Marca 28, 2024, 14:19:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Emulacja NES'a Na Sony PSP  (Przeczytany 28673 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 07, 2008, 10:43:53 »

skizo.org i wszystko jasne .

i co tam niby takiego ma być?? odpowie ktokolwiek na moje pytanie??? Sądzę, że banalniejszego nie mogłem zadać, ale za to dla mnie bardzo ważne Undecided
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 07, 2008, 18:43:49 »

ms0:/ISO/

 Undecided
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
siudym
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpnia 15, 2008, 12:06:19 »

Nie mam WiFi w domu, ale zastanawia mnie mozliwosc grania przez siec uzywajac NesterJ. Ma on mozliwosc grania przez WiFi, ale komunikujac sie z druga PSP. Natomiast nie wiem, czy czasem nie mozna laczyc sie z routerem i np. przez jakis server grac z kims innym przez internet. Czy ktos ma jakies info na ten temat? Userow z PSP i NesterJ przybywa, wiec by to bylo genialnym rozwiazaniem Smile
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #23 : Sierpnia 29, 2008, 13:11:03 »

da sie nesterj zmusic zeby grac na analogu?
w facie z tym dpadem są problemy :?
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpnia 30, 2008, 12:51:10 »

Przeciez napisane jest wczesniej, ze TYLKO skosy maja problemy i tylko na PSP FAT (stare) na PSP SLIM (nowe) DPAD dziala perfekcyjnie (lepiej sie gra niz na Dpadzie w NES czy na DPAD w oryg. padach pegasusa)

Na NesterJ w PSP nie pogramy w Don Doko Don 2 - podobnie jak np. w emu na Dreamcascie DDD2 wiesza sie na 1-szym bossie  Tongue
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #25 : Sierpnia 30, 2008, 19:21:18 »

no to napisałem przecież ze w facie są bo sam fata posiadam Tongue
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopada 08, 2008, 15:28:19 »

Wie ktos moze, dlaczego ten cholerny Big Nose Freaks Out ma zwalona grafike na PSP? Ogolnie na wielu emu na PC to samo. Czy to PAL czy NTSC tak samo, a tak mam ochote na psp zagrac Lips Sealed

edit: Jest jedna mozliwosc - sprawdze jeszcze moj dump złotej piatki, czy czasem ten big nos nie ruszy Smile
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #27 : Listopada 14, 2008, 14:04:18 »

mi ten emu czesto wywala szary obraz albo wogole sie zawiesza, nie wiem moze dumpy mam zle czy cos :S
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #28 : Grudnia 23, 2008, 18:53:50 »

Zastanawia mnie jak zrobić by po uruchomieniu nesterj, ładował mi się automatycznie rom z grą ( w przypadku gdy w folderze mam tylko jedną grę nes).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 11:38:41 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudnia 31, 2008, 21:36:20 »

Moim zdaniem emulacja NESa na PSP wcale nie jest taka super. Pierwsze co moze przeszkadzac juz po chwili grania to smuzenie ekranu podczasu scrolllingu. Osobiscie, mi to nie przeszkadza, ale niektorzy moga nawet powiedziec ze to zabija klimat.

Juz odpowiadalem na ten post wczesniej, ale teraz odpowiem ponownie z innej przyczyny. Sprawa smuzenia - jesli ktos uza to za wade (ja nie, bo nie jest to az tak widoczne), to polecam podlaczyc pegasa/nes'a do TV LCD - bedzie podobnie Wink
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #30 : Stycznia 01, 2009, 02:20:56 »

Ja mam NESa pod LCD i kompozyt. Obraz jest idealny, kolory żywe, żadnego smużenia nie zauważyłem Smile
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #31 : Stycznia 01, 2009, 15:47:51 »

Tak samo na PSP nie widze.. Ale wystarczy np. niebieskie tlo z wieloma detalami np. czarnymi i sie rozmywa delikatnie. Tak samo jak na PSP.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #32 : Stycznia 01, 2009, 21:24:50 »

Tak samo na PSP nie widze.. Ale wystarczy np. niebieskie tlo z wieloma detalami np. czarnymi i sie rozmywa delikatnie. Tak samo jak na PSP.

