Kwietnia 20, 2024, 02:38:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Flintstones 1 I 2  (Przeczytany 10599 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jana
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #20 : Czerwca 23, 2012, 22:03:46 »

swietne gry ale jedynka zdecydowanie lepsza , ostatnio przeszedłem na psp
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #21 : Kwietnia 18, 2013, 01:21:48 »

Rzeczywiście jest coś na rzeczy. Dwa razy zdarzyło mi się że po etapie z deską surfingową gra "zjadała" kilka żyć. Błąd to czy nie, nie wiem. Oba przypadki miałem grając na konsoli.
Zapisane

mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #22 : Maja 04, 2013, 22:45:45 »

obydwie to dobre gry, bardziej jedynka
jest trudniejsza, Fred się podciąga dłużej (zamek i lawa!!!), poza tym bardziej klimatyczna
dwójka - łatwiejsza, ostatni poziom + boss jest trochę do pogrania, dużo sztywności w porównaniu do poprzednika

tak czy inaczej - watro zagrać
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #23 : Lipca 25, 2013, 02:25:14 »

  Kolejna ciekawostka odnośnie naszych kochanych jaskiniowców a ściślej części Surprise at Dinosaur Peak w wersji bazarowej uruchmionej na Famiconie AV. Taką właśnie wersję Flintstonów nabyłem u MaarioSa. Podczas grania zauważyłem dziwną rzecz: w kilku miejscach gra dramatycznie zwalnia i przez kilka sekund chodzi o połowę wolniej. Ma to miejsce w pierwszym etapie (tym przed erupcją wulkanu) w miejscu gdzie jest przepaść a na jej dnie gwiazdki w beczkach, oraz w ostatnim poziomie tuż po rozpoczęciu wyścigu z kamiennym kołem. O ile w pierwszym lvl to nie przeszkadza to w ostatnim jest poważnym utrudnieniem. Dlaczego? Bo zwalnia tylko nasza postać a nie ścigające nas koło!! Od kiedy pamiętam, tą część Flintstonów przechodziłem bez straty życia a wczoraj grając na Fami AV w ostatnim poziomie przez to zwalnianie straciłem 6 żyć ginąc bedąc dogonionym przez przeklete koło!!
  Czy ktoś wie czym są spowodowane tego typu zwolnienia i zamulanie gry?? Bo przez większość czasu gra działa normalnie, tylko czasami łapie "fazę". Jak tylko bedę miał możliwość, to zrobię odpowiednie nagranie by pokazac w czym problem.
Zapisane

damiano4444-92
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


« Odpowiedz #24 : Sierpnia 04, 2013, 15:04:57 »

Mam pytanie: A jak w dwójce zbierze się wszystkie literki do słowa "Yabaa Daba Doo" to co się stanie? Jakiś bonus się pojawi?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #25 : Sierpnia 04, 2013, 15:11:05 »

Po uzbieraniu gwiazdek i skompletowaniu zdania dostajesz dodatkowe życie. Dlatego opłaca sie odwiedzać sekrety Smile
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #26 : Kwietnia 13, 2014, 04:24:45 »

Zajrzałem ostatnio z ciekawości na jebajowe ceny nesowych Flintstonów Surprise at Dinosaur Peak. To rzadka gra w wersji na oryginalne Nintendo, ceny za gołego carta są dość wysokie (ok 400-500 funtów) ale to nic w porównaniu z tym ile trzeba dać za wersję w boksie..

http://www.ebay.co.uk/itm/Flintstones-The-Surprise-At-Dinosaur-Peak-Nintendo-Game-/131157879225?pt=Video_Games_Games&hash=item1e899e69b9



Gdybym sobie kupił tego carta to narzeczona chyba by mnie sprała wałkiem na kwaśne jabłko Smile

Nigdzie nie mogę wyszukać informacji (a przejrzałem sporo stron o retrogamingu) ile nesowych cartów z drugą częścią Flintstones zostało wprowadzonych w obieg. Sądząc po zawrotnych cenach napewno nie więcej niż kilka tysięcy. Dla porównania Flintstones Rescue Dino and Hoppy kosztują grosze.
Zapisane

siudym
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwietnia 18, 2014, 13:47:24 »

Tu bardziej chodzi chyba o to, ze ta czesc wyszla jedynie w USA. Nie wyszly w JAP czy EUR.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #28 : Czerwca 22, 2015, 06:55:36 »

Sorki za odkop ale znów chciałem poruszyć pewną kwestię dotyczącą Flintstonów. I tu mam pytanie do Dizzy'ego9, czy byłbyś mi w stanie kolego przerobić rom z Flintstones Surprise at Dinosaur Peak tak aby bossowie byli z 10 razy wytrzymalsi?? Czyli ten sam myk, który kiedyś zrobiłeś z Kunio Kun Kakutou Densetsu - gdzie przeciwnicy byli 3 razy silniejsi. Chciałbym taki mały hardkor w drugiej części Flintstones, tylko zamiast 3 razy to niech by było 10 razy. O ile jest to wykonalne rzecz jasna..
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.