Marca 19, 2024, 04:46:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Nintendo Euro Cup 2008  (Przeczytany 20323 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
żuro
Gość
« : Czerwca 07, 2008, 13:33:01 »


koNESer & żur0 powracają z nowym projektem! Wczoraj w naszych umysłach powstała (z racji wielkiego piłkarskiego święta) koncepcja NEC 08'. Chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich do wspólnej zabawy, po cichu liczymy na Wasze zainteresowanie. Życzymy powodzenia na 8bitowych boiskach "Mistrzów Kodu" Smile

Regulamin Nintendo Euro Cup 08.

1) TECHNIKA I SOFTWARE DLA NINTENDO EURO CUP 2008.

1.1 Tutaj jest do pobrania software dzięki, któremu będziemy toczyć nasze boje.
http://www.speedyshare.com/482628530.html

1.2 Oficjalna gra Nintendo Euro Cup 2008:
http://www.speedyshare.com/636701345.html

1.3 Osoby ze słabym łączem, muszą liczyć się z tym, że ich rozgrywka może być znacznie utrudniona.

2) ZGŁOSZENIA

2.1 Zgłoszenie polega na zapisaniu się na forum w tym temacie.

2.2 W zgłoszeniu muszą znajdować się:
-nick zawodnika
-dane kotaktowe (wg uznania e-mail, nr. gg, tel. kom.)

2.3 Zgłoszenia przyjmowane będą do pierwszego gwizdka meczu Polaków w Wiedniu tj. 20:45, 12.06.08r.

3) PRZEBIEG

3.1 W zależności od liczby uczestników, rozgrywka może się potoczyć dwufazowo:
1. 8 osób - dwie grupy po 4ech uczestników - 1/2 / 3miejsce / finał
2. mniej niż 8 osób - jedna grupa, 4 najwyżej klasyfikowani przechodzą do drabinki finałowej.

3.2 Terminarz zostanie ogłoszony po skompletowaniu obsady turnieju.

4) PRZECIWWSKAZANIA

4.1 Nie zaleca się nadużywania pauzy podczas gry (tylko uzasadnione przypadki.

4.2 W trakcie trwania rozgrywki zaleca się wyłączenie wszystkich programów mogących spowodować obciążenie łącza.

5. KOLEGIUM SĘDZIOWSKIE

5.1 Składa się z dwóch arbitrów głównych : Piotr Żurek (żur0) i Hubert Orzechowski (koNESer). W przypadku gdy któryś z arbitrów bierze udział w grze, sędzią tymczasowym zostaje inny gracz wybrany przez arbitrów.

5.2 Sędziowie są bezstronniczy, wiernie relacjonują przebieg spotkań,
podejmują obiektywne decyzje.

5.3 Kolegium Sędziowskie jest najwyższym organem Nintendo Euro Cup 2008.

5.4 Kolegium Sędziowskie podejmuje decyzje dotyczące rozgrywek, decyzje te są
nieodwołalne.

Wszelkie pytania dotyczące turnieju pod specjalnym numerem GG: 11206082.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2008, 13:00:19 wysłane przez Pierun » Zapisane
Kazner
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


Metal Slug Forever


« Odpowiedz #1 : Czerwca 07, 2008, 16:25:37 »

Mam dla wszystkich ludzików pragnšcych prowadzić potyczki przez neta w stare cudowne tytuły na NES'a(i nie tylko) dobre wie�ci, wyszła nowa Kaillera która ma innš zasadę działania od starej, a mianowicie rozgrywka opiera się na zasadzie p2p(bezpo�redniego łšczenia 2 komputerów, a nie jak ma to miejsce w starej kaillerce za po�rednictwem serwera. Z kumplem grywamy prawie co dziennie w gierki z nesa, cps1/2, neogeo... Smile wystarczy podmienić plik dll na nowš wersję, a dla leniwych zamieszczam poniżej paczuszkę z gotowš już netopiš zintegrowanš z kaillerš p2p i romem contry. Moim zdaniem to jest rewolucja i NCL może zostać reaktywowane dzięki temu, po jednej stronie jest sędzia, a po drugiej gracz Smile , tylko wła�nie do tych rozgrywek piłkarskich to się nie nadaje za bardzo bo dla sędzi by miejsca nie było Tongue .

