Kwietnia 19, 2024, 03:10:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Co3rd.de  (Przeczytany 63114 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
KaKao
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



WWW
« Odpowiedz #80 : Kwietnia 06, 2008, 00:20:32 »

Gratuluje Qurek, Super score. Musiałeœ pewnie na to poœwięcić sporo czasu. Ja się jakoœ nie mogłem przemóc żeby dłużej pograć w Mariana.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwietnia 06, 2008, 15:54:26 »

Damn, muszę powiedzieć, że po wczorajszym ujrzeniu tytułu 'Balloon Fight' miałem nieco kwaœnš minę. Jednak teraz, w trakcie œrubowania rekordu, wcišga mnie to coraz bardziej. Już w chwili obecnej posiadam screena z hi-scorem, z którego jestem dumny, a mamy dopiero poczštek miesišca ; ). Czuję, że ten tydzień minie mi z balonami na plecach. Kazner - œwietny wybór.
Spadam grać.
Zapisane
Kazner
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


Metal Slug Forever


« Odpowiedz #82 : Kwietnia 06, 2008, 19:20:39 »

Tia... Baloon Fight ma klimacik, i ta wspaniała bezwładnoœć mniam Smile
Zapisane
Nintendomaniac
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #83 : Kwietnia 06, 2008, 19:41:59 »

No to młócimy. Mam nadzieję, że ten tytuł Wam przypasuje. Jeœli wygram to wybiorę tetrisa.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #84 : Kwietnia 07, 2008, 12:15:27 »

poraz kolejny organizator imprezy wykazal sie brakiem profesjonalizmu i nie powiedzial nam nawet w jaka wersje mamy grac. roznice w naliczaniu punktacji w poszczegolnych wersjach sa kolosalne i trzeba na to zwrocic szczegolna uwage. jezeli ktos zaczal grac na wersji ze 168in1 niech lepiej odrazu zaopatrzy sie w jakas inna, poniewaz BF z tej skladanki (a takze wszystkie jego "odmiany") jest najbardziej przegiety ze wszystkich na jakie udalo mi sie trafic do tej pory.

roznice dotycza tylko bonus stage, za kazdy zbity balonik dostajemy 700 przy czym w oryginalnej wersji - 300, bonus za zbicie wszystkich 20 balonikow to az 25000! w oryginale tylko 10000. do tego dochodzi inny rozklad leveli - levele poczatkowe sa pominiete, gra zaczyna sie juz od bonus stage'a co daje nam ogromna przewage punktowa. ponadto jeszcze w grze na jednego gracza obecny jest drugi player, ale to juz malo istotny szczegol (tylko 1000 punktow za jednorazowe zbicie obu jego balonikow x3 zycia = 3000).

sam gram w wersje ze skladanki 208in1 (to ta na ktorej jest jackal i life force) jest ona najblizsza oryginalowi, jesli nie taka sama (zadnych roznic do tej pory nie stwierdzilem - w punktacji ich nie ma, rozklad leveli identyczny, brak 2giego playera w grze jednoosobowej, nawet paleta kolorow jest taka sama). w menu jest ona zatytulowana poprostu "balloon fight", przy czym nalezy nadmienic ze juz inne wersje z tej skladanki roznia sie punktacja, kazda z numerkiem wyzej nalicza coraz wiecej punktow. to samo sie tyczy wszystkich innych skladanek ktore testowalem, np. na 295in1 wystepuje niepodkrecony BF, znajduje sie na liscie pod numerem 136 i nazywa sie poprostu balloon fight, kazda wersja oznaczona jakims numerkiem juz jest "na koksie". na 168in1 niestety nie ma normalnej wersji balloon fighta.

teraz wypada sprawdzic punktacje w grach arkanoid i smb (glownie bonusy bo podstawowej punktacji raczej nikt nie ruszyl), jesli okaze sie ze sie roznia to trzeba bedzie anulowac wyniki z poprzednich rozgrywek.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2008, 12:19:27 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #85 : Kwietnia 07, 2008, 13:52:25 »

Ja gram ze składaka 115in1. Punktacja mniej łaskawa, czyli chyba ta prawidłowa.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #86 : Kwietnia 07, 2008, 15:08:08 »

sprawdz dla pewnosci czy jest tak jak mowilem bo moga byc subtelne roznice.

punktacja w oryginalnej wersji:
zbicie balonika w bonus stage - 300pkt (podliczane pod koniec planszy)
zbicie wszystkich balonikow - premia 10000pkt
punktacja za pingwiny rozni sie w zaleznosci od paru czynnikow, takich jak czas, czy kolor spadochronu. roznic pomiedzy roznymi wersjami jednak nie stwierdzilem!

ponadto pierwsze levele w grze musza byc takie jak w oryginale, czyli phase01 zaczyna sie z trzema oponentami na plaskiej platformie posrodku ekranu itd.

zanim jeszcze przyjdzie Qurek i powie zebysmy wszyscy grali na tej ze 168in1, bo skladanka jest najpopularniejsza, zakomunikuję ze ta wersja jest wyjatkowo nafaszerowana bugami (zapewne przez to ze piraci dlubali w hexach) i wcale bym sie nie zdziwil gdyby komus udalo sie nabic 999999pkt. mysle ze jakbym sie postaral to jest to do zrobienia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2008, 16:02:00 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
gigi
Gość
« Odpowiedz #87 : Kwietnia 07, 2008, 15:31:50 »

