Marca 28, 2024, 20:03:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasiało makiem - gdzie ? WSZĘDZIE "FamiCON2009"  (Przeczytany 35420 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MWK
Gość
« Odpowiedz #180 : Lipca 02, 2009, 19:50:38 »

offoonek, rozumiem o co Ci chodzi jednak Spazz ma sporo racji - gdybyśmy usunęli cene ze strony (na plakacie i tak ją widać czego już niestety nie zmienie) to gwarantuje Ci, że te wszystkie teoretyczne mejle rozpoczynały by się zapytaniem o cene i jednocześnie w tym samym miejscu by sie kończyły, na dobre ;-)

Sprawa jest prosta - jak ktoś naprawde zechce to tak czy siak przyjedzie.
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #181 : Lipca 02, 2009, 20:28:48 »

qmam oczywiscie ze Zlot ma byc elitarna sprawa, mowie od strony czysto reklamowej, ze skoro zdecydowalismy sie promowac zlot co widac na roznych forach, ja czekam na odpowiedz z IGTV, to warto zeby czesc osob chociaz wlasnie przyszla zobaczyla...moze zlapala bakcyla, zeby za rok wziac czynny udzial...Jakby nie patrzyl  jestesmy sa niejako 'wystawcami'...bylbym zwolennikiem po prostu mozliwosci odwiedzenia nas, zobaczenia ocb. moze ktos sobie potem pomysli "kurcze fajna zajawka, tez chce sie w to bawic". Taka mozliwosc zobaczenia niejako z bliska całej zajawki nie musi trwac 3 dni...wystarczy kilka godzin jednego dnia, a te 'bilety wstepu' obniżą nam koszty i dadzą możliwość rozwoju na przyszłość...
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #182 : Lipca 03, 2009, 09:37:24 »

Pytanie do Warszawiaków - czym/jak najlepiej dostać się na zlot z dworca zachodniego ?
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #183 : Lipca 03, 2009, 11:17:29 »

Taka mozliwosc zobaczenia niejako z bliska całej zajawki nie musi trwac 3 dni...wystarczy kilka godzin jednego dnia, a te 'bilety wstepu' obniżą nam koszty i dadzą możliwość rozwoju na przyszłość...

Ja jak najbardziej takie coś popieram, ludzie chcieli by chociaż na chwilę zobaczyć, ale z tą ceną to na 100% ciekawscy nie przyjdą. Sam widzę u mnie w mieście jak coś ktoś organizuje, jeżeli to nie jest tanio to nikt nie przyjdzie. Weźcie pod uwagę że dużo osób sporo musi zapłacić za sam dojazd a o dodatkowo zniechęca.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #184 : Lipca 03, 2009, 11:23:42 »

Tak ale widzę ęe mylicie jedna sprawe ta kwota jest za cały zlot - 3 dni, jak ktoś chce przyjść na chwile to nie powinien się bać ze go oskubiemy do zera.
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #185 : Lipca 03, 2009, 12:11:08 »

offoonek, raz jeszcze w pełni rozumiem i popieram Twoje zdanie, niemniej jednak kontrargumentując albo może po prostu spiesząc z wyjaśnieniami śmiem twierdzić, że to Nasz PIERWSZY ZLOT, wypadało by się poznać, pograć, rozumiesz, pobyć ze sobą jakiś czas*, przystosować się tudzież przyzwyczaić, że Nasza wspólna "gra" to już nie jest tylko bądź co bądź "suche pisanie" na Forum ale prawdziwa akcja, którą niniejszym rozpoczynamy!

Dlatego właśnie to, ta pierwsza i najważniejsza oferta skierowana bardziej do Nas samych - Forumowiczów EMU-NES#PL.

Nie starajmy się za pierwszym razem, przy pierwszej okazji złapać wszystkie sroczki za jeden ogon - spokojnie, jeżeli wszystko pójdzie dobrze... i będzie dobrze (a być musi bo innej opcji nie ma heh) to za rok (a może i wcześniej) spotkamy się znowu i dopiero wówczas zasadnym było by się reklamować na szerszą skale i otwierać na nowych zwolenników Naszych klimatów.

