Marca 29, 2024, 12:15:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubione Piwsko  (Przeczytany 83033 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #320 : Listopada 04, 2013, 07:32:50 »

Nie wierzę, alzen lubi popić. Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #321 : Stycznia 02, 2014, 02:02:15 »

dwa piwne wykopy ode mnie:

Chamowniki
piwo wziąłem w ramach rozbrajania posylwestrowego Układu Warszawskiego - z cichą nadzieją, że mnie rzeczywiście wyhamuje, bo kompletnie nie w głowie mi sen



kompletnie nic specjalnego, tylko ciekawe otwarcie. no i butelka. jakbym miał cipę to zrobiłbym z tego wazon. ale jeśli chodzi o samą zawartość - wydaje się być do połowy rozcieńczonym piwem Dobry Wieczór od Pinty, tylko ze zdjętym posmakiem kawy



najcięższe piwo jakie piłem, wymagane są do niego papierosy - inaczej nie przejdzie! jest wymagające i najlepsze jak chcesz wypić jedno piwo wieczorem i mieć z tym spokój, wymagające, wymagające zupełnie jak wyciąganie Bojana na zlot! szykuj się już na lipiec chopie!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #322 : Maja 07, 2014, 08:08:35 »

http://www.youtube.com/watch?v=EW93OsKgFzs

Widziałbym przy tym stole Ignusa zamiast Kopyry.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #323 : Maja 07, 2014, 10:39:39 »

Ostatnimi czasy z miodowych piweczek kosztuję perłę miodową i jakieś nowe trybunalskie miodowe. Nie wiem czy to nowe piwo, ale dla mnie nowe, bo nie tak dawno miałem okazje je spróbować. Do ciechana temu piwu daleko, ale można i perłę i to piwo sobie spokojnie spożyć. Cena to 3,40 za buteleczkę, więc nie tragicznie. Polecam jeśli ktoś nie pił a chciałby spróbować.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #324 : Maja 07, 2014, 17:56:27 »

Ostatnim czasem trafił się w moje ręce:
Bojan Toporek, Black Ipa, Kokosowy,
Lech Shandy Ice.

Co do bojanów-bardzo pozytywnie na to patrzę, bardzo dobre.
Szczególnie kokosowy to dla mnie rewelacja-słodkie, miłe w gardle.
Shandy Ice-zero ciekawostki, fajna jest tylko puszka pokazująca kiedy jest to zdatne do wypicia.
Zapisane
Buu
Fan klapków firmy Kubota
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 82



« Odpowiedz #325 : Maja 12, 2014, 15:52:41 »

A mi się ostatnio nie podoba że Magnus, co dostępny jest też u mnie zmienił butelkę na taką węższą i wyższą. Nie ma już starej butelki bączka, która była zwrotna i osiągała niezłe ceny podczas sprzedaży. Nowa butelka jest bezzwrotna i jej szkłem można sobie co najwyżej d**ę podetrzeć.
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #326 : Maja 12, 2014, 20:25:15 »

Mati polecam Miodne z browaru kormoran. Ciemne, gorzko-słodkie, nie czuć w smaku procentów. Mój aktualny ideał miodowego piwa. 4,90 + kaucja w kujawsko-pomorskim, czyli tyle samo co miodowe z Jabłonowa (m.in. żulerskie "mocne").

Pozytywnie mnie zaskoczył ostatnio żywiec biały pachnący kwiatkami (kolendrą) i w końcu dorwałem białego kormorana miesiąc po butelkowaniu i smakował wyjątkowo dziewiczo:D Waniał z lekka młodym winem.

inb4 "urodzony biaałym..."
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Mati
Gość
« Odpowiedz #327 : Maja 13, 2014, 00:02:41 »

Piłem to pwko w tamtym roku stary w multi browarze w Białymstoku i właśnie się zakochałem w tym piwie, ale niestety nigdzie nie mogę go nabyć w normalnym sklepie. Chociaż może w alkoholach świata mógłby być. Tak czy owak piweczko przebiło ciechana, a Ciechan miodowy na drugim miejscu, na trójce zaś Łomża miodowa.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #328 : Maja 16, 2014, 20:43:52 »

Nowa butelka jest bezzwrotna

Bynajmniej!! Jest zwrotna i skupują ją w każdym sklepie gdzie sprzedają poczciwego Magnusika.
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #329 : Czerwca 04, 2014, 23:54:08 »

Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale za niecałe cztery złotówki można się napić piwa z trzema blondynkami!
TRIPLE BLOND skusiło mnie etykietą z blondynkami. Nie wiedzieć czemu zamiast na dziale alkoholowym, blondynki stały przy lodach (wcale niczego nie sugeruję!). Piwo jest w małej buteleczce (nie regularnej 500ml), ma 18.1% ekstraktu i 8% alkoholu, więc proszę nie dać się zwieźć pozorom - to nie jest babskie piwo.

Opinia: Triple Blond jest bardzo dobre! Czuć że to mocne piwo, jest gorzkie z baardzo lekkim posmakiem pomarańczy, co fajne nie pozostawia goryczy po przełknięciu - można pić ze smakiem... ale potrafi troszkę zakręcić w głowie (inne piwa nie mają się co równać w tej kwestii!).





