Marca 19, 2024, 04:43:51 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11
  Drukuj  
Autor W±tek: Co3rd.de  (Przeczytany 62763 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Marca 01, 2008, 15:07:38 »

No wiesz... Tytuł tej olimpiady to 'olimpiada crapów'. I myślę, że jeżeli ktoś się zgłaszał, to był pewny, że będziemy grać tu tylko i wyłącznie w crapy (typu Galaxian, Popeye, itp), do których SMB zaliczyć ciężko.

Mimo to, osobiście jestem za tym tytułem.
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #21 : Marca 01, 2008, 15:09:23 »

Cytuj
Inne wyniki będą zdjęciami z TV. Także nie będzie już wątpliwości. Dla mnie wyniki z poprzednich edycji to powód do śmiechu - bez obrazy.
[snapback]18398[/snapback]

Trzeba było uprzedzić że jesteś HC. heh Takie wyniki dla większości to kosmos.

PS Mi to obojętne w co gramy... .
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2008, 15:11:32 wysłane przez DarQo » Zapisane

p***ole metro wole retro
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #22 : Marca 01, 2008, 15:29:18 »

Nie jestem.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #23 : Marca 01, 2008, 19:11:07 »

Hmm. Fota z TV tez nie bedzie wiarygodna heh
Nagraj telefonem filmik z TV i wyslij na www.keepmyfile.com
(koncowy wynik, a potem wciskajac start jako dowod grania na konsoli**
Poniewaz fote z TV tez mozna latwo przerobic - wystarczy dodac kilka cyferek do zdjecia, potem wsadzic JPG na pendrive/cd i odpalic na TV - efekt taki sam jak zrobienie fotki z konsoli na TV... Wink

** Fakt, ze mozna wtedy w 168in1 ustawic sobie np. 99zyc...

Tak wiec - liczymy na uczciwosc.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2008, 19:12:22 wysłane przez siudym » Zapisane
Kazner
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 12


Metal Slug Forever


« Odpowiedz #24 : Marca 01, 2008, 20:30:09 »

No ja też jestem za SMB co chyba już zostało ustalone nawet i Qurek już otrzymał mój score.

P.S. witam ekipe po mojej dłuższej nieobecności na forum.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #25 : Marca 01, 2008, 20:33:35 »

No więc wypada to jakoś podsumować komentarzem:

Gratuluję wszystkim dwunastu (!) uczestnikom, za chęci, uczestnictwo w pierwszej rundzie turnieju i za własne rekordy, w niektórych przypadkach może i życiowe.
Gratuluję Nintendomaniac'owi uzyskania rewelacyjnego wyniku. Osiągnąłeś wspaniały wynik, szczere gratulacje.

Niestety, moje pytanie w tym poście nadal aktualne... ; )
Cytuj
Czemu do wyniku zwycięzcy dzieli mnie za każdym razem kosmos...? huh.gif
Qurek, moim zdaniem Ty także powinieneś przyznawać sobie punkty. To, że organizujesz ten turniej i to do Ciebie przysyłamy swoje score'y wcale w tym nie przeszkadza...
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #26 : Marca 01, 2008, 20:45:09 »

Cytuj
Nagraj telefonem filmik z TV i wyslij na www.keepmyfile.com
(koncowy wynik, a potem wciskajac start jako dowod grania na konsoli**
Poniewaz fote z TV tez mozna latwo przerobic - wystarczy dodac kilka cyferek do
Tak wiec - liczymy na uczciwosc.
[snapback]18427[/snapback]

Do Mario będzie ciężko, bo wynik już mam.

Ale ok. Może jeszcze poprawię Wink


Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #27 : Marca 02, 2008, 07:58:56 »

Co będzie następną grą ?? Bo nie wiem na czym palić paluchy Cheesy
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #28 : Marca 02, 2008, 10:56:44 »

Mozna dac wynik, a potem zamienic go na lepszy ?? Czy tylko jeden sie liczy ??
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Kazner
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 12


Metal Slug Forever


« Odpowiedz #29 : Marca 02, 2008, 14:26:09 »

Panowie sądzę, że póki jeszcze nie opadły emocje po wynikach w Arkanoid, warto było by sie zmobilizować poświęcić chwilkę czasu i wysłać swój wynik z SMB do Qurka, dzięki temu można by znacznie przyśpieszyć zawody i wziąść się za kolejny, kolejny tytuł Smile , już są 3 score więc jeszcze potrzeba min. 7 i fin, dalej panowie, pełna mobilizacja Cheesy .
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #30 : Marca 02, 2008, 14:41:45 »

Ale zniechęca, że Ty masz pewnie najwyższy Cheesy
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #31 : Marca 02, 2008, 14:46:38 »

do kaznera:

