Marca 29, 2024, 14:15:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 158
  Drukuj  
Autor Wątek: WOREK  (Przeczytany 421405 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2320 : Sierpnia 16, 2013, 16:44:51 »

Się ziomexy pogodziły :3 jak miło :333

Pegu, nie chodzi o to ile masz lat tylko na ile sie zachowujesz, jeszcze pamiętam jak Robiego na konkurencji najeżdżali że ma 16 lat a okazało sie ze jest spoko i zaklimatyzował się jak ja, choć też miałem na pienku z pewnym panem Y. z konkurencji. Z czasem zobaczysz ze bardzo szybko sie zaklimatyzujesz.

To jest forum dyskusyjne a nie elitarny zakątek starograczy robiących z silnika SMF 2006-2008 Simple Machines LLC prywatny domek na drzewie. Choć mam takie wrażenie ze tak jest. A nowych Graczy/Kolekcjonerów powinno się spokojnie uczyć a nie napierdalać epitetami "ty ch*ju pedale je*any sku*wielu mały gimbusie pie**olony kutasiarzu siedze tyle i tyle nowoku**o wyper**laj bo do elitarnej jednostki ci daleko, jaki dałn ja jebix nolol".

Kieruje to do osób które, nie rozróżniają trolla od Gimbusa czy też nowego usera który stara się wejść w nasze grono. Dyskusje na zlocie przeprowadziliśmy nt. Rozwoju serwisu, dużej ilości userów. A radziłbym najpierw zmienić kulturę osobistą, bo w końcu mamy contentem przyciągać, ale również atmosferą forum. Wybaczcie młodemu że zaczął bawić się w spambota.

INTERNETS, Srls bzns xD

Ale Pega sam przyznaj że troszkę przegiąłeś z nabijaniem postów. Mogłeś założyc temat w Hydepark aby nie wywołać gównoburzy.

Także wina leży po obu stronach. (TAK SZKALUJCIE MNIE ŻE NOWEGO BRONIE)

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 16:56:24 wysłane przez retRoben » Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2321 : Sierpnia 16, 2013, 16:46:47 »

Nie jestem do kogoś wrogo nastawiony "bo mnie opieprzył".
A po 2 dlaczego miałbym komuś nie wybaczyć skoro "znamy się" tylko przez internet i w życiu nikt mnie nigdy nie widział.
Chyba...

EDIT: jak się wam podoba wystój mojej miejscówki?

Qurek: jak już niejednokrotnie ci o tym wspominano, masz taką fajną opcję MODYFIKUJ post, dzięki której możesz dopisać to czego zapomniałeś wcześniej, po to żeby nie dublować swoich postów. Ja osobiście zdublowałem swoje posty w tym temacie
http://www.forum.emunes.pl/index.php?topic=4212.0
ale tylko dlatego, że jest mi łatwiej edytować dane oraz Gracze mają wyraźnie oddzielone karty każdej z postaci.


EDIT: ymm.. Sorki. To jest to co mi najtrudniej przychodzi xD.
I za jakieś 6 lat możecie sie mnie spodziewać na zlocie

Qurek: a już się wystraszyłem, że przez 6 lat będę kleił twoje posty. crazy

Myślę że w końcu się tego nauczę.

Dzięki Roben że ty mnie przynajmniej rozumiesz. Niektórych naprawdę szlag trafia jak widzą gimbusa. Wiem z postami to tak.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 17:25:49 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2322 : Sierpnia 16, 2013, 19:17:59 »

W takim razie i ja przepraszam, poniosło mnie. Każdy popełnia błędy i wierzę, że jak się pojawisz na zlocie i wkroczysz w ten właściwy wiek, to wychylimy coś Grin, pozdro i zakończmy ten temat już może.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #2323 : Sierpnia 16, 2013, 19:31:37 »

Robenie - po Twoich postach do PFG nazwałbym Cię żartobliwie Ojcem Miłosierdzia ale nie mogę bo taką ksywę nadał już Machbed pewnemu jegomościowi Smile Jeśli chcesz wiedzieć o co biega, zapytaj Artura, pewnie z uśmiechem wszystko Ci opowie  naughty
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2324 : Sierpnia 16, 2013, 19:46:56 »

Fajnie się wszystko skończyło...
Ale do mojej obecności na zlocie to jeszcze co najmniej 5 lat poczekacie. Myślę za to że do tego czasu będę miał co przywieźć i pokazać. Pochwalić się że "mam to a wy nie". Przez te 5 lat postaram się nie uzbierać żadnych banów.

Seba: Ale szpanem i udowadnianiem nam czegokolwiek niczego nie wskórasz. Tak samo chwalenie się czymkolwiek nie zrobi na nikim żadnego wrażenia. Jedyne czym mozesz zrobic wrażenie to nie te przedmioty gierki czy konsole ale to co masz/bedziesz miał w głowie i to co zaprezentujesz samym sobą nam na forum i poza nim  Wink

Wiem. Mi chodziło bardziej o zaprezentowanie tego a tego. Zagranie i pokazanie że umiem przejść to i to. O to mi bardziej chodziło.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2013, 09:24:30 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #2325 : Sierpnia 16, 2013, 20:00:40 »

Żeby zrobić wrażenie z posiadanych przybytków na zlotowiczach musiałbyś mieć chyba jaja Shigieru Miyamoto w słoju.