Najlepiej wybrac oryginalna JU-1984, wiekszosc i tak bedzie grala ne emu. To najbardziej sprawiedliwe rozwiazanie, mozna ustalic ze kazda nastepna bedzie wersja oryginalna(ja juz zrobilem cardridge z BF-1984)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #88 : Kwietnia 07, 2008, 15:56:39 »

hehe ci ktorzy beda grali w zestawie klawiatura+emulator niech lepiej odrazu przygotuja sie na porazke. PALowicze tez nie maja zbyt duzych szans w tych potyczkach.

co do grania na oryginale to najlepszy pomysl, ale zanim zakupie carta i on dojdze (mam plan zakupic BF w tym miesiacu), tudziez zaopatrze sie w pamieci zeby sobie zrobic gre, moze sie juz skonczyc sezon.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2008, 16:01:28 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
KaKao
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



WWW
« Odpowiedz #89 : Kwietnia 07, 2008, 18:25:59 »

Cytuj
punktacja w oryginalnej wersji:
zbicie balonika w bonus stage - 300pkt (podliczane pod koniec planszy)
zbicie wszystkich balonikow - premia 10000pkt
punktacja za pingwiny rozni sie w zaleznosci od paru czynnikow, takich jak czas, czy kolor spadochronu. roznic pomiedzy roznymi wersjami jednak nie stwierdzilem!

[snapback]18944[/snapback]

Ja gram w wersję wbudowanš w konsole. Jest ona bardzo bliska oryginałowi, jeżeli nieidentyczna. Co się tyczy punktacji to w kolejnych bonus levelach stawka idzie w górę: za balonik od 300 do 700 pts, a premia za wszystkie od 10 000 roœnię w każdym następnym o 5 000 aż do 30 000. Z życiami bonusowymi się nie spotkałem.
Zapisane
Major
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 107



« Odpowiedz #90 : Kwietnia 13, 2008, 19:39:04 »

Uhuhu, to wybrała sie gierca, może tym razem będę w pierwszej pištce  Cheesy
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #91 : Kwietnia 13, 2008, 20:34:30 »

Chyba trochę się spóŸniłeœ. Turnieju koniec (czego się w sumie spodziewałem od poczštku).
Zapisane
Major
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 107



« Odpowiedz #92 : Kwietnia 13, 2008, 21:32:47 »

O kuŸwa, no tak, teraz to nie do końca miesišca, shit !!

EDIT

Zaraz, to w ogóle koniec całej olimpiady, czy tylko turnieju Baloon Fight ?

EDIT 2

Dobra, sory, już skumałem, choroba, szkoda, że już jest koniec
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 21:38:04 wysłane przez zylog » Zapisane

siudym
Gość
« Odpowiedz #93 : Kwietnia 14, 2008, 00:31:25 »

Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #94 : Kwietnia 14, 2008, 00:54:04 »

Zapisane
Nintendomaniac
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #95 : Kwietnia 14, 2008, 07:28:10 »

Ja Was czasami nie rozumiem...

BTW: Wygrałem  heh
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2008, 14:29:01 wysłane przez Nintendomaniac » Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Nintendomaniac
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #96 : Kwietnia 15, 2008, 14:19:23 »

Ej, bez przesady. Myœlę, że nie masz więcej niż 4 lata ode mnie. Baboli nie jadłem. Może Ty wcinasz.

Jak ktoœ jest partaczem i za nic się nie umie zabrać do końca to tak jest.

A Vjupiter - mimo wszystko należš Ci się brawa.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
DarQo
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #97 : Kwietnia 15, 2008, 14:27:30 »

A nie lepiej założyć temat w którym każdy zainteresowany mógłby się lansować swoim hi-score? Byłby wtedy pełny luz.
Zapisane

p***ole metro wole retro
Nintendomaniac
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #98 : Kwietnia 15, 2008, 14:32:08 »

Zły pomysł. Też o nim myœlałem. Ale ten temat przecież taki jest. O nic nie gramy, ani nic nie ryzykujemy.
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #99 : Kwietnia 15, 2008, 14:48:38 »

napewno ma to swoje dobre strony, tylko ze jesli pozwolimy na totalny fristajl to zaraz tych tematow powstanie multum bo kazdy bedzie chcial grac w cos innego. w efekcie zrobi sie niezly balagan i taka forma rozgrywki szybko przestanie sie cieszyc zainteresowaniem. ograniczenia sa dobre bo mobilizuja do dzialania, sam pamietam ze pod koniec sezonu SMB ostro sie wzialem do bicia highscore wiedzac ze zaraz sie skonczy (niestety mialem powazna awarie sprzetu i nie bylo mozliwosci zrzucic fotki na kompa). poza tym mialem zamiar nie ingerowac we wczesniej ustalone zasady i zamierzam sie tego trzymac. lepiej nie naprawiac czegos co nie jest zepsute.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.