Mam już co prawda score do Mario, który zdobyłem wczoraj, ale nie wiem, czy jest to jakaś rewelacja. Nie zamierzam go oddawać. Tak czy inaczej, teraz jestem w bydgoszczy i przynajmniej przez tydzień nic nowego nie nabiję (czemu nie mogę tu grać? odsyłam do pewnego felietonu, w którym wszystko jest wytłumaczone).
Tak więc, nie będę miał zbyt dużo czasu do śrubowania rekordów, w domu jestem tylko co drugi, trzeci weekend. Teraz wracam za tydzień, specjalnie żeby pograć trochę w Mario.
Tak więc ostrożnie z tym pośpiechem, bo nie każdy ma czas na nieustanne granie w SMB.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 14:48:01 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #32 : Marca 02, 2008, 14:48:20 »

Cytuj
Jako, że występują pewne niejasności postanowiłem określić definicję pojęcia CRAP. Otóż crapem (nie oznacza to jednak, że gra jest beznadziejna na wskroś), określamy tytuły występujące na multiliczbowych składankach z cyklu 9999999999 in 1 oraz gry zapętlające się, a ich istotą jest wyłącznie bicie rekordów punktowych. Napewno zdarzy się tak, że przy którejś grze znów wystąpią niejasności, ale o tym czy jest crapem czy nie będziemy dyskutować. A teraz mały przykład. Często zdarza się tak, że spotykamy się ze składankami np. 8 in 1, ale znajdują się na niej gry, które a) nie powtarzają się cool są to gry na pierwszy rzut oka bardziej zaawansowane technicznie, które mają swój koniec. Weźmy teraz np. grę Mario, Adventure Island I, bądź Contrę (która zapętla się niestety, ale jest grą wyrąźnie bardziej zaawansowaną technicznie) mają one swój umowny koniec, ale bardzo często można je spotkać na składankach, o których mowa była na początku. W związku z tym należy je zaliczać również do crapów. Nie wiem czy zrozumieliście dokładnie o co mi chodzi, ale mam cichą nadzieję, że jakiś wyraźniejszy obraz Wam zaprezentowałem.
[snapback]18443[/snapback]

Można więc powiedzieć: Crapa trzeba poczuć, nie da się go opisać Wink  heh

A studiujesz może w Bydgoszczy ??  heh  heh  heh  heh  heh
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 14:54:05 wysłane przez Nintendomaniac » Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #33 : Marca 02, 2008, 15:50:04 »

Cytuj
Weźmy teraz np. grę Mario, Adventure Island I, bądź Contrę (która zapętla się niestety, ale jest grą wyrąźnie bardziej zaawansowaną technicznie) mają one swój umowny koniec, ale bardzo często można je spotkać na składankach, o których mowa była na początku. W związku z tym należy je zaliczać również do crapów.
no ja sie nie zgadzam. nie zaliczam tych gier do crapow. to ze contra sie zapetla, czy wystepuje na sklankach nie jest zadnym argumentem. crap to jest gra w ktorej kazdy level wyglada tak samo lub jest zrobiony wg identycznego schematu. contra to powazny shooter jest, epicki wrecz mozna powiedziec, ma swoj poczatek i koniec. co z tego ze na koncu nie pokazuje sie ekran tytulowy tylko gra sie zaczyna od nowa, to jest tylko szczegol.

do crapow nie zaliczamy takich gier jak: SMB, life force, jackal, rush'n'attack. przykro mi. twoja definicja jest naciagana i niepoparta zadna rzeczowa argumentacja.

Cytuj
Można więc powiedzieć: Crapa trzeba poczuć, nie da się go opisać wink.gif heh.gif
wszystko sie da opisac, o ile dysponujesz odpowiednia terminologia.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 16:00:17 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
gigi
Go¶ć
« Odpowiedz #34 : Marca 02, 2008, 16:06:44 »

Dla mnie nesowy crap to  16-32kb prg i 8kb chr, mozna zaliczyc wszystkie mapper 0 :sly:
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #35 : Marca 02, 2008, 16:09:49 »

Cytuj
Widzę jupiter, że nie zrozumiałeś. Napisałem, że Contra jest grą bardziej zaawansowaną technicznie i nie powtarzają się w niej levele, tylko po przejsciu gry zaczynamy od nowa. A tylko dlatego, że można ją znaleźć na składankach pośród innych crapów zaliczam ją po części do crapa, tylko i wyłącznie dlatego.
zrozumialem doskonale. czyli idac tropem tej pokretnej logiki jackala i little mermaid takze nalezy zaliczyc do crapow bo znajduja sie na multiliczbowych skladankach? wlasnie to mam na mysli mowiac o braku rzeczowej argumentacji, zaliczanie tych gier do crapow sluzy chyba wylacznie jako pretekst zeby wliczyc je do tego turnieju.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 16:16:05 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #36 : Marca 02, 2008, 17:25:29 »

