Marca 28, 2024, 15:02:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Spotkanie 'ekipy Warszawskiej'  (Przeczytany 16200 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #20 : Lipca 29, 2007, 22:33:33 »

dziad: nafantazjowales strasznie w tym swoim sprawozdaniu Wink mniejsza jednak o szczegoly.

po spotkaniu integracyjnym chopaki stwierdzili ze za tydzien robimy powtorke w wiekszym gronie (podobno Senshu mial nawet byc heh). nikt sie jednak nie zreflektowal (sam tez na to nie wpadlem). troche szkoda, czyzby checi wam zabraklo?

pogoda faktycznie byla tragiczna. nie pamietam czegos takiego od dobrych kilku lat zeby powietrze calkowicie stalo w miejscu.. masakra. pamietajcie takze ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia i niech moj przyklad bedzie dla was przestrogš heh
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2007, 22:33:42 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Abyssal
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipca 30, 2007, 22:56:58 »

Wrocilem z urlopu, nie moglem byc na spotkaniu  angry
Z tego co Dziad napisal bylo calkiem, calkiem.
Musi byc nastepne, alez mam ochote sie spotkac.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipca 31, 2007, 00:28:00 »

Nafantazjowałem! Gdzieżby. Raport zdałem jak najładniej ubierajšc w słowa, a że fantazja mnie poniosła... Sporo rzeczy mi się miesza i coraz więcej figli mi pamięć płata  heh .

A powtórka miała być, ale wyszło jak wyszło - będzie w najbliższym czasie. KoNESer wyjechał, wrócił dziœ. A ja ostatnio mam ostry zapiernicz ze wszystkim i nie nadšżam aż...
Tak jak dziœ powiedziałem Nightkingowi (mam nadzieję, że Ci mój NES w pełni działa  heh ), teraz spotkania się posypiš. Bo pierwsze się udało i widze, że inicjatywa się spodobała. Tylko jakieœ atrakcje możnaby zarzucić, no i aparat trzeba skołować (i pamiętać o trzaskaniu fot). No, i zmawiać się chyba na większš częœć doby  heh .
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipca 31, 2007, 13:15:50 »

Cytuj
Tak jak dziœ powiedziałem Nightkingowi (mam nadzieję, że Ci mój NES w pełni działa  heh )
Œmiga, œmiga towar 1st class  heh
Byœmy wczoraj mogli się spotkać tylko czasu nie miałem :/

Najlepsze było to, że musiałem pilnować parkometru coby Straż Miejska winietki mi nie wypisała (raz już 50 ziko się poszlo... wietrzyć Tongue )  heh
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipca 15, 2009, 20:54:41 »

Koledzy warszawiacy, jak robimy ze składaniem wideo materiału zlotowego? Możnaby się ustawić w sobotę na popołudnie/wieczór/noc, obejrzeć, spisać co ważniejsze punkty, co gorsze wymazać; przechylić jakiś browar i przyszpulić cosik. Jak uważacie?
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipca 15, 2009, 22:52:11 »

No dobra, spoko, ja mogę być na miejscu w okolicy godz. 13 Wink .
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpnia 01, 2009, 23:36:27 »

no ten, a dziś jak sie spotkaliśmy na herbatke u abo z Ryanem to 2 wiśnie w rumUNie pękły, półtoralitróweczki 12 +/- 1%. nogi na plecach i latanie uszami po prostu
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #27 : Sierpnia 01, 2009, 23:56:21 »

Dziadu po tych półtoralytrówkach miał uszy na plecach a ja latałem nogami XD Po prostu było zajebiście Cheesy Jeszcze do tej pory czuję moje nogi XD
Ale teraz na serio, jest akcja by z organizować jakieś malutkie spotkanie w warszawie za jakieś 3-4 tygodnie czyli około 21-23 albo 28-30 sierpnia, co wy na to i kto by się pisał? Jeżeli było by więcej osób zainteresowanych [10-15 osób], może nawet był bym w stanie załatwić nie dużą sale po taniości Wink Na łebka wyszło by od 30 do 50zł A jeżeli nie to zawsze idzie się spotkać, a co do noclegu to idzie się u mnie zabunkrować na jedną noc [3-4 osoby] i pewnie u Dziada też kilka osób by znalazło nocleg, jest nas kilkoro w warszawie Wink Zawsze jest jakaś opcja do rozkminienia Cheesy

Pozdrawiam~!
Ryan cheesy

BTW, filmik ze zlotu wyszedł zaj******e Cheesy Dzięki Abo cheesy
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 23:58:55 wysłane przez Ryan » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpnia 02, 2009, 13:30:04 »