To całe rozgłoszenie sprawy jakie od nas poszło w sieć ma jedynie ch-ter czysto informacyjny a nie stricte propagandowy czy też (o zgrozo) komercyjny. Ma pokazać, że taka inicjatywa wogóle powstała i że w Polsce NES/Famicom/Pegasus również żyje!

Natomiast co do kosztów to oczywiście, tak jak Spazz napisał, nie ma problemu, żeby ktoś wpadł na dzień albo nawet na chwilkę - emalia jest podana, jeżeli ktoś (tak jak np. Roger z PSX Extreme) byłby naprawdę zainteresowany skróceniem pobytu do 1 dnia tylko to by śmiało o tym napisał i wynegocjował z czym nie było by absolutnie żadnego problemu.


* - rozpieczętować baryłeczki z miodkiem
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #186 : Lipca 03, 2009, 12:21:13 »

Wystarczy, że ustalimy cenę za jeden dzień np. 20zł to już będzie inaczej wyglądało, poza tym myślę, że nie mamy się co obawiać napływu "łaziorów" i ludzi nie związanych ze sceną.
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #187 : Lipca 03, 2009, 12:29:10 »

No właśnie, szkoda, że tak późno poruszyliście ten temat, spójrzcie na to z biznesowego punktu widzenia.

Salę i tak już macie wynajętą. Zlot się odbędzie choćby mury się waliły. I tu powinniście dokonać pierwszego manewru, promując zlot, obniżacie cenę wejściówki, powiedzmy do 30-40 złotych. Zarobić na tym się nie da, to niezaprzeczalny fakt, z resztą nie takie są cele tego przedsięwzięcia, ale koniec końców, każdy z Was mógłby sobie chociaż trochę odzyskać z zainwestowanej kasy. Wink Jednakże

Cytuj
śmiem twierdzić, że to Nasz PIERWSZY ZLOT, wypadało by się poznać, pograć, rozumiesz, pobyć ze sobą jakiś czas*, przystosować się tudzież przyzwyczaić, że Nasza wspólna "gra" to już nie jest tylko bądź co bądź "suche pisanie" na Forum ale prawdziwa akcja, którą niniejszym rozpoczynamy!

mówi samo za siebie Smile Ale na przyszłość weźcie to pod uwagę Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #188 : Lipca 03, 2009, 17:39:13 »

Wizyta w drukarni  naughty
http://www.youtube.com/watch?v=WR0C5rCJO0o
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #189 : Lipca 03, 2009, 17:52:43 »

OK, nie znam Warszawy. Wygląda na to, że autobus, którym będę jechał ma końcowy gdzieś koło Ronda Romana Dmowskiego. Prosiłbym o info jak z tamtąd można dojechać na miejsce i czy to jest ten Izabelin?
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #190 : Lipca 03, 2009, 22:53:58 »

Nie można mieć wszystkiego, i nie ma co planować dymu, skoro z trudem organizujemy to w takim składzie. Potrzeba więcej? na chuj. Jest IDEALNIE, bo będą konkretni ludzie! A dalsze zloty? Myślcie o tym, drodzy koledzy.


http://img232.imageshack.us/i/yzabelyn.jpg/
Sogetsu - a skąd!
Rondo Romana Dmowskiego jest pod PKiN, czyli zaraz obok Metro Centrum. Do metra, jedziesz w stronę Młocin aż do końca, tam przesiadamy się grupą w 708.

Senshu - Dworzec Zachodni jest na ul. Aleje Jerozolimskie, to stosunkowo niedaleko od Centrum. Poniżej masz wypis autobusów z przystanku autobusowego Dworzec Zachodni w stronę Centrum :  517, 127, 158 - tymi 3ema jedziesz do przystanku Centrum, stamtąd przesiadka do Metra, kierunek Młociny. Następnie stamtąd autobus 708.
184 - tego nie polecam - musiałbyś jechać aż do Metro Wawrzyszew lub Metro Młociny, a przez Centrum to poootrwa,
187, 523 - tymi dwoma dojedziesz do Metro Politechnika.