Cytuj
Chyba, że jest inaczej i widziałeś Syrenke czy Jackala na jakiejś składance pośród crapów. Wtedy będzie trzeba obalić moją teorię.
jackala mam unromowym 208in1 na ktorym sa prawie wszystkie gry ze 168in1, jest tam takze rush'n'attack i life force. mala syrenke widzialem na conajmniej dwoch krapiastych skladankach: 20in1 gdzie oprocz contry sa same crapy i chyba na 295in1 (ale nie dam se glowy uciac czy na tej akurat), na ktorym tez jest wiekszosc gier ze 168in1.

napewno kilka osob z forum moze potwierdzic wystepowanie tych gier na multiliczbowych skladankach.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 17:26:59 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #37 : Marca 02, 2008, 17:26:31 »

Cytuj
Nie widziałem jeszcze, żeby te gierki widniały na multipakowych składankach pomiędzy takimi tytułami jak Tank 1990, czy Galaxian oraz milionom ich pochodnych.

A ja widziałem Qurek... pamietam to ja dzisiaj... trauma...

Wypożyczalnia "kaset" ulokowana wewnatrz dogorywującego, społemowskiego sklepu wielobranżowego. Rozklekotane wózki, nieprzyjemne panie sprzedawczynie w białych, niczym szpitalnych fartuszkach, śmiercionośne, wszędobylskie, wystające i ruszające sie kafelki podłogowe mające stalowe szyny zamiast fug podłogowych oraz wszędobylski, unoszący sie w powietrzu fetor, niby "cyklon B", odór lekko już przeterminowanych przetworów mleczarskich. Facet sam nie znający sie na rzeczy chcący szybko i bezboleśnie spławić i mieć z przysłowiowej głowy dwóch usiłnie proszących go o jakiś fajny tytuł na Pegasusa dzieciaków, niemalże pod niebiosa zachwalajac i gwarantując setki godzin najlepszej zabawy wciska im (CZYLI MIEDZY INNYMI MI) jakąś składanke XXXin1 gdzie jedyną normalną grą jest Jackal chyba we wszystkich możliwych konfiguracjach.

 Sad
Zapisane
Nintendomaniac
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #38 : Marca 02, 2008, 17:50:23 »

Cytuj

Wypożyczalnia "kaset" ulokowana wewnatrz dogorywującego, społemowskiego sklepu wielobranżowego.
 Sad
[snapback]18453[/snapback]
Te sklepy były naprawdę uniwersalne Cheesy

Co Wy się o Crapy kłócicie ?? A ja swoim poprzednim posten chciałem wyluzować atmo trochę. Chłopaki nie tracimy czasu na gadanie. Róbcie skory.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #39 : Marca 02, 2008, 18:36:49 »

Cytuj
Czyli wg mojej teorii to również crapy. No nie wiem co o tym myśleć. Trzeba się porządnie zastanowić i obgadać ten temat. Bo jeśliby tak miało być to Super Mario w takim razie, ani Contra nie mają racji bytu w tej Olimpiadzie. Co najwyżej na jakimś innym turnieju już niecrapów.

Do Nintendomaniak. Wybieraj stary w co chcesz, żebyśmy grali w tym sezonie. Ninejszym eliminuję Super Mario Bros. z dalszej rozgrywki, co najwyżej Mario Bros możesz wybrać.
nie mialem zamiaru ingerowac w przebieg olimpiady, chcialem jedynie sprostowac niedorzecznosci. jestes organizatorem tej imprezy wiec do ciebie nalezy decyzja. nie mam nic przeciwko rozgrywkom w SMB, poza tym ze nie mam nastroju na ta gre, ale to nie ma zwiazku z moja opinia w tej sprawie. staram sie byc obiektywny i moje wlasne odczucia nie maja tu nic do rzeczy.

Cytuj
Trzeba zrobić spis crapów wobec tego, żeby niejasności nie było. Piszcie wasze propozycje, a ja je rozpatrzę i zamieszcze w temacie głównym. Z tamtąd później będziemy wybierać dalsze gry.
mysle ze wystarczy precyzyjna definicja, ktora zreszta sam napisales powyzej: crapem okreslamy gre, ktorej jedyna istota jest bicie rekordow punktowych. wszystko sie zgadza, zarowno contra, smb i inne o ktorych wspominalem pod ta definicje nie podpadaja, poniewaz posiadaja bardziej zlozona istote niz tylko bicie hajskora.

prosta zasada, tzw. brzytwa Ockhama:
"never increase beyond what's neccessary, the number of entities required to describe a thing" (łac. Non sunt multiplicanda entia sine necessitate).

dbajmy o zwiezlosc i konkretnosc informacji.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2008, 18:38:25 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.