Kwietnia 19, 2024, 14:17:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 158
  Drukuj  
Autor Wątek: WOREK  (Przeczytany 426988 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #2260 : Sierpnia 02, 2013, 16:05:08 »

nie kozacze i nie obrażam jakiś tam twoich kolegów, bo nie odnoszę się do ludzi z forum pisząc swoje wypowiedzi negatywne o ludziach/zjawiskach, a to jest temat do spamowania cytując post nr  1

Klonuje pomysl tematu z pewnego innego forum. Temat calkowicie na wszelkie glupoty, rozmowy itd. Mozna pisac tu COKOLWIEK i warna/bana nikt nie dostanie  Huh? Tongue



to ty mnie obrażasz i w dodatku przejawy rasizmu. Ja nie mam nic do ludzi z czarnym kolorem skóry i ich szanuje dlatego taki avatar nie jest zły. Nie podoba mi się ta agresja i obrażanie co sam mi zarzucasz czy ja cię obraziłem ? Mi też mógłby nie podobać się twój avatar na przykład. Wymień mi tych kolegów, których obraziłem. ŁOT IS HAPPENING HERE ?



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2013, 16:14:57 wysłane przez Kto » Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #2261 : Sierpnia 02, 2013, 17:44:14 »

Co ja poradzę na wyraz twarzy. Nie każdy murzyn wygląda tak, że każdemu się to spodoba tak jak nie każdy biały człowiek - nie każdy musi być od razu piękny i szczupły.



Seba: Pozwoliłem sobie usunąć kwasy wydzielane w moim kierunku przez eks użytkownika Kto.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2013, 19:59:15 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #2262 : Sierpnia 02, 2013, 21:58:50 »



Seba: Kolejny wyedytowany post aby nikt więcej nie musiał czytać wypocin nieobecnych użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2013, 20:02:36 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #2263 : Sierpnia 02, 2013, 22:52:15 »

Ma ktoś odtwarzacz nsfów z możliwością playlisty?

Ze swojej strony polecam plugin do winampa o nazwie NotSo Fatso.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2264 : Sierpnia 02, 2013, 23:53:33 »

Jako, że ogarnąłem sobie fajny i prosty darmowy syntezator mowy, to piszę tu tego posta, żeby sprawdzić, czy wszystko działa w porządku, ale wygląda na to, że działa. Niesądziłem, że ktoś wyda darmowy syntezator dla osób niewidomych i będzie tak dobry jak mój dotychczasowy płatny Smile.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2013, 23:57:14 wysłane przez Mati » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #2265 : Sierpnia 03, 2013, 09:46:17 »

Jak widzisz mati, niektórzy programiści lubią zrobić coś dla przyjemności i satysfakcji, nie tylko dla trzepania pieniędzy.
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #2266 : Sierpnia 03, 2013, 12:03:22 »

Jak widzisz mati, niektórzy programiści lubią zrobić coś dla przyjemności i satysfakcji, nie tylko dla trzepania pieniędzy.
sugerowanie że to nie markieting
Ale fakt, czasem jest tak, że robi się coś dla grupki znajomych, a potem w sumie człowiek się cieszy, jeśli więcej osób z tego korzysta.

@Sogetsu: w takim razie miałem bardziej badziewny jakiś.

@dr88: są jakieś kryteria co do podpisów? Kto dostał upomnienie ku zmniejszeniu podpisu, a są aktywni użytkownicy z wielkimi rysunkami w sygnaturze...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2013, 12:08:29 wysłane przez 1990in1 » Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Mati
Gość
« Odpowiedz #2267 : Sierpnia 03, 2013, 14:55:46 »

Jak widzisz mati, niektórzy programiści lubią zrobić coś dla przyjemności i satysfakcji, nie tylko dla trzepania pieniędzy.
Tak i to jest niesamowite. Od wczoraj go używam i nie odpalam już tylko ten nowy. Co prawda nie wyrzucałem tego starego, bo dobrze jest mieć 2 programy. Jak na jednym coś nie będzie dobrze współpracować, to zawsze można odpalić drugi a jak narazie na tym darmowym wszystko chodzi dobrze i nawet lepiej niż na moim dotychczasowym, którego używałem. No i mam najnowszą wersję, która również bez problemu chodzi na Windows 8, choć na ten system niezamierzam się przesiadać. Jeśli już, to na 7ke. Jestem bardzo zadowolony z Nvda, bo tak nazywa się ten program i myślę, że będę z niego już korzystać.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #2268 : Sierpnia 04, 2013, 10:42:16 »

@dr88: są jakieś kryteria co do podpisów? Kto dostał upomnienie ku zmniejszeniu podpisu, a są aktywni użytkownicy z wielkimi rysunkami w sygnaturze...

