Kwietnia 24, 2024, 03:13:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 158
  Drukuj  
Autor Wątek: WOREK  (Przeczytany 427085 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1220 : Października 28, 2010, 18:46:12 »

NIE BĄDŹMY CIPOWANI!
Speszyl for Sogetsu. :3

Yyyyyy...... że tak spytam w telegraficznym skrócie..... o co chodzi??
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #1221 : Października 28, 2010, 18:55:51 »

Słuchaj, to są ARGUMENTY, dla których mamy rzucić w kąt nasze doczesne pierdoły i obecną wiarę (jakakolwiek by nie była), i oddać się w pozytywne ramiona DOBRYCH KOSMITÓW. BO ONI WSZYSCY NAS CIPUJĄ!

Anyway, jedna z najbardziej uroczych sekt, z jakimi się do tej pory spotkałem. :3
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #1222 : Października 28, 2010, 20:53:21 »

Cytuj
It was a dark stormy night. The dogs were growling really loud, and bats were making that strange noise from old black-and-white horror movies. I was doing my usual everyday typical excercises activities: cleaning the whole house, because my cat is molting, teaching my children about the wonderful world without Stephanie Mayer’s novels, you get the idea.

Then, I was taking a shower. I saw a black “something” through the my screen. I didn’t give a shit about this fact that, I was too busy with cleaning my armpits! Then, the black shadow was started getting closer to me although it was moving slowly, like in a Hitchcock’s movie! Oh God, I was so scared! Then, that black thing moved the screen and gave me that speach spoke to me: “Sorry, I just like Hithcock’s works too much. I’m so sorry, it’s my bad. Anyway, could you please lend me some money? 20 bucks is good enough. I need those! Bailiff would kill me without ‘em! Oh, I could forget ‘bout this one: say hello to my friend: knife. He said says he likes blood so much and he is so hungry. I said said told him that killing people is bad, but he just don’t didn't listen to me! But now, he is so hungry and angry. Dear Lord, what should I do?”.

After that somewhat emotional speach, I woke up! My mind was blank, and I’ve had no clue what happened. Then, I opened my wallet and I saw NOTHING inside! I’m still wondering, what exactly happened that night.

Should be ok Smile

Co do tej sekty, z taką polszczyzną raczej nie zwerbują wielu ludzi XD
Zapisane

yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #1223 : Października 28, 2010, 20:56:19 »

It was a dark stormy night. The dogs were growling really loud, and bats were making that strange moise from old black-and-white horror movies. I was doing my everyday typical tasks: cleaning the whole house, ‘cause my cat is molting, teaching my children about the wonderful world without Stephanie Mayer’s novels, you get the idea.

Then, when I was taking a shower, I saw a dark shape through my screen. I didn’t give a shit about that, I was too busy with cleaning my armpits! Then, the black shadow was getting closer to me although it was moving slowly, like in Hitchcock’s movie! Oh God, I was so scared! Then, that dim thing moved the screen and gave me that speech: "Sorry, I just like Hithcock’s works too much. I’m so sorry, it’s my bad. Anyway, could you please lend me some money? 20 bucks is good enough. I need them! Bailiff would kill me without ‘em! Oh, I could forget ‘bout this one: say hello to my friend: knife. He said he likes blood so much and he is so hungry. /to zdanie trzeba jakoś przepisać - za duzo He, ale nie mam pomysłu/ I told him that killing people is bad, but he just doesn't listen to me! And he is constantly growing in might. Dear Lord, what should I do?”.

After that somewhat emotional speech, I woke up! My mind was blank, and I’ve had no clue what happened. Then, I opened my wallet and I saw NOTHING inside! I’m still wondering, what exactly happened that night.

