Marca 29, 2024, 00:36:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Program Do Gamegenie  (Przeczytany 2803 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« : Lutego 17, 2008, 01:34:06 »

Jak w temacie. Potrzebuję programu do tworzenia gg, bo wiem, że taki istnieje, by zamienić adresy na hexy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2008, 13:44:36 wysłane przez siudym » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #1 : Lutego 17, 2008, 04:17:35 »

ze co ma niby robic ten program?

edit: aaa do gamegenie, lol. myslalem ze o gadu gadu tobie chodzilo
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2008, 14:46:46 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Lutego 17, 2008, 13:55:27 »

Piter ja się dokładnie nie znam, bo to mój dobry kumpel mi o tym mówił. Wiem, że to jest program do gamegenie, który potrafi zamienić adresy kodu na hexy. Dlatego tu się o to pytam. Wie ktoœ o co chodzi?
Zapisane
wasmaro
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipca 30, 2008, 12:28:20 »

Tutaj masz converter kodów gg na kody hex i vice-versa:
http://nesdev.parodius.com/ggconv.zip
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #4 : Lipca 31, 2008, 12:39:12 »

FCEUltra XD SP - ma taki, bardzo wygodny (w ogóle świetny emu jak ktoś lubi grzebać... w nosie ;P).
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Mati
Gość
« Odpowiedz #5 : Lutego 09, 2010, 00:53:13 »

Dobra, ten kumpel zapadl sie pod ziemie. Nie chcialem jednak zakladac nowego tematu o tworzeniu gg. Znalazlem kogos, kto pokazal, ze ma to w 1 paluszku. Tak Dr88, to o tobie Grin.
Mam, wiec pare pytan do ciebie. Czy to prawda, ze da rade zrobic taki kod, ktory bedzie dzialal w ten sposob, ze np masz gre Top gun the second mission. Pytalem znajomego, ktory dosc dobrze sie tym zajmuje i tak. Chodzi mi o to, czy da rade w tej grze zrobic taki kod, ze jego dzialanie polegalo by na tym, ze podczas gry, gdy wrogowie w ciebie wala, dostajesz setki razy i niezginiesz. Jedynie rozwalisz sie o drzewo, czy lotniskowiec. Ten znajomy mi powiedzial, ze da sie tak zrobic, ale to wymaga ciezkiej pracy, poniewaz trzeba sprawdzac mnustwo adresow. W ogole on robil mi gg w ten sposob, ze dawal mi plik html, ktory musialem importowac do emu i kody dzialaly. Ty natomiast zrobiles mi kod do Twin bee 3 za co jeszcze raz wielkie dzieki i to wyglada wlasnie tak jak wiekszosc kodow gg, ze wpisujesz jakas kombinacje 6, czy 8 literek do emu i jedziesz. No i to jest wygodniejsze jak dla mnie. No, wiec co o tym sadzisz? Da rade taki kod wykonac?
Edit.
Sorki, jesli napisalem cos nie tak, bo jsli chodzi o robienie kodow, to jestem zielony w temacie, a tylko ich uzywam podczas grania a ciekawi mnie to bardzo.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2010, 01:04:30 wysłane przez Mati » Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #6 : Lutego 09, 2010, 11:07:37 »

A co w tym html-u jest? Zajrzałeś tam kiedyś chociaż? ;]
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Mati
Gość
« Odpowiedz #7 : Lutego 09, 2010, 13:26:58 »

Sorka, moja pomylka. To jest plik .xml.
Przykladowe kody do Dragon fighter wykonane tym sposobem.
http://www.przeklej.pl/download/0009e3cpl40i/dragon-fighter-j-xml
Tak wlasnie robil mi moj znajomy. Trzeba to zaimportowac do emu i mozna grac. A po otwarciu tego pliku jak by hmm mini stronka sie otwiera i chyba wlasnie to sa dane tych kodow nie wiem, nie znam sie.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #8 : Lutego 09, 2010, 13:36:21 »

Bez sensu to jest. Primo: to nie są kody przygotowane z myślą o GG tylko "kody do ram". Duo: możesz to wpisać pernamentnie do emu, niekoniecznie importować z zew. plików (nie wiem czego tam używasz, ale we FCEU zawsze tak robię - choćby przy dizzim co mi pomagało przy beta testach GD).
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Mati
Gość
« Odpowiedz #9 : Lutego 09, 2010, 13:51:23 »

Heh widzisz, wy sie na tym znacie, ja tylko pytam. Gdybym mial mozliwosc zabawy w robienie kodow, to chetnie bym sie tym po bawil. No on mi zawsze dawal takie pliki. A uzywam tylko i wylacznie Nestopii. A Dr88 wlasnie zrobil kod gg, 6 kombinacji i dziala. Gdyby ten kumpel to potrafil, to by tak robil a, ze robil na jakies ram, to ok, tez dziala.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.