Kwietnia 23, 2024, 23:12:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwsza polska wystawa konsol!  (Przeczytany 10590 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Października 15, 2008, 16:09:31 »

Cytując ze strony projektu :
"
   
O wystawie

Redakcja retroage.net przy współpracy z Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu ma przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich na wystawę pt: „Elektroniczna rozrywka dawniej i dziś – pierwsza polska wystawa konsol i komputerów”.

Wystawa rozpocznie się 24 października o godzinie 18:00 tego roku w nowym budynku Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu przy ulicy Muzealnej i będzie trwała do końca listopada 2008 roku.

Przygotowaliśmy ponad 60 konsol i komputerów, a także ponad 130 różnego rodzaju akcesoriów, które pojawiły się na rynku w ostatnich trzydziestu latach. Wśród eksponatów znajdują się elementy trudno dostępne lub takie, które w ogóle nie pojawiły się na europejskim rynku.

Dla odwiedzających przewidziane są gadżety pamiątkowe, ilość ograniczona. Z uwagi na to, iż będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzin bez względu na wiek i płeć."

Organizuje znany pewnie kilku z Was Gimiak. Mam zamiar się pojawić, a nawet obowiązek, bo organizator wysłał mi imienne zaproszenie [jako reprezentant EMU-NES] upoważniające do wejścia z 2gą osobą za friko. Planuję zawitać na premierze, problem polega na tym że potrzebuję m.in. kompana do podróży, może jakoś zgram się z Komodem. I zaczynam się orientować właśnie u kogo moge się zamenelić powiedzmy do niedzieli. Meeeeejs, szykuj materacyk skarbie!
Nieoficjalnie wiem, że warto się tłuc z racji na planowane atrakcje, ale nie wyjawię:).
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #1 : Października 15, 2008, 16:12:03 »

Krótka piłka z mojej strony, kiedy?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Października 15, 2008, 20:08:12 »

Wystawa rozpocznie się 24 października o godzinie 18:00 tego roku w nowym budynku Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu przy ulicy Muzealnej i będzie trwała do końca listopada 2008 roku.


czytaj czasem, e!
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #3 : Października 23, 2008, 12:13:29 »

krotka pilka z mojej strony  Huh? - czy ktos z tego forum planuje zjawic sie jutro na wystawie ?
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #4 : Października 23, 2008, 15:48:53 »

krotka pilka z mojej strony  Huh? - czy ktos z tego forum planuje zjawic sie jutro na wystawie ?

z tym raczej będzie ciężko, ale czy ktoś planuje zrobić fotki? o ile będzie taka możliwość:/
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #5 : Października 23, 2008, 16:09:49 »

Ja chciałem, ale na premierze się nie pojawie. Aktualnie mnie na to nie stać, ale Gimiak mi wysłał zaproszenie upoważniające wstęp dla mnie + jednej osoby jeszcze DARMO, że dla reprezentanta EMU-NES Huh? .

A kto planuje się wybrać? Bo możnaby ustawić się w taki termin, aby się pojawić grupką.
Zapisane
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #6 : Października 23, 2008, 20:19:02 »

Ja chciałem, ale na premierze się nie pojawie. Aktualnie mnie na to nie stać, ale Gimiak mi wysłał zaproszenie upoważniające wstęp dla mnie + jednej osoby jeszcze DARMO, że dla reprezentanta EMU-NES Huh? .

A ja nikogo nie reprezentuje i tez dostalem Smile no chyba ze taki ze mnie ziom z dzielni ze moge reprezentowac biede Cheesy

Tez mnie na premierze nie bedzie = studia + drogo dojechac z pomorza o0 Moze w przyszly weekend sie zjawie. Pozdro600!
Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
MWK
Gość
« Odpowiedz #7 : Października 24, 2008, 13:39:35 »

Dziadzie, skoro od wjazdu jesteś jako VIP to musisz się również i wewnątrz tak wozić w związku z czym fotorelacja z Twojej strony to rzecz niemalże obowiązkowa ;-)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Października 24, 2008, 23:08:04 »

Planuje oczywiście, razem z tekstorelacją, jeno zbierzmy się w kupe!
Dziś premiera. I jak się okazuje, niezła lipa że nie udało mi się na nią wybrać. Elita RetroAge, w sumie organizatorzy, zorganizowali sobie afterparty w pubie, teraz zamenelili się w jakimś hoteliwie na weekend i grają. Opcja świetna, możnaby zaplagiatooowaaaać, taka mini próbka zlotu. Ktoś chętny w terminie 7-9 listopada? To akurat długi uikęd, znaczy trzeba tego 10tego zwolnić się i byłby.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #9 : Października 25, 2008, 04:19:53 »

Ja jestem cały czas otwarty na wszelkie propozycje, jedyny warunek z mojej strony to gwarancja malutkiego ciepłego kącika dla mnie w miejscu do którego się udaje abym mógł się zbunkrować, zawinąć w kłębek i jakoś przespać :-)
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #10 : Października 25, 2008, 14:18:22 »

8-11 jestem w górach Sad wiec mnie nie bedzie na pewno. kazdy inny termin jak najbardziej
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Października 26, 2008, 01:32:54 »

