Kwietnia 24, 2024, 21:59:50 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor W±tek: Najpiękniejsza konsola...  (Przeczytany 11601 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« : Grudnia 23, 2005, 14:48:37 »

Tak więc... Jest ze mną źle, doskonale o tym wiem. Cóź, tak to już jest jak sie za dużo gra...

Jakieś typy swoje macie? Cały 'konkurs' podzielić można na kilka kategorii :
1) Ogólny wygląd konsoli ;
2) Carty ;
3) Przystawki doń i pady

Pomijamy tak zbędne rzeczy jak np. grafika- czy dorównuje standardom z tamtego roku?  Cheesy
Najlepiej typujcie (a ktoś tu zajrzy?) te starsze konsolki, te nowsze... Błe

No to co, może zaczne?  

1) Trudny wybór, oj trudny... Ale dobra, niech będzie Mega Drive? Chodzi o Mega Drive'a I, palowskiego  Cheesy ;
2) NES ;
3) Znowu Ataryna? Nie wiem jeszcze, pomyśle to uzupełnie.

Dziwnie jakoś ten temat napisałem, ale nadzieje cichą mam że wyjdzie...
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 460



« Odpowiedz #1 : Grudnia 23, 2005, 17:15:44 »

1. N64
2.Gba lub N64 Smile
3.N64
Zapisane
barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #2 : Grudnia 23, 2005, 17:22:42 »

Ad I
Gamecube

Ad II
Game Boy Color

Ad III
Gamecube
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #3 : Grudnia 24, 2005, 09:05:58 »

I - trudny wybór, ale chyba 3DO mnie najbardziej rozwala. Opcjonalnie Saturn jest piękny, no i słodki GameCube.

II - Nesowe są brzydkie - błeee, chyba te z SNESa mają nalepszy design, opcjonalnie MegaDrive czy GameBoy Advance.

III - Zdecydowanie GameCube, joypad wyglądem jest IMO doskonałością.
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #4 : Grudnia 25, 2005, 12:39:39 »

1-Gamecube
2-N64
3-Gamecube
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #5 : Grudnia 25, 2005, 19:37:29 »

I - Super Famicom Jr. i Sega Saturn w obudowie Skeleton crazy
II - jesli UMD mozna uznać za cart to UMD, a jak nie to carty od N64, solidne są Cheesy
III - najbardziej "wykozaczona" przystawka z wyglądu, to Satellaview do SFC, a najlepsze pady ma PS2 i PSX  cool ...
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Grudnia 26, 2005, 14:14:41 »

Aj tam Set, carty do NESa są takie oldskulowe... A co oldskulowe, to wiadomo kto oddaje temu hołd? A właśnie.
Senshu, ale stwierdzając że najlepsze pady ma PS2 i PSX chyba nie miałeś na myśli jakości, co? Jeśli chodzi o funkcjonalność, jak sie go dobrze trzyma w łapach i wogóle (...) to i tak mógłbym polemizować... Kwestia gustu, a o nim sie podobnież konwersacji nie prowadzi.

Ciągle nie wiem, jaka konsola ma najlepsze pady (jak i przystawki, gheh). Myśle i myśle, ale nie moge wymyślić...
Zapisane
Adrianq
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 52



« Odpowiedz #7 : Grudnia 26, 2005, 15:13:38 »

1.Dreamcast
2.Snes
3.Kareoke do Dreamcasta JAP . Za 200zł + przesyłka heh .

 

                                                          Pozdrawiam Adrian
Zapisane

Pozdrawiam Adrian
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #8 : Grudnia 26, 2005, 16:00:38 »

PSX i PS2 są najlepsze z wyglądu, najwygodniejsze i IMO bezawaryjne, mam już 7 lat pada od PSXa duala, gram ciągle na nim, bo do ps2 drugiego nie dokupiłem, pykamy z kolegami w wszelkie fighterki 2D i 3D, guitar freaks i inne muzyczne (a to niszczy pady..) i nadal działa świetnie, więc coś w tym musi byc... z wyglądu fajny tez jest pad od snesa (kultowy poprostu), ale strasznie szybko krzyżak sie niszczy, no i jest jeszcze pad od SS, ale on głównie do bijatyk 2D, PSX poprostu uniwersalny, i kozacki Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Grudnia 26, 2005, 16:51:46 »

Dual Shock'i są uznane za najlepsze pady konsolowe na świecie... Pod każdym względem. Ja akurat co do swojego pada do PS2 szczęścia nie miałem - konsola z drugiej ręki (pad też  Tongue ); mój poprzednik prawdopodobnie nie dbał wogóle o konsole... Uch. Tak więc, pokorzystałem sobie jakiś rok z pada i nagle wziął i padł. Taki niedobry! Podejrzewam że to wina kabla, który akurat jest piętą achillesową Dual Shock'a. Nie wątpie że mam pecha po prostu, ale podobne 'zonki' przytrafiają się wielu posiadaczom konsol o których rozprawiam. Cóź... Po prostu nie miałem szczęścia, ale i tak nie uważam aby kontrolery Sony były najwyższej próby. Ich jakość zależy od wielu czynników, tak jak na przykład kraj ich pochodzenia. Z tego co mi wiadomo, 'Plejakowe' pady produkuje sie (tylko?) w Chinach i Japoni... Nie trzeba wyprawiać długich medytacji aby dojść do tego, że pady produkowane w Japoni są lepsze (jak i wszystko). Ja mam pada chińskiego, tak więc zagadke rozwiązałem  Cheesy
Tak więc - pady od PSX'a są dobre, te od PS2 są 'be'. Takie moje zdanie, podejrzewam że sie jeszcze diametralnie zmieni...

