Marca 28, 2024, 22:06:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35424 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #160 : Czerwca 24, 2009, 20:35:09 »

Oficjalnie ogłaszam że też się zjawię na konwencie
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #161 : Czerwca 24, 2009, 20:41:56 »

kwestia definicji rarytasu.
w niedziele rano tam możemy jechać, pare osób zostanie na warcie w remizie. tylko trzeba go ostrzec aby wziął ciekawsze rzeczy do swojego sklepu, bo sporo trzyma w domu heh
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #162 : Czerwca 24, 2009, 21:11:05 »

"hej szable w dłoń" naughty
Zapisane

leszek
Gość
« Odpowiedz #163 : Czerwca 24, 2009, 22:44:59 »

wizyta w Tomel TV games, oficjalnym punktem programu. Hell Yeah!
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #164 : Czerwca 25, 2009, 00:07:02 »

Pojedziemy... chyba trolejbusem, po sobotnim wieczorze ja jeszcze będę miał ze 2 promile we krwi, czy ktoś z prawkiem i wstrętem do alkoholu będzie? :>


edit:: Rocket, welcome back i do zobaczenia na zlocie!
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #165 : Czerwca 25, 2009, 00:11:39 »

Ja będę bez prawka i bez wstrętu do alkoholu, ale kierować mogę. Pasuje?  biggrin
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #166 : Czerwca 25, 2009, 00:33:12 »

Gdybym tylko mógł przyjechac to zaoferowałbym się jako szofer i forumowy "drajwer" bo do alkoholu mnie nie ciągnie. Chyba że by była wódka "Krupnik" to wtedy całą butelkę gulp na raz crazy
Ale jak będzie następny zlot w przyszłym roku to się napewno pojawię.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #167 : Czerwca 25, 2009, 00:45:00 »

panooooowie, nie trzeba drajwera, jeden autobus + na oko do 500 metrów pieszką jest do Tomela!

jest opcja. Na zlot potrzebne będą :
- czajnik elektryczny
- grill
[akurat te dwa moge kupić za swoje, a później odbiore te pieniądze z 'zapasowych']
- przenośny piecyk elektryczny czy ewentualnie gazowy (i jakieś pateleny)
- śpiwory/materace/karmiaty we własnym zakresie, bo spanie polowe
- rzutnik...
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #168 : Czerwca 27, 2009, 00:27:05 »

No to rzutniczek już załatwiony! Pożyczam z uczelni za grosze - już dzisiaj za wczasu bardzo proszę traktować ten sprzęt delikutaśniej niż jajka (własne i spożywcze).

Dziadzie, czajniczka na prąd nie będziemy specjalnie kupować, niech ktoś zabierze z domu, przecież nie zepsujemy, ja swojego zabrać nie mogę gdyż jest to hybryda z kafeterką u boku, z której domownicy codziennie korzystają.

No, zostało nagłośnienie. Jak to z tym będzie Panowie?
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #169 : Czerwca 27, 2009, 08:48:13 »

Mogę wziąć czajniczek, dopisuję do listy. Nagłosnienie potrzebujemy absolutnie oprocz tego co zaproponowałem, conajmniej jedna pare kolumn stereo + wzmachol (niech beda nawet od biedy te nieszczesne altusy).

Nasuneła mi się na myśl istotna sprawa, zaoferowałem się że wezmę kable do fonii, ale uswiadomilem sobie wlasnie ze przeciez kable ktorych uzywam w domu są za krotkie. Będziemy potrzebowali około 15-20m kabla głosnikowego (wystarczy linka o przekroju 1mim, op5tymalnie 2mm) i mniej więcej tylez samo kabla sygnałowego, najlepszy bedzie mikrofonowy dwużyłowy, ale jednozylowy tez sobie poradzi. Jeżeli ktos z was posiada takowe przewody w domu to prośba żeby zabrał ze soba, jeżeli nie macie to wystarczą od biedy byle jakie kable żeby tylko się dało podlaczyc. Wtyczki będę musiał zasponsorowac z wlasnej kieszeni (i tak mi się później przydadzą), polutujemy na miejscu. Nie ukrywam jest tego dużo bo tak jak mowilem zamierzam zabrac przedwzmacniacz i trzeba będzie zrobic kable typu RCA-TR + kilka przejściówek.

