodaku suszy po nich niezwykle.

Wersja strong lepsza moim zdaniem, ale też bez rewelacji.

Malinowy ujdzie w tłoku jak te wszystkie reddsy i inne badziewia.

Ja natomiast miałem okazję już pić Magnusa jakiś czas temu i jak dla mnie to jest to zbyt słodkie piwo. Od tej słodkości aż mi niedobrze było. Powiem więcej miałem również okazję pić Magnusa wiśniowego i Magnusa czekoladowego. Z trójki Magnusów, wiśniowy był jak dla mnie najbardziej wypijalny.

Na chwilę obecną piłem 287 gatunków piw.

Ostatnio w kauflnadzie dorwałem Barrel Jasne Pełne
W smaku wodnisty, ale wszystkie składniki piwnego smaku są obecne, nie ma żadnych nieprzyjemnych posmaków. Wysycenie w porządku, podoba mi się oprawa i generalnie uważam, że patrząc na cena/jakość opłaca się.

Natomiast niedawno również miałem okazję pić Cooler Flames od Royal Unibrew.
Piwo o smaku malinowym z nutą chili. Zapach miły, ale czuć że sztuczny. Lekko słodki początek zakończony ostrym, pikantnym posmakiem. Nawet w usta piecze... Po jakimś czasie staje się naprawdę pikantny.

Ostatnio również dorwałem Ciechan Maciejowe. Piwo ciemne, karmelowe. Nawet smaczne, choć nie trafia w mój gust.


Miodowych piw piłem pare, nawet jedno pszeniczne miodowe. Ciechan Miodowy szału nie narobił. Najbardziej mi smakowało Miodowe z browaru Krajan. W polo market za 4 złote.
Zapisane

yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #183 : Stycznia 01, 2011, 18:25:12 »

Poprawka co do mojego wcześniejszego postu - Ciechana kupiłem po 4,79zł, nie 4,39zł. Tak czy siak za drogo jak dla mnie Wink

Jeśli komuś przyszło do głowy kupić piwo Obolon Białe... nie polecam. Drogie, a smak niezbyt wyszukany (lekko kwaśne, ale generalnie bez smaku). Nie warte pieniędzy.
Zapisane


zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #184 : Stycznia 06, 2011, 01:25:57 »

Moim ulubionym piwem jest tanie za darmo!!
Idę z kumplem i mi poprostu stawia za free!!


hahahahahahahahahaha lajkit!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2011, 12:15:07 wysłane przez dziat » Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #185 : Stycznia 06, 2011, 15:13:58 »

ostatnio zasmakowalem w lwówku książęcym.
Zapisane
marcin_N
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 52


« Odpowiedz #186 : Stycznia 15, 2011, 23:53:12 »

Wczoraj wypiłem puszkę malinowego Argusa z Lidla za całe dwa złocisze bez grosza. Powiem szczerze, że większego gówna nie piłem i wolę nie wiedzieć, jak smakuje ten normalny. :E
Do biedronkowego Trixxa się nie umywa, choć ja i tak piję tego typu soki głównie latem, na ochłodę. Zimą stanowczą szukam klasycznych, goryczkowych smaków  Smile
Ogólnie wśród piw numero uno jest dla mnie browar Fortuna i każdy ich produkt.

Ciechana ostatnio widziałem w jakimś sklepie ze zdrową żywnością ( biggrin) w poznańskiej plazie. Trzeba będzie go wreszcie spróbować, skoro taki nadzwyczajny jest.
 
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #187 : Stycznia 16, 2011, 02:15:08 »

A widziałeś gdzieś go może w Pierwszej Stolycy? Tongue
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #188 : Stycznia 16, 2011, 02:44:55 »

Wczoraj wypiłem puszkę malinowego Argusa z Lidla za całe dwa złocisze bez grosza. Powiem szczerze, że większego gówna nie piłem i wolę nie wiedzieć, jak smakuje ten normalny. :E
Do biedronkowego Trixxa się nie umywa, choć ja i tak piję tego typu soki głównie latem, na ochłodę. Zimą stanowczą szukam klasycznych, goryczkowych smaków  Smile
Ogólnie wśród piw numero uno jest dla mnie browar Fortuna i każdy ich produkt.

Ciechana ostatnio widziałem w jakimś sklepie ze zdrową żywnością ( biggrin) w poznańskiej plazie. Trzeba będzie go wreszcie spróbować, skoro taki nadzwyczajny jest.
 
Witam kolegę z Wielkopolski, i z tego co widzę nawet ze samej stolicy. Smile Trzeba się będzie na te nasze numero uno kiedyś spotkać na mieście. Piwem nr jeden od niepamiętnych już lat pozostała Fortuna, ale nie powiem - Ciechanek niczego sobie, od Famicon#2 mi zasmakował! Smile A może w ogóle rozszerzymy ten temat o inne rodzaje trunków?
Jakiś miesiąc temu posmakowałem Johnego Walkera Red Label, wcześniej się jakoś do łychy nie mogłem przekonać. Teraz wiem, że to trunek o świetnym smaku, i przez ten rok przy okazji większych imprez będę smakował po kolei różne rodzaje. A jak dobrze pójdzie, to w lipcu może się zaśpiewa: "Ja na FAMICON, piję Ballantaisa" Cheesy
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #189 : Stycznia 20, 2011, 20:12:58 »