Nom rzeczywiście masz racje, szczególnie przy jednolitym tle w jaskrawym kolorze na którym są wyświetlone jakieś małe detale (śnieg)...

Chociaż jak byś mi o tym nie powiedział to bym nie zauważył  Roll Eyes ,aż tak uciążliwe to to nie jest...
Zapisane
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #33 : Maja 10, 2009, 18:17:09 »

Nie mam WiFi w domu, ale zastanawia mnie mozliwosc grania przez siec uzywajac NesterJ. Ma on mozliwosc grania przez WiFi, ale komunikujac sie z druga PSP. Natomiast nie wiem, czy czasem nie mozna laczyc sie z routerem i np. przez jakis server grac z kims innym przez internet. Czy ktos ma jakies info na ten temat? Userow z PSP i NesterJ przybywa, wiec by to bylo genialnym rozwiazaniem Smile
Z tego co wiem NesterJ mozna gra multi ale w trybie adhoc (Musisz miec 2 psp kolo siebie).Mi gra nie przeszkadza bo znalazlem wersje nesterJ a ktorym mozna zmiejszyc ekran
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2009, 18:20:10 wysłane przez adamminator » Zapisane
Kaizuki
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Odpowiedz #34 : Lipca 14, 2014, 12:08:32 »

Posiadam PSP Street E1004 CB i chciałem sobie wgrać emulatory, bo nie mam w co grać na tym handheldzie. Niestety nie wiem jaki wgrać cfw,  oraz jak go wgrać. Czy ktoś pomoże?
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #35 : Lipca 14, 2014, 13:04:53 »

Osobiście używam (niestała przeróbka, na Streecie stała jest niemożliwa!) 6.60 LME 1.6. Sprawuje się wyśmienicie, nie zauważyłem jakiś specjalnych problemów z tym "softem". Przerobienie konsoli jest dość proste ---> tutaj masz prosty poradnik http://e-1004.blogspot.com/2012/08/w-tym-poradniku-pokaze-wam-jak-atwo-i.html

Co do emulacji NESa. Co ciekawe, mam na swojej karcie Nester J i uruchamia się bez uruchamiania jakiejkolwiek przeróbki - dziwna sprawa. Co do emulatora, nie zauważyłem żadnych problemów, jakość emulacji jest na dobrym poziomie, wszystko płynnie śmiga i jest bardzo łatwy w obsłudze (z oczywistych względów nie obsługuje właściwie multicardów).

Jeśli chodzi jeszcze o emulacje innych konsol, to ja użuwam:
- gpSP do emulacji GameBoya Advance`a
- DGEN do emulacji Segi Mega Drive
- Snes9x do SNESa
- Master Boy`a do emulacji GB, GBC, Segi Master System i Game Gear

Dodatkowo po wgraniu na kartę customowego firmware`u można spokojnie odpalać gry z PSX`a - oczywiście uprzednio spreparowane do formatu EBOOT. Nie ma większych problemów z samymi grami (nie wiem czy to przypadek odosobniony, czasami zawiesza mi się gra Worms World Party...), choć nie polecam odpalania gier w których sterowanie opiera się na dwóch analogowych gałkach - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2014, 13:14:26 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Kaizuki
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Odpowiedz #36 : Lipca 14, 2014, 23:46:19 »

Dzięki za soft i poradnik, ale nadal mam problem, gdy  wrzucam do folderu Game Nester J i odpalam PSP widzę w Memory Stick ikonę emulatora, gdy go włączam pokazuje mi się logo Sony PSP i za chwilę napis "The game could not be started". Co ja robię źle?

Aktualizacja:

Problem rozwiązany, miałem skopany emulator, pobrałem nowy i wszystko śmiga. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2014, 00:13:43 wysłane przez Kaizuki » Zapisane
Lukasz91
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #37 : Września 21, 2015, 21:13:52 »

Mam małe pytanko, jak sprawują się przyciski turbo w grach np. final mission, teenage mutant hero turtles, double dragon ...?
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 18 zapytaniami.