Marca 28, 2024, 21:23:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Najpiękniejsza konsola...  (Przeczytany 11477 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #20 : Lutego 20, 2006, 20:54:01 »

Aaaa idŸ ty. Nie umiesz dostrzec prawdziwego piękna  Cheesy  Cheesy
Carty... Może i do najurodziwszych nie należš, ale i tak jakoœ lepszych odnaleŸć nie moge (z tych starszych konsolek oczywiœcie). Także ten typ pozostaje.
A co do padów... No faktycznie, znalazłem lepsze. Niemniej jednak, utwierdzam sie w przekonaniu że Intellivision'owskie sš esencjš telefonicznej urody  Cheesy

Atari MindLink - zna ktoœ? Zapewne nie. Prototyp, konsole sterowało sie falami mózgowymi... A dalej mi sie nie chce pisać  Tongue . Kogo zaciekawiłem - niech sobie poszuka.

Zdjęcie cudaka:

http://img315.imageshack.us/my.php?image=a...ntroller5kc.jpg

moje zestawienie ówczesne :
1.Intellivision
2.Intellivision
3.Atari MindLink Controller

Po pewnym czasie...
Z braku robót, postanawiam wykazać sie jako artysta. A oto i owoc mego pędzla :

Intellivision

 Cheesy  Cheesy  Cheesy Real love  Cheesy  Cheesy  Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2006, 21:14:21 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 289



WWW
« Odpowiedz #21 : Marca 16, 2006, 16:05:04 »

1 Nes
2 Nes
3 Nie wiem

co ? że niby faworyzuje nes'a ?
Zapisane



innuendo
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudnia 03, 2006, 12:48:22 »

1) Sega Megadrive ( ma się ten sentyment )
2) Sega Megadrive
3) PS/PS2/N64
Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #23 : Grudnia 20, 2006, 01:08:29 »

1) PSP po prostu jest piekne wspaniale niesamowite, az sie nie chce patrzec na ekran

2) Tutaj karty do SNES'a the Best,sš duże i majš dużš naklejkę. Po prostu cudo!

3)SNES wspanialy wygodny i pierwszy pad jaki mialem w swoich rękach, te kolory i prostota designu. Konkuruje z nim jeszcze taki podłużny pad do Atari2600 też mistrzowskie wykonanie a jaki klimat (metalowy element z napisem Atari urzeka...)
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudnia 20, 2006, 22:14:52 »


ad.1 PS2 slim | DeCek | Sharp Twin Famicom

ad.2 NES | SNES

ad.3 Sony DualShock r0x!
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudnia 24, 2006, 02:48:37 »

Ostatnio mi sie GameKubeł spodobał, mam czarny model i stajac kolo czarnego TV wyglada super. Wiele osob komentowalo "A co to???" "Ale fajne" Smile

Fajny Gaclaw jest. Taka kostka ciekawa, bo inne konsole to klony jeden drugiego ostatnio.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2006, 02:50:03 wysłane przez siudym » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudnia 24, 2006, 11:32:48 »

Cytuj
Fajny Gaclaw jest. Taka kostka ciekawa, bo inne konsole to klony jeden drugiego ostatnio.
[snapback]9826[/snapback]
racja siudym...

sony dalo dupy z dizajnem ps3 (co to jest, chlebak? odkurzacz?), m$ tez nie lepiej - chociaz x360 moze sie nawet podobac, natomiast wii wyglada fachowo (+ wiilot daje rade)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #27 : Stycznia 14, 2007, 14:28:38 »

1. pegasus mt-777dx Wink
2. NES/GBC (sam nie wiem)
3. GBC
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2007, 21:51:40 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Gość
« Odpowiedz #28 : Stycznia 14, 2007, 14:47:22 »

1.NES(rety jak on wyglšda Tongue )
2.Gacek
3.Gameboy pocket
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #29 : Stycznia 14, 2007, 14:56:03 »

Cytuj
1.NES(rety jak on wyglšda Tongue )
2.Gacek
3.Gameboy pocket

[snapback]10436[/snapback]

ad 3. hmm czyzby gameboy camera? Wink bo te wszystkie przystawki, lupy, playsticki, akumulatory (te duze) to o dupe rozbic.

gbcam is so cute
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Gość
« Odpowiedz #30 : Stycznia 14, 2007, 23:43:56 »

Cytuj
ad 3. hmm czyzby gameboy camera? Wink bo te wszystkie przystawki, lupy, playsticki, akumulatory (te duze) to o dupe rozbic.

gbcam is so cute
[snapback]10438[/snapback]


