Marca 29, 2024, 13:42:51 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Boże Narodzenie  (Przeczytany 2092 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« : Grudnia 18, 2007, 18:06:55 »

Jak wiadomo, jeszcze tylko 6 dni pozostało do wigili Bożego Narodzenia. Jak to u was jest z nimi. Niech każdy najlepiej opowie. U mnie najpierw dzielimy się opłatkiem, następnie jemy kolację, na której oczywiście są tradycyjne dania, a potem to co większość lubi najbardziej, a mianowicie odpakowywanie prezentów. Dla mnie jako wierzącego adwent to szczególny czas, czas oczekiwania. Takie tematy wiadomo są miłę, no bo kto nie lubi świąt. Zapraszam do dyskusji Smile
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #1 : Grudnia 18, 2007, 22:53:25 »

U mnie tak samo- standardowo Smile

Chciałbym życzyć wszystkim na forum Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Grudnia 18, 2007, 23:01:39 »

Podobnie. Pamiętam jakie kiedyś emocje był związane z prezentami... A jakieś 2 lata temu gdy z siostrą dostawaliśmy telewizor, oja! Tata dla żartu samego pilota dał. I taki mały pakuneczek. Ale byłem zawiedziony gdy to zobaczyłem Cheesy.

Nastrój świąteczny mi sie powoli udziela. Uwiebliam te chwile, gdy za oknem pruszy (albo raczej - chlapa za oknem) a w radiu rzęzi Lasy Christmas. Razem, wszyscy! END TŁAAAAJZZZ SZAAAAAAJJJJ!

A w te święta pod iglakiem będe poszukiwał SE Kał550i. Bo na starą Nokie już mi połączenia nie dochodzą.
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Grudnia 18, 2007, 23:13:06 »

U mnie w te święta tak samo, standardowo wszystko Smile . A pod igłakiem ma czekać tym razem ma na mnie czekać killer instinct gold na N64, wyjątkowo tym razem kupiony przeze mnie, haha Cheesy (ale za kasę mamusi Tongue )
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #4 : Grudnia 20, 2007, 20:32:33 »

W tym roku nie mogę złapać świątecznego bakcyla, za oknem nadal jesień, całe półrocze minęło wyjątkowo szybko. Dobra, chwilowo klimat się udzielił przy strojeniu choinki szkolnej i gdy śpiewaliśmy cichą noc po łacińsku ale równie szybko prysł. Dodatkowo sram tym skomercjalizowanym przedstawieniem świat w supermarketach , kiczowaci Mikołajowie straszą za każdym rogiem gdy biegam za prezentami wiedząc, że i tak w sklepach niema niczego ciekawego. Kocioł na poczcie spowodował że nie doszła do nas jeszcze żadna kartka z życzeniami. Dzieciaki w autobusach ciągle chwalą sie co tam one nie dostaną. Niszczy się święta takim chciwym podejściem - w końcu gwiazdka to nie coroczna "wypłata" ale swego rodzaju magiczne chwile, rodzina, odświętne jedzenie i miła atmosfera . Nie wiem morze jak spadnie śnieg to mi sie zmieni nastrój ?
 .... a i choinkę wypadało by ustroić Smile
Zapisane



Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #5 : Grudnia 21, 2007, 12:39:55 »

Właśnie, w dzisiejszych czasach to coraz więcej osób zapomina co dokładnie świętujemy. Dla wielu to czas prezentów jedzenia i picia. Nie zapominajcie nigdy, że świętujemy narodzenie się Jezusa. Rzeczywiście z roku na rok święta stają się coraz większą komerchą.
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #6 : Grudnia 21, 2007, 14:22:57 »

Cytuj
Rzeczywiście z roku na rok święta stają się coraz większą komerchą.
[snapback]16738[/snapback]

Fakt, ale tak było już od bardzo dawna. Sam obraz Św. Mikołaja jako osoby z długą brodą i wielkim brzuchem, ubranego w czerwony kaftanik, jest komercyjny. W Polsce chyba nie jest z "komerchą" tak źle, ale z roku na rok świętą zaczynają się coraz wcześniej, tak koło października/listopada...
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #7 : Grudnia 21, 2007, 17:38:35 »

to ja też zanim się zmyję do domu na święta życzę wszystkim wesołego karpia Cheesy nie, serio, wesołych świąt. mi się nastrój nie udzielił jeszcze i jakoś nie mam w tym roku ochoty, ale my precious z tym.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.