Marca 29, 2024, 11:56:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 83031 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dred
Gość
« Odpowiedz #200 : Lutego 13, 2011, 11:28:35 »

Po wczorajszej osiemnastce u kumpla, mogę zdać relację z moich kolejnych piwnych przygód.

Warka - to akurat piłem tydzień temu na forumowym spocie. Nie najgorszy browar, aczkolwiek smakował jak Tyskie...
Okocim pszeniczne - Jak na razie najlepsze jasne piwo nie smakowe, które piłem. Świetny smak, po wypiciu można było tylko żałować, że nie ma się jeszcze jednej butelki.
Cortes, którego także pił OsA. W smaku dużo lepsze toto od Desperadosa, którego bardzo lubiłem.
Leżajsk, nie obrażając jednocześnie miejscowości, z której pochodzi Sogetsu. Takie sobie, nawet gorsze od Warki... I hultaje dolewały do mojej puszki z Leżajkiem wódkę, także całego nie wypiłem... :/
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #201 : Lutego 13, 2011, 14:11:28 »

Leżajsk jest zły? To chyba najbardziej uniwersalne piwo w Polsce, nie słyszałem złego słowa o nim jeszcze.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #202 : Lutego 13, 2011, 17:12:09 »

Oj Dred zawiodłeś!  dry
Leżajsk - moje ulubione piwo. Zdecydowany numer 1, a piszesz że jest "takie sobie". Tak jak pisze Machbed (z którym z resztą piłem Leżajska 3 dni temu) Leżajsk to cenione piwo które trudno źle ocenić. Smak ma wyborny, nie można zarzucić ani że jest bez smaku ani, że jest nie do wypicia bo zbyt mocne. Pierwszy raz słyszę tak złą opinię o tym ŚWIETNYM piwie.
No ale skoro zasmakowałeś w Okocimie Pszenicznym (o którym kiedyś tu pisałem i któego ABSOLUTNIE NIE POLECAM) to widać, że masz całkiem inny gust. Tyle tylko, że skoro piłeś te różne piwa po kolei, a dodatkowo Leżajska mieszanego z wódką - to wydawanie opinii o piwie jest według mnie, mówiąc delikatnie nieporozumieniem.  confused1
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #203 : Lutego 13, 2011, 17:59:13 »

Czyli widać mam kubki smakowe do wymiany. :E
Cytuj
Tyle tylko, że skoro piłeś te różne piwa po kolei, a dodatkowo Leżajska mieszanego z wódką - to wydawanie opinii o piwie jest według mnie, mówiąc delikatnie nieporozumieniem
Nie po kolei, tylko z około godzinną przerwą po każdej wypitej butelce.

A co do tej wódki dolewanej - zdążyłem poczuć smak bez gorzały.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2011, 18:02:55 wysłane przez Dred » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #204 : Lutego 13, 2011, 19:12:13 »

Co nie zmienia faktu, że nie przepadasz za tradycyjnym smakiem piwa. Wink
Zapisane
Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #205 : Lutego 13, 2011, 23:25:09 »

Wczoraj wypiłem Coronę Extra . Jak na piwo za ponad 4 zł, to nie warto było. Smak ujdzie, ale żadna rewelacja. Już lepiej kupić  w tej cenie 2 x Perły.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #206 : Lutego 17, 2011, 23:49:47 »

Już lepiej kupić w tej cenie 2 x Perły.

Roger that ;-)

DAF, nie uwierzysz, kilka dni temu Ojciec wydarł skitranego za wyrem czteropaka Żywca, aluminium, wrzuciliśmy na moment do zamrażary i wyobraź sobie, że... nawet mi smakował  Niezdecydowany

a tfu... Perełka i Tyszczak od zawsze!
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #207 : Marca 01, 2011, 21:02:03 »

Nie wiem czy u was jest taka promocja w Kerfurze, ale napisać warto.

Czteropak Carlsberga za 11,99zł i dostajesz 6zł do wydania na inne produkty (czyli wychodzi po 1,50zł za browca Shocked).
Poza tym ośmiopak Żubra za 15,99zł i ośmiopak Warki za 15,79zł Wink
Zapisane


OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #208 : Marca 02, 2011, 16:02:41 »

Słabo jak dla mnie.

Jak była promocja 8-pak Tatry za 11,99zł to nie przeczę zakupiłem 48 sztuk.

Obecnie słabo z promocjami, tak żeby wychodziło ok. 1,50 za 'normalne' jedno piwo.

