Marca 19, 2024, 09:58:09 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 11
  Drukuj  
Autor W±tek: Co3rd.de  (Przeczytany 62764 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Qurek
Go¶ć
« : Lutego 14, 2008, 14:40:50 »

Peace & Love
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 20:22:52 wysłane przez Qurek » Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #1 : Lutego 18, 2008, 13:19:58 »

Arghhh! Ten arkanoid to niezle przegiecie paly... :/ No nic, wysle to co mam. Pytanie tylko do kiedy?
Zapisane

p***ole metro wole retro
Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #2 : Lutego 18, 2008, 13:36:27 »

do końca lutego
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #3 : Lutego 29, 2008, 14:00:28 »

mam wyslac foto czy mamy sie bawic w kamerke? foto moglbym wyslac dzisiaj, a kamerowanie to sobie podaruje, za duzo zachodu.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #4 : Lutego 29, 2008, 18:58:35 »

dobra, to postaram sie cos ugrac do polnocy, rewelki nie bedzie bo nie cwiczylem nawet.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #5 : Lutego 29, 2008, 19:29:10 »

moze grał myszą?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Lutego 29, 2008, 19:31:49 »

No wiadomo, że unreal. Skoro nie osiągnąłem nawet połowy tego co on, cóż innego mogę powiedzieć?

Jeżeli oszukiwałeś, to całkowicie nie rozumiem po co tak bardzo chciałeś reaktywacji tego konkursu.

Jeżeli nie oszukiwałeś, to naprawdę podziwiam.
Zapisane
gigi
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : Lutego 29, 2008, 20:27:35 »

Grajac na konsoli sprawdzilem NES Advantage. Gra za pomoca manetki daje 40% przewagi. Jesli dodatkowo uzyjemy funkcji „slow”, mozna nabic dowolny wynik(100.000 w okolo 3 godziny w jednej rudzie). Oczywiscie nie gralem tym sprzetem w mojej grze(jednak to rodzaj oszustwa). Arkanoid ma wiele, naprawde wiele bledow :/ (mozna to wykorzystac w nieuczciwej walce)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #8 : Lutego 29, 2008, 20:47:54 »

granie joyem daje jakas przewage? nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. uwierze na slowo.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
gigi
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Lutego 29, 2008, 20:51:21 »

Cytuj
granie joyem daje jakas przewage? nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. uwierze na slowo.
[snapback]18385[/snapback]

Nes Advantage to nie jest zwykly joy. Manetka jest krotka i ma niewielki skok.
Masz wrazenie gry na automacie(jesli tylko jest sprawny)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #10 : Lutego 29, 2008, 21:00:54 »

czyli przyspiesza czas reakcji? a nie wystarczy dobry pad z miekkimi gumkami? nie wyobrazam sobie ze paletka moglaby szybciej reagowac. no chyba ze gra by wymagala szybkiego napierdzielania w lewo/prawo na przemian, ale zeby w arkanoid?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
gigi
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Lutego 29, 2008, 21:17:48 »

Cytuj
czyli przyspiesza czas reakcji? a nie wystarczy dobry pad z miekkimi gumkami? nie wyobrazam sobie ze paletka moglaby szybciej reagowac. no chyba ze gra by wymagala szybkiego napierdzielania w lewo/prawo na przemian, ale zeby w arkanoid?
[snapback]18387[/snapback]

Moze wystarczy Wink  Ale napewno nie od NES-a, krzyzak nie jest okrgly jak w iq502. Dodatkowo jest za sztywny na gumkach. Zdecydowanie w Arkanoid, wole grac na Advantage. To ze sprawdza sie w tej grze jest oczywiste(tylko kierunki lewo-prawo). W takie gry jak SMB itp., lepiej grac zwyklym padem
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #12 : Lutego 29, 2008, 21:26:45 »

Ej co to za gadanie o mnie ?? Qurek jak masz jakieś wątpliwości to pisz na pw ok ?? Grałem na klawiaturze. Może gdybyście poświęcili trochę więcej czasu niż godzina na granie to byście też coś zdobyli.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2008, 21:28:42 wysłane przez Nintendomaniac » Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #13 : Marca 01, 2008, 01:30:20 »

Nie ważne na czym grał, ale jakiego czita użył. Smile Jeżeli  wynik jest prawdziwy, to Nintendomaniac bez wątpienia zasługuje na wpis do Księgi Guinnessa (co jest imho nie realne).
Stawiam na to iż została użyta opcja spowolnienia działania gry, tak jak  to się robi na speedrunach. huh
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2008, 01:33:40 wysłane przez DarQo » Zapisane

p***ole metro wole retro
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #14 : Marca 01, 2008, 07:53:09 »

Cytuj
Nie ważne na czym grał, ale jakiego czita użył. Smile Jeżeli  wynik jest prawdziwy, to Nintendomaniac bez wątpienia zasługuje na wpis do Księgi Guinnessa (co jest imho nie realne).
Stawiam na to iż została użyta opcja spowolnienia działania gry, tak jak  to się robi na speedrunach. huh
[snapback]18392[/snapback]

Zaczynacie mnie wkurwiać już. Chcecie rom do gry na której grałem ?? Sory, ale jeśli tak ma wyglądać gra z Wami to srał na to pies. Jeżeli uważasz, że oszukiwałem, to nie bierz pod uwagę mojego wyniku.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #15 : Marca 01, 2008, 11:47:44 »

Inne wyniki będą zdjęciami z TV. Także nie będzie już wątpliwości. Dla mnie wyniki z poprzednich edycji to powód do śmiechu - bez obrazy.

Jeżeli mogę prosić niech następny będzie SMB. Już mam wykręcony wynik. I do Tetrisa też.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2008, 11:53:07 wysłane przez Nintendomaniac » Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Marca 01, 2008, 12:01:05 »

Nie uważasz, że SMB jest trochę za dużą i zbyt skomplikowaną grą, jak na naszą olimpiadę? Gra co prawda się zapętla, fakt, ale rozgrywka może tu trwać o wiele za długo, co zniechęci do śrubowania rekordów...
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Marca 01, 2008, 14:25:15 »

W sumie muszę powiedzieć, że ciekawie wygląda nabijanie score'a w SMB. Można bowiem zapieprzać przed siebie sprintem, dostając na mecie mnóstwo punktów za zaoszczędzony czas, lub iść pomału i zbierać bilon, zyskując dzięki temu dodatkowe życia. Ciekawie. ; )
Zapisane
Mejs
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 196



« Odpowiedz #18 : Marca 01, 2008, 14:33:06 »

Również jestem za SMB.
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #19 : Marca 01, 2008, 14:38:48 »

Myślę, że Mario nadaje się. Różnice w punktach będą duże - to pewne. Jak się komuś nie będzie chciało to mógł nie zgłaszać się na chętnego do olimpiady.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Strony: [1] 2 3 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.