Może się wydawać ze 20 metrow kabla nigdy nie wykorzystamy, ale zaufajcie mi, wiem co mowie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #170 : Czerwca 27, 2009, 15:15:34 »

Luz, wezmę swojego majka Shure'a oraz pudło przeróżnych kabli oraz przejściówek, mam tego od cholery tylko nie wiem co by się mogło przydać dlatego zabiorę wszystko, tak jak mówisz - coś tam posklejamy.

Dziadek, wspominałeś coś o kolegach z estradówkami ;-)
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #171 : Czerwca 28, 2009, 00:20:30 »

ps. nudzilo mi sie i zrobilem taki plakacik.  biggrin

« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 01:26:45 wysłane przez siudym » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #172 : Czerwca 28, 2009, 00:51:37 »

Mam pytanie: Chodzi o cenę wstępu na zlot. Oczywistym jest, że my, forumowicze jako prowodyrzy całego zamieszania pokrywamy koszty wynajmu sali i ewentualnych opłat. Jendak wydaje mi się, że te 90 zeta może odstraszyć osoby z zewnątrz, które być może chętnie by się wybrały. Nigdy nie byłem na żadnym konwencie/zlocie, itp ale wydaje mi się, że ta cena jest trochę za wysoka.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #173 : Czerwca 28, 2009, 01:32:58 »

Bo jest wysoka, a miałabyć wyższa. Czemu? Z jednego prostego powodu. Liczyliśmy że będzie minimum - 10 osób, i do tego dostosowaliśmy cenę (gdyby chętnych było mniej, konwent w ogóle by się nie odbył, zbyt wysokie koszta). W związku z czym, pozostaną jedynie najbardziej chętni. A poza wynajęciem sali dochodzi wynajęcie rzutnika (MWK dostajesz scooby chrupke, podołałeś!) i ew. innych sprzętów. A jeśli pieniądze pozostaną, to tak jak już pisałem ze dwa razy - albo podzielimy między wszystkich równo, albo pójdzie na wyżywienie.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #174 : Czerwca 30, 2009, 23:52:23 »

Słuchajcie a nie myśleliście o tym żeby np zrobić taki bajer polegający na tym żeby na zlocie postawić 2 telewizory obok siebie ,również 2 konsole które miały by zwarte kabelki od  padów pierwszego playera-select i start po to żeby utworzyć coś na wzór synchronizacji(nie wiem czy to taka prosta piłka) po to żeby można było grać 1 to 1 jednocześnie np w road fighter , rad racera etc. na time attacki np.

Oczywiście obie konsole beda musialy posiadac te same wersje gier w slotach,ale to chyba nie problem
Pomyślcie że w tanki można by grać na teamy 2x2 ,albo w Super Mario Bros zrobić taki synchroniczy time attack,chyba bym tego nie przezyl ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2009, 23:57:27 wysłane przez koNESer » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #175 : Lipca 01, 2009, 00:14:43 »

pomysł bardzo dobry, szkoda tylko że niecałe dwa tygodnie przed zlotem i mało kto będzie miał czas na dopracowanie
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #176 : Lipca 01, 2009, 14:56:48 »

Jestem jak najbardziej za - moim zdaniem na miejscu zlutujemy, co to za problem. Nawet jeśli nie to na "trzyyy czteee ry" się rozpocznie :>
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #177 : Lipca 02, 2009, 14:32:26 »

Panowie mam taka sprawe.zdejmijcie może ze stronki cenę zlotu, bo to trochę odstrasza potencjalnych "odwiedzających", jak nie bedzie ceny to wiele osob bedzie pisac maile ile kosztuje itd. wtedy zobaczymy jaki jest odzew, i ustalimy cene dla odwiedzajacych, ktora pokryje koszty ktore ponieslismy i moze sie zabukuje sale na rok przyszly biggrin
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #178 : Lipca 02, 2009, 17:33:10 »

Cena jest potrzebna, właśnie jako "sito" dzięki temu skontaktują się tylko prawdziwi chętni a nie tylko "a tak kiedyś coś było takiego". Brutalna metoda ale bardzo skuteczna.
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #179 : Lipca 02, 2009, 19:26:10 »

Tak dokładnie popieram cena musi być wtedy przyjdą prawdziwi fani.
Lepiej chyba mieć 15-20 zapaleńców niż 55-60 osób dla których taki zlot nie bedzie się wcale liczyć a przyjdą po to żeby tylko zobaczyć.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.