Te bony też mnie niezbyt przekonują. Niby fajne, ale jednak wolał bym 6 złotych za 4-pak i tyle ;p
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #209 : Marca 03, 2011, 12:48:12 »

a oto adres strony sklepu Piwa Regionalne (tego który mam po drugiej stronie ulicy) - oczywiście Rzeszów  Wink

http://www.piwa-regionalne.pl/

strona +18
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #210 : Marca 06, 2011, 15:12:04 »

Pięknie pięknie, Ciechan, Fortuna. Muszę tam kiedyś zawitać. Smile
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #211 : Kwietnia 06, 2011, 22:23:18 »



Borys Mocne Kwidzyn by Browar Jabłonowo

Piwo do kupienia w dosc preznie rozwiajajcej sie sieci kwidzyńskich sklepow monopolowych BORYS - cena 1,59zł - IMO przekozak, w samku bardzo podobne do Warki Strong, baa dużo lepsze, słodkawe, 7,2%

Szczerze polecam Cheesy
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #212 : Kwietnia 14, 2011, 18:11:11 »

Dziś miałem okazję spróbować poraz pierwszy piweczko Łomża miodowa. Genialne jest, poszłodosłownie tak samo szybko jak miodowy Ciechan ;].
Zaraz za Ciechanikiem na 2 miejscu, bodajże 5,7 procent. Jeśli ktoś będzie miał okazję i natknie się na to piwko to szczerze polecam Smile.
Zapisane
marcin_N
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 52


« Odpowiedz #213 : Kwietnia 16, 2011, 00:58:43 »

To może coś z kategorii tych niedostępnych w Polsce, ale spotykanych na wakacjach:

Jelen Pivo(Serbia)



Miałem wątpliwą przyjemność spróbowania tego specyfiku i dawno czegoś tak paskudnego nie piłem. Zdecydowanie nie polecam, choć jako mózgojeb działa nad wyraz dobrze.

Efes Pilsen(Turcja)



W Turcji żadnego innego piwa praktycznie nie da się kupić, więc cały Stambuł zaopatruje się właśnie w ten wyrób. Byłem na piwnym głodzie, więc ciężko mi obiektywnie do smaku tego piwa podejść, szału nie ma, ale pić w blasku zachodzącego nad Złotym Rogiem słońca jak najbardziej można.

Zagorka(Bułgaria)



Zdecydowanie najlepszy z tego mini-zestawienia specyfik. Idealnie potrafił chłodzić w upalne popołudnia. Na wczasach w Bułgarii polecam.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #214 : Kwietnia 19, 2011, 19:17:58 »

Ciechan Porter - uwielbiam piwa typu porter. Z przyjemnością kupiłem sobie więc Ciechana o takimż charakterze, gdyż marka ta cieszy się powodzeniem na naszym Forum. Zawiodłem się.

Piwa porterowskie są gorzkie i to jest ich największy atut, przynajmniej dla ich "miłośników". Tym razem jednak nieco przesadzili, piwo ciężko przełknąć. CP jest tak ciemne, że nie widziałem prześwitu światła, gdy patrzyłem przez pełny pokal na okno (a piłem, gdy słonko jeszcze nie zaszło)!

Obj. alk. też robi wrażenie - 9%. Cena w sumie też - ok. 5,50...

To może być najlepszy porter, jaki piłeś w życiu - prawią na tylnej etykiecie. Niestety, jest to jeden z najgorszych...


Zdjęcie: http://4.bp.blogspot.com/__WRcRMLIep8/TNhgaXYA1FI/AAAAAAAAAj8/Q6Lztk516iw/s1600/Ciechan+Porter.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2011, 19:21:37 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #215 : Kwietnia 19, 2011, 22:50:38 »

Ja chyba nawet kiedyś wspominałem, że Ciechan Porter to shit. Też nie lubię, robiony na jakiejś Ruskiej samogonie.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #216 : Kwietnia 21, 2011, 19:36:06 »




coś nowego dla miłośników Argusa (taaak dobrze wiemy są tu tacy!)  naughty
malinowy
co do mnie - nie piłem i nie zamierzam (owocowe to piję ale soki heheh)  Smile
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #217 : Kwietnia 21, 2011, 20:55:08 »

Żadna nowość. Znane piwo wśród forumowych "smakoszy" jakimi są Ignus, Wodzu i Koks. Koksowi ponoć smakował. Cheesy
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #218 : Kwietnia 21, 2011, 21:00:46 »

Ale to jest owocowe (chyba, dobrze mówię?). :)
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #219 : Kwietnia 21, 2011, 23:04:52 »

Malinowy Argus? Ohyda!!!!!

Omijać z daleka....
Zapisane

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 19 zapytaniami.