Podsumowując: tym razem jestem pozytywnie zaskoczony.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2014, 23:55:56 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #330 : Czerwca 05, 2014, 08:44:22 »

 o widzisz Nielogiczny, a chodzi za mną ten wynalazek bardzo bo trzy blondynki za cztery zlote polskie tocencena calkiem rozsądna jak na bezduszny kapitalizm! najbardziej mnie ciekawi ten posmak pomarańczy, gdyby była gorzka, a piwo z lekko slodzonym gazem... to poczulbym się po sześciu jakby rzeczywiście jakieś kobiety były w bliskim sąsiedztwie

a miał ktoś z Was doczynienia z Flying Dog Brewery?
Zapisane
simian raticus
Rozgrzeszam Was!
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


God of death and karate!


WWW
« Odpowiedz #331 : Lipca 02, 2014, 07:35:05 »

Wojak i Żywiec! Aktualnie mam przerwę od alkoholu!
Zapisane

Moje gg to 5473221
Wszystko mi się znudziło, a i Internet też już jest bez sensu! Gry, filmy i muzyka mnie wk00rwiają gorzej, niż imprezy alkoholowe u sąsiadów! Nauszniki zakładam i z nikim nie gadam!

http://www.youtube.com/user/judgementcrematorium/videos
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #332 : Lipca 02, 2014, 18:18:28 »

Aktualnie Spitfire od Shepherd Neame dzięki promocji w lidlu za 3,99 / 0,5 L równie dobre co Triple Blond a dzięki mniejszej zawartości alko lepiej czuć aromat którego nie dominuje spiryt. W zapachu lekko cytrusowe z nutą karmelową i jakby podpalane, goryczka wyraźna i orzeźwiająca. A najlepsze jakie do tej pory piłem to Grand Prix od Ciechana - tego aromatu się nie zapomina.
Zapisane

mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #333 : Lipca 07, 2014, 01:29:05 »

Lwowskie Robert Doms, nie wiem, podobno jakieś nowe, ale w smaku zajebiste, cóż mogę napisać więcej, tego trzeba skosztować. Intensywny goryczkowy smak przeplata się z równie bogatym słodem. Bardzo orzeźwiające i... kopiące, po trzech czułem się mniej więcej jak po czterech "zwyczajnych". Polecam, tylko czy idzie gdzie tego sztrucla kupić u nas w krainie?

Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #334 : Lipca 23, 2014, 20:56:34 »

A ja w końcu dorwałem się do jakiegoś egzemplarza Revelation Cat. "Jakiegoś", to za mało powiedziane, bo w lokalnym Leclercu stało ich bodajże 9 rodzajów. Stać mnie było jedynie na jednego (cena od 12 do 28 zł za 0,33 litra), więc zdecydowałem się na najtańszego, ale równocześnie najbardziej mi podchodzącego gatunkiem oraz... etykietą. ;) Jest po prostu bardzo ładny. Intergalactica! Prawie jak Beastie Boys.

Wg klimatycznej etykiety, piwo powinno być dużo bardziej słodkie niż gorzkie. I takie w zasadzie było. Smakowało jak średnio dobry porter bałtycki, choć z Bałtykiem ma zapewne bardzo mało wspólnego. ;) Troszkę nachalny posmak alkoholu, ale nie jest źle (piwo ma 8% zawartości alkoholu). Pierwsze wrażenie miałem jakbym pił nieco bardziej karmelową wersję Fortuny Czarnej, czyli pozytywnie. Później było już nieco gorzej, ale ogólnie piwo oceniam za znośne. Ale jeżeli takie ceny miałoby normalnie piwo, to zdecydowanie stałbym się abstynentem.

Ogólnie buteleczka z miejsca wędruje do mojego gameroomu, w zasadzie chyba tylko o to chodziło mi podczas zakupu. ;) Jak to Mysza stwierdziła, kupiłbym nawet kupę zawiniętą w papierek nawiązujący do starych gier. Taki już ze mnie gadżeciarz.

Foto:



Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #335 : Lipca 24, 2014, 00:55:15 »

łał Daf normalnie piksele w butelkach! Smile
Zapisane
Szuter
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #336 : Lipca 26, 2014, 14:46:28 »

Nie wiem czy słyszeliście o tym piwku. Tak czy siak w tym miesiącu zaczynają akcję jeżdżenia po sklepach więc niedługo w co większych miastach będzie można je dorwać  naughty
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #337 : Lipca 26, 2014, 23:18:02 »

Nie wiem czy słyszeliście o tym piwku. Tak czy siak w tym miesiącu zaczynają akcję jeżdżenia po sklepach więc niedługo w co większych miastach będzie można je dorwać  naughty
O jakim?
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #338 : Lipca 26, 2014, 23:19:07 »

]O jakim?

Super Ruchacz... nie ma co, nazwa piękna! xD
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Mati
Gość
« Odpowiedz #339 : Lipca 27, 2014, 00:07:01 »

]O jakim?

Super Ruchacz... nie ma co, nazwa piękna! xD

O kurde no to na prawdę nazwa szokująca hehe, dzięki Kaplitov. No to po namierzeniu będzie trzeba spróbować w takim razie :DD.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.