No mi się bardzo podoba sama konsola bez jakis tam dodatków,według mnie jest ładna i zasługuje  na 3cie miejsce Smile
Zapisane
NESEK
Gość
« Odpowiedz #31 : Stycznia 15, 2007, 08:49:09 »

Zdecydowanie:

1. Pegasus IQ-502
2. DrEaMcAsT - tunninggg!!!!
3. GaCeK
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Stycznia 15, 2007, 11:49:05 »

Cytuj
Zdecydowanie:

1. Pegasus IQ-502
2. DrEaMcAsT - tunninggg!!!!
3. GaCeK
[snapback]10462[/snapback]

Dreamcast'owe GD-romy po tuningu? Łełałiłš. Sšdze, żeœ nie przeczytał pierwszego posta  cheesy .

Cytuj

Jakieœ typy swoje macie? Cały 'konkurs' podzielić można na kilka kategorii :
1) Ogólny wyglšd konsoli ;
2) Carty ;
3) Przystawki doń i pady



Mój rangking na tę chwilę :
1. NES (no kuŸnia, on po prostu ołnuje!);
2. Neo Geo Pocket Color ;
3. Atari 2600(/5200/7800 ?) i MindLink Controller, z braku pomysłu, ale przystawka jest po prostu genialna - na poczštku lat '80 odczytywanie fal mózgowych? COOL!
Zapisane
NESEK
Gość
« Odpowiedz #33 : Stycznia 16, 2007, 17:43:37 »

No to tak:

1. Dreamcast

2. NES - takie kanciaste

3. GACEK
Zapisane
JJK
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 59



WWW
« Odpowiedz #34 : Stycznia 18, 2007, 20:43:14 »

Za całkoształt:

1. Mega CD i GaCek
2. SNES
3. PSX i NES
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #35 : Lutego 16, 2007, 23:33:48 »

1. PSP :closedeyes: oraz Sega Mega Drive/Genesis
2. NES oraz Sega Mega Drive/Genesis
3. NES (tym razem sam)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2007, 23:39:15 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomości: 95



« Odpowiedz #36 : Lutego 18, 2007, 01:35:29 »

Aż zdziwiłem się, że jeszcze nic nie napisałem w tym temacie Cheesy

1. Gamecube - fioletowy kolor naprawdę prezentuje się œwietnie. Kostka jest taka inna od tych wszystkich "super nowoczesnych" ps2 czy xboxów. Od razu widać, że to sprzęt od nintendo. Pad też prezentuje się super.
2. Gameboy color - za prostotę. Chociaż moim ulubionym kolorem jest czarny to akurat w przypadku konsol się to nie sprawdza. A to dlatego, że IMO pokemonowa edycja prezentuje się super (SIC!!!). Taki gameboy wyglšda jak zabawka i tak samo jak w przypadku Gacka czuć konsolowoœć.
3. No i tutaj mam problem... Nie wiem. PSP jest zbyt szpanerskie, DS zbyt tandetny, PS2 wyglšda jak grzejnik, Xbox jest ceglasty, X360 zbyt pecetowy, PS3 wyglada jak chlebak, Wii na zdjęciach też nie prezentuje się zbyt dobrze. Trzeba będzie wpisać Pegazus iq 502 - z sentymentu.
Zapisane
KaKao
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



WWW
« Odpowiedz #37 : Lutego 19, 2007, 21:27:02 »

1. Game Cube, za oryginalny wyglad.

2. NES - za fajne, kolorowe naklejki i mozliwosc odczytania nazwy gry bez sciagania jej z pulki, czego brakuje mi w N64.

3. Jednak PS2, pad od kostki dobrze lezy w rece, ale ma beznadziejnego krzyzaka.
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomości: 95



« Odpowiedz #38 : Lutego 19, 2007, 23:11:46 »

Co racja to racja. Pad od gacka jest dla mnie najwygodniejszy (dualshock jest za mały i za ciężki, a xboxowa "s" zbyt napompowana), ale ten krzyżak to jest tandeta.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #39 : Lutego 21, 2007, 16:45:44 »

Pad od X'a dobrze leży w łapach, choć fakt że jest baloniasty jak diabli. Na GC grałem może ze 2-3 razy w życiu, też dobra konstrukcja.
Ciekaw jestem kontrolerów 'nowej generacji' - X360 ponoć ma genialny, PS3 ma sprawdzonego Duala, znaczy, mein kulpa, sixaxis'a czyli Duala z małymi modyfikacjami. Wii ma podobnego do NES'a, czyli wszystkie mniej więcej jak dla mnie na podobnym poziomie - bardzo dobrym.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.