Kwietnia 25, 2024, 05:51:54 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Tomel - Warsaw  (Przeczytany 1764 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
nightking
Go¶ć
« : Lipca 17, 2007, 13:12:15 »

Witam!
Będę miał okazje gościć w zacnej capital of Poland i w związku z tym mam pytanie...
Czy u rozsławionego na forum TOMEL'a można jeszcze nabyć coś na NES'a ?
Nie koniecznie same gre jakby miał jakieś konsolki na zbyciu to bym nie pogardził  Tongue  Tongue

Ale chodzi mi głównie o gry... jest wogóle po co tam się wybierać?
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2007, 13:12:31 wysłane przez nightking » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Lipca 17, 2007, 13:24:42 »

W tej chwili pewnie nie bardzo. Rosprzedał wszystko, Tomel jest znany dosłownie na całą konsolową Warszawe (sporą część gier NES oddał ChillZowi, twórcy SwapZilli, czyli słynnemu "wystawiaczowi-mega-NES-zestawów"), a i na znaczną część Polski. Niemniej zajrzeć warto, coś na pewno jeszcze się kurzy.
Jak za jakiś czas zrobimy spotkanie 'ekipy warszawskiej', to jednym z punktów całego spotkania jest wbicie się całą ekipą do tego zacnego kramiku  heh . Tylko nie wiem co tam jeszcze ciekawego pozostało...v_jupiter jakiś czas temu brał od niego te konwentery i gry na Pegasusa. Tomela znajomości rozległe mnie zdumiewają (raz mi sie chwalił że Zibia zna  Cheesy )!
Wpadać warto na pewno.
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Lipca 17, 2007, 13:57:36 »

Cytuj
Wpadać warto na pewno.
[snapback]14105[/snapback]

do TOMEL'a?..........pewnie Smile trza do chłopa wcześniej zadzwonić i poprosić aby coś przywiózł.Bo większość staroci ma na chacie,w budce raczej trzyma next-geny z wiadomej przyczyny,Ale do Pegaza to ma chyba zawsze jakiś niewielki stuff na chandel :wink2:

Co do gier.....jak mówiłem nowości głównie,ale słyszałem że sporo gier do segi ma,konsole starsze też zapewne można od niego wygrzebać
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Lipca 17, 2007, 16:35:08 »

W TOMEL'u kupywalem mase gratow kiedys (od gdzies 8 do 3 lat temu).
Pamietam tanie gry na NES i SMS - po 10zl sztuka, obojetnie jaka gra, nawet full BOX - mase gier na NES mialem kiedys. Smile Do dzisiaj mam fajny katalog gier Tomela.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2007, 16:35:50 wysłane przez siudym » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Lipca 17, 2007, 17:07:47 »

Ja mam Phantasy Star od Tomela, choć z 'drugiej ręki'. Ciekawe za ile sprzedał...

siudym, jak zdołasz, to zrób skan tego katalogu!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 16 zapytaniami.