Kwietnia 19, 2024, 12:46:37 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Donkey Kong Iii/gorrila  (Przeczytany 2537 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« : Czerwca 01, 2008, 18:17:40 »

Nie pamiętam czy to tak gra się nazwała, tak więc

Wcielamy się w Zoologa o wyglądzie Mario Cheesy, i naszym zadaniem jest Strzelać jakimś środkiem w Areozolu w wredne dupsko Donkey Konga Tongue, na naszej drodze stoją, Kokosy zrzucane przez DKea , Jakieś Szerszenie co jednym użądleniem pozbawiają nam życie, Robaki, i sam Donkey Kong, który co pewien czas schodzi niżej i jak zejdzie to mamy stracone życie, W sumie etapy się powtarzają ale każdy wygląda inaczej, to znaczy platformy na które wskakujemy aby bliżej przyfasolić dupę DKeyowi, tak więc podsumuję Grywalność taka sobie bo jest możliwosć we dwóch ale na zmianę, Brak Coopa Sad Muzyka Jakotakowej brak, jedynie prosta melodjka gdy rozpoczna się etap, lub gdy DKey schodzi gdy tracimy życie, Grafika jak na tamte czasy, ładna kolorowa ale się powtarza, aha i jeszcze jedno na niektórych etapach są Kwiatki i przyjatują Motyle które je zabierają, a jeśli uda nam je ocalić dostajemy dodatkowe punkty.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2008, 18:23:36 wysłane przez Pablo1989 » Zapisane
Morden
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 52



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwca 01, 2008, 19:07:26 »

To ma byc recenzja gry? Bo nie do konca rozumiem co chciales osiagnac piszac tego posta. Jesli chciales polecic innym gre ktora tobie sie podoba, mogles chociaz postarac sie by w temacie widnial poprawny tytul.

Sam opis moge okreslic jako conajmniej chaotyczny i naprawde ciezko sie to czyta. Pamietaj ze postami wystawiasz sobie na forum wizytowke i jesli chcesz juz pisac, postaraj sie by mialo to przyslowiowe rece i nogi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2008, 19:33:31 wysłane przez Morden » Zapisane

żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Czerwca 01, 2008, 19:25:10 »

Dziaaad !! Do kosza! No tu ma być porządek!
1) Tytułujemy odpowiednio nasze posty.
2) Nasze posty mają mieć sens.
3) Jak Morden zauważył, tym co piszesz wystawiasz sobie wizytówkę.

Dziaaad! Kosz!!

eh, trzeba się wziąć za ten sajt, bo w innym wypadku trzeba będzie przytaknąć tym, którzy mówią że EMU-NES#PL się kończy.

Z SENSEM LUDZIE!
Zapisane
Morden
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 52



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 01, 2008, 19:32:30 »

Cytuj
w innym wypadku trzeba będzie przytaknąć tym, którzy mówią że EMU-NES#PL się kończy.

Jaj sobie nie rob stary. Ja calkiem niedawno ucieklem z innego forum bo nie moglem zniesc poziomu ktory juz dawno dotknal dna i niczego poza belkotem tam nie widzialem, a teraz mowisz ze sa tacy ktorzy twierdza ze EMU NES sie konczy.

Zarejestrowalem sie tutaj poniewaz zainteresowaly mnie poruszane tematy i pasuje mi klimat mniejszych for retro. Sporo tu wiedzy i szkoda ze ostatnio troszke przycishlo, ale zeby zaraz sie EMU NES konczylo? Chyba nie.
Zapisane

żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Czerwca 01, 2008, 19:41:35 »

Robimy offtop, ale liczę że Dziadek i tak to przeniesie do kosza, więc możemy sobie pozwolić.

Morden, gdybyś wpadł tutaj jakiś rok temu zobaczyłbyś inne oblicze tego forum i strony - kilka ciekawych projektów etc.