Seba: tudzież zakonserwowane amputowane cycki eks Lary czyli Andżeliny Żoli Cheesy

Duobix lubi to
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 20:06:52 wysłane przez Duobix » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #2326 : Sierpnia 16, 2013, 20:06:03 »

Ja też mam Crysisa 3. Oh w8~! XD
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2327 : Sierpnia 16, 2013, 20:09:48 »

Robenie - po Twoich postach do PFG nazwałbym Cię żartobliwie Ojcem Miłosierdzia ale nie mogę bo taką ksywę nadał już Machbed pewnemu jegomościowi Smile Jeśli chcesz wiedzieć o co biega, zapytaj Artura, pewnie z uśmiechem wszystko Ci opowie  naughty
Nie jestem jakimś tam tate grzeczności czy bóg wie kim, po prostu chłopakowi nikt nie pomógł, to ja mu pomogłem aby nie wyłapał bana, i tyle. Czasami są tu osoby które docinają, ale to widze że swojego rodzaju chrzest. Troche mi go żal sie zrobiło jak napisał ze ma problem z szukaniem (więcej tego typu plików na warezach, pebach gdzie trzeba się rejestrować). Akurat poświęciłem swoje 10 minut aby mu pomóc z przytłaczającym go problemem. Chłopak dał na zgodę i po obiedzie. Tyle.

Dobra słuchajcie, słyszałem o niejakim "5 Hours Video" - ma ktoś moze sam film a nie jakies info z blogów czy screeny? wczoraj bawiłem się torem ale znalazłem tyle co nic xD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 20:20:50 wysłane przez retRoben » Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #2328 : Sierpnia 16, 2013, 20:43:45 »

Przeczytaj komentarze. Film to na 99% tak zwana "creepypasta" czyli opowiastka w której: ktoś, gdzieś, kiedyś, coś usłyszał/zobaczył. Oczywiście nic nigdy nie wiadomo i okazuje się to fejkiem Cheesy



BTW. PFG z mojej strony też przeprosiny bo wyskoczyłem znikąd po długiej nieobecności a "zapomiał wół jak cielęciem był" Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 21:04:11 wysłane przez klik34 » Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #2329 : Sierpnia 16, 2013, 21:43:04 »

Fajnie się wszystko skończyło...
Ale do mojej obecności na zlocie to jeszcze co najmniej 5 lat poczekacie. Myślę za to że do tego czasu będę miał co przywieźć i pokazać. Pochwalić się że "mam to a wy nie". Przez te 5 lat postaram się nie uzbierać żadnych banów.

Pegasus Family Game Napiszę Ci tak. Generalnie na FamiCONie nie ma czegoś takiego jak "chwalenie się swoimi grami/konsolami" Co najwyżej każdy może zaprezentować swoje zbiory. Prezencja a chwalenie to dwie odrębne sprawy. Poza tym zlot głównie polega na tym byśmy mogli się wspólnie spotkać. Tak My 8-bitowi wyjadacze Smile By miło spędzić czas w Laskach. Smile


Przeczytaj komentarze. Film to na 99% tak zwana "creepypasta" czyli opowiastka w której: ktoś, gdzieś, kiedyś, coś usłyszał/zobaczył. Oczywiście nic nigdy nie wiadomo i okazuje się to fejkiem Cheesy

Czyli ten film jest o wszystkim i o niczym? XD


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 21:45:40 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #2330 : Sierpnia 16, 2013, 22:25:56 »

Cytat: retRoben
Dobra słuchajcie, słyszałem o niejakim "5 Hours Video" - ma ktoś moze sam film a nie jakies info z blogów czy screeny? wczoraj bawiłem się torem ale znalazłem tyle co nic xD

Też słyszałem o tym filmiku. Widziałem podajże screena albo dwa z niego, ale stawiam na zwykły fake. Z tego co wiem, to zwykła creepypasta a sam filmik nie istnieje. Jak pewne źródła podają legenda zrodziła się na 4chanie czy innym imageboardzie."

Co do samego filmu, podobno ukazuje kosmitów i inne "creepy" cudaczności Smile
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 22:27:38 wysłane przez Papishon » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #2331 : Sierpnia 16, 2013, 22:29:55 »

Ja też mam Crysisa 3. Oh w8~! XD
Crysis 3 jest akurat całkiem spoko grą na jedno przejście, więc jak ktoś będzie miał okazję kupić za półdarmo (jak teraz Crysis 2 w humble bundlu, pod względem gameplayu właściwie to samo co trójka - też polecam), to bym się nie zastanawiał. Oczywiście wart kupowania zaraz po premierze to on nie był, ale mało która gra w moim odczuciu jest :E To tak tytułem offtopu Wink
Zapisane


klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #2332 : Sierpnia 16, 2013, 23:47:11 »