PACZKA: DOWNLOAD





EDIT: Zgłaszam swojš kandydaturę.

Kontakt: kazner123[małpiszon]gmail.com , gg: 3180829 .
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2008, 22:21:16 wysłane przez kazner » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwca 07, 2008, 23:23:15 »

No ba że sie pisze!


mieteg@gmail.com
gadulc - 6608705.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwca 08, 2008, 00:20:29 »

Cytuj
No ba że sie pisze!
mieteg@gmail.com
gadulc - 6608705.
[snapback]19800[/snapback]

puknij się w czouo przecie my twoje dane znamy na wylot heh

dobrze żeœ się zgłosił starcze heh


czeba więcej grajków!!!!!!!!!!


Zapisane
Kazner
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


Metal Slug Forever


« Odpowiedz #4 : Czerwca 08, 2008, 11:27:06 »

Kiedyœ myœlałem, że głównym powodem utrudnionych rozgrywek w choćby NCL sš lagi i utrudnienia powodowane przez starš kaillerę lecz teraz po napisaniu do około 10 użytkowników pytania czy ktoœ miał by chwilkę na pyknięcie w jakiœ tytuł przez neta tego forum każdy odmówił lub nie odpisał :/ ehhh...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2008, 11:27:38 wysłane przez kazner » Zapisane
Logan0
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwca 08, 2008, 15:34:15 »

Ja również się piszę Cheesy :

mateusz.smoter(at)gmail.com
gg - 10879436

hehe Kaz odezwij sie na gg to popykamy w cosik jak zazwyczaj  :wink2:
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #6 : Czerwca 13, 2008, 14:57:28 »

Hej!
Czemu(po raz kolejny) mój post został skasowany?? Napisałem go w Środę.A teraz go jakoś nie widzę :-*Co jest?
Zapisane

nightking
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwca 13, 2008, 15:00:02 »

Był upgrade skryptu, i prawdopodbnie został dokonany na starej bazie danych,

BTW. w terminie zgłosiłem się jeszcze ja, Ignus i ktoś jeszcze, ale kurcze nie pamiętam :E
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #8 : Czerwca 13, 2008, 15:14:24 »

Tzn.że będę uczestniczył?Jak tak to nieźle,ale wątpię bym z kimkolwiek wygrał...ale spróbuję:D
Zapisane

nightking
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwca 13, 2008, 21:04:11 »

Cytuj
Tzn.że będę uczestniczył?
Tak Wink
No Panowie, rozgrzewać się, rozgrzewać - już jutro pierwsza potyczka !  Smile
Kim gracie ?
Ja Russiją  Huh?
Zapisane
żuro
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwca 13, 2008, 21:35:50 »

Panowie, wybór drużyny jest dowolny, zawsze możecie się dogadać, nie trzeba grać jedną. Gdyby zaistniał spór, będzie "orzeł/reszka" który wyłoni 1playera - to on pierwszy wybiera drużynę Smile powodzenia wszystkim życzę Smile pokażmy, że da się coś rozegrać od startu do mety! Smile
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #11 : Czerwca 13, 2008, 21:39:33 »

A właśnie,zanim rozdacie kto kiedy gra muszę powiadomić o bardzo ważnej rzeczy.Otóż dziś próbowałem grać z Kanzerem,ale Nowa kaillera jest oparta na P2P a ja mogę korzystać z tej usługi tylko i wyłącznie w godzinach 22.00-8.00.Nawet jak próbuję robić coś związanego z p2p to nie działa(np.ściąganie torrentów)Więc chodzi o to że ja mogę grać tylko w tych godzinach.
Przepraszam za utrudnienia.
Cytuj
Umieść cytat
Panowie, wybór drużyny jest dowolny, zawsze możecie się dogadać, nie trzeba grać jedną. Gdyby zaistniał spór, będzie "orzeł/reszka" który wyłoni 1playera - to on pierwszy wybiera drużynę Uśmiech powodzenia wszystkim życzę Uśmiech pokażmy, że da się coś rozegrać od startu do mety! Uśmiech
Ja w to grałem jeszcze na pegasusie a na emu nigdy,więc trochę pamięć mi nawala....czy jest różnica między wybieranymi drużynami?Np.szybkość,czy długość podania?
Zapisane