No fajnie, spóźniłem się o kilka minut Tongue No nic, może się przyda.
Zapisane


Dred
Gość
« Odpowiedz #1224 : Października 28, 2010, 21:34:25 »

Fenk ju soł macz, Sogetsu. :] A "shit" zmienię na "an attention". Cheesy I jodżowi też dziękuję. Smile

BTW, http://allegro.pl/legend-of-mana-i1292759584.html Z pewnej okazji będę miał ogromny przypływ gotówki, to se kupiłem. :]
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2010, 21:36:43 wysłane przez Dred » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #1225 : Października 29, 2010, 21:54:08 »



Vinyl, pozdro ode mnie Konesera i Dziat'a Wink
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #1226 : Października 29, 2010, 22:43:34 »

21 klatek zrobionych w moim animowanym GIF-ie. Jeszcze zrobię z drugie tyle i będzie animacja gotowa.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2010, 23:31:16 wysłane przez Wojtas » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #1227 : Października 29, 2010, 23:10:25 »

dokładnie, daj se na luz z dziwactwem na forum. Nie wiem kogo to obchodzi, że usunęli profile na forum w twoim podpisie, to śmieszne a Dr88 ostrzega zawsze przed czyszczeniem bazy, dziękuję za uwagę ;]
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #1228 : Października 29, 2010, 23:41:37 »

A poza tym, z tego co mi wiadomo, to usuwanie podpisów moderatorskich ze swych wypowiedzi jest dość surowo karane...

Anyway, czas zapodać czymś śmiesznym. :]
http://www.zarty.biz/ -> to znalazłem, jak wpisałem "śmieszne żarty". xD Tak, żeby na szybko zmienić temat. Smile
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #1229 : Listopada 03, 2010, 21:53:06 »



o, popielniczki na automatach
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #1230 : Listopada 03, 2010, 23:28:50 »

Z cyklu "Lekcja kultury japońskiej Koksa", hehe. A ja się dalej w mahjonga nie nauczyłem grać...
Zapisane

Dred
Gość
« Odpowiedz #1231 : Listopada 04, 2010, 07:26:45 »

Ale takie "screeny" mogą Cię tylko zachęcić. ;]
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #1232 : Listopada 04, 2010, 16:13:47 »

No wreszcie skończyłem robić animację.

P.S: Wykorzystałem elementy z 3 gier: Darkwing Duck (nieco przerobiony kołowrót), Chip i Dale RR 2 (postać Gadget) oraz Titus the Fox (nieco przerobiona postać Titusa i wagon).
Juhuuu, mój setny post!
Zapisane

Dred
Gość
« Odpowiedz #1233 : Listopada 04, 2010, 19:41:55 »

O właśnie Sogetsu, podobno Krypta dedła.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #1234 : Listopada 04, 2010, 20:09:26 »

Niestety, jeszcze się trzyma. Widzę, że i Ty założyłeś tam konto :>
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #1235 : Listopada 05, 2010, 15:34:58 »

P.S: Wykorzystałem elementy z 3 gier: Darkwing Duck (nieco przerobiony kołowrót), Chip i Dale RR 2 (postać Gadget) oraz Titus the Fox (nieco przerobiona postać Titusa i wagon).
Juhuuu, mój setny post!

Solidna robota!! Widać że dbałes o drobne szczegóły i przyłożyłeś się.do swego dzieła. Przy dobrej optymalizacji da się z tego zrobić fajnego avatara. Pamiętam że moje pierwsze pixelartowe animacje nie były tak dobre. Trzymaj tak dalej, czekam na kolejne "animki"  Smile
Zapisane

Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #1236 : Listopada 05, 2010, 19:28:03 »

Solidna robota!! Widać że dbałes o drobne szczegóły i przyłożyłeś się.do swego dzieła. Przy dobrej optymalizacji da się z tego zrobić fajnego avatara. Pamiętam że moje pierwsze pixelartowe animacje nie były tak dobre. Trzymaj tak dalej, czekam na kolejne "animki"  Smile
Dzięki, SebaSan1981 za pochwałę!
A teraz śmieszny dowcip:
Do restauracji McDonalds wchodzi Andrzej Lepper i Władysław Serafin. - Dwa WieśMac'ki - zamawia Lepper. - Przecież widzę! - odpowiada sprzedawca.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #1237 : Listopada 05, 2010, 22:10:23 »

Cheesy Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=uBzN3IcRFys
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1238 : Listopada 05, 2010, 22:31:03 »

ubawiłem się tą ambitną twórczością co dałeś Mati. zmanipulowany przerobił filmik ośmieszający postać, która według autora tego dzieła stara się manipulować - super.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #1239 : Listopada 05, 2010, 23:40:20 »



Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie można to zakupić? Bardzo by mi zależało...
Zapisane
Strony: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 158
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.