Zgłaszaj.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #2269 : Sierpnia 04, 2013, 15:51:00 »

W takim razie pozwolę sobie wywalić swoją sygnaturkę, bo jest dość dużych rozmiarów.
I tak coś sygnaturka z MALa nie działała mi poprawnie...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2013, 15:53:03 wysłane przez Papishon » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Gloryfikator
gloryfikuje
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 175



« Odpowiedz #2270 : Sierpnia 04, 2013, 15:54:55 »

Czy sygnaturka Backloggery liczy się jako duża? Wolę się upewnić.
Zapisane

1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #2271 : Sierpnia 04, 2013, 20:20:53 »

Zgłaszaj.
Cheesy Chyba sygnatury na forum widzą wszyscy i każdy sam wie, co ma tam wstawione. Nie szło mi o podpierdzielanie kolegów,tylko o względną konsekwencję.

Każdy inny, wszyscy fiuty równi.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #2272 : Sierpnia 05, 2013, 00:20:07 »

http://beeradvocate.com/beer/profile/16333/78937/?ba=herman77
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #2273 : Sierpnia 05, 2013, 06:06:16 »

Zamawiamy paletę na F#6.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2274 : Sierpnia 09, 2013, 11:55:26 »

@MariooS

Też mnie to zastanawia rzucili się na chłopaka w temacie, w którym piszą, że można pisać co się chce bez bana. Absurd goni absurd. Czytajcie trochę te opisy tematów, bo się zapominacie w ogóle w jakich tematach piszecie te pogróżki są jakieś absurdalne. Lepiej wyedytować post nr 1 i napisać - temat dla życzących sobie bana ? ŁOT DA FAK W temacie " co ostatnio przeszliście" też zasad nie widać za bardzo obowiązujących - miały być gry na nesa a ludzie wymieniają w co grali na ps4 i na skrzypcach i jakoś ta cała "bracia" warnów za łamanie zasad tematów nie dostaje, ale w temacie spamowym pogróżki lecą. Bez sensu total ŁOT DA FAK



Dzięki kolego. A jeszcze co do rubryki wiekowej: nie chce mi się wstecz czytać ie pamiętam kto napisał "odnoś się z szacunkiem do starszych". Przepraszam bardzo ale "Panie" to ja nikomu na forum pisał nie będę.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #2275 : Sierpnia 09, 2013, 12:28:55 »

Bejbe, zluzujcie porteczki.

Że tak się spytam, zna ktoś może jakiś player VGMowych muzyczek (.nsf; .spc) pod Javę (komórka)?
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2276 : Sierpnia 09, 2013, 13:34:44 »

Sorki Qurek, poniosło mnie ale i ja muszę się postarać lepiej i mądrzej pisać.

A tak w ogóle to ja znowu mam problem. Tym razem z Windows Movie Maker. Chciałem montować filmik z emu z Marianem a tu mam tylko Czarny ekran (w tym odtwarzaczu po lewej) w te scenki po prawej (na takiej kliszy) wszystkie to samo przedstawiają. Co mam zrobić żeby wszystko wróciło do normy? Trochę mi żal starego kompa na XP'ku którego dziadkowi za 100 zł sprzedałem. Dysk sformatowałem. Krew mnie zalała bo jak instalowałem Windows Live (czy jak to się zwie) to ten 100 Megabajtowy plik ściągał mi się parę godzin. Pomóżcie proszę. prędkość neta zabójcza... do całych 20 kb/s przy pobieraniu
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #2277 : Sierpnia 09, 2013, 19:47:07 »

Hmm.. cos musiało pójść nie tak przy wrzucaniu filmików do W.Movie Makera. Ja na WMM przerabiałem niemal wszystkie filmiki jakie wrzucałem na YT i nigdy nie było z tym problemów. Czasem tylko był kłopot z wrzucaniem tych filmików "półproduktów" tak jak u Ciebie. Bywało że filmik był albo ucięty albo z przesunietym dźwiękiem. U Ciebie podejrzewam ze chodzi o cos innego. Moze WMM nie rozpoznaje rozszerzenia/formatu filmiku z gry i stąd ten problem.
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2278 : Sierpnia 09, 2013, 19:58:08 »

Format AVI z FCEUX
Zapisane

Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #2279 : Sierpnia 09, 2013, 20:09:37 »

Kodek video? Xvid?
Zapisane

Strony: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 158
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.