PS. Jakby kto nie zczaił, to mówiłem o padach od Sony... To tak na wypadek wszelaki.
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Stycznia 02, 2006, 23:29:37 »

1) Sega Megadtrive 2 / gegesis 2 - super
2) n64
3) pad "S" w xbox
Zapisane
K@millo_DODGER
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 68



WWW
« Odpowiedz #11 : Lutego 04, 2006, 18:37:23 »

1.Sega Dreamcast
 2.Sony Playstation
 3.Pegazusik Smile
Zapisane
Gogetto
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 49


WWW
« Odpowiedz #12 : Lutego 09, 2006, 00:07:42 »

1. Sega "Dreamcats" - Hmm. Dlatego, że jest małych rozmiarów, więc zawsze znajdzie swoje miejsce.

2. Nintendo "N64" - Poprostu mają fajne covery na katridżach.

3. Microsof "S" - Według mnie najlepszy i najwygodniejszy pad jaki może być, który obługuje Xbox.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2006, 00:08:31 wysłane przez Gogetto » Zapisane

truskawiczny
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21



WWW
« Odpowiedz #13 : Lutego 09, 2006, 16:52:10 »

1.Megadrive
2.PS2 SLim
2.NDS Lite
Zapisane

Benji
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 62


« Odpowiedz #14 : Lutego 17, 2006, 12:55:46 »

1. Atari2600 ('rambo') - bo była moją pierwszą konsolką (no i za RiverRaida)...

2. carty do GameBoy Colour - kolorowe cudeńka, z książeczkami...

3. gamepad do DreamCasta - mówią że ciężkawy, ale mi spodobał się bardzo...
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2006, 12:56:26 wysłane przez Benji » Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #15 : Lutego 17, 2006, 21:09:03 »

Definitywnie moj pierwszy famiclon (gdzies na forum jest jego zdjecie).  To cudo mialo wbudowane najfajniejsze gierki (zabraklo jedynie contry ;/), ta wbudowana skladanke przebijala tylko legendarna 168in1. Pikny jest tez gamecube (i poreczny jak ch****, zero klopotu z zabieraniem go do kumpli). No i te carty do GBC(chyba, ze sa w tym kochanym, obrzydliwie brzytkim, szarym kolorem! Ale te przezroczyste, z fajna grafika... cud i mjut)! Z przystawek najbardziej podoba mi sie mata, aczkolwiek nigdy na takiej nie tanczylem, ale jak wiecej kasy styknie... Zas imo odrazajaca brzydota cechuje sie nds (mowie o wygladzie zewnetrzym ofkoz).
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2006, 21:18:10 wysłane przez dopelfish » Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
kokodin
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 135


« Odpowiedz #16 : Lutego 17, 2006, 22:47:45 »

1 najładniejsza onsolka to gba micro nes edition Cheesy
2 carty pegasus te żółte orginałki b.i.c (złota piątka, złota czwórka itp.)
3 pady famicom i jego kolega pegasus (ten pierwszy)
Zapisane
MOSZE USZ
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Lutego 18, 2006, 19:53:44 »

Ad.1 - Pegasus
Ad.2 - Pegasus Smile
Ad.3 - Pegasus xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #18 : Lutego 18, 2006, 20:31:04 »

Mosze usz (co za ksywa nie banalna!) ty pegasus-loverze  Cheesy .
Ja postanowiłem zmienić swój wybór.

1. Intellivision
2. Intellivision
3. Intellivision

No normalnie sie zadużyłem.
A, wiecie co? Tydzień temu ku uciesze mojej mordy zakupiłem sobie pada do PS2. Oryginalnego. Chociaż w sklepie prosiłem o nieoryginalnego, za 4 dyszki, a jak sprzedawca podał mi pada Sony... Nie protestowałem. Po 'długich' oględzinach stwierdziłem, że pad jest po naprawie - miał taką plombe (jeśli tak można nazwać naklejke, czasami sie takie na pegazowych cartach pojawiały), a kabel był troche inny niż u mojego 'byłego'. Wszystko pięknie, pad nówka sztuka, Burnout 3 powrócił do łask (piękna gra). Cioram tak sobie ten tydzień, i jakoś przeniosłem konsole na dół (nie wiem już po co). Stała tam cały jeden dzień, po czym powróciła do mego pokoju. Elegancko wszystkie kable poodlączałem. Rankiem (dziś; przenosiny konsoli odbyły sie późnym wieczorem) chciałem sobie jakąś giere, tak miło dzień zapoczątkować. I wiecie co?! Pad nie działa! Kurde we wtyczce jeden z tych bolców sie wyrwał! Jaaaa...
Klątwa jakaś. Ja to mam pecha...
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #19 : Lutego 20, 2006, 09:42:13 »

Inetllivision jako takie rozumiem, że może się spodobać. Jednak PADY? cheesy, to wygląda jak aparat telefoniczny... cheesy, obrzydliwe. Już lepiej prezentują się te od Intertona, a i tak są ohydne. Carty też brzydkie - błeee. Jak opadnie ci podnieta to na pewno skumasz, że ładne to to nie jest Cheesy.
Zapisane

Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.