Kwietnia 18, 2024, 20:12:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35475 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #120 : Maja 29, 2009, 17:48:22 »

Wyluzuj Dziadu, jestem jedną z najbardziej napalonych osób na to spotkanie, a że mam mały kryzys finansowy to ledwo co mi starcza na własne wydatki. Jutro wpłacę, albo nawet dzisiaj.

EDIT: Zaliczka poszła, ojciec się rzucił Wink
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2009, 17:50:42 wysłane przez Ignus » Zapisane

offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #121 : Maja 29, 2009, 19:55:50 »

nie zapominajcie o mnie panowie...puszcze jeszcze dzis lub jutro do poludnia sianko za mnie i za leszka...slownie 60zl...pzdr
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #122 : Maja 30, 2009, 10:54:28 »

lajcik, czekam!
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #123 : Maja 30, 2009, 12:33:21 »

ok ...60 zet poszło przelewem.pzdr
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #124 : Maja 30, 2009, 18:48:27 »

Poszło koleją transsyberyjską we czwartek. Jestem na liście, więc już doszło?
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #125 : Maja 30, 2009, 19:13:20 »

Jesteś masochistą? Naprawdę lepiej dołożyc te 50zł czy ileś na ekspres, nawet jeżeli to twoje ostatnie pieniądze. Przewozy regionalne to katastrofa.

Jestem Smile. Jazda najzwyklejszą osobówką ma swój niepowtarzalny klimat.

Taki sam klimat jak spanie na dworcu z menelami, a i takie atrakcje PKP-PR potrafi sponsorować swoim klientom. Jak pociąg jedzie planowo 10 godzin to nie ma nic bardziej dobijającego niż niekontrolowane kilkunastogodzinne opóźnienia i przesiadki. Jak nie masz ze sobą kompana i flaszki to lepiej się nie pakować w ten syf.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2009, 19:19:10 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
leszek
Gość
« Odpowiedz #126 : Czerwca 01, 2009, 14:05:51 »

O widzę, że mam sponsora, teraz to już muszę na bank się pojawić Smile
Panowie, napiszcie co trzeba będzie wziąść, ze swojej strony mogę zaoferować:
TV X2, nes + gry, snes ntsc + ok 15 gier w tym street fighter 2 i mario kart, C=64 + ok 150 gier.
Ze swojej strony chciałbym zobaczyć dreamcasta, jeżeli ktoś ma bo nigdy przenigdy nie grałem a ciekawym.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #127 : Czerwca 01, 2009, 22:05:24 »

Ze swojej strony chciałbym zobaczyć dreamcasta, jeżeli ktoś ma bo nigdy przenigdy nie grałem a ciekawym.

Spoko , wezmę Wink tylko niech ktos wezmie grzyba z nagrywarka bo mam od groma gier na dreama (są nagrane na tandetnych płytach i trzeba niektóre poprzegrywać bo konsolka czyta niektore tylko)
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #128 : Czerwca 01, 2009, 23:02:43 »

O widzę, że mam sponsora, teraz to już muszę na bank się pojawić Smile
Panowie, napiszcie co trzeba będzie wziąść, ze swojej strony mogę zaoferować:
TV X2, nes + gry, snes ntsc + ok 15 gier w tym street fighter 2 i mario kart, C=64 + ok 150 gier.
Ze swojej strony chciałbym zobaczyć dreamcasta, jeżeli ktoś ma bo nigdy przenigdy nie grałem a ciekawym.

Telewizory zawsze się przydadzą, jak masz tylko możliwość to bierz Wink


Spoko , wezmę Wink tylko niech ktos wezmie grzyba z nagrywarka bo mam od groma gier na dreama (są nagrane na tandetnych płytach i trzeba niektóre poprzegrywać bo konsolka czyta niektore tylko)

Ja biorę laptopa  Wink
Zapisane

offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #129 : Czerwca 02, 2009, 01:00:29 »

ja tez wezme NESa z 4scorem i SNESa PAL jakies gierki do tego, a chetnie zobacze jak sie nagrywa te ROMy bo poszerzylbym chetnie swoją kolekcje biggrin
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #130 : Czerwca 02, 2009, 15:08:35 »

A zapomniałem, fajne gry na NESa też chętnie zobaczę Smile
Coś czuję, że będzie ciekawie.
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #131 : Czerwca 10, 2009, 07:48:57 »

