Marca 28, 2024, 22:15:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwsza polska wystawa konsol!  (Przeczytany 10505 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #20 : Listopada 04, 2008, 10:43:12 »

Ja moge jechać, idziemy do hotelu o nazwie Baszta  Grin Albo lepiej do tel Alibaby 30 zł bym tylko zapłacił. Tu stronka Alibaby:

http://www.hotelopole.pl/

Są telewizory w pokojach, a studenci niestety 39 zł no ale ;p

Baszta:

http://www.tanie-noclegi.info.pl/opolskie-hotel-motel-4.php

Może też być, ale taki bardziej luksusowy jest ;p

Żeby Senshu też się zabrał to proponuje w weekend 15-16 ostatecznie, teraz za mało czasu jest troche. A więc uogólniam: 15-16 jade, w innych terminach nie ma realnej szansy żeby zebrać wszystkich, a dodatkowo do końca listopada jest wystawa więc nie ma o czym mówić, w końcu chyba po to tam jedziemy, nie?  Wink (sarkazm) Komu pasuje taki termin to pisać.

hEEEEEEEEEEEEElllllooooooou, gdzie ten potężny entuzjazm który czuć było parę postów wyżej? Jakikolwiek odzew w sprawie? Senshu, MWK, Ignus, koNESer..?

Podwojny post z włączonym caps lockiem, oj  nie ładny mod przykład daje  Smile
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2008, 10:50:47 wysłane przez Ignus » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopada 04, 2008, 21:09:14 »

A rzeczywiście. Zapomniałem o tym poście. W sumie to może być i ten krótki weekend, w takim wypadku cała sobota i w niedziela z rana rozjazd po prostu.
Ja jednak potrzebuje kogoś z Warszawy, bo rodzice jakoś nagle dziwnie sceptycznie nastawieni;/. Poza tym raczej lajt. Z kasą nie powinno być problemów.
MWK, KoNESer?
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopada 05, 2008, 19:52:38 »

Przepraszam, że nie odpisywałem tak długo, kłopociki niesłychane i niestety daje dup... yyy ciała jestem zmuszony dać. Wtajemniczeni już wiedzą, że spłukałem sie do dna z ekstra kaski przeznaczonej chociażby na taki wypad ponieważ zmuszony byłem kupić nową płyte i zasilacz do nowego kompa, którego niestety przemyciłem w związku z czym nie mam w Krainie gwarancji itepe... strasznie mi przykro bo chciałbym również z Wami tam być :-(

p.s. może zrzuta na sempa? <żart>

edit:: termin, nocleg, wszystko mi jak najbardziej odpowiada... tylko kasy nie mam a podejrzewam, iż sam transport mojego dupska na miejsce pochłonął by cały mój biedny, ewentualnie wygrzebany nie wiem skąd budżet.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2008, 19:56:09 wysłane przez MWK » Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #23 : Listopada 06, 2008, 11:05:10 »

Troche kasy mogę pożyczyć, myśle że inni też. Wyciągnij ile się da od starych / dziadków / ziomków, sprzedaj jakieś graty na allegro o reszte będziemy się martwić, najwyżej na dworcu się prześpimy  Wink
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopada 06, 2008, 22:56:47 »

Kmiń na prędce co posiadasz na spylenie, rozprowadzisz na miejscu. Zrzucimy się i Ci pożyczymy najwyżej, ja popieram, choć sam nie wiem jak z walutą stoję Cheesy.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopada 07, 2008, 11:22:00 »

O.K. dzieki Panowie, wstępnie w to wchodzę, zapytam jeszcze czy ktoś z chętnych jest i będzie zmotoryzowany?
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #26 : Listopada 07, 2008, 12:01:14 »

W jakim sensie? Przecież samochodem jechać to strata pieniędzy by była, ty w Rzeszowie, Dziadu Wa-wa, a ja Łódź Smile Miałem dawno iść już na prawko, ale z braku czasu zrezygnowałem, więc ja nie mam możliwości. Poza tym raczej nie będziemy tylko coca coli pić, znam z doświadczenia głupote ludzką pod wpływem i następstwa tego. Problemem są ewentualne konsole, z całym osprzętem mogą trochę zajmować, ale nie takie rzeczy się targało. Na początku następnego tygodnia jakieś spotkanie na IRCu zrobimy i obgadamy wszystko - hotel, co bierzemy itp.

@Senshu przypominam, że dostosowaliśmy datę dla Ciebie więc wypadałoby odpisać chociaż, zakładam, że możesz już w górach być, ale informuję tylko.

Hmmm jeżeli dobrze by poszło to mamy łącznie 4 osoby, nie tak źle  Cool
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #27 : Listopada 07, 2008, 13:33:14 »

Siema,

Juz napisalem Dziadkowi - bede za tydzien na 100%.
MWK zalatw sobie dojazd i o nic wiecej sie nie martw Smile

Co do spotkania na irc - ja wracam dopiero we wtorek wieczorem, lub w srode. Odazu napisze na forum jak bede juz domu. Dzisiaj jeszcze bede caly dzien na efnecie, nick 'rgb' jakby co.

Fajnie gdyby wiecej osob jeszcze przyjechalo.

pozdro

Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #28 : Listopada 07, 2008, 14:47:06 »

To najwyżej się dogadamy jak przyjedziesz bo Dziadu mi odpisał, że w niedziele przy kompie dopiero będzie. Ewentualnie dzisiaj koło 21 będę w domu to możemy we dwójke ustalić jakieś tam rzeczy. No ale jak Senshu się zabiera też to raczej wyjazd wypali, bo już 4 osoby są, a tyle przewidzialem jako minimum, żeby w ogóle się zabrać  Wink
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopada 09, 2008, 16:01:45 »

Panowie wszystkiego się dowiem i będę wiedział jutro (poniedziałek) i wówczas określę się czy na 100% dam rade pojechać.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopada 09, 2008, 22:44:59 »

Czyli czekamy na Ciebie. Wszyscy ewentualnie chętni którzy jeszcze się nie wypowiedzieli jak najszybciej pisać, wchodzimy w fazę konkretnego ogarniania!
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #31 : Listopada 09, 2008, 23:10:24 »

Oficjalnie wbijam i ja w tą sobotę/niedzielę  Grin
Jakby co ze sprzętem to ja mogę wziąźć ze sobą PS2/NES(pal), w końcu do Opola mam niecałą godzinę  Huh?


Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopada 11, 2008, 20:21:03 »

Zainteresowanych eskapadą zapraszam na jutrzejszą konferencję związaną z wyjazdem na kanale #nes (http://irc.nes.e9.pl)o godzinie 18. Jeżeli nie możecie na konkretną godzinę, a później, to ostrzeżcie jak najszybciej.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #33 : Listopada 12, 2008, 16:59:54 »

im back  Cool czy juz cos postanowiliscie ? co bierzemy o ktorej sie spotykamy itp. ?

pozdro
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #34 : Listopada 12, 2008, 17:21:02 »

Nic nie jest ustalone, wszystko obgadamy dzisiaj o 18 na IRCu Wink
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #35 : Kwietnia 01, 2009, 17:34:02 »

http://www.retroage.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1538&Itemid=207


hm, no chyba tym razem będę.
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #36 : Kwietnia 01, 2009, 19:09:26 »

17 czerwiec. Wstępnie potwierdzam obecność  naughty
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #37 : Kwietnia 01, 2009, 19:11:14 »

Spójrz na dzisiejszą datę Dziadzie  Wink A poza tym jakoś w tym czasie Famicon będzie, więc chyba nie muszę mówić co wybierać Wink
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.