Marca 29, 2024, 00:37:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 158
  Drukuj  
Autor Wątek: WOREK  (Przeczytany 421321 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #2300 : Sierpnia 13, 2013, 22:37:37 »

100 ZŁOTYCH?!?!?!? CHyba by mnie porąbało żeby tyle dać


100zł to małe piwo. Porządny program (Sony Vegas Pro) z tego co się orientuję kosztuje ponad 2000zł.
Z moich wielkich zakupów: Steam (gry na nim wyliczone kalkulatorem): 1000$ (>3000zł). I tak to mało.
Mam pomysł: http://lmgtfy.com/?q=program+do+obr%C3%B3bki+video

Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2301 : Sierpnia 14, 2013, 09:49:15 »

Już rozwiązałem problem. Trochę inaczej ale zawsze.
Już mówię o co chodzi. Dostałem od wujka kompa ze spaloną kartą graficzną.
No i wziąłem wyciągnąłem z jednego z zepsutych kompów (mam ich 4) i wsadziłem w tamten potężną kartę aż 64 mb.
Zaistalowałem XP (który mi dał za free - orginalny) i teraz śmigam na tamtym WMM.

EDIT: tochę sory za to co wcześniej napisałem o stówie bo dziś sam kupiłem crysis 3 za 99
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 14:15:05 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #2302 : Sierpnia 14, 2013, 15:11:30 »

No i wziąłem wyciągnąłem z jednego z zepsutych kompów (mam ich 4) i wsadziłem w tamten potężną kartę aż 64 mb.
Duobix spadł z krzesła
Zaistalowałem XP (który mi dał za free - orginalny) i teraz śmigam na tamtym WMM.
Duobix raz jeszcze spadł z krzesła
EDIT: tochę sory za to co wcześniej napisałem o stówie bo dziś sam kupiłem crysis 3 za 99
Dred doznał bulu dupy

Jak można być tak nowym! xD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 15:14:41 wysłane przez Duobix » Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #2303 : Sierpnia 14, 2013, 15:27:34 »

kupiłem crysis 3 za 99
Dred doznał bulu dupy

Vinyl spadł z krzesła Cheesy
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #2304 : Sierpnia 14, 2013, 15:41:17 »

Vinyl spadł z krzesła Cheesy
i
doznał bulu dupy
_____
Zmieniając temat:
Dlaczego strona jest martwa?
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2305 : Sierpnia 14, 2013, 16:34:39 »

Ale Crysis jest po prostu zaj*bisty. Grafika powala.
Duo, o co ci chodzi?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 16:38:53 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #2306 : Sierpnia 14, 2013, 17:53:23 »

Jak można być tak nowym! xD
TO!


Saguje przypięty xD
Pegasus ale 1 dnia posiadania internetu to nie postuj xD Jajebix
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 17:57:01 wysłane przez retRoben » Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2307 : Sierpnia 15, 2013, 18:20:00 »

A ja nadal nie wiem a co wam chodzi z tym Crysisem.
Roben, 1 dzień to internetu nie mam tylko juz ze 3 lata
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2308 : Sierpnia 16, 2013, 11:16:04 »

Co szczera prawda? Kurde ja już nic nie rozumiem
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #2309 : Sierpnia 16, 2013, 12:33:51 »

JEBCIE SIĘ XD
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #2310 : Sierpnia 16, 2013, 12:34:12 »

Jak czytam tutaj posty PFG to przypomina mi się jaki sam kiedyś byłem ;] Trochę czasu minęło od 2009
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2311 : Sierpnia 16, 2013, 13:26:26 »

Peguś, posłuchaj mnie uważnie:
-Szacunek (Są tu osoby 3krotnie starsze od ciebie, którzy mają już założone rodziny, którzy nie pozwolą sobie na dogadywanie i rzucanie w nich mięsem)
-Netykieta (Nie trollujemy, nie napierdalamy 4000 postów do samego siebie, istnieje opcja edytuj)
-Umiejętność zaklimatyzowania się (masz szczęście że Qurek sie zlitował nad tobą bo dawno byś już banana dostał).