Obecnie, z całym szacunkiem dla nowych userów - rejestruje się tutaj coraz więcej ludzi młodych, którzy niewiele sensownego mają do powiedzenia. To jest przerażajace, zważywszy na to jak porównuję tych userów z 17letnim Dziadem, który zawsze mówi na temat i na poziomie. Ja wyznaję zasadę, że lepiej mało mówić, niż mówić coś co jest poniżej poziomu - udowadnia to mój licznik, choć jestem tu już od daaaaaaaaaaaawna. Możliwe, że źle się wyraziłem - EMU-NES#PL podupada - tak stwierdza hmm... jakby to nazwać "stara gwardia" środowiska skupionego wokół EN.e9 Nawiasem mówiąc, niektóre posty poziomem przypominają wypowiedzi ze strony, której bardzo nie lubię.
Liczę na to, że nowi userzy będą wnosili tutaj nową jakość, a nie nowy zamęt.
Big Up!

PS. Potrzeba tutaj takich ludzi jak Ty Morden, z doświadczeniem - żeby dzielić się z tymi  mniej obeznanymi. Taka jest chyba dewiza tego forum - pomagać tym, którzy naprawdę mają problem i chcą go rozwiązać. Dla dzieci Neo nie ma miejsca.
Szacunek.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2008, 11:12:49 wysłane przez żuro » Zapisane
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« Odpowiedz #5 : Czerwca 02, 2008, 18:49:42 »

UFFF Dzięki żuro, zresztą to nie recka tylko chciałem opisać jedną grę tak jak inni, poza tym, każdy ma prawo się pomylić, nikt nie jest doskonały, Temat napisałem odpowiedio dając tytuł gry co opiszę, Mój text ma sens, a jak nie zrozumiałeś to po co czytałeś Cheesy, to mam pisać na temat czy nie na temat, jeśli chodzi o pojęcie wizytówka, to tu nie wpadam codzienie bo mam wiele innych spraw NP pisanie na antyfanowskim forum.
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Czerwca 02, 2008, 20:22:13 »

Pierwsza sprawa - w Twoim poście, tytuł nie informuje userów o treści. Formułuje się krótkie tytuły, które informują użytkownika o czym może przeczytać w danym topiku.

Druga sprawa - przeczytaj jeszcze raz sobie swój post. Jest chaotyczny, roi się w nim od błędów (literówki, wyrazy z wielkiej litery).

Każdy ma prawo do błędu, ale błędy z zasady się eliminuje.

P.S. nie pisz do mnie tonem "po co czytałeś"
P.S 2 niepoprawna składnia nawet w tym ostatnim poście
P.S 3 co miałeś na myśli pisząc "antyfanowskie forum"

Big Up!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2008, 20:22:36 wysłane przez żuro » Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 625



WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwca 04, 2008, 14:07:16 »

Cytuj
[...] Liczę na to, że nowi userzy będą wnosili tutaj nową jakość, a nie nowy zamęt.

Jam Ci nowy user. Z sensem chyba piszę? Wink

---

Tak jak Morden (hi, kopę bajtów :}) zauważył, jest tu sporo wiedzy i ludzi z porządnym prockiem między uszami. Szukałem ostatnio jakiegoś sajtu stricte oldschoolowego i o to jest emu-nes#pl. NES przeżywa teraz u mnie drugą młodość (co prawda na Xbox'ie ale niedługo zacznę budować carta).


@Pablo1989
Nic do Ciebie nie mam, ale sugerując się Twoim nickiem masz już blisko 19 lat! Stoi to w absolutnej opozycji do stylu jaki zaprezentowałeś w pierwszym poście (i dalej). Chłopie, Ty się ogarnij bo nie długo przyjdzie Ci pisać CV "i takie tam".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 14:10:55 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Czerwca 04, 2008, 14:40:29 »

Cytuj
Jam Ci nowy user. Z sensem chyba piszę? Wink
[snapback]19769[/snapback]

Berion nie taki już nowy !! Cheesy Dla mnie jesteś kozak za tą opcję z Warsaw City Smile jak wiadomo lubię historyczne potyczki, a ta dawka patriotyzmu, miszcz!
Zapisane
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« Odpowiedz #9 : Czerwca 09, 2008, 22:29:53 »

Tak Prawie mam 19, może nie wiesz ale mam dysklekcję  smiley , linka bym podał do tego anyfanoskiego forum, ale pewnie zostanie link usunięy za reklamę  Tongue .
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.