żuro
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwca 13, 2008, 21:42:41 »

następuje więc modyfikacja godzin dla Dizzy9'ego.

EDIT: po pierwszym spotkaniu mogę stwierdzić, że jeżeli takie będą wszystkie mecze NEC, to możemy być pewni emocji do końca turnieju. moje prowadzenie 2:1 zamieniło się w 2:3, a w ostatnich 5 sek nie wykorzystałem sytuacji sam na sam z bramkarzem. działo się:)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2008, 20:22:27 wysłane przez żuro » Zapisane
Logan0
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwca 14, 2008, 23:02:27 »

Chciałem zgłosić następujący problem
Otoz dzisiaj o 22:40 mialem grac swoj pierwszy mecz z Dizzy9, jednak zawodnik nie zglosil sie, czekalem , teraz jest 23, za moment ide spac, mecz nie odbyll sie.
Bylem dostepny na gg, mialem ustawiony stosowny status , nie obwiniam nikogo , sam nie moglem sie zglosic poniewaz post zgloszeniowy dizziego zostal skasowany

Podkreslam - Nikogo nie obwiniam, coz zdarza sie - poprostu zglaszam co zaszło
Zapisane
żuro
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwca 15, 2008, 12:51:02 »

panowie, proszę się umówić na daną godzinę na PW i zawiadomić mnie o której zagracie ten mecz. Logan przepraszam za to, że się naczekałeś, ale dopiero ruszamy i są problemy :/
Zapisane
Logan0
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwca 15, 2008, 13:01:51 »

OK, myślę że dzisiejszy mecz z Kaznerem na 99% się odbędzie - często ze sobą pykamy więc co za różnica czy to turniej czy nie  Tongue

Mecz z Dizzy9 postaram się rozegrać jak najszybciej , oczywiście dam znać co i jak
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwca 15, 2008, 23:36:57 »

Raz kolejny ktoś tnie w c... . Ja nie mam zamiaru dłużej czekać, niedość, że cały terminarz trza było przewrócić do góry nogami to jeszcze gościa nie ma :/
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #17 : Czerwca 16, 2008, 13:14:41 »

Przepraszam,ale jestem tymczasowo niedostępny.Zmiana neta na inny.Ma być skok szybkości o 28% i używanie p2p cały dzień.Bardzo proszę oprzeniesienie mojego meczu na ostatni.Mają dziś podłączyć,ale sami wiecie jak to jest.
A tak przy okazji:Myślałem że zanim zaczniemy to będzie jakaś tabela kto z kim gra i o której(chyba że zawody się jeszcze nie zaczęły).
Pozdrawiam i przepraszam za kłopoty.
Zapisane

koNESer
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwca 16, 2008, 15:01:20 »

A tak przy okazji:Myślałem że zanim zaczniemy to będzie jakaś tabela kto z kim gra i o której(chyba że zawody się jeszcze nie zaczęły).
Pozdrawiam i przepraszam za kłopoty.

http://www.nesforum.e9.pl/index.php?topic=2132.0

żur0 wszystko przejrzyście rozpisał
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #19 : Czerwca 17, 2008, 11:26:53 »

Wynika z tego że mam 0 punktów i nie ma(praktycznie)szans na zwycięstwo?(choć i tak się nie nastawiałem).Ehh to trdno bo net miał być założony"na wczoraj".Cóż wypada tylko przeprosić.
Cytuj
żur0 wszystko przejrzyście rozpisał
Sorry,moje niedopatrzenie.
Zapisane

Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 21 zapytaniami.