Marca 29, 2024, 02:47:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 83014 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #240 : Czerwca 07, 2011, 01:24:05 »

Do sprawdzenia został mi jeszcze tylko Magnus żurawinowy...

nie spiesz się z tym, nie polecam. kupiłem myślę oscypek. żurawina na oscypku jest w porządku, ale w piwie, niestety, tak jak przeczuwałem, bardziej wiśnie czułem.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #241 : Czerwca 27, 2011, 15:15:18 »

Fortuna Wiśniowa - lubię piwa smakowe, ale niestety zawiodłem się na Wiśniowej Fortunce. W smaku mało piwowata, bardziej smakuje jak oranżada. Redds jabłkowy o tyle jest dobry, że po przełknięciu browarka, czuć na podniebieniu goryczkę piwną.

Redds cytrusowy - partia listopadowa zbytnio nie przypadła mi do gustu, ale za to butelczynka, którą kupiłem ostatnio w Mielnie koło Koszalina bardzo mi smakowała. Typowo cytrusowy, kwaskowaty posmak na prawdę idealnie współgra z goryczką.

Brok Sambor - Miłe zaskoczenie, bo zakupiony w moich okolicach Brok Eksport zdarzył mi się całkowicie niewypijalny. Szału nie robi, ale za cenę 2.20 wypić można.

Łomża Miodowa - o dziwo, jest także dostępna Pierwszej Stolicy! Z braku laku (a raczej z braku Ciechana Miodowego) można pochwycić, bo smakowo nie ustępuje królowi rodzimych miodowych produkcji.

Tatra (ta zwykła z żółtym labelem) - mieliśmy sie z kumplem towarzysko poszwędać po mieście. Zajrzeliśmy do sklepu, gdzie zwykle kupowaliśmy Perłę Chmielową Pils, a tam zgroza! Nie było naszego nektaru bogów! Toteż, na szybko zdecydowałem się na Tatrę, której cena detaliczna wynosi 1.80. Spodziewałem się zabutelkowanego moczu, ale aż tak źle nie było. Tak samo jak w przypadku Sambora, szału nie robi, ale przy zestawieniu dwóch jej aspektów, cena/jakość, wychodzi obronną ręką.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2011, 15:18:39 wysłane przez Dred » Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #242 : Czerwca 27, 2011, 16:08:37 »


Conajmniej dobre piwo, nie truje goryczą, ani świństwami.
W najlbiższym czasie testuję czerwonego smoka.


Zakuszony na amen litrową pojemnością puszki w końcu musiałem obalić.
Powiem tyle: znośne, wręcz idealne jeśli stwierdzimy że to będzie jedyne piwo
za które się zabierzemy jednego wieczoru-średnio wchodzi.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #243 : Czerwca 28, 2011, 08:54:22 »

Powiem tyle: znośne, wręcz idealne jeśli stwierdzimy że to będzie jedyne piwo
za które się zabierzemy jednego wieczoru-średnio wchodzi.

polecam czarnego Faxe - na tyle zjawiskowy, że język staje w gong po 3/4 puszki. uczucie oszukania jest na tyle silne, że rzeczywiście, to zawsze jest pierwsze i ostatnie piwo, bo później przeskakuje się na kaliber wyższego woltażu.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #244 : Czerwca 28, 2011, 10:05:25 »

A ja ostatnio raczę się piwem Trybunalskie Miodowe z lubelskiej Perły. Dobrze smakuje z Twistosami Texas Grill.
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #245 : Czerwca 28, 2011, 10:42:45 »


To piwo...
U nas raczej niedostępne, czuć z niego gorycz, dość dobrze
wyważoną-ani za prosto lać w gardła się nie da, ani murem
nie do przebicia jest.
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #246 : Lipca 01, 2011, 17:48:15 »

Trochę OT
http://www.browaredi.pl/produkty.php
Ciekawe gdzie to można dostać Cheesy
Zapisane


OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #247 : Lipca 02, 2011, 14:25:28 »

Radeberger w Carrefourze normalnie u mnie dostępny za cenę bodajże ok. 5 złotych. Ostatnio piłem.
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #248 : Lipca 02, 2011, 14:56:22 »

Radeberger w Carrefourze normalnie u mnie dostępny za cenę bodajże ok. 5 złotych. Ostatnio piłem.
Jest dostępny? O_O Idę do kerfurca i sprawdzę. Mam nadzieję że walor smakowy jest taki sam jak produktu z BRD,
a nie kolejna milka (czytaj: na wschodnią europę nie jest wysyłana ta sama czekolada co do np. niemiec).