Jak tam dojechać z warszawy? Da się komunikacją miejską? Trudno mi powiedzieć jeszcze czy się pojawię; może na 1-2 dni
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #132 : Czerwca 10, 2009, 17:18:43 »

taaak, da się, jednym dwustrefowym autobusem z metra młociny


mam zamiar jechać zarezerwować ostatecznie (dać zaliczkę) w piątek. tylko doładuje konto komórki i będe dzwonił do pani która się zajmuje wynajmem


edit:: It's About Time jak w Amityville Dziadzie ;-)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 21:00:39 wysłane przez MWK » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #133 : Czerwca 15, 2009, 21:26:43 »





tak, w końcu. ostatecznie zrezygnowałem w naszym imieniu z kuchni, jedynie biorąc lodówkę pod strzechy (reszta będzie zamknięta). za to pozbyliśmy się problemu z prądem, a wynajem (jak widać na umowie - bądź nie, mogę wysłać skan w wyższej rozdzielczości na życzenie) mamy od piątku 10.07 godz 14 do 13.07 godz 17. jednak godzina 17 jest maksymalnie najpóźniejsza, w praktyce powinniśmy wszystko oddać w stanie wcześniejszym w okolicach 15 - tak by było najlepiej.

zamiast kuchni całej będziemy jechać na grillu, czajnikach elektrycznych oraz kuchenkach elektrycznych/gazowych. stwierdziłem że to nie problem, (biorąc pod uwage dłuższy czas wynajmu i załatwiony prąd) wszak dieta będzie opierać się i tak na kiełbaskopodobnych wysmażach oraz zupkach chińskich.  cuda można zdziałać z kuchenką gazową i czajnikiem elektrycznym, c'nie spazz? Wink



na miejscu nie ma żadnego sprzętu audio/wizualnego z którego moglibyśmy skorzystać, do dyspozycji będziemy mieli jedynie ławki (pamiętające prl), kwadratowe stoły oraz obite krzesła. więc nie jest źle chyba, co?
jutro wypytam kumpla o te estradówki i postaram się zdać Wam raport.
jeśli o czymś zapomniałem napisać - bić
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #134 : Czerwca 19, 2009, 04:25:54 »

Fantastyczne wieści Dziadzie! Ogromnie się cieszę, że miejscówa została zaklepana - teraz wypada nabrać tempa ponieważ nic już praktycznie na przeszkodzie nie stoi i w mniejszym lub większym (mam nadzieje) gronie się bankowo spotkamy :-)

Z technicznych aspektów no to tak jak wspominałeś, trzeba nagłośnienie oraz rzutnik a co do reszty klamotów to uzgodnimy w dziale "Sprzęt".

Ja konkretnie chciałbym teraz zwrócić Waszą uwagę na kilka następujących aspektów :

1. Kasa - [edit] OK załatwione, rozliczamy się na zlocie bezpośrednio ;-)

2. Plakaciwo, reklama zlotu i wszystko co z tym związane - [edit] również załatwione i ostateczna wersja już jest do Waszego użytku, więc, kto tam może/zechce nieco nagłośnić sprawę w swoich kręgach to może sobie korzystać :

WERSJA TWIN-BLACK

download (200dpi A3) : http://www.vulomedia.com/images/8649plakaciwo_black.jpg

WERSJA PEGA-WHITE

download (200dpi A3) : http://www.vulomedia.com/images/42792plakaciwo_white.jpg

3. No i rzecz chyba najistotniejsza, mianowicie wstępna propozycja i podejrzewam, że mniej lub bardziej wykonywalna co do faktycznej sytuacji (imprezowej) wewnątrz-zlotowej, planu spotkania - nie ma oczywiście jazdeczek, że wszystko to co nań zapiszemy MUSI się odbyć i na odwrót, nasz zlot nie ma być oprawiony w ramy, wiadomo sytuacja będzie się rozgrywała na bierząco i pewnie większość najciekawszych patentów powstanie spontanicznie już na miejscu, niemniej jedak pragnąłbym zapisać tutaj po prostu najważniejsze punkty programu, które chcielibyśmy aby się odbyły. Jako główny/kulminacyjny punkt spotkania ustaliliśmy na sobotni wieczór gdzie sporo się wydarzy... jak na przykład uroczysta rota heh albo wręczenie nagród zwycięzcom batalii, bo wszak takie i inne niespodzianki są w nieustającym przygotowaniu, więc aby się dowiedzieć/przekonać/przeżyć te wyjątkowe wydarzenia trzeba tam być!

Prezentacja zbiorów gier i konsol,
Prezentacja mało znanych gier NES/Famicom/Pegasus,
Materiał rodem z archium x p.t. "z zakurzonej teki bezpieki",
Grill(e),
Kalambury,
Ustawianie najwyższej/największej "meblościanki",
Rzut terminatorem w dal (po czym jego egzekucja... albo tego co z niego zostanie),
Test Wiedzy Nintendo 8-bit,
Turnieje, Kompetycje oraz miniLigi,
Pchli Targ.
...