Dziś przeprowadziłem kolejne doświadczenie piwne. Jakiś czas temu do pobliskiego sklepu przywieźli Perłę Chmielową. Jedyne 2,35zł za buteleczkę. Muszę przyznać, że ja gustuję jedynie w piwach smakowych ale Perła jest naprawdę wyśmienita. Smile
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #190 : Stycznia 20, 2011, 20:44:47 »

Nieuświadomionych uświadamiam, iż w Biedrysi jest promocja na Desperadosa (2,95) oraz Carlsberga (2,19).
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #191 : Stycznia 21, 2011, 10:58:13 »

Nieuświadomionych uświadamiam, iż w Biedrysi jest promocja na Desperadosa (2,95) oraz Carlsberga (2,19).

hehe właśnie wczoraj byłem po "skrzynkę" (bo to jakieś kartonowe opakowanie) Desperadosa  laugh
powinni częściej robić takie promocje  Tongue
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #192 : Lutego 09, 2011, 07:54:55 »


Taki wynalazek wpadł mi ostatnio w ręce. Buteleczka 0,33 niczym ta od Magnusa. Do tego ciekawa, stylizowana na nieco oldschoolową, etykieta piwa. Całość prezentuje się ciekawie.

Smakuje też nienajgorzej, jednak wśród innych niepasteryzowanych piw niczym konkretnym się nie wyróżnia. ;)
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #193 : Lutego 09, 2011, 14:55:32 »

Wygląda dość ciekawie to piwko. Jakiś czas temu kupiłem Perłę Export - zmarnowane 2,25zł. Ohydne piwo, nie wypiłem go, do wersji Pils się nie umywa.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #194 : Lutego 09, 2011, 20:55:04 »

haha bo to na eksport idzie!  laugh
a to co najlepsze zostawiają w Polsce   biggrin
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #195 : Lutego 09, 2011, 22:10:31 »

Łomża 0,33 ma jedną wadę... kosztuje tyle samo co 0,5 (przynajmniej u mnie na mieście) Tongue
Zapisane


marcin_N
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 52


« Odpowiedz #196 : Lutego 09, 2011, 22:20:15 »

Niedługo na rynek wejdzie po kilkunastoletniej przerwie piwo "Gnieźnieńskie", które niegdyś uważane było za jedno z lepszych w Polsce. Zobaczymy, czy receptura będzie taka sama i czy rzeczywiście zawojuje swym smakiem na rynku. Razem z Dredem pewno najprędzej będziemy mogli je ocenić, gdyż na początku ma być dystrybuowane wyłącznie w powiecie gnieźnieńskim Smile
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #197 : Lutego 10, 2011, 10:26:21 »

Szczerze to myślałem, że Fortuna to piwo gnieźnieńskie, ale cały czas można je nabyć. o_O

Ale nie przeczę, jak się nadarzy okazja, to zakupię browarka. Smile
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #198 : Lutego 10, 2011, 14:00:08 »

Jakiś czas temu kupiłem Perłę Export - zmarnowane 2,25zł. Ohydne piwo, nie wypiłem go, do wersji Pils się nie umywa.

E tam, od razu zmarnowane... 2,25 za piwo jakości Perły - nawet przeznaczonej na eksport - to i tak niedużo. Jest wiele gorszych, a nieco droższych piw.
Zresztą nie wypada mi na owy produkt narzekać, gdyż w lodówce czekają na mnie jeszcze cztery buteleczki PE. ;)


Dobra, pal licho Perłę Export, chciałem się pochwalić nowym odkryciem. Panowie i panie - wynalazek z Jabłonowa sprzedawany w Auchanie (nie mam jeszcze pojęcia, czy wyłącznie), kosztujący 1,30 (!), typu nieco porterowskiego (smakuje jak ciemne piwa typu Magnus, Black Porter, ale jest nieco lżejsze) - Pilsener.
Smak jest dla mnie idealny, cena to już w ogóle. ;) Minusem pozostaje fakt, że do Auchana mam autobusem pół godziny w jedną stronę. Trzeba będzie obadać inne sklepy.

Minusem dla niektórych może być mała zawartość alkoholu - 4,2%. Mi to tam nie robi różnicy. ;) Polecam.

Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #199 : Lutego 10, 2011, 15:17:09 »

Piłem Pilsenera z Browaru Jabłonowo, zakupionego w kaulfnadzie. Wyglądał dokładnie jak ten na powyższym zdjęciu, ale z tego co pamiętał miał chyba 7,2% (ewentualnie może i 6%, ale na pewno nie mniej) i kosztował 2,50. W smaku szału nie narobił, zresztą jak większość produktów z Browaru Jabłonowo.

Ostatnio trafiłem na Łomżę limitowaną miodową za 3,58zł. Całkiem smaczna.


Ostatnio też piłem Van Purową odpowiedź na Desperadosa. Piwko o nazwie Cortes Tequila.



Kupione za 3,49zł w kauflandzie w butelce 330ml. Plus za dedykowany, bardzo ładny kapsel. Barwa herbaciana, piana gęsta, trwała , opada bardzo powoli, zostawia ślady na butelce. Aromat kojarzy mi się z piwem imbirowym lub wynalazkami typu Redds. W smaku typowa oranżadka, lekko kwaskowate, ale generalnie nie najgorsze w porównaniu do Desperadosa. Wysycenie słabe. Spróbowałem, za następne już dziękuje, chyba że ktoś mi da.
Zapisane

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 19 zapytaniami.