Co jak co już ci pomoglismy, a to że oszczędzasz ram gdziekolwiek jesteś i nie chce ci się wgrywać Sony Vegasa to nie moja prywata.
Naucz się troszkę kultury wobec osób, umiej w dystansowanie się, jeśli zaczniesz pisać NORMALNIE to może ktoś zacznie na tym forum odpowiadać NORMALNIE.

Ogólnie stałeś się teraz obiektem instant beki, czyli czytam sobie twoje wypowiedzi, wychodze z Emunes, wchodze na deepweb i śmiecham jak pop***olony gdy sobie tylko przypomne poważną dyskusje xD
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2312 : Sierpnia 16, 2013, 13:55:15 »

Robenie:
-co do szacunku - tu się muszę z tobą zgodzić.
---II-- netykiety - tu też niestety się muszę z tobą zgodzić. Poprawiłem te moje 3 posty jeden pod drugim.
---II-- umiejętności zaklimatyzowania się - tu się zgodzę tylko w 50%. Nie będę tłumaczył dlaczego

"I nie chce ci się wgrać Sony Vegasa" [sorki że taki cytat] Nie nie chce tylko nie umiem znaleźć. W sieci jest ze mnie cienki bolek.

"Ogólnie stałeś się teraz obiektem instant beki, czyli czytam sobie twoje wypowiedzi, wychodze z Emunes, wchodze na deepweb i śmiecham jak pop***olony gdy sobie tylko przypomne poważną dyskusje xD"

^
^
I
I
To sobie wypraszam. Nie musisz także obrażać innych. Możesz takie rzeczy zachować dla siebie.

To tyle ode mnie.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2313 : Sierpnia 16, 2013, 14:01:27 »

Pfg masz szczęście, że to worek, bo inaczej to dawno bym cie ztąd wypieprzył. Milczałem, tylko sobie czytałem jak dupa cie boli, że filmiku nie możesz przerobić, albo że to, że tamto. Wyluzuj mały gnojku. Zdecydowanie za młody jesteś na fora jeszcze. Nie pisz mi o co ci chodzi, bo za takie pytanie to odpowiem ci banem, tylko zacznij sie zachowywać i pisać normalnie. Ja nie wiem, że takie małe spamerki znajdą forum o NESie, a niczego innego to niepotrafią. Ratuje ciebie to, że to worek.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2314 : Sierpnia 16, 2013, 14:04:26 »

Sory ale trochę przegiąłeś pałę.
Nie jestem mały gnojek.
I ktoś tu mówie że nik nie zwraca uwagi na wiek...
I nie jesteś jedynym moderatorem. Zbanujesz bez powodu (bo widzę że ci zawadzam) to napisze do innego moda.
Widzę że jednak tobie zawadza człowiek który próbuje się wyrobić choć nie zawsze mu to wychodzi.
Ode mnie myślę że tyle.
Poczytaj sobie pod spodem
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 17:34:38 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #2315 : Sierpnia 16, 2013, 14:14:07 »

https://www.youtube.com/watch?v=jK_Wg61ooN0

Po głosie wnioskuję że maksymalnie mój wiek czyli 18 lat. Przy czym znalazłem też twojego Facebooka po jakiś 5 minutach wyszukiwania.

I na prawdę ludzie tutaj to osoby nawet grubo po trzydziestce więc postaraj się dostosować bo tak jak nie podskakujesz do ojca tak samo nie powinieneś do osoby której kompletnie nie znasz.

Btw. Google twoim przyjacielem i wszystko da radę znaleźć dopisując co nazwy Download.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2316 : Sierpnia 16, 2013, 14:50:32 »

Robenie:
-co do szacunku - tu się muszę z tobą zgodzić.
---II-- netykiety - tu też niestety się muszę z tobą zgodzić. Poprawiłem te moje 3 posty jeden pod drugim.
---II-- umiejętności zaklimatyzowania się - tu się zgodzę tylko w 50%. Nie będę tłumaczył dlaczego

"I nie chce ci się wgrać Sony Vegasa" [sorki że taki cytat] Nie nie chce tylko nie umiem znaleźć. W sieci jest ze mnie cienki bolek.