Panowie, ja jak najbardziej byłbym zainteresowany takim sztabem, tym bardziej, że trzeba obgadać kwestię sylwestrową, niemniej jednak, z uwagi na to, iż obecnie cierpię niemiłosiernie na deficyt budżetowy (a muszę mieć wstępnie już 100pln na drogę) to optuję za drugim terminem, 28-30 sierpnia.


edit:: Abo, Ryan, Dziadu - gdzie filmek sie pytam? co to za jakieś "przedpremierowe" oglądanie?  heh
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2009, 14:09:03 wysłane przez MWK » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpnia 02, 2009, 18:55:31 »

plany zupełnie teoretyczne, jutro Ryan sprawdza miejscówke
w gruncie rzeczy moglibyśmy się spotkać na Pierniconie w Toruniu pod koniec sierpnia, chociaż to nie to samo zupełnie...
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpnia 02, 2009, 19:53:08 »

a byłoby idealnie, jakby byli jacyś chętni na Toronto... ; ) oj, idealnie.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpnia 02, 2009, 20:31:02 »

God damn it! Toruń jeszcze dalej niż AWW czytaj wstecz :>

Ale nic to, pojadę za Wami wszędzie - najwyżej się w jakiegoś RTLa zapakuję lub pukaesa bo samochodem jak bym miał jechać to by mnie koszta zjadły dokumentnie.

Opcja podłączenia pod konwent jest w moim odczuciu jak najbardziej aktualna z 2 osobistymi zastrzeżeniami, napiszcie co myślicie albo jakie są Wasze obawy/oczekiwania :

1. Musielibyśmy mieć zapewnione, legalne i z góry wydzielone miejsce + odbiorniki TV, więc, jeżeli Piernicon odbywa się w szkole albo coś to myślę, że salka lekcyjna albo przynajmniej pół byśmy musieli mieć na przysłowiowy mur żel-beton.

2. Generalnie na konwentach łykanie nie jest dozwolone a ja nie lubię bunkrować się i kitrać z browarem więc bardzo mi nie na rękę, że nie będę mógł się uczciwie i kulturalnie z Braćmi mymi do konsolki napić!

Czekamy na odpowiedź Ryana.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #32 : Sierpnia 02, 2009, 21:21:04 »

Cytuj
edit:: Abo, Ryan, Dziadu - gdzie filmek sie pytam? co to za jakieś "przedpremierowe" oglądanie?  heh
Prace w toku, dzien 1 jest złożony w całości.

Cytuj
2. Generalnie na konwentach łykanie nie jest dozwolone a ja nie lubię bunkrować się i kitrać z browarem więc bardzo mi nie na rękę, że nie będę mógł się uczciwie i kulturalnie z Braćmi mymi do konsolki napić!
Wprowadzimy własne zasady, wstęp tylko po okazaniu browara, a jak ktoś wniesie piernik to dostanie w łepetynę. Wchodzenie z piernikiem jest jak prośba o wyrok!
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #33 : Sierpnia 03, 2009, 00:22:34 »

Ogólnie na Piernicon miałem jechać w tym roku, więc jak będziecie wpadać to się zobaczymy Wink Konwenty są zawsze w szkołach, miejsca jest dużo, ale wątpie żeby ktoś sale dla nas odstąpił, chyba że ktoś napisze wcześniej o taką możliwość. Z alkoholem ciężko jest, ochrona czasami potrafi ci na głowę wejść, były sytuacje jak w środku nocy chodzili i wywalali ludzi... Porażka. Ale swoje metody już się ma, nigdy nie byłem trzeźwy na żadnym konwencie Wink


KŁAMIEŻ NIE WIERZE CI
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 10:55:17 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #34 : Sierpnia 04, 2009, 19:33:17 »

Witam~

Sprawa ma się następująco:
Znalazłem 3 miejsca, nie tylko w warszawie, w których za dość nie wielką cenę, lub za darmo można z organizować niewielkie spotkanie Wink
W Warszawie znalazłem niedawno powstałą pizzerię ze świetną salą na zapleczu. Znajduje się bardzo blisko metra i wolumenu [a więc Tomela Cheesy ], byłem tam dzisiaj ale szefa nie zastałem, więc nie wiem jak to wygląda w kwestii kosztów wynajęcia sale, ale zapowiedziałem się od razu że nie chcemy kateringu, jedynie salę, więc powinno wynieść nas sporo taniej ;P Zostawiłem swój nr telefonu więc na dniach powinienem wiedzieć coś więcej Smile
W Skarżysku-Kamiennej są dwa miejsca albo nawet trzy, gdzie też można coś podobnego zrobić. Jednym z nich jest Rejów, można sobie wygooglować jak ktoś chce. Sala nie wielka, bo tylko jakieś 50m^2, ale od 500-1000zł, za weekend, plus można wynająć sobie pokoje 2-3 albo 4 osobowe, w sumie po 20-30 zł od osoby za dobę, z własną łazienką i innymi udogodnieniami. Sala nie wielka, ale w zasadzie mamy dostępny cały dół, z miejscem do grillowania i jeziorem Wink
Kolejnym miejscem, ale to tylko na wakacje, jest działka mojej babci niedaleko Skarżyska, oczywiście za darmo [duuuuży plus], ale w domku zmieści się max 10 osób [ duuuuży minus :/ ].

