Kwietnia 25, 2024, 00:30:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35510 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #100 : Maja 18, 2009, 19:59:18 »

Poszło  naughty
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #101 : Maja 20, 2009, 18:56:21 »

Ode mnie również popłynęło :-)
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #102 : Maja 20, 2009, 19:31:47 »

i ode mnie skapło  Cool
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #103 : Maja 20, 2009, 20:12:47 »

wpłaciłem
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #104 : Maja 22, 2009, 14:39:48 »

Panowie, ja też chętnie się pojawie, moze zgadamy sie z leszkiem i bedziemy wozem to na przynajmniej jeden tv jakies listwy i troche sprzetu mozecie liczyc...apeluje o wziecie wszystkich cartow, sprzetu czy innego tałatajstwa na wymiane niech zlot posluzy oprocz grania w dobrym towarzystwie picia i wspolnego gotowania jako szara strefa wymiany. pozdro 4 all
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #105 : Maja 22, 2009, 16:52:23 »

dlaczego jako "szara strefa wymiany" ? dziwnie to brzmi
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #106 : Maja 22, 2009, 18:28:45 »

offoonek - nowy, a tak z grubej rury. zapraszamy:) co do wymiany, popieram, będzie można jakiś kramik zorganizować przecież

aktualnie mam na koncie wpłaty od 5 osób (Qurek, Nielogiczny, Senshu, MWK, spazz). czekamy na resztę!
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #107 : Maja 22, 2009, 18:47:22 »

Senshu absolutnie nie pejoratywnie...jedynym nie szarostrefowym kanałem są te przez większość zapomniane sklepiki z zakurzonymi pułkami pełnymi cartów lub allegros Wink oj będzie się działo Panowie naughty
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #108 : Maja 22, 2009, 21:43:17 »

Witam pekiel wpłace w poniedziałek sorry ze tak długo Sad
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #109 : Maja 23, 2009, 17:39:31 »

Dawno mnie tu nie było -praca, życie, itp. MWK, dzięki za kontakt!

Co do mojej obecności. Jak na razie, zanosi się na to, że w wakacje w tym terminie nie będę miał roboty, więc na dzień dzisiejszy - jadę. Jeszcze nie wiem, czym. Być może będę w tym czasie niedaleko Chełma, więc jakby była możliwość SebaSan1981 to bym się z Tobą zabrał - dorzuciłbym się na paliwo:)

Fajnie by też było omówić kwestę żarcia - każdy na własną rękę czy ze wspólnej kasy (z tego co widzę jest już ponad 10 osób) coś będziemy na miejscu kupować i kucharzyć.

Zaliczkę wpłacę jakoś po niedzieli, we wtorek najprawdopodobniej, bo cały poniedziałek mam zawalony.

Aha, obecnie nie mam za bardzo dostępu do netu, więc info ode mnie będzie rzadko napływało.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #110 : Maja 23, 2009, 17:48:04 »

żarcie to kwestia tego, czy będą środki po wpłatach, wtedy ze wspólnej kasy. jeśli nie - możemy się zrzucać. w każdym razie problemu nie będzie, wyżyjemy
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #111 : Maja 23, 2009, 18:10:04 »

Cześć Sogetsu, bardzo miło, że zaglądnąłeś i wysypałeś nam tu konkrety (Twój status już updateowałem).

Jakoś sobie damy radę, na bank nie poumieramy, jak to dobrze ujął Dziadek zobaczymy czy zostanie coś w "zlot(ow)ym tyglu", zawsze można zakupy zrobić w jakimś spożywczym bądź po prostu pytuche zamówić albo goryla postawić.

Apel do pozostałych osób - co z Waszymi zaliczkami?
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #112 : Maja 24, 2009, 02:40:40 »

Ja od razu nadmienię, że dojeżdżał będę "PKP Przewozy Regionalne". Jeśli jedzie ktoś przez Łódź do Warszawki to proszę o kontakt. Fajnie byłoby spotkać się z kimś już w podróży.

Jesteś masochistą? Naprawdę lepiej dołożyc te 50zł czy ileś na ekspres, nawet jeżeli to twoje ostatnie pieniądze. Przewozy regionalne to katastrofa.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #113 : Maja 24, 2009, 23:31:53 »

Ja od razu nadmienię, że dojeżdżał będę "PKP Przewozy Regionalne". Jeśli jedzie ktoś przez Łódź do Warszawki to proszę o kontakt. Fajnie byłoby spotkać się z kimś już w podróży.

Ja jadę z Łodzi, zatem mogę się dołączyć do wesołego przedziału PKP  Wink

PS. Zaliczka będzie jutro  Wink
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #114 : Maja 25, 2009, 14:12:14 »

sorki za zwłokę, trzy dychy wpłacone.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #115 : Maja 25, 2009, 17:24:06 »

Jestem Smile. Jazda najzwyklejszą osobówką ma swój niepowtarzalny klimat.

Co prawda to prawda, nigdy nie zapomne jak się zacharataliśmy z kumplem w drodze kurnikiem z KRK do Częstej-chowy, zbunkrowaliśmy się na saaamym końcu ostatniego, szczęśliwie pustego wagoniku i początkowo graliśmy niemca przed Panią Konduktor lecz później nas zdekonspirowała (jak już nasze wodze fantazji puszczać zaczęły), na szczęście była łaskawa i potem już tylko dochodziła do wejścia, patrzyła czy nikt nowy nie doszedł po czym uśmiechała się do nas i zawracała :-)

Jazda najzwyklejszą osobówką ma swój niepowtarzalny klimat.


edit :: Naprawde baaardzo chętnie bym do Was dołączył jednak "tym razem" zabieram dupsko autem.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2009, 17:27:44 wysłane przez MWK » Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #116 : Maja 25, 2009, 18:09:58 »

Jesteś masochistą? Naprawdę lepiej dołożyc te 50zł czy ileś na ekspres, nawet jeżeli to twoje ostatnie pieniądze. Przewozy regionalne to katastrofa.

Jestem Smile. Jazda najzwyklejszą osobówką ma swój niepowtarzalny klimat.
Zgadzam się, ostatnio trafiłem na gościa, który jechał na wieś, ćwiczyć. Okazało się, że facet ćwiczy do Mistrzostw Polski w boksie. Mówił żeby go oglądać na 'TVN 3' o 13:00. Jak się później okazało to żadnych mistrzostw tego dnia nie było  heh
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #117 : Maja 25, 2009, 20:07:56 »

Poszlo dzisiaj... Sorki ze tak dlugo... ;p
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #118 : Maja 25, 2009, 20:46:33 »

Wpłata poszła  :cheess[1]:
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #119 : Maja 29, 2009, 17:46:19 »

wpłacili:
MWK
Spazz
Oldschoolowy dziad
Klaudek
Senshu
Nielogiczny
Zelas 12
dafczynsky
Qurek



Ignus
leszek
Sogetsu

sie pytam panowie, gdzie piniondze? bo może nie w przyszłym tygodniu, ale po wyborach do PE moglibyśmy już sobie zarezerwować, podpisać umowe i za zaliczkować zlot. wypadałoby.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2009, 17:51:43 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 18 zapytaniami.