Kwietnia 24, 2024, 15:31:34 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor W±tek: Wasze ulubione stacje radiowe, i telewizyjne.  (Przeczytany 4832 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Mati
Go¶ć
« : Stycznia 26, 2006, 19:54:16 »

Hehe. Coś mnie tak tknęło, że postanowiłem założyć taki temat hehe. A więc: Jakich stacji radiowych słuchacie? Jakie stacje telewizyjne oglondacie? Jeżeli chodzi o stację radiową, to najczęściej słucham radiostacji. Ci co mieszkają w Wawie wiedzą o co chodzi. A stacja telewizyjna jaką oglondam? Oczywiście Polsta, i Tvn. Teraz wasza kolej.
Zapisane
Gogetto
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 49


WWW
« Odpowiedz #1 : Lutego 03, 2006, 09:58:04 »

Hmm. Na codzień nie słucham radia, jedynie w samochodzie aby zabić nudę. Zazwyczaj to słucham muzyki w *mp3 lub z gier *nsf. Jeśli chodzi o stacje telewizyjną to MTV PL i MTV DE. Tylko aby obejrzeć programy typu Jackass, Viva la Bam, Dirty Sanchez , Wildboys itp.
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Lutego 03, 2006, 10:18:34 »

Taaa, ja Mtv nie mam, ale kiedyś miałem. Niestety odcieli nam kablówkę, ale coooo tam. Jak ją miałem, to bardzo lóbiłem oglondać bajki na Cartoon network, i na Jetix hehe.
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #3 : Lutego 03, 2006, 11:20:44 »

Radio? Raczej nie słucham, no chyba że kiedy jadę gdzieś samochodem, ale ostatnio podczas jazdy słucham muzyki z płyt, a nie z radia.
A w domu? Co najwyżej, czasem w sobotę,  na jakiś czas włączam, i jak już to tylko Zet lub Rmf.
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Lutego 03, 2006, 11:25:54 »

Ja jak jadę samochodem, to niestety muszę słuchać Zet, albo Rmf. Zazwyczaj komercyjnych hitów nie słucham, a te radia właśnie je zapodają. No, ale z drógiej strony, to ta muzyka w tych radiach jest spokojna, więc od czasu do czasu czemu nie? Można posłuchać. No, ale nie ma to jak Radiostacja hehe. Hiphop, Soul, Dance. Poprostu to czego teraz słucha większość ziomów.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #5 : Lutego 03, 2006, 12:40:26 »

Ja slucham radio eska a jakich programow ogladam troszeczke kazdego kanalu.
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Lutego 03, 2006, 13:14:26 »

Kurcze zapomniałem o Esce. Też jej słucham, ale mniej niż Stacji. No, ale Radiostacja, i Eska są wg mnie najlepszymi młodzierzowymi stacja mi w polsce.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : Lutego 03, 2006, 20:02:37 »

WAVE [GTA:VC] ;P
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #8 : Lutego 04, 2006, 06:42:06 »

A radyjka internetowe słucha ktosik? Cheesy Ja preferuje takie z uwagi na brak reklam i innych niepotrzebnych pierdółek - np. polityki Grin polecam http://www.di.fm - dużo kanałów tematycznych, /me słucha Deep House'u Cheesy A z tradycyjnych to tylko PR3 http://www.polskieradio.pl/trojka/ , lubię tę stacje bardziej niż inne bo zawsze mnie skutecznie budzi Smile Polecam audycje Chillout Cafe (a zaraz potem jazzowe granie - dobre do boduchy Smile), Klubowe granie (w soboty od 23 do 2, tooo lubięęę SmileSmileSmile) i salon polityczny (hehe) Telewizja - tylko TVN, naprawdę dobre kino w pi±tki i soboty. Żadnej tandety jak w polszmacie, na dodatek krótkie reklamy Wink Ostatnio lec± zajebiste filmy gangsterskie Cheesy polecam!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2006, 06:43:26 wysłane przez DarQo » Zapisane

p***ole metro wole retro
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Lutego 04, 2006, 09:53:11 »

Jako, że jestem z Białegostoku, to Radiostacja tam nie odbiera, ale właśnie słucham jej przez neta. Kiedyś też słuchałem w necie Mega stacji, ale teraz już jakoś nie.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #10 : Lutego 05, 2006, 10:06:46 »

