Kwietnia 20, 2024, 13:32:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pro Am II  (Przeczytany 1843 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 71



WWW
« : Sierpnia 21, 2007, 16:45:08 »

Mowa tu o wyœcigach samochodwych, bardzo dobrych zresztš. WyraŸcie wasze opinie o grze. Jednš z największych zalet jest wiele przedmiotów do kupienia.



ch**** zamiast II wyszło mi Ii

(nie ma powodu do zmartwień Smile poprawiłem)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2012, 12:54:02 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #1 : Stycznia 28, 2012, 13:08:27 »

Pro Am 2 to naprawdę świetne wyścigi. Przez wiele lat były dla mnie ścigałką nr 1 na pegasusa. Na uwagę zasługuje ciekawa koncepcja wyścigów. Gracz steruje samochodzikiem na radio i nie dość że musi zajmować w wyścigach jak najlepsze lokaty to jeszcze przy okazji musi zbierać bonusy potrzebne do rozbudowy/ewolucji swego pojazdu.
Podoba mi się tego typu rozwiązanie, dzięki temu gra jest znacznie ciekawsza i wymaga od gracza czegoś więcej niż tylko jak najszybszego prucia do mety.
Czasem po prostu bardziej opłaca się zjechać na bok by zebrać bonus niż wygrać wyścig. Przeciwnicy są bardzo wymagający, sprawnie zbierają bonusy i szybko wykorzystują potknięcia gracza.



Gra jest bardzo szybka, czasem aż za bardzo. Jedyna rzecz do jakiej mógłbym się przyczepić to fakt że w przypadku gdy gra dwóch lub więcej graczy to maruderzy są "podganiani" przez grę z końca ekranu do środka (tak samo jak w Monster Truck Rally). Nie zawsze jest to sprawiedliwe i często zdarza się tak że ten popędzony przez zetknięcie z końcem ekranu gracz może wygrać z uczciwie prowadzącym przez cały wyścig i nie miotającym się w ogonie wyścigu kolegą  dry
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Stycznia 28, 2012, 23:38:22 »

Nie znałem tych gier kiedy miałem pegasusa za dzieciaka. Na emu swego czasu bardzo dużo grałem w część 2 właśnie. Nie wiem czemu, ale jak dla mnie ona przewyższa część 1. Może dla tego, że w dwójce więcej się dzieje. Jedynka jest jakby troszkę bardziej crapowata ale to nie znaczy, że zła. Też jest wporządku.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Stycznia 17, 2015, 17:44:21 »

Tak jak to było nie tak dawno z Jamesem Bond Jr. to teraz naszła mnie ochota na pogranie w kolejną retrogierkę, która niegdyś bardzo mnie zachwycała. I nadal to robi!! Za oknem deszcz pada, wieje od kilku dni mocno a że mam dzień wolny (z managerem idzie się dogadać bo na dziale biżuterii nie ma dziś wiele roboty) to zaopatrzyłem się w butelkę Messershmitta i ponownie zacząłem przygodę z radiowymi samochodzikami. Pierwsze 10-12 wyścigów poszło jak z płatka ale potem zaczęły się komplikacje. Gdy na bardziej zaawansowanych torach przeciwnicy są ulepszeni niemalże na maksa a na trasie bombardują nas samoloty, wygranie staje się prawie niemożliwością. A trzeba to robić by zdobywać punkty i wygrać w końcowej klasyfikacji. Udało mi się to tylko raz, jakieś 6 lat temu. Teraz znów próbuję ale chyba nie dam rady, trzeba więcej potrenować.



Gra jest jednak bardzo przyjemna i nawet porażki specjalnie nie drażnią. Gra siada na ambicję jak MicroMachines bo też wymaga wymasterowania i odrobiny szczęścia. Każde przechodzenie Pro AM 2 jest inne za sprawą tego że przeciwnicy ulepszają swe bolidy w zależności od tego jak sobie poczynają na trasach. I to jest fajne, jeśli jakiś jełop będzie cały czas ostatni, to nawet pod koniec gry będzie jeździł kiepskim dżipkiem. Inny miglanc zbierający wszystko po kolei już po kilku wyścigach może mieć wypasioną rakietę dublującą wszystkich. Gra pod tym względem nie oszukuje, każdy ulepsza autko na tyle ile potrafi zebrać bonusów i kasy. I za to twórcom gry należą się brawa!!
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.