Marca 28, 2024, 21:28:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35423 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« : Października 09, 2008, 23:10:02 »

Witajcie drodzy użytkownicy forum, zapewne zastanawiacie się czy jest wiele osób mających podobną pasję do Was prawda ? Razem z kolegą MWK doszliśmy do wniosku że warto by uświadomić i pokazać że NESo/Pegasuso mania rozeszła się po całym kraju jak długi i szeroki bez względu na podziały wiekowe. Myślę że najlepszym środkiem do tego będzie mapka naszego kraju na której umieścimy nicki w miejscu odpowiadającym miejscu zamieszkania. Do kilku z Was dotarła już ta informacja i przyłączyliście się do projektu, zamieszczając ten wątek mam nadzieję że i reszta towarzystwa się dołączy, mam również nadzieję że dzięki tej mapce ułatwimy kontakty i spotkania użytkowników forum (gdyby było sie w danej okolicy ). Wszystkich ciekawych zapraszam do zapoznania się z już istniejącą mapką i jednocześnie wszystkich chętnych do umieszczenia na mapie o wiadomość na PW.

« Ostatnia zmiana: Października 12, 2008, 20:15:05 wysłane przez spazz4 » Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #1 : Października 09, 2008, 23:31:04 »

Ja oczywiście sie dopisuje i siedze w temacie do samego końca żeby nie wiem co.

Czasu jeszcze wiele - planowany termin, który "ankietowanym" najbardziej odpowiada to Wakacje2009 - tak więc już rezerwować/brać urlopy itp ;-)

Do tego czasu dogrywamy detale, szukamy miejscówy na conajmniej kilka dni no i rzecz jasna czekamy na więcej chetnych, zdecydowanych i odważnych Forumowiczów bo to przede wszystkim Ich ilość stanowić będzie (i stanowi) trzon całej operacji :-)
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #2 : Października 10, 2008, 09:55:47 »

Ale nie tylko ilość, jakość też ma duże znaczenie. Moim zdaniem garstka tych aktywnych forumowiczów, którzy przyczynili sie do budowania tej strony, byłaby lepsza od większej grupy newbies. Przynajmniej ja tak właśnie wyobrażałem sobie nasz zlot.

Ja także zdeklarowałem swój udział podczas wakacji - na 99%. A jeśli będzie coś szybciej i będzie mi przypadkowo pasować (tzn będzie blisko, a i termin dopisze) - też będę. W wakacje lokalizacja (mam nadzieję) w moim przypadku nie będzie odgrywać większej roli.

A więc - do zobaczenia. ; )
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #3 : Października 10, 2008, 19:29:01 »

Jesli w czasie wakacji bede w Polsce to na zlocik wybieram sie na 100%, gdziekolwiek on będzie. Siudyma trzeba zwerbowac, skubaniec nie chce sie integrować  Huh? 
Do tego czasu postaram sie naprawic mojego famicoma i zalatwic kilka ciekawych gier (niekoniecznie owocow karthackingu Wink )
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2008, 19:32:16 wysłane przez Senshu » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #4 : Października 10, 2008, 19:30:16 »

Próbowaliśmy się dogadać z siudymem ale nie szło najlepiej, ten temat powoduje że rozmowa się zawiesza a szkoda :/
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #5 : Października 12, 2008, 17:31:07 »

Zlot ? Mhm zobaczymy jak to będzie hehe. Na wakacjach czas z pewnością się znajdzie.  Smile
A i na mapkę mnie dopiszcie (Rzeszów).  Tongue
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #6 : Października 12, 2008, 19:58:29 »

Niezla statystyka wyjdzie... Ciekawe dlaczego wiekszasc to ludziska od/z wschodniej polowy polski - moze to dlatego, ze My, fani kiedys wychowalismy sie na Pegasusie, a jak wiadomo gry pochodza zza wschodniej granicy. Wiec to calkiem mozliwe, ze wiecej userow bedzie jednak z tej wschodniej czesci Smile Kto wie... Wink
Zapisane
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #7 : Października 13, 2008, 17:39:28 »

Prosze dopisać mnie też - Piotrków Trybunalski  Grin
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #8 : Października 14, 2008, 09:42:11 »

Ja też byłbym chetny do zapisania na mapce ;] - Szamotuły(Wielkopolska)
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #9 : Października 24, 2008, 18:22:16 »

W sumie to usredniajac, to wypadzik najlepiej by bylo midzy toruniem a warszawa zrobic...

A w sumie to u Gigiego jest dobra miejscowa zapewne Cheesy
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 18:27:43 wysłane przez mog123 » Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
nightking
Gość
« Odpowiedz #10 : Października 24, 2008, 19:59:35 »

Stolicą wszelkich zlotów była i jest Łódź.
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #11 : Października 26, 2008, 12:55:54 »

and me - Kwidzyn  Wink



jaros: a witam, witam  Wink
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2008, 20:57:54 wysłane przez BOJAN » Zapisane
jaroz
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudnia 07, 2008, 19:28:06 »

czolem Bojan!w koncu sie zarejestrowalem,chociaz przegladam od poczatku Wink
mnie tez dopiszcie - jarOs lub jaroz warszawa.
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #13 : Grudnia 07, 2008, 19:47:28 »

Klik34 Olsztyn :] prosilbym o dopisanie
Zapisane
Ludek
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



WWW
« Odpowiedz #14 : Grudnia 07, 2008, 20:02:30 »

ludek_cortex - Ostrów Wielkopolski
Zapisane

8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #15 : Grudnia 07, 2008, 21:36:59 »

melduje sie z Lublin
Zapisane
żuro
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudnia 10, 2008, 11:19:01 »

no i ja melduję Lublin.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudnia 10, 2008, 20:52:03 »

Robi się tłoczno ;-)

Super, że projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem oraz poparciem z Waszej strony.

Po nowym roku postaramy się wprowadzić jakieś innowacje oraz obliczenia abyśmy po wspólnych negocjacjach mogli jechać dalej i poczyniać już nieco konkretniejsze działania.

Tymczasem dzięki wielkie!
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #18 : Grudnia 12, 2008, 04:05:10 »

Ja oczywiście jestem zainteresowany, ale na mapkę mnie nie wpisujcie, chyba że w kilku miejscach naraz: Leżajsk, Lublin i Grabowiec (koło Hrubieszowa) Cheesy
Zapisane

klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #19 : Grudnia 12, 2008, 10:24:05 »

A co często po Polsce jeździsz ? ;] mozna zrobic nowa mapke o krztalcie Trojkąta bermudzkiego i na środku ciebie dac  Grin
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.