Marca 28, 2024, 10:43:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35415 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #140 : Czerwca 20, 2009, 17:00:57 »

sluchajcie jesli jest wola i ochota, to cos mi sie obilo o uszy, ze gry.wp.pl i te ich programy sa zainteresowane takimi inicjatywami. Jakis czas temu Krooger mowil ze bardzo ciekawi sa inicjatyw w ta strone, jako ze on sam zainteresowany jest konsolkami starszej daty (chwalil sie kolekcja sega mega drive). Zatem jesli chcemy moge pogadac z kolezanka, ktora prowadzila 'Error' na gry.wp.pl i skombinuje kontakt do nich, wysle plakat, jakies info jak juz ustalimy co i jak z programem imprezki...FamiCON#01 wydarzeniem medialnym roku 2009 w dziedzinie konsol;)projekt Natal i E3 sie chowa;D...co gawiedź na to?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #141 : Czerwca 20, 2009, 17:13:58 »

Myślę ze to świetny pomysł, nagłośnienie pierwszego zlotu dało by szanse na zorganizowanie następnych większych gdyż "wici" rozeszły by się po większym gronie, WIĘCEJ takich inicjatyw  Cool
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #142 : Czerwca 20, 2009, 17:40:51 »

Do programu można by dopisać "pchli targ" lub coś w tym guście. Jeśli ktoś ma coś na sprzedaż lub wymianę, niech bierze ze sobą. Myślę, że nie tylko ja chętnie bym uzupełnił kolekcję.

Poza tym, oprócz tego o czym pisał MWK - wysunięcie się nextgenów na pierwszy plan, mam nadzieję, że wszelkiego rodzaju "wolty" również nie zdominują imprezy.


z całym szacunkiem, ale czytacie czasem nowe posty w temacie zlotu? toć temat pchli targowy jest.

Czytałem wszystkie posty, ale jakoś mi umknęło widocznie Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 17:31:19 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #143 : Czerwca 22, 2009, 14:44:20 »


Cytuj
aboabo, chciałbym abyś się raz a porządnie określił czy zamierzasz przyjechać na zlot czy nie ponieważ z Twoich wszystkich postów wynika, iż zdecydowanie się nań pojawisz podczas gdy jedyny Twój "oficjalny" post odnośnie merytoryki przyjazdu, cytowany powyżej, wogóle na to nie wskazuje - bardzo bym Cię prosił o zajęcie konkretnego stanowiska. Wszak Twoja obecność byłaby wysoce wskazana :-)

Oczywiście że zamierzam. Nie mogę potwierdzić tego na 100% bo w dalszym ciągu nie wiem czy będę dysponować jakimkolwiek funduszem - to jedyna przeszkoda w tej chwili. Niemniej jednak postanowiłem że przybęde więc dołożę wszelkich starań żeby operacja przebiegła zgodnie z planem. Wiem już natomiast że na zlocie zabawię 2 dni - piątek i sobota lub sobota-niedziela, ale raczej ten pierwszy wariant.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
leszek
Gość
« Odpowiedz #144 : Czerwca 22, 2009, 16:13:03 »

Proponuję wrzucić info o evencie na stronę emu-nes.
Oraz na http://forum.pegasus-gry.com/ ja nie jestem zarejestrowany :/ ale może ktoś...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2009, 16:14:47 wysłane przez leszek » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #145 : Czerwca 22, 2009, 16:52:41 »

aboabo, świetnie, mam nadzieje, że dasz radę. Czy masz może wokół siebie jakiekolwiek widoki na to by skombinować rzutnik? Chciałbym, żeby był ktoś w razie gdy mi doktorki z uczelni nie pożyczą.

leszek, z ciekawości tam zaglądnąłem i... bieda straszna, moim zdaniem oczywiście.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #146 : Czerwca 22, 2009, 17:40:56 »

Oraz na http://forum.pegasus-gry.com/ ja nie jestem zarejestrowany :/ ale może ktoś...

Przeciez oni nas zlinczuja wtedy^^
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #147 : Czerwca 22, 2009, 17:47:36 »

Cytuj
aboabo, świetnie, mam nadzieje, że dasz radę
Zawsze daję, więc i tym razem dam radę. Let's positive thinking.

Cytuj
Czy masz może wokół siebie jakiekolwiek widoki na to by skombinować rzutnik?
Projektor cyfrowy? Nie mam takiej możliwości.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #148 : Czerwca 22, 2009, 20:59:25 »

Postawiłem wstępną stronę WWW zawierającą informacje o zlocie http://famicon2009.prv.pl/ zapraszam do rozsyłania po wszystkich znajomych !
Zapisane

Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #149 : Czerwca 22, 2009, 21:10:23 »

Postawiłem wstępną stronę WWW zawierającą informacje o zlocie http://famicon2009.prv.pl/ zapraszam do rozsyłania po wszystkich znajomych !