Jeżeli chodzi o jakieś najbliższe spotkanie, to najlepsza była by Warszawa, najlepszy dojazd i wszędzie jest blisko. Termin? Wszystko jest do ustalenia Tongue Jak będę wiedział coś więcej, albo znajdę coś dobrego to napisze Wink

Pozdrawiam~!
Ryan ^^ 


BTW, co do piernikonu, to na 100% będę, z kumplami, i na pewno każdy naszą paczkę zauważy xD "Super Drużyno PedoBear'a do akcji, na MOE..." XD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #35 : Października 28, 2009, 18:48:36 »

krótka piłka!
kto jest jutro dostępny na wieczór? jutro przedostatni dzień w Warszawie będzie Axi0mat z RetroAge, mieliśmy zamiar się spotkać. odkupuje ode mnie Saturna. spotykamy się w okolicach 18.30 w RockClubie na ul Racławickiej (nieopodal stacji metra Racławicka, jak można się domyślić). płacisz 25 złotych (5 złotych zniżka jeśli masz legitymacje uczniowską/studencką) i wlewasz w siebie tyle piwa, ile zdołasz pomieścić:) ja będe, namawiam Ryana, pisałem do innych i tylko Rocket odpisał że nie może. z Axi0matem będzie ktoś zajmujący się SMD, możliwe że pojawi się ktoś jeszcze z RetroAge - Blackie albo Snake. chętni na spontaniczne wlewanie browara?
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 18:51:04 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #36 : Marca 01, 2010, 00:09:38 »

5 marca (czyli w najbliższy piątek) Mati będzie przelotem w Warszawie, zatrzyma się u mnie na nocleg. Robimy z tej okazji spotkanie- w piątkowy wieczór, pewnie też jakoś w sobotę, akurat będzie możliwość zajrzeć grupką na wolumen i pomolestować Tomela. W piątek jeszcze nie wiadomo gdzie się podziejemy -najlepszy wydaje się pub Biesiadnik w pizzeri La Primera, o ile granie może byśmy jakoś tam załatwili (wczoraj nam z Ryanem kierownik sam ręke podał :cheess[1]: ) to głośno tam jest, bo w piątki mają... karaoke.
Miejsce spotkania zależy od tego ile osób się zejdzie i na jak długo, my z Matim będziemy mieli czas ograniczony wieczorem, bo w jakiejś przyzwoitej porze (i w stanie conajmniej półprzytomnym) do mnie trzeba dojechać. W tej chwili wiem że Ryan, Vinyl i Rocket są chętni - reszta niech pisze czy mogą/chcą, dobrze będzie wiedzieć wcześniej żeby wszystko zgrabnie zaplanować
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #37 : Marca 01, 2010, 21:16:40 »

Sytuacja przedstawia sie w ten sposob, ze moj pobyt sie przedluzy do niedzieli popoudniu. Droga noc, czyli w sobote kimam u Abo, thx stary, bo tak to musial bym wrocic w sobote Cheesy. Co do piatkowego spotkania, to miejscowka juz jest zaplanowana. Spotkanie na rewirze u Abo. Nie wiem tylko o ktorej wypuszcza mnie ze szpitala, mam nadzieje, ze dlugo trzymac nie beda i juz po wyjsciu cynk pojdzie do Dziada, zeby smigal w miejsce pierwszego spotkania. Abo, wrazie co, o ktorej mozna juz do ciebie zawitac? No i bardzo sie ciesze, ze bede mogl poznac kilka osob jeszcze przed oficjalnym wakacyjnym zlotem Grin. Pozdrawiam.
Edit.
Jesli ktos ma carta z gra Turtles tournament fighters na Pega, to niech wezmie do Abo. Chetnie przypomne sobie chwile jak kiedys pykalem w to na konsoli. W ogole na konsoli daaawno nie gralem, wiec fajnie bedzie znowu poczuc te piekne wspomnienia przy konsoli, bo wiadomo, ze granie na emu to nie to samo. Kto ma czas z Wwa, niech wpada. Zrobi sie nam mini zlocik Cheesy.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 21:29:57 wysłane przez Mati » Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #38 : Marca 01, 2010, 22:39:16 »

Fotki porobcie:)
Zapisane
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #39 : Marca 02, 2010, 09:42:21 »

Chętnie bym się załapał na ten mini zlot. Jakbym był ewentualnie mile widziany to poproszę o jakieś namiary na PW.
W piątek nie dam rady, ale w sobotę jestem do dyspozycji   Cool
Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.