Telewizji jako takiej nie oglądam, okazyjnie załączam jak leci jakiś kultowy serial komediowy czy film, na programy rozrywkowe i seriale obyczajowe nie mam czasum ani ochoty (tak samo jakieś kryminalne, łe tam). Radio też nie słucham, co najwyżej muze z płyt (ale to już rzadkość) teraz 10godzin dziennie *nsf i MegaDriver! Super! Alien3 -> 14piosenka, WHOA!
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Czerwca 15, 2006, 21:03:43 »

Ja już hiphopu nie słucham. Radiostacja schodzi na psy, a ja zacząłem słuchać muzy klubowej itp.
no, ale nie o tym miałem pisać.
Ci co mieszkają na Mazowszu, czyli Wawa i okolice, to wiedzą, że w Warszawie odbiera takie radio jak Radio dla ciebie co?
W każdy piątek od 19 do 5 rano jest audycja wieczór i noc dj'ów.
Przegląd muzycznych nowości, mixy dj'ów. House, dance, techno. A w poniedziałki od 21 10, do 22 jest lista dj'ów Top 41 dance hart.
Ja wieczoru i nocy dj'ów słucham w każdy piątek i sobie nagrywam dobre wg mnie kawałki.
Niestety gdy jestem w domu radio tam nie nadaje, więc nie słucham, więc w wakacje bendę musiał zrobić sobie przerwę, w sumie to nawet niemam wyboru.
Jedyne wyjście, to posłuchać przez neta, ale nie będę tak do 5 rano kompa męczył hehe.
No, ale jak jestem w szkole i zostaje na weekend'y, to magnet w ruch i śmigam do piątej, a potem śpie tylko 4 godziny.
Czego się nie robi dla nowości klubowych nie?
Naprawdę szkoda, że to radio nie odbiera w całej Polsce, tylko na Mazowszu, więc kto może niech słucha.
Jak już mówiłem tylko, gdy jestem w szkole, to słucham. Tyle.
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #12 : Czerwca 15, 2006, 21:25:58 »

Oooooooooo w morde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to RDC znowu nadaje t± audycję? Już kilka lat nie słuchałem po tym jak ogłosili że to już koniec!! Ciekawe czy nadal jest ten sam przypałowy prowadz±cy co anglika nie umie Wink Chlip, tamte czasy wspominam z łezk± w oku, prawie każdy pi±tek do 3 rano, non-stop ze słuchawkami na uszach, eh wtedy leciała dosyć fajna muza, musiałbym sobie przypomnieć wygrzebuj±c gdzie¶ z sejfu stare kasety z nagraniami Smile Dzięki Mati za info, już nie mogę się doczekać pi±tku! A hip-hop to syyyyyyyyyff! Cheesy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2006, 21:27:02 wysłane przez DarQo » Zapisane

p***ole metro wole retro
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #13 : Czerwca 15, 2006, 21:32:32 »

Cały czas prowadzą to:
Bogdan Fabjański i Paweł Bobrowski. Słuchaj jutro. Ja też bendę.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #14 : Czerwca 15, 2006, 22:12:13 »

Cytuj
Przegląd muzycznych nowości, mixy dj'ów. House, dance, techno. A w poniedziałki od 21 10, do 22 jest lista dj'ów Top 41 dance hart.
[snapback]6271[/snapback]

taaa... sama komercha...


Cytuj
! A hip-hop to syyyyyyyyyff! :D
[snapback]6271[/snapback]

niekoniecznie, odpal sobie kawalki Ideo, Grammatika, Fenomena czy Endefisa - zobaczysz ile wart jest polski hh. <i pisze to entuzjasta muzyki elektronicznej>
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #15 : Czerwca 15, 2006, 23:01:27 »

Cytuj
niekoniecznie, odpal sobie kawalki Ideo, Grammatika, Fenomena czy Endefisa - zobaczysz ile wart jest polski hh. <i pisze to entuzjasta muzyki elektronicznej>