Listę powyższą oraz załączony plakat będę w miare progresu/potrzeb stale update'ował.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 00:21:10 wysłane przez MWK » Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #135 : Czerwca 19, 2009, 20:28:53 »

Ooo widze, zes nam tutaj piekna strategije wstepna przygotowal Wink mialem niesmialo zaproponowac jakis czas temu czy zachecamy do zapisu na FAMICON i bardzo mi sie podoba, ze taka sprawa wynikla....informujmy sie na bierzaco co do propozycji nowych eventow, ktore mozna zorganizaowac podczas trwania naszej posiadowki. pozdro Cool
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #136 : Czerwca 19, 2009, 21:46:01 »

Co do propagandy - uroczy pan z wolumenu (Tomel TV Games) nas nagłaśnia! Jedna osoba już się do mnie przez niego zgłosiła:).
Zapraszamy media w postaci PSX Extreme? Oni będą przygotowani na klimaty wódka+konsola+niedogolone zwyrole. No i był cichy plan dokończenia NCL, w którym ważną rolę ich reprezentant - Komodo - odgrywał...

rzut terminatorem mnie najbardziej zainteresował.
a co do tej reszty 'biletu wstępu' - weźcie ją po prostu na zlot, tam mamy opłacić bezpośrednio. Prosiłbym Cię MWK abyś zmodyfikował wpis i powyższe umieścił, tak będzie po prostu wygodniej.
I przydałoby się, abyś pokombinował z tym rzutnikiem, ja nie mam skąd zorganizować jak się okazuje...
Z nagłośnienia dwa głośniki unitry będe mógł załatwić. Specyfikacje techniczną postaram się podać na dniach.


k***a, nie wierzę, ZLOT BĘDZIE, ijjaaaaaaa.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #137 : Czerwca 19, 2009, 21:55:04 »

Dziadu, wiele osób się stara aby się zlot odbył, jestem jak najbardziej za zapraszaniem wszystkich którzy czują ten specyficzny klimat bo będzie się ostro działo Smile, czekam na finalną wersje plakatu i obkleję nim wszystkie sklepy z grami w mojej mieścinie Cool .
BTW parę pozycji programu to moja sprawka  heh
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #138 : Czerwca 19, 2009, 23:31:59 »

Cytat: Oldschoolowy Dziad
zamiast kuchni całej będziemy jechać na grillu, czajnikach elektrycznych oraz kuchenkach elektrycznych/gazowych. stwierdziłem że to nie problem, (biorąc pod uwage dłuższy czas wynajmu i załatwiony prąd) wszak dieta będzie opierać się i tak na kiełbaskopodobnych wysmażach oraz zupkach chińskich.  cuda można zdziałać z kuchenką gazową i czajnikiem elektrycznym, c'nie spazz? Wink

Głupcze! Zamierzałem zrobic dla wszystkich zajebiste schabowe z ziemniaczkami i surówą cobyście się wszyscy porządnie najedli. Nie wiem jak wy, ale ja będę chodził głodny jak do jedzenia będzie tylko mięcho z grilla i chleb, pasztetów i zupek chinskich nie dotykam się bo to dla mnie nie jest jedzenie.

Co do kwestii finansowych rozliczymy się na miejscu bo teraz nie mam jak.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #139 : Czerwca 20, 2009, 00:52:12 »

Niestety nie mam pewności czy się zjawię na zlocie, a nawet powiem że jest wielce pradopodobne że się na nim nie zjawie. Siła wyższa niestety. Mogę obiecać wam za to że dołożę wszelkich starań aby imprezka była tip top dograna pod każdym względem.

aboabo, chciałbym abyś się raz a porządnie określił czy zamierzasz przyjechać na zlot czy nie ponieważ z Twoich wszystkich postów wynika, iż zdecydowanie się nań pojawisz podczas gdy jedyny Twój "oficjalny" post odnośnie merytoryki przyjazdu, cytowany powyżej, wogóle na to nie wskazuje - bardzo bym Cię prosił o zajęcie konkretnego stanowiska. Wszak Twoja obecność byłaby wysoce wskazana :-)


Dziadzie, napisz konkretnie co mam zmienić na plakaciwie odnośnie wjazdu/zaliczki/akredytacji by było zgodnie z Twoimi pragnieniami. Co do rzutniczka to jeżeli do tygodnia czasu nic się nie zmieni to uderzam do doktorka sępić rzutnik, postaram się acz niczego nie obiecuje. Sprzęt nagłośnieniowy jak najbardziej kombinujcie.

Poza tym apropo PSX Extreme jak i innych, z przyjemnością zapraszamy, to będzie nawet zaszczyt tylko raz jeszcze apeluje DO CAŁOKSZTAŁTU by na końcu końców nie okazało się, iż to co nas zjednoczyło (NES/Fami/Pegaz) nie zeszło na dalszy, niewidoczny plan, w cień imprezy, podczas gdy "skorzystawszy z okazji" na czoło wysunęły się szeroko pojęte "next-geny". Owszem, może i przesadzam aka histeryzuje, sam nie jestem przeciwnikiem w/w jednak chciałbym takich sytuacji uniknąć... po prostu, FamiCON... no chyba, że się mylę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 06:20:21 wysłane przez MWK » Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 19 zapytaniami.