Kwietnia 19, 2024, 18:29:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Najbadziewniejszy Kartridż Na Pegasusa  (Przeczytany 62853 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #60 : Sierpnia 28, 2008, 16:07:44 »

Ej, super mat3q! Ciekawi mnie tylko jak rozdzielono role trzem postaciom - albo była to jedyna na Pegasusa gra dla trzech osób, albo Zyzio pełnił rolę bossa.

W każdym razie - gratuluję posiadania badziewia-unikatu. ; )
Zapisane
Yamato
D33rhuntr
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 35


Mistrz Klawiatury xD


« Odpowiedz #61 : Sierpnia 28, 2008, 17:01:55 »

Pewnie chodzi o ten hack Darkwing Duck. Tez go mialem, do tego na cartridge'u bylo napisane DACKWING DUK II. Mam kilka takich kwiatkow, np. NINJA GAIDEM 2 i REVOLOUTION HERO(na cartridge'u znajduje sie gra Guevara). A najbadziewniejszy ze wszystkich cartridge'ow jakie widzialem mial napis SUPER LODR OTHE RIGS i byl na nim narysowany Aragorn walczacy z... jakims bajkowym smokiem(OMG).
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #62 : Sierpnia 28, 2008, 22:12:52 »

Takie karty "lord of the rings" masowo pojawiały sie za czasów władcy pierścieni, podobnie jak i harry potter miał swojego hacka .
Zapisane

joval
<facepalm>
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



« Odpowiedz #63 : Sierpnia 28, 2008, 22:48:55 »

Ej, super mat3q! Ciekawi mnie tylko jak rozdzielono role trzem postaciom - albo była to jedyna na Pegasusa gra dla trzech osób, albo Zyzio pełnił rolę bossa.

W każdym razie - gratuluję posiadania badziewia-unikatu. ; )
heh... źle mnie zrozumiałeś. Napisałem Hyzio/Dyzio/Zyzio bo nie wiem, którzy dwóch z nich wystąpili w grze Tongue
A co do posiadania to pożyczyłem komuś kilka lat temu i później juz nie miałem okazji odebrać.
Ale jak naprawię mojego Pegaza (niech ktoś podeśle rezonatorek....) to spróbuję przejść bez skuchy Tongue

Przypomniałem sobie jeszcze o drugim "super carcie"
Na okładce był "Wilk i Zając", a gra okazała się platformówką z Królikiem Bugsem (ale nie był to Fun House)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 22:50:59 wysłane przez mat3q » Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #64 : Września 29, 2008, 15:40:07 »

Takie karty "lord of the rings" masowo pojawiały sie za czasów władcy pierścieni, podobnie jak i harry potter miał swojego hacka .
Ja mam! Coś takiego, co nazywa się Harry Story i jest to hack... Wacky Races!
Do tego do luftu, bo boss, gdzie w oryginale byli to Slag Brothers ma niewidzialne pociski.

Contrę z kaczorami też mam (ale to nie jest Hyzio i Dyzio, bardziej jakby Kaczor Daffy w kowbojskim kapeluszu, choć na naklejce jest Donald).
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #65 : Września 29, 2008, 16:21:55 »

Ja mam inny hack Harryego Smile, w moim przypadku to nieznana mi gra karate, a ten hack który Ty posiadasz jest tylko oparty o silnik Wacky Races - poza tym to zupełnie inna gra
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #66 : Września 29, 2008, 18:50:07 »

Jajcarz, siudym kiedyś opisywał hack, o którym piszesz. W tym: http://www.nesforum.e9.pl/index.php?topic=1459.0 wątku. ; )
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #67 : Października 25, 2008, 12:52:11 »

Wink
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #68 : Października 28, 2008, 11:59:48 »

Wcisne tylko powiedz gdzie xD. Co to za gra jest ?
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #69 : Grudnia 16, 2008, 00:41:56 »

"predator"
Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #70 : Grudnia 28, 2008, 11:38:58 »

Warwolf Wink



Super Mario 14



Pow (!) Blade



Home Alone - ciekawe kim jest ten dzieciak na zdjęciu.



Zapisane
joval
<facepalm>
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



« Odpowiedz #71 : Grudnia 28, 2008, 18:49:14 »

Home Alone - ciekawe kim jest ten dzieciak na zdjęciu.
Wygląda mi na tego, który zagrał w czwartej części "Kevina".
btw. najgorszy film jaki w życiu widziałem

@down: Pewniakami są pierwsza i druga część, które uważam za niezłe filmy. Mnie rozchodzi się o część czwartą.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 21:13:56 wysłane przez mat3q » Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #72 : Grudnia 28, 2008, 19:58:53 »

Najgorszy, ale to chyba najpewniejszy pewniak który co roku w swieta bedzie nadawany w Polszmacie jako MEGAHIT Cheesy hehe Wink

Mogli by sobie z raz darować... heh
Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #73 : Grudnia 29, 2008, 00:11:58 »

Wygląda mi na tego, który zagrał w czwartej części "Kevina".
Może... Nawet nie widziałem tej części... Seria skończyła się na dwójce i niech tak będzie R.I.P.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #74 : Stycznia 12, 2009, 21:04:12 »

hehe, ciekawe co jest na tym carcie  crazy pewnie jakis edytor tekstowy pod klawiature Cheesy
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #75 : Stycznia 12, 2009, 21:10:43 »

W to, to ja już nie uwierzę to musi być FAKE... prawda, że to FAKE?  Niezdecydowany
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #76 : Stycznia 12, 2009, 21:41:31 »

To moze byc fake, choc o tym ze polacy przez pewien okres zajmowali sie produkcja kartridzy sam sie niedawno dowiedzialem od pana Andrzeja z tomel tv games, ktory zupelnie przypadkiem pochwalil mi sie kartridzem ze spolsczona wersja gry Battle Tank (nie Battle City). Podobno czlowiek ktory tego dokonal poszedl nawet siedziec za to, cala historia wydaje sie byc nieprawdopodobna choc nie ma powodow zeby Andrzejowi nie wierzyc.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #77 : Stycznia 12, 2009, 22:12:15 »

Być moze i to fake... z drugiej jednak strony label mogl byc drukowany u rusków i naklejany na carty... Cheesy cos w podobie jak polskie wersje gier na psxa Smile

Pomyślałem ze w tym carcie siedzi gra: Mickey in numberland.
.. bo to chyba jedyne logiczne powiazanie...
chociaz moze to byc cart od kiawki... sam juz nie wiem...
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #78 : Marca 26, 2009, 09:00:49 »

Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #79 : Marca 26, 2009, 09:11:58 »



Podobny  heh
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 18 zapytaniami.