Inaczej. Kto mógłby przyjechać? Jaki termin jest dla Was najwygodniejszy? Ustalmy jakiś optymalny weekend. Poprosze Mejsa żeby rozejrzał się za jakimś hoteliwem, czy czymś. Ja wstępnie tydzień po święcie zmarłych mógłbym.
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #12 : Października 26, 2008, 12:25:01 »

Planuje oczywiście, razem z tekstorelacją, jeno zbierzmy się w kupe!
Dziś premiera. I jak się okazuje, niezła lipa że nie udało mi się na nią wybrać. Elita RetroAge, w sumie organizatorzy, zorganizowali sobie afterparty w pubie, teraz zamenelili się w jakimś hoteliwie na weekend i grają. Opcja świetna, możnaby zaplagiatooowaaaać, taka mini próbka zlotu. Ktoś chętny w terminie 7-9 listopada? To akurat długi uikęd, znaczy trzeba tego 10tego zwolnić się i byłby.


Jak już gadałem Dziadem, mnie ten termin jak najbardziej pasuje i w tym roku nie będzie już lepszego. Większość pracodawców 10 listopada daje wolny dzień z tego co słysze (ja też mam), i w związku z tym 8,9,10,11 listopada jest wolny (zawsze można 1 dzień wolnego wziąć). No i zjazdów na uczelniach nie ma dodatkowo dla zaocznych. I tak jak koledzy z RetroAge'a możemy wynająć hotel, byle z telewizorkiem, niech ktoś obada na miejscu ze 3 gwiazdkowy (albo się panów z RetroAge'a spytać) i byłoby git. Widze, że niektórzy na tym forum boją się spotkań towarzyskich, ale gwarantuje że nie gryziemy. nie bijemy, nie kradniemy itp Smile Od biedy możemy inny weekend, tyle że ze względu na studia co 2-gi weekend mi pasuje [15-16, 29-30] itp. Prośba żeby się wpisali ci co chcą jechać, a w szczególności jeszcze, bardziej pewni userzy:
spazz4, Gigi, Dafczyński, nowa_era, koNESer, Senshu to już wiemy, Rocket (dawno cię człeku nie widziałem, na konwencie ostatni raz - panel o NESie Cheesy , może tu odpiszesz), no i reszta aktywna, której nie wymieniłem z powodu lenia ciężkiego  Wink
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #13 : Października 26, 2008, 13:13:59 »

Termin pasi! Miejsce pasi! Czyli spędzę weekend w stolicy czwartej rzeszy. Znowu! xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopada 01, 2008, 12:03:24 »

Mejs nie wspomógł, napisałem do Axiomata. Zobaczymy jaki koszt wynajmu, warunki itd., bo jak skrajnie nie przystępne to najwyżej zabawimy w Opolu jeden dzień, za to od rana do nocy. Kto popiera?
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #15 : Listopada 01, 2008, 22:09:19 »

Zobaczymy. Jak będzie naprawdę źle to lipa-jeden dzień też może wystarczyć  Grin

A, byłbym zapomniał- skoro jeden dzień, to lepiej w sobotę ósmego. 
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2008, 11:56:17 wysłane przez Duobix » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopada 02, 2008, 22:22:06 »

Axiomat zameldował :
axiomat 10:54:42
ten pierwszy to ten w ktorym my nocowalismy. W pokoju 4 osobowym wychodzi 220 za noclego - czyli po 55pln na osobe. W pokoju jest lazienka. W cenie nie ma sniadania. Jesli chcecie sniadanie to wychodzi 260pln za dobe
axiomat 10:55:15
jesli jestescie studentami to taniej wyjdzie wam w Alibabie bo tam jest 30pln od studenta (ale tylko w weekend)
axiomat 10:55:45
w Alibabie lazienki sa na korytarzu - czyli jedna lazienka na kilka pokoji... wiecej nie wiem bo tam nie bylismy.
axiomat 10:56:49
W Baszcie jest calkiem spoko - bo mozna ostro szalec i nikt nic nie mowi - recepcja jest w innej czesci budynku, wiec nawet jakbyscie chcieli zeby ktos tam do was wpadl to nie ma najmniejszego problemu - wiec dziwki tanczace na stole wchodza w gre Wink)



spoooooooooooro. co myślicie?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopada 03, 2008, 16:46:33 »

hEEEEEEEEEEEEElllllooooooou, gdzie ten potężny entuzjazm który czuć było parę postów wyżej? Jakikolwiek odzew w sprawie? Senshu, MWK, Ignus, koNESer..?
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #18 : Listopada 03, 2008, 17:26:01 »

8-11 jestem w górach Sad wiec mnie nie bedzie na pewno. kazdy inny termin jak najbardziej
Dziadu, tu szefu ma usprawiedliwienie  Roll Eyes
A co z resztą?!
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #19 : Listopada 03, 2008, 23:52:12 »

Panowie, ja jestem ZA. Musi byc jedynie ustalony jakis konkretny termin. 8-11 mnie nie ma, 24-25 mam dwa wazne kolokwia, takze weekend 22-23 dla mnie odpada, poza tym kazdy inny termin moze byc.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 18 zapytaniami.