Takie pytanie. W jakiej cenie maksymalnie szukać NES'a lub MT ? Sprzedalem jakiś czas temu Klaudkowi mojego nesa czego bardzo żałuję (Ale przynajmniej w dobre ręce poszło) i przydałoby się wrócić do retro konsol a na tablicy czy na allegro ceny często z kosmosu jakby tylko 100 sztuk na całą europę wyprodukowali.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2333 : Sierpnia 17, 2013, 09:22:51 »

Jak jesteś z okolic sandomierza to sobota. Wstać o 4. Zjeść. Pojechać na giełdę "poniemiecką". Kupić coś. Wrócić do domu. Sprawdzić czy działa. Grać.
Zapisane

Skorpion
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 64


« Odpowiedz #2334 : Sierpnia 17, 2013, 09:23:39 »

Jeśli o NES chodzi, to nie mam, więc na cenach się nie znam. Natomiast jeśli o Pegasusy chodzi, to kwota, za jaką się trafią zależy od wielu czynników i niestety trzeba do nich zaliczyć szczęście, o tyle dobrze, że nie tylko je. Dużo zależy bowiem chociażby od cierpliwości. Domyślnie większość ofert żąda cen, których pochodzenia nie chciałbym znać, ale co jakiś czas pojawia się aukcja za kwotę strawną dla zdrowego rozsądku, choć niestety najczęściej (na szczęście bywają wyjątki) jest to licytacja, więc wciąż istnieje ryzyko, iż dobierze się do niej jedna lub kilka osób, które nie mają co robić z pieniędzmi, a konsolę chcą mieć za wszelką cenę, nie patrząc nawet na opłacalność danej oferty. Szczęśliwie nie zawsze tak się dzieje. To właśnie wspomniani ludzie ponoszą winę za wygórowane żądania wielu sprzedawców, którzy, obejrzawszy sporo takich widowisk, ceny wyznaczają właśnie z myślą o tego typu nabywcach. Podsumowując, jeśli nie musisz sprzętu mieć „na już”, obserwuj serwisy aukcyjne, by w końcu schwytać okazję. Ja odmianę pierwszą IQ-502 (ponad 3 lata temu) oraz Micro Computer (prawie 4 lata temu, wcześniej zadowalałem się klonami opartymi o FCOAC i nie było źle) nabyłem po około 80 zł. Uważam, iż dając więcej, zwyczajnie przepłaciłbym. Owszem, wtedy rynek był dużo zdrowszy, najdrożej schodziły zestawy Martina nieco powyżej 200 zł, ale ich ceny bronił przynajmniej fakt, iż był to fabrycznie nowy sprzęt z magazynu, w dodatku przed wysyłką przechodził kontrolę działania. Mało kto próbował wtedy oferować brudne i niesprawdzone konsole za więcej niż 100 zł. Niemniej i dziś można, jak już wcześniej wspomniałem, wygrać sprzęt w cenie podobnej do tej, którą płaciłem ja, a która wydaje się być uczciwą kwotą. Ale podkreślam, łatwe to nie jest.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2013, 09:28:20 wysłane przez Skorpion » Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2335 : Sierpnia 17, 2013, 15:00:48 »

No co?
Siemka, jestem Cipcia Obfita. xD
Jak isę masz?
Zapisane

klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #2336 : Sierpnia 17, 2013, 15:13:15 »

Nie wiem jak lektorowi przeszło coś takiego przez usta?

Najciekawsze jest to że te skubańce czytają wszystko kompletnie bez emocji Cheesy No może poza lektorem do South Parka z MTV.

Edit.

Dobra ludziska przyznam się bez bicia że planuję stworzenie kanału na tubie opierającego się o konsole retro. Od Ponga po PSOne. W związku z czym istnieje już logo/znak wodny:

http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_NkebB5K4popnLlXMfUngTdMb6TYYRDwo.jpg

Oraz stworzyłem intro. Nie jestem grafikiem ani nic oraz obsługa After Effects + animacja to dla mnie czarna magia ale chyba nie wygląda to aż tak źle. W zamierzeniu miało to wyglądać jak title screen jakiejś gry 16/32 bitowej i chyba jakoś to wygląda.

http://www20.zippyshare.com/v/98009497/file.html Niestety trzeba pobrać bo nie odtwarza się w podglądzie (WHY?!) ale 13 MB to nie jest kolos więc chyba dacie radę pobrać do oceny ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2013, 19:39:33 wysłane przez klik34 » Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #2337 : Sierpnia 17, 2013, 19:47:24 »

CZy do Nes nadaje się zasilacz od IQ-502?
Zapisane

Skorpion
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 64


« Odpowiedz #2338 : Sierpnia 17, 2013, 20:11:24 »

Spróbować można - teoretycznie nic nie powinno się zepsuć.
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #2339 : Sierpnia 17, 2013, 20:12:36 »

Nie nadaje sie, całkowicie inaczej idą bieguny (+ i -)
Jak podepnisze to zobaczysz jak Nes ładnie się smaży xD
Zapisane
Strony: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 158
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 19 zapytaniami.