"Ogólnie stałeś się teraz obiektem instant beki, czyli czytam sobie twoje wypowiedzi, wychodze z Emunes, wchodze na deepweb i śmiecham jak pop***olony gdy sobie tylko przypomne poważną dyskusje xD"

^
^
I
I
To sobie wypraszam. Nie musisz także obrażać innych. Możesz takie rzeczy zachować dla siebie.

To tyle ode mnie.

Ziomex przecież cię nie obraziłem, powiedziałem/napisałem prawdę. Na napisałem że jesteś taki i owaki, tylko że na forum stałeś się pośmiewiskiem, zobacz jaki stosunek mają do ciebie inni userzy.

A co do Sony Vegasa to ci pomogę, odezwe się za 30 minut na PW. Dostaniesz tam linka do Vegasa.

Troche też wina userów że oprawiają cię epitetami od Gnojka. Także Mati i inni ogarnijcie się i nie spinajcie tak swojej rzyci, bo to jak dolewanie oliwy do ognia. Jako że są tu osoby które mają Moderatora prosze o rozwagę i pokazać kulturę osobistą.

A "Beke" to mam z tego że napisałeś że ktoś daje 100zł za coś tam. Owszem sam chciałbym zakupić legalne oprogramowania typu Vegas, Adobe Creative Suite etc. Tak zeby policja nie mogła nicz zrobić xD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 14:58:23 wysłane przez retRoben » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #2317 : Sierpnia 16, 2013, 15:51:20 »

Nie jestem mały gnojek.
I ktoś tu mówie że nik nie zwraca uwagi na wiek...

Bo nikt nie zwraca na to jaki wiek napiszesz tylko sam wiek już WIDAĆ po postach. Chociażby widać dobitnie to, że zupełnie nie umiesz interpretować odpowiedzi xD . Tak więc sugeruję najpierw pójść do szkoły, potem pisać posty na forach
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2318 : Sierpnia 16, 2013, 16:31:28 »

1.--A co do Sony Vegasa to ci pomogę, odezwe się za 30 minut na PW. Dostaniesz tam linka do Vegasa.

2.--Troche też wina userów że oprawiają cię epitetami od Gnojka. Także Mati i inni ogarnijcie się i nie spinajcie tak swojej rzyci, bo to jak dolewanie oliwy do ognia. Jako że są tu osoby które mają Moderatora prosze o rozwagę i pokazać kulturę osobistą.

3.--A "Beke" to mam z tego że napisałeś że ktoś daje 100zł za coś tam. Owszem sam chciałbym zakupić legalne oprogramowania typu Vegas, Adobe Creative Suite etc. Tak zeby policja nie mogła nicz zrobić xD

Ponumerowałem więc odpowiem.
1.-- Dzięki wielkie
2.--Tutaj się zgadzam w 100%. Z tym gnojkiem to przegiął. To tak jak ja bym napisał do ciebie np. nie wtrącaj się stary dziadu.
3.-- Wiem wiem. Najpierw wydało mi się dużo a potem jakoś tak że sam kupiłem coś za tyle.

https://www.youtube.com/watch?v=jK_Wg61ooN0

4.--Po głosie wnioskuję że maksymalnie mój wiek czyli 18 lat. Przy czym znalazłem też twojego Facebooka po jakiś 5 minutach wyszukiwania.

5.--I na prawdę ludzie tutaj to osoby nawet grubo po trzydziestce więc postaraj się dostosować bo tak jak nie podskakujesz do ojca tak samo nie powinieneś do osoby której kompletnie nie znasz.

4.-- Wiek 13 jak już pisałem. Facebook to też nic ukrytego. Jest nawet link do niego na moim kanale.
5.-- "bo tak jak nie podskakujesz do ojca" <<-- hmm.. khm..


Tak jak na tym filmiku widać wystrój mojego hausa. Nie zmieniony odkąd się wprowadziłem jak miałem 5 lat:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mdI9xfsyP_A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mdI9xfsyP_A</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 16:41:03 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2319 : Sierpnia 16, 2013, 16:44:42 »

Graba.
Postaram się wyrobić. A co do Matiego to też nie wiedziałem. Nie widać po wypowiedziach aby był niewidomy Wink .
To myśleliście że ja żartuję z wiekiem?
Zapisane

Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 158
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.