Sądze że grupowo spotkamy się albo w Centrum, albo na Metro Młociny... Kto może niech napisze o której będzie w Warszawie i w jakiej lokalizacji!
Wszelkie pytania logistyczne, nawet banalne- pisać bez wachania!
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #191 : Lipca 04, 2009, 00:52:51 »

@Oldschoolowy dziad - dziekuje za info Smile


Moja sytuacja sie troche zmienila i nie wiem czy bede w stanie pojawic sie na zlocie... dzisiaj zalozyli mi gips na lewa lape na 3 tygodnie.

dla fanow mocnych wrazen mam fote palucha. nie klikajcie jesli nie lubicie zlaman itp. tak to wyglada jak nie siadzie wam top mistral grind na poreczy heh
http://img30.imageshack.us/img30/2681/dsc00007c.jpg
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #192 : Lipca 04, 2009, 03:19:04 »

Senshu - Dworzec Zachodni jest na ul. Aleje Jerozolimskie, to stosunkowo niedaleko od Centrum. Poniżej masz wypis autobusów z przystanku autobusowego Dworzec Zachodni w stronę Centrum :  517, 127, 158 - tymi 3ema jedziesz do przystanku Centrum, stamtąd przesiadka do Metra, kierunek Młociny. Następnie stamtąd autobus 708.
184 - tego nie polecam - musiałbyś jechać aż do Metro Wawrzyszew lub Metro Młociny, a przez Centrum to poootrwa,
187, 523 - tymi dwoma dojedziesz do Metro Politechnika.

Jaja se robisz, dworzec zachodni jest w pyte daleko od centrum, hotel vera, szczęśliwice - to nie jest blisko centrum. 184 to najlepsze połączenie stamtąd, w 15 minut dojedziesz nim na park kaskada, zaraz obok metra marymont - rzut beretem ode mnie. I wcale nie jedzie się przez centrum, tylko przez wolę. O wiele szybciej niż do centrum.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 03:22:05 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #193 : Lipca 04, 2009, 10:43:14 »

Posiłkowałem się jedynie mapą i zupełnie szczątkowymi informacjami własnymi, tak skojarzyłem.

Senshu, dałeś radę heh. Nie ma że boli, przyjeżdżaj!
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 10:45:26 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #194 : Lipca 04, 2009, 11:37:51 »

Przepraszam, napisałem nieprawdę jednak. Widzę że 184 jeździ zupełnie inaczej teraz.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #195 : Lipca 06, 2009, 13:57:17 »

Okazało się jednak, że przystanek jest na Emilii Plater; widzę, że to w pobliżu. Prawdopodobnie będę tam w okolicach południa (później podam dokładną godzinę). Z tego co widzę na mapie, metro centrum jest w kilku miejscach. Może najlepszym wyjściem będzie spotkanie się pod PKiN.

BTW, w którą stronę jest "w stronę Młocin? ?_?
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #196 : Lipca 08, 2009, 21:29:53 »

Zbiórka o 14.30 na peronie 708 przy stacji Metro Młociny.
Mój numer - 721 018 806, dzwońcie, postaram się pomóc z dotarciem w razie czego.


KTOKOLWIEK MOŻE ZABRAĆ TELEWIZOR, NAJLEPIEJ 21CALI LUB WIĘKSZY PILNIE PROSZONY O ZGŁOSZENIE SIĘ
TO SAMO TYCZY SIĘ KUCHENKI ELEKTRYCZNEJ BĄDŹ GAZOWEJ (PRZENOŚNEJ Z BUTLĄ)
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 21:34:42 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #197 : Lipca 08, 2009, 21:55:37 »

pokaż na google maps gdzie to dokładnie jest, ok?

bo ogólnie plan jest taki, że ja (jeśli wszystko pójdzie z planem) przed 15 (jakoś 14:40) powinienem być na bielanach. tzn wysiąść na tamtejszym przystanku.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 21:59:38 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #198 : Lipca 08, 2009, 22:08:35 »

I tak będzie trzeba poczekać pewnie... Najwyżej wyruszymy po zapasy do lidla lub biedronki, ok? Lepiej będzie jechać grupą.
Sprawdź Laski ul. Partyzantów w google daf

Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #199 : Lipca 08, 2009, 22:26:14 »

tzn ja miałem na myśli, gdzie ta stacja metra jest. ; )
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.