Choć zdanie DarQa podzielam, to i Bojana również  :wink2: . Syf, komercja i CHWDP w średnio jako co 4 słowo gości... Jednak niektórzy potrafią/fili porządną muzyke zrobić. Właśnie Grammatik, właśnie Fenomen! Szkoda tylko, że 'masy' wolą takie komercyjne 'dla mnie masz stajla' - owszem, kawałki kręcą, może i na impre dobre, ale płytkie jak brodzik w mojej łazience. A właśnie takie 'sensowne' zespoły jakoś szybko upadają... Fenomen'u mam 3 płyty (znaczy - 'Efekt' i 'Sam na sam' + singiel 'Ludzie przeciwko ludziom'), zdaje mi sie że 2 płyta była ostatnią? Bo coś o zespole przycichło... Nie wiem, przetrząsne troche net, bowiem z news'ami z tej branży jestem do tyłu jakieś 3-4 lata... Wtedy właśnie dużo tego typu muzyki słuchałem, z racji masowej zajawki liryką muzyczną. Nawet kiedyś jakiś tekst napisałem Cheesy, porażka jak ostatnia bitwa Napoleona.
Kiedyś to nawet Meza słuchałem... Ale cicho, nie nabijajcie sie ze mnie, mam jego płyte... oryginalną. Błądziłem, o bracia, ale wstępując w wasze szeregi postanowiłem oczyścić swe imię od tego typu ścierw.
Dobry HH nie jest zły...Ale i tak HASGONE rox!
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Czerwca 16, 2006, 11:36:29 »

Bojan, żadna komera, bo nigdzie indziej tych utworów nie słyszałem i nigdzie ich nie widziałem, więc lepiej posłuchaj a potem coś napisz. Takie utwory są żadko dostępne. Chyba raczej tylko dj'eje je mają. A to są baaardzo fajne kawałki. Nie mówie tu o żadnych manieczkach, Explożyn czy jakoś tak. Sami zobaczcie. A co do hh, to to co dobre, to nie upadnie, ale niestety racja, jest tego coraz mniej, bo ścierwo typu Mezo, 18l ukradło Polski hh. Dziad, w tamtym roku wyszła nowa płyta Grammatika zatytółowana
Grammatik 3.
Tyle.
Zapisane
kiter
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 63


« Odpowiedz #17 : Czerwca 16, 2006, 13:03:35 »

odkad mam neta na chacie, to praktycznie w ogole nie ogladam tv w domu, chociaz mam nawet karte tv w kompie Smile
jak jestem u babci (w wakacje dosyc czesto) to ogladam tv wieczorem, ale tam na zadupiu lapie tylko tvp1, tvp2, polsat oraz slabo rtl2 i ct1 (bo to jest pare km od granicy z czechami i parenascie od niemieckiej) ale ich i tak nie ogladam
co do radia to rzadko slucham, glownie wlasnie w samochodzie, albo jak sie akurat nudze i nie ma nic innego do roboty, stacje to: eska, zet i muzyczne radio z jeleniej (dosyc dobry sygnal nawet we wrocku), radiostacja kidys tez, ale nadajnik we wrocku jest bardzo slaby i kilkanascie kilosow od miasta juz nie da sie jej sluchac

co do netowego radia to kiedys sluchalem megastacji, radia capri i radia bez nazwy z serwera postawionego przez kumpla, ktore juz nie dziala (btw kazdy moze u siebie postawic serw shoutcast i nadawac muze z winampa Smile wazna jest szybkosc upload lacza) obecnie juz takiego radia nie slucham
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #18 : Czerwca 16, 2006, 14:30:58 »

tak, w hip-hopie też s± dobrzy raperzy co nie id± na łatwizne, sęk w tym że dla mnie hh nie ma w sobie nic interesuj±cego. wymienione przez ciebie squady słuchałem daawno temu i teraz się sobie dziwie co ja wtedy widziałem w tym hopie? chyba większo¶ć się zgodzi ze mn± że jednak w tej kulturze dużo jest tandety i lamerii co nic innego nie potrafi± jak tylko nawijać o laskach, mamonie itp. to jest główny powód dlaczego uważam hh za syf. ale mniejsza z tym, dla maniaków elektroniki polecam http://www.bigbeats.ru - muza z gatunku breakbeat jakie¶ dwa tygodnie temu zainteresowałem się brejkami, w tej chwili tylko ¶ciagam sety bb i słucham radia Smile
Zapisane

p***ole metro wole retro
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #19 : Czerwca 16, 2006, 15:59:45 »

Cytuj
Bojan, żadna komera, bo nigdzie indziej tych utworów nie słyszałem i nigdzie ich nie widziałem, więc lepiej posłuchaj a potem coś napisz. Takie utwory są żadko dostępne. Chyba raczej tylko dj'eje je mają. A to są baaardzo fajne kawałki. Nie mówie tu o żadnych manieczkach, Explożyn czy jakoś tak. Sami zobaczcie.
[snapback]6322[/snapback]

posiedzisz w tym dluzej [1-2 lata] to pogadamy ;]
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 18 zapytaniami.