BTW: Wyruszam na poszukiwania ciechana midowego w mym mieście. Czas zakosztować.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #249 : Lipca 02, 2011, 23:13:00 »

na wschodnią europę nie jest wysyłana ta sama czekolada co do np. niemiec

żadna strata - i tak polskie czekolady są najlepsze... Wedel, Wawel mmmmm
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #250 : Lipca 03, 2011, 09:35:47 »

No to, że ty tak sądzisz, nie oznacza, że jest jedyną i najprawdziwszą prawdą. Każdemu smakuje co innego, czekolada, browary id. Jeden lubi Wedlowską, inny Milkę, jeden woli Leżajsk, inny szczyny typu Redds czy Lech Premium. Tak, piłem ostatnio Lecha i żadnej rewelacji nie było, jeżeli kupuję piwo to chcę piwo, nie za mocne, nie za słabe, a nie popłuczyny po beczce.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #251 : Lipca 03, 2011, 10:49:53 »

No to, że ty tak sądzisz, nie oznacza, że jest jedyną i najprawdziwszą prawdą. Każdemu smakuje co innego, czekolada, browary id. Jeden lubi Wedlowską, inny Milkę, jeden woli Leżajsk, inny szczyny typu Redds czy Lech Premium. Tak, piłem ostatnio Lecha i żadnej rewelacji nie było, jeżeli kupuję piwo to chcę piwo, nie za mocne, nie za słabe, a nie popłuczyny po beczce.
Racja Machbed. Wiecie, 1 lubi ogórki, drugi ogrodnika córki więc. Cheesy
Zapisane
Buu
Fan klapków firmy Kubota
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 82



« Odpowiedz #252 : Lipca 03, 2011, 13:15:52 »

Sogetsu natchnął mnie swoją wypowiedzią na temat piwa Trybunalskiego. Znalazłem, zakupiłem, spożyłem... zaprawdę powiadam Wam, piwo to jest bardzo dobre w smaku, cechuje się zaiste interesującym aromatem. Z całego serca polecam Trybunalskie Miodowe!!
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #253 : Lipca 03, 2011, 13:20:40 »

Więc tak:
-czerwony smok wypity. Nigdy nie piłem piwa o tak intensywnym smaku łososia. Traktować jako ciekawostkę.
Zdecydowanie ciekawostkę.
-ciechan (niefiltrowany) obalony, co jak co, ale dobre, wchodzące prosto.

na wschodnią europę nie jest wysyłana ta sama czekolada co do np. niemiec

żadna strata - i tak polskie czekolady są najlepsze... Wedel, Wawel mmmmm
Szanuję twoje zdanie, aczkolwiek często gęsto mam wrażenie że u nas na rynku rodzimych
czekolad więcej jest wyrobów czekoladopodobnych niż czekolad, często wątpliwej jakości.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2011, 13:29:14 wysłane przez Duobix » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #254 : Lipca 03, 2011, 15:21:02 »

często gęsto mam wrażenie że u nas na rynku rodzimych
czekolad więcej jest wyrobów czekoladopodobnych niż czekolad, często wątpliwej jakości

ehm... nie wiem co i gdzie kupujesz... aaale ook  Roll Eyes
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #255 : Sierpnia 08, 2011, 17:53:27 »

Pewnego razu pytam na gg kolegi, czy mogę dostać magnusa. On mówi, że tak, u niego w sklepie jest. Se myśle, nie będę gnał na drugi koniec miasta. Dziś wracając od siostry zajrzałem do sklepu obok siebie po drodze i? Jest Magnus, u mnie w sklepie jest Magnus. Byłem w szoku. Oczywiście zakupiłem sobie kilka czekoladowych i jestem zadowolony a niesądziłem, że u siebie trafię na to piwko, 2,60 zł.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #256 : Listopada 19, 2011, 14:18:10 »



Lubuskie Zielone

Fajnie wygląda, ale także jest bardzo dobre w smaku. Ciężko mi je porównać do jakiegokolwiek innego piwa, jest smakowo oryginalne. Słodkie, jakby z cukrem. ;) Polecam każdemu, choć ma zaledwie 4,2%...
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #257 : Listopada 19, 2011, 18:04:08 »

A tam procenty daf... Piwko ma smakować a nie dobrze klepać. Wygląda ciekawie.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #258 : Listopada 19, 2011, 23:42:14 »

Lubuskie Zielone - jakiś czas temu piłem to cudo z kumplem po szkole:E W sumie mógłbym to samo co Daf napisać. Oprócz tego, że mógłbym producentowi zasugerować zmianę etykiety na jakąś taką bardziej młodzieżową, bo zarówno jego barwa, jak i zawartość cukru mogą sugerować, że jest to napój adresowany do młodszych koneserów piwa, a tak to etykieta raczej sygnalizuje, że to coś dla starszych i doświadczonych piwoszy.

A poza tym, piłem Perłę Niepasteryzowaną i smakuje... Gorzej od Chmielowej Pils. o_O. Oprócz tego, Krzepkie z Kormorana. Właśnie, krzepkie, jak dla mnie zbyt gorzkie, nie potrafiłem dopić do końca... Jak już jesteśmy przy Kormoranie, to także skosztowałem Miodnego. Hubert rzekł, że to jego all-time favourite, mnie jakoś nie rusza, a nawet gorsze jakoś tak od Fortuny Miodowej. Zostaję przy Ciechanie:3
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #259 : Stycznia 21, 2012, 16:44:48 »

Perła Miodowa - największe rozczarowanie piwne tego roku! Poza aromatem, w piwie nie ma ani grama wyczuwalnego smakowo miodu... Smakuje jak Chmielowa Pils. Smak identyczny... Co prawda, nie jest źle, ale nie tego się spodziewałem po piwie "miodowym"...
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.