Wszystko oki spazz tylko troszeczke mapka kłamie Wink (mogłeś zaznaczyć miejsce zlotu) Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #150 : Czerwca 22, 2009, 21:12:13 »

mapka nie ma za zadanie pokazywać gdzie jest zlot a jedynie jak są rozsiani userzy
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #151 : Czerwca 22, 2009, 21:45:31 »

zajebioza na cauego!

mamy kolejnego chętnego, Ryana. to już jest mój dobry ziomek, licze że się pojawi dzisiaj na forumie heh
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #152 : Czerwca 22, 2009, 22:13:33 »

Zapraszamy każdego Smile, strona została już ostatecznie zmodyfikowana przy konsultacji pomógł MWK (piwko dla Ciebie), gorąca prośba, zamieśćcie adres do stronki w waszych opisach w komunikatorach i poślijcie po znajomkach.
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #153 : Czerwca 22, 2009, 22:39:36 »

Trójkąt Bermudzki. ;] //apropo mapki

Zdajcie chłopaki potem relacje.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #154 : Czerwca 22, 2009, 23:35:31 »

dobra to ja ogarniam ta ekipe z ig.tv jak cos bede wiedzial to dam znac...a tymczasem niech wszyscy wymyslaja co by tu jeszcze mozna zorganizowac dla uatrakcyjnienia rozrywki;)...oprocz browara!
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #155 : Czerwca 23, 2009, 00:30:06 »

Świetnie! Kurcza ale się dzieje heh o to mi od samego początku chodziło - WŁAŚNIE O TO!

Jedziemy pełną parą i spotkamy się już niebawem. Puki co wszystko w jednym z moich poprzednich postów o plakatach itp udpate'owałem niemniej chciałbym raz jeszcze przytoczyć poniżej linki do gotowych plakatów w razie gdyby ktoś chciał sobie ściągnąć, wydukować, zmodyfikować (w sensie rozmiaru), gdzieś umieścić (jeno z rozwagą) czy tam ogólnie propagandować łącznie lub osobno z linką do wspaniałej roboty Spazza jaką jest oficjalna stronka zlotu, no mówię, generalnie działajcie tam sobie jak możecie albo jak uważacie, zdrowie Wasze!

WERSJA TWIN-BLACK
http://www.vulomedia.com/images/8649plakaciwo_black.jpg

WERSJA PEGA-WHITE
http://www.vulomedia.com/images/42792plakaciwo_white.jpg


edit:: vulomedia sczezła...
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 02:47:40 wysłane przez MWK » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #156 : Czerwca 23, 2009, 17:34:43 »

Witam, jestem w zasadzie tutaj nowy i mogę odstawać troszeczkę, z racji tego że bardziej mnie interesują stare komputery [zx spectrum, c64 itp.], lecz od jakiegoś czasu zainteresowałem się konsolami, i jakże wiecznie żywym Pegasusem, konsolą mojego dzieciństwa Cheesy Jeżeli ktoś bywa w Tomel TV Games na wolumenie, i słyszał od [bodajże] Andrzeja-sprzedawcy, o kolesiu, który wykupuje mu zapasy gier na pegasusa, to zapewne słyszał właśnie o mnie Tongue
Po spotkaniu z Oldschoolowm Dziadem, i po zebraniu kilku info na temat spotkania maniaków konsoli NES itp. postanowiłem wpaść Wink Także możecie mnie zapisać na listę. Oldschoolowy dziad, mówił też coś o sprzęcie, ja osobiście mogę zabrać ze sobą telewizor, konsolę [terminator], troszkę przedłużaczy, około 100 kartów na pegasusa, i może jakieś inne starocie z mojej kolekcji, bo może ktoś będzie chciał zagrać w starą poczciwą komodę lub spectruma Cheesy
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #157 : Czerwca 23, 2009, 17:57:38 »

A witamy witamy i o zdrowie zapytowujemy :-)

Fajnie, że do Nas dołączyłeś RyanFurrier, zapraszamy na zlot, zabierz ze sobą ten TV (przyda się jak złoto) oraz gry na pegaza, skoro Tomelowi rarytasy "podbierasz" to za pewne coś ciekawego masz - tą część detali operacyjnych omawiamy w pobocznym temacie "Sprzęt", do odwiedzenia którego Cię zachęcam >> http://www.nesforum.e9.pl/index.php?topic=2605.0

A tak poza tym to zbieraj kase oraz jeszcze większą ochotę i... do zobaczenia!
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #158 : Czerwca 24, 2009, 01:06:59 »

skoro Tomelowi rarytasy "podbierasz" to za pewne coś ciekawego masz

Chyba se jaja robisz ;] Te rarytasy to szrot którym wzgardziłem. Andrzej to ciężki zawodnik, dopoki nie rzucilem mu ceny 10zl za szt tego co mnie interesuje, to nie chciało mu się schylać nawet do szafki. Podpowiem tylko że w magazynie powinien miec jeszcze około 200-300 cartów (przebrane już oczywiscie).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2009, 01:11:25 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #159 : Czerwca 24, 2009, 